Program för Ållebergsdoppet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Ållebergsdoppet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
09:25 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer A-C |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Sofie Gustafsson |
2003 |
AT4203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
171 |
2 |
Emese Toth |
2004 |
AY7804 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
172 |
3 |
Ida Vizlin |
2004 |
BQ4404 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:56.29 |
139 |
4 |
Alva Paulsson |
2004 |
AX0804 |
SK 1970 |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
Hanna Alsiö |
2004 |
AO0404 |
FALKÖPING |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Camilla Edvinsson |
2004 |
AX9604 |
SK 1970 |
|
25m |
1:47.62 |
204 |
2 |
Rebecka Söderberg |
2004 |
AB0404 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
1:37.59 |
69 |
3 |
Josefine Stensson |
2003 |
BM6603 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:34.78 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
Nirvana Cavka |
2004 |
BN3204 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:40.33 |
209 |
6 |
Fanny Bergkvist |
2004 |
AM8204 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:50.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Vilma Berglund |
2003 |
AD3803 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
1:33.84 |
109 |
2 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:32.69 |
217 |
3 |
Mathilda Svensson |
2003 |
AI8603 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:31.52 |
30 |
4 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:32.31 |
106 |
5 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:32.78 |
211 |
6 |
Tea Gustavsson |
2002 |
AJ1402 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:34.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:28.83 |
175 |
2 |
Izabell A Axell |
2003 |
BA4603 |
VARABYGDEN |
|
25m |
1:26.13 |
133 |
3 |
Wilma Johansson |
2001 |
AM1801 |
SK 1970 |
|
25m |
1:24.37 |
53 |
4 |
Emelie Gunnarsson |
2001 |
AJ3801 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:25.04 |
36 |
5 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:26.73 |
24 |
6 |
Lara Johannsmeyer |
2003 |
BV9603 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:31.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
140 |
1 |
Clara Sandberg |
2004 |
AH6604 |
SK 1970 |
|
25m |
1:23.47 |
102 |
2 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:23.09 |
129 |
3 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
1:21.73 |
115 |
4 |
Willma Zanderau |
2003 |
AB7203 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:23.02 |
158 |
5 |
Ida Kristiansson |
2004 |
AX8204 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:23.30 |
49 |
6 |
Moa Alsiö |
2001 |
BO3801 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:23.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Filippa Lind |
2004 |
AB7204 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:20.33 |
72 |
2 |
Alma Winberg |
2001 |
AH6401 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:19.07 |
67 |
3 |
Tuva Samuelsson |
2001 |
AB5201 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:13.01 |
197 |
4 |
Francesca Clark |
2001 |
BE1801 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
1:15.64 |
58 |
5 |
Julia Jonsson |
2004 |
AR5804 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:19.86 |
91 |
6 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:21.40 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
09:25 |
|