Program för Nordic Age Group Championships
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
1_S
Event 1, 8X50m Freestyle Mixed |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
3:30.62 |
3:30.62 |
|
2 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
3:38.00 |
3:38.00 |
|
3 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
25 m |
|
|
|
4 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
5 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
2_S
Event 2, 800m Freestyle Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100 |
Halvorsen Astrid Julie |
2001 |
NOR |
|
50 m |
9:08.31 |
9:08.31 |
|
2 |
136 |
Andersen Louise Bach |
2001 |
DEN |
0164AM |
50 m |
9:11.60 |
9:11.60 |
|
3 |
63 |
Roloff Emma |
2002 |
SWE |
AT6402 |
50 m |
9:20.33 |
9:20.33 |
|
4 |
107 |
Småvik Benedikte |
2002 |
NOR |
|
50 m |
9:22.77 |
9:22.77 |
|
5 |
22 |
Vartiainen Alexandra |
2001 |
FIN |
01A437 |
50 m |
9:23.97 |
9:23.97 |
|
6 |
57 |
Mikkelsen Josephine |
2002 |
SWE |
AI5202 |
50 m |
9:24.01 |
9:24.01 |
|
7 |
42 |
Lahtinen Laura |
2003 |
FIN |
03A386 |
50 m |
9:32.15 |
9:32.15 |
|
8 |
46 |
Louhikoski Lilli |
2002 |
FIN |
02A021 |
50 m |
9:40.48 |
9:40.48 |
|
9 |
137 |
Bak Iben |
2001 |
DEN |
0124AH |
50 m |
9:44.03 |
9:44.03 |
|
10 |
10 |
Januleviciute Karina |
2001 |
LTU |
|
50 m |
9:44.04 |
9:44.04 |
|
11 |
130 |
Mortensen Eyðrið |
2003 |
FAR |
|
50 m |
10:46.10 |
10:46.10 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
3_S
Event 3, 1500m Freestyle Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
143 |
Hansen Andreas |
2000 |
DEN |
0089AH |
50 m |
16:20.45 |
16:20.45 |
|
2 |
102 |
Toth Patrick |
2000 |
NOR |
|
50 m |
16:32.80 |
16:32.80 |
|
3 |
49 |
Olsson Melker |
2000 |
SWE |
AC5100 |
50 m |
16:49.18 |
16:49.18 |
|
4 |
53 |
Holmquist Marcus |
2000 |
SWE |
AK2500 |
50 m |
16:57.46 |
16:57.46 |
|
5 |
105 |
Aateigen Dennis |
2001 |
NOR |
|
50 m |
17:03.92 |
17:03.92 |
|
6 |
17 |
Egorov Kirill |
2000 |
FIN |
00A115 |
50 m |
17:29.04 |
17:29.04 |
|
7 |
43 |
Moilanen Atte |
2001 |
FIN |
01A253 |
50 m |
17:31.14 |
17:31.14 |
|
8 |
79 |
Ääremaa Eero |
2000 |
EST |
|
50 m |
17:57.78 |
17:57.78 |
|
9 |
127 |
Dam Johan N. |
2002 |
FAR |
|
50 m |
18:42.85 |
18:42.85 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
4_S
Event 4, 100m Freestyle Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
140 |
Ebbesen Elisabeth Sabroe |
2002 |
DEN |
0206AG |
50 m |
58.23 |
58.23 |
|
2 |
109 |
Rypestøl Malene |
2001 |
NOR |
|
50 m |
58.38 |
58.38 |
|
3 |
148 |
Missing Sarah |
2001 |
DEN |
0192AN |
50 m |
58.41 |
58.41 |
|
4 |
151 |
Paaske Andrea |
2001 |
DEN |
0186AF |
50 m |
58.54 |
58.54 |
|
5 |
37 |
Silvennoinen Sini |
2002 |
FIN |
02A080 |
50 m |
58.89 |
58.89 |
|
6 |
154 |
Svendsen Julie Krøyer |
2002 |
DEN |
0222AA |
