Program för Lödde Cup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 39
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
09 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
07:40 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 39, 100m Ryggsim Fl 12-13 |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
354 |
2 |
Minna Lundgren |
2004 |
AR4604 |
SPIGGARNA |
|
25m |
|
113 |
3 |
Wilma Lundius |
2004 |
AJ9604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
266 |
4 |
Ella Richter |
2004 |
BU9804 |
MKK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
Nelly Gustavsson |
2004 |
BD7804 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
276 |
3 |
Asha Sundahl |
2003 |
CA2403 |
MKK |
|
25m |
|
284 |
4 |
Vera Volk Johnsson |
2004 |
BV0204 |
MKK |
|
25m |
|
252 |
5 |
Nova Myhrman |
2003 |
CA9403 |
MKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
462 |
1 |
Emma Sjöö |
2004 |
BN8404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:12.98 |
318 |
2 |
Alice Klasholm |
2004 |
BS5204 |
POSEIDON |
|
25m |
2:00.60 |
188 |
3 |
Susanne Sarabi |
2004 |
BS2204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:55.01 |
259 |
4 |
Hanna Olsson |
2004 |
BO6804 |
MKK |
|
25m |
1:59.97 |
371 |
5 |
Lova Flemming |
2004 |
AZ2204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:08.72 |
131 |
6 |
Elsa Thell |
2004 |
AY5804 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
416 |
1 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:50.97 |
247 |
2 |
Emily Li |
2004 |
BO5804 |
MKK |
|
25m |
1:47.98 |
456 |
3 |
Emi Prior |
2004 |
BT3604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:45.32 |
170 |
4 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:46.14 |
214 |
5 |
Thea Bolander |
2003 |
BW1403 |
MKK |
|
25m |
1:50.32 |
407 |
6 |
Emilia Sandström |
2004 |
AY7204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:53.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
480 |
1 |
Frida Larsson |
2004 |
AF4204 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:43.87 |
187 |
2 |
Emelie Rosquist |
2004 |
AX1204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:38.97 |
476 |
3 |
Olivia Fallesen |
2004 |
AC3404 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:37.71 |
486 |
4 |
Sanna Westerberg |
2004 |
AF6204 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:37.90 |
100 |
5 |
Isabella Djuric |
2004 |
BJ1204 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:40.47 |
385 |
6 |
Rakel Johannisson |
2004 |
AQ2604 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:44.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
334 |
1 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
1:36.12 |
231 |
2 |
Hanna Johansson |
2004 |
BJ4404 |
MKK |
|
50m |
1:35.96 |
435 |
3 |
Alice Devinder |
2004 |
BG8604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:34.95 |
479 |
4 |
Linnéa Landgren |
2003 |
BQ6803 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:35.94 |
115 |
5 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:36.10 |
50 |
6 |
Siri Vikman |
2003 |
BL7803 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:36.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
235 |
1 |
Elina Kazarian |
2003 |
BW4203 |
MKK |
|
50m |
1:33.05 |
37 |
2 |
Klara Nilsson |
2004 |
AQ3804 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:30.43 |
41 |
3 |
Lova Persson |
2004 |
AD7604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:29.04 |
366 |
4 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:29.35 |
3 |
5 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:31.88 |
168 |
6 |
Agnes Ljungberg |
2004 |
AS8204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:34.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:28.05 |
146 |
2 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:27.16 |
468 |
3 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:26.91 |
278 |
4 |
Hilma Sörum |
2004 |
AX3204 |
MKK |
|
25m |
1:27.10 |
445 |
5 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:27.83 |
350 |
6 |
Wilma Ekstrand |
2004 |
AM9404 |
SPIGGARNA |
|
25m |
1:28.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:25.60 |
24 |
2 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:23.22 |
163 |
3 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:21.11 |
447 |
4 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.65 |
11 |
5 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:25.39 |
106 |
6 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.78 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
09 oktober 2016 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
07:40 |
|