Program for SM/NSM (25 m)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 46, 200m Rintauinti Naiset Aikuinen |
ME: Rebecca SONI (1987) 2:14.57 2009-12-18 |
EE: Rikke M. PEDERSEN (1989) 2:15.93 2013-08-11 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 2:21.30 2014-11-23 |
Nuorten SE: Silja Känsäkoski (1997) 2:22.56 2014-12-14 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 1692 | Känsäkoski Silja | 1997 | OU | 25 m | 2:24.88 | 2:24.88 | ||
2 | 1512 | Aschan Patricia | 1994 | RaisU | 50 m | 2:32.61 | 2:26.61 | ||
3 | 1741 | Luukkanen Carita | 1996 | UiTa | 25 m | 2:27.81 | 2:27.81 | ||
4 | 1229 | Koski Moona | 1999 | HSS | 50 m | 2:34.09 | 2:28.09 | ||
5 | 1388 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 25 m | 2:30.24 | 2:30.24 | ||
6 | 1315 | Koivu Sini | 1999 | Cetus | 25 m | 2:30.66 | 2:30.66 | ||
7 | 1596 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 50 m | 2:37.82 | 2:31.82 | ||
8 | 1303 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:39.13 | 2:33.13 | ||
9 | 1386 | Ikonen Sanni | 1998 | LaUS | 25 m | 2:34.21 | 2:34.21 | ||
10 | 1219 | Hämäläinen Lotta | 1998 | HSS | 50 m | 2:40.50 | 2:34.50 | ||
11 | 1622 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:34.90 | 2:34.90 | ||
12 | 1744 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 25 m | 2:35.32 | 2:35.32 | ||
13 | 1524 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 25 m | 2:35.35 | 2:35.35 | ||
14 | 1232 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 50 m | 2:41.72 | 2:35.72 | ||
15 | 1679 | Korpi Katriina | 2000 | OuLo | 50 m | 2:44.57 | 2:38.57 | ||
16 | 1495 | Liukkonen Aliisa | 1999 | HäUS | 50 m | 2:46.00 | 2:40.00 | ||
17 | 1222 | Kareinen Hanna | 2000 | HSS | 25 m | 2:40.46 | 2:40.46 | ||
18 | 1458 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 2:47.13 | 2:41.13 | ||
19 | 1490 | Aho Lotta | 1999 | HäUS | 50 m | 2:47.52 | 2:41.52 | ||
20 | 1470 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 2:41.58 | 2:41.58 | ||
21 | 1649 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 2:47.82 | 2:41.82 | ||
22 | 1423 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 50 m | 2:48.72 | 2:42.72 | ||
23 | 1719 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 25 m | 2:42.73 | 2:42.73 | ||
24 | 1521 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RaisU | 25 m | 2:42.87 | 2:42.87 | ||
25 | 1211 | Nyström Fanny | 1999 | BS-PU | 50 m | 2:49.30 | 2:43.30 | ||
26 | 1715 | Kivioja Heidi | 2000 | SCV | 50 m | 2:49.78 | 2:43.78 | ||
27 | 1549 | Alajääskö Ada | 1998 | TaTU | 50 m | 2:50.18 | 2:44.18 | ||
28 | 1720 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 25 m | 2:44.77 | 2:44.77 | ||
29 | 1314 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 25 m | 2:45.14 | 2:45.14 | ||
30 | 1238 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 25 m | 2:45.71 | 2:45.71 | ||
31 | 1322 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 50 m | 2:52.24 | 2:46.24 | ||
32 | 1625 | Räike Aino | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:52.53 | 2:46.53 | ||
33 | 1319 | Lehtinen Sofia | 2000 | Cetus | 50 m | 2:52.88 | 2:46.88 | ||
34 | 1556 | Karinkanta Elina | 2000 | TaTU | 25 m | 2:46.94 | 2:46.94 | ||
35 | 1510 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 50 m | 2:53.13 | 2:47.13 | ||
36 | 1738 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 25 m | 2:47.19 | 2:47.19 | ||
37 | 1757 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 25 m | 2:47.19 | 2:47.19 | ||
38 | 1385 | Hämäläinen Aino | 2000 | LaUS | 50 m | 2:53.59 | 2:47.59 | ||
39 | 1653 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 25 m | 2:48.25 | 2:48.25 | ||
40 | 1632 | Vallenius Iida | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:54.47 | 2:48.47 | ||
41 | 1489 | Ojakippola Nelle | 2001 | ViesU | 25 m | 2:48.48 | 2:48.48 | ||
42 | 1599 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 50 m | 2:54.75 | 2:48.75 | ||
43 | 1313 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 50 m | 2:55.48 | 2:49.48 | ||
44 | 1335 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 25 m | 2:50.33 | 2:50.33 | ||
45 | 1548 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 25 m | 2:51.03 | 2:51.03 | ||
46 | 1299 | Bengts Myra | 2000 | Cetus | 50 m | 2:58.24 | 2:52.24 | ||
47 | 1506 | Lepistö Annika | 2001 | PTU | 25 m | 2:52.64 | 2:52.64 | ||
48 | 1609 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 25 m | 2:52.90 | 2:52.90 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.25.12 | Tulostuspäivämäärä | 12 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:36 |