50 m |
59.11 |
59.11 |
|
7 |
104 |
Eidheim Synne H. |
2001 |
NOR |
|
50 m |
59.12 |
59.12 |
|
8 |
21 |
Oura Vilma |
2001 |
FIN |
01A310 |
50 m |
59.20 |
59.20 |
|
9 |
58 |
Bergman Hanna |
2001 |
SWE |
AF9601 |
50 m |
59.39 |
59.39 |
|
10 |
41 |
Suomäki Vuokko |
2001 |
FIN |
01A939 |
50 m |
59.49 |
59.49 |
|
11 |
26 |
Siirtola Peppi |
2002 |
FIN |
02A144 |
50 m |
59.75 |
59.75 |
|
12 |
111 |
Samuelsen Caroline |
2001 |
NOR |
|
50 m |
59.88 |
59.88 |
|
13 |
68 |
Kaare Kertu |
2002 |
EST |
|
50 m |
59.89 |
59.89 |
|
14 |
60 |
Persson Wilma |
2001 |
SWE |
AC0401 |
50 m |
1:00.17 |
1:00.17 |
|
15 |
82 |
Maide Ilona |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:00.28 |
1:00.28 |
|
16 |
117 |
Maskava Kristiana |
2001 |
LAT |
|
50 m |
1:01.23 |
1:01.23 |
|
17 |
95 |
Guðmundsdóttir Jóhanna Elín |
2001 |
ISL |
070301-2450 |
50 m |
1:01.29 |
1:01.29 |
|
18 |
81 |
Lint Laurika |
2002 |
EST |
|
50 m |
1:01.30 |
1:01.30 |
|
19 |
85 |
Tomak Kaia Liis |
2002 |
EST |
|
50 m |
1:01.93 |
1:01.93 |
|
20 |
12 |
Guzaite Ema |
2002 |
LTU |
|
50 m |
1:02.05 |
1:02.05 |
|
21 |
15 |
Vismeryte Evita |
2002 |
LTU |
|
50 m |
1:02.06 |
1:02.06 |
|
22 |
115 |
Maluka Ieva |
2003 |
LAT |
|
50 m |
1:02.38 |
1:02.38 |
|
23 |
9 |
Rogozina Anastasija |
2001 |
LTU |
|
50 m |
1:03.25 |
1:03.25 |
|
24 |
113 |
Kozlovska Ruta |
2001 |
LAT |
|
50 m |
1:04.63 |
1:04.63 |
|
25 |
123 |
Westergård Alisa |
2003 |
FAR |
|
50 m |
1:05.43 |
1:05.43 |
|
26 |
129 |
Johannesen Brynhild |
2002 |
FAR |
|
50 m |
1:05.77 |
1:05.77 |
|
27 |
13 |
Mankauskaite Gabija |
2002 |
LTU |
|
50 m |
1:05.96 |
1:05.96 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
5_S
Event 5, 100m Freestyle Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
155 |
Tullberg Sebastian |
2000 |
DEN |
0073AC |
50 m |
52.68 |
52.68 |
|
2 |
5 |
Kaveckas Mantas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
52.79 |
52.79 |
|
3 |
69 |
Suun Janter |
2000 |
EST |
|
50 m |
53.07 |
53.07 |
|
4 |
156 |
Udbye Rasmus |
2000 |
DEN |
0007AM |
50 m |
53.28 |
53.28 |
|
5 |
153 |
Steenberg Rasmus |
2000 |
DEN |
0021AB |
50 m |
53.94 |
53.94 |
|
6 |
19 |
Hölttä Santeri |
2000 |
FIN |
00A236 |
50 m |
54.00 |
54.00 |
|
7 |
157 |
Vangsgaard Peter |
2000 |
DEN |
0001AC |
50 m |
54.10 |
54.10 |
|
8 |
55 |
Rydahl Johan |
2001 |
SWE |
AF4901 |
50 m |
54.19 |
54.19 |
|
9 |
103 |
Pleym Olsen Sindre |
2000 |
NOR |
|
50 m |
54.55 |
54.55 |
|
10 |
110 |
Bjørkbom Mats G. |
2000 |
NOR |
|
50 m |
54.73 |
54.73 |
|
11 |
62 |
Marijanovic Anton |
2000 |
SWE |
AG0100 |
50 m |
54.78 |
54.78 |
|
12 |
74 |
Piilberg Martin |
2000 |
EST |
|
50 m |
54.98 |
54.98 |
|
13 |
1 |
Smailys Titas |
2001 |
LTU |
|
50 m |
55.09 |
55.09 |
|
14 |
87 |
Marandi Markus |
2000 |
EST |
|
50 m |
55.23 |
55.23 |
|
15 |
45 |
Lehtonen Teemu |
