Program for Lödde Cup 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 31, 50m Fjrilsim Fl 12-13 |
Sponsor: AKEA |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 25 m | 34.58 | |
2 | 146 | Andersson Milla | 2003 | SK LDDE | AX4203 | 25 m | 34.80 | |
3 | 45 | Thorsson Tilde | 2003 | SK HAJEN | AL6203 | 25 m | 35.91 | |
4 | 86 | Twedberg Anna | 2003 | SS IDEN | AR4203 | 25 m | 36.05 | |
5 | 106 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 36.11 | |
6 | 11 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 36.52 | |
7 | 468 | Wallstrm Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 36.76 | |
8 | 447 | Kllkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 25 m | 37.36 | |
9 | 322 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 25 m | 37.54 | |
10 | 163 | Husby Hanne | 2004 | SK LDDE | AF5804 | 25 m | 38.23 | |
11 | 366 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 50 m | 38.58 | |
12 | 32 | Mrtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 38.63 | |
13 | 445 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 38.87 | |
14 | 486 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 50 m | 38.88 | |
15 | 41 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 39.71 | |
16 | 24 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 39.73 | |
17 | 155 | Dihle Filippa | 2003 | SK LDDE | AR6203 | 50 m | 39.86 | |
18 | 100 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 50 m | 40.53 | |
19 | 435 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 41.19 | |
20 | 350 | Ekstrand Wilma | 2004 | SPIGGARNA | AM9404 | 25 m | 41.23 | |
21 | 371 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 25 m | 42.35 | |
22 | 34 | Mller Emilia | 2004 | SK HAJEN | BG5204 | 50 m | 42.46 | |
23 | 479 | Landgren Linna | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 42.52 | |
24 | 278 | Srum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 42.63 | |
25 | 476 | Fallesen Olivia | 2004 | TRELLEBORG | AC3404 | 25 m | 42.85 | |
26 | 168 | Ljungberg Agnes | 2004 | SK LDDE | AS8204 | 50 m | 43.01 | |
27 | 214 | Bolander Thea | 2003 | MKK | BW1403 | 25 m | 43.40 | |
28 | 50 | Vikman Siri | 2003 | SK HAJEN | BL7803 | 25 m | 43.68 | |
29 | 3 | Kjellin Elma | 2003 | ESLVS SS | AT5203 | 25 m | 43.86 | |
30 | 235 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 50 m | 44.69 | |
31 | 113 | Lundius Wilma | 2004 | LANDSKRONA | AJ9604 | 25 m | 44.85 | |
32 | 131 | Thell Elsa | 2004 | LANDSKRONA | AY5804 | 50 m | 45.54 | |
33 | 480 | Larsson Frida | 2004 | TRELLEBORG | AF4204 | 25 m | 45.88 | |
34 | 115 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 46.98 | |
35 | 231 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 48.14 | |
36 | 334 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 48.24 | |
37 | 354 | Lundgren Minna | 2004 | SPIGGARNA | AR4604 | 25 m | 49.99 | |
38 | 187 | Rosquist Emelie | 2004 | SK LDDE | AX1204 | 50 m | 50.14 | |
39 | 170 | Martinsson Emma | 2004 | SK LDDE | AZ6204 | 25 m | 50.90 | |
40 | 456 | Prior Emi | 2004 | VELLINGE-N | BT3604 | 25 m | 51.35 | |
41 | 355 | Mller Isabella | 2003 | SPIGGARNA | BW3803 | 25 m | 51.88 | |
42 | 104 | Gustavsson Nelly | 2004 | LANDSKRONA | BD7804 | 50 m | 54.80 | |
43 | 332 | Sandberg Mira | 2004 | POSEIDON | BS8204 | 25 m | 55.02 | |
44 | 407 | Sandstrm Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | 57.47 | |
45 | 385 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 25 m | 59.02 | |
46 | 416 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 1:04.81 | |
47 | 188 | Sarabi Susanne | 2004 | SK LDDE | BS2204 | 25 m | ||
48 | 192 | Sjfors Anna | 2004 | SK LDDE | BP6604 | 25 m | ||
49 | 247 | Li Emily | 2004 | MKK | BO5804 | 25 m | ||
50 | 266 | Richter Ella | 2004 | MKK | BU9804 | 25 m | ||
51 | 318 | Klasholm Alice | 2004 | POSEIDON | BS5204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 08 oktober 2016 |
Licensierad till: Simklubben Ldde | Utskriftstid | 21:10 |