2000 |
FIN |
00A472 |
50 m |
55.39 |
55.39 |
|
16 |
27 |
Ruohtula Veeti |
2001 |
FIN |
01A193 |
50 m |
55.55 |
55.55 |
|
17 |
106 |
Andersen Mats |
2000 |
NOR |
|
50 m |
55.67 |
55.67 |
|
18 |
6 |
Jankauskas Eigirdas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
55.98 |
55.98 |
|
19 |
112 |
Jegorovs Tomass |
2001 |
LAT |
|
50 m |
56.10 |
56.10 |
|
20 |
90 |
Kopjev Edvard |
2000 |
EST |
|
50 m |
56.73 |
56.73 |
|
21 |
119 |
Markovs Arturs |
2001 |
LAT |
|
50 m |
57.00 |
57.00 |
|
22 |
33 |
Korhonen Joona |
2000 |
FIN |
00A464 |
50 m |
57.06 |
57.06 |
|
23 |
126 |
Bech Rói |
2001 |
FAR |
|
50 m |
57.55 |
57.55 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
6_S
Event 6, 200m Butterfly Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
142 |
Gaard Regitze |
2001 |
DEN |
0178AG |
50 m |
2:19.43 |
2:19.43 |
|
2 |
134 |
Andersen Ingrid Bo |
2001 |
DEN |
0126AC |
50 m |
2:20.11 |
2:20.11 |
|
3 |
100 |
Halvorsen Astrid Julie |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:24.48 |
2:24.48 |
|
4 |
31 |
Kallio Anniina |
2002 |
FIN |
02A207 |
50 m |
2:25.67 |
2:25.67 |
|
5 |
42 |
Lahtinen Laura |
2003 |
FIN |
03A386 |
50 m |
2:26.04 |
2:26.04 |
|
6 |
50 |
Lundblad Alicia |
2001 |
SWE |
AF6801 |
50 m |
2:26.31 |
2:26.31 |
|
7 |
64 |
Eriksson Mathilda |
2001 |
SWE |
AE2201 |
50 m |
2:31.94 |
2:31.94 |
|
8 |
59 |
Rosebrink Tuva |
2001 |
SWE |
AJ7601 |
50 m |
2:32.13 |
2:32.13 |
|
9 |
150 |
Nielsen Ellen |
2001 |
DEN |
0168AP |
50 m |
2:32.57 |
2:32.57 |
|
10 |
38 |
Manner Mila |
2001 |
FIN |
01A167 |
50 m |
2:32.70 |
2:32.70 |
|
11 |
125 |
Tummasardóttir Súsanna |
2002 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
7_S
Event 7, 200m Butterfly Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
52 |
Hanson Robin |
2001 |
SWE |
AA2701 |
50 m |
2:09.66 |
2:09.66 |
|
2 |
102 |
Toth Patrick |
2000 |
NOR |
|
50 m |
2:11.38 |
2:11.38 |
|
3 |
65 |
Iwarsson Oskar |
2000 |
SWE |
AI0300 |
50 m |
2:12.10 |
2:12.10 |
|
4 |
8 |
Plechot Arturas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
2:14.85 |
2:14.85 |
|
5 |
80 |
Gumenjuk Maksim |
2000 |
EST |
|
50 m |
2:15.20 |
2:15.20 |
|
6 |
39 |
Ezzat Mohamed |
2001 |
FIN |
01A613 |
50 m |
2:20.22 |
2:20.22 |
|
7 |
18 |
Heinilä Jami |
2000 |
FIN |
00A081 |
50 m |
2:20.60 |
2:20.60 |
|
8 |
4 |
Svecovas Germantas |
2001 |
LTU |
|
50 m |
2:23.11 |
2:23.11 |
|
9 |
2 |
Pavlidi Arijus |
2002 |
LTU |
|
50 m |
2:32.31 |
2:32.31 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
8_S
Event 8, 200m Breaststroke Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
108 |
Kummen Eva |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:36.05 |
2:36.05 |
|
2 |
135 |
Andersen Laura Findahl |
2001 |
DEN |
0142AA |
50 m |
2:37.40 |
2:37.40 |
|
3 |
146 |
Kruse Josephine |
2002 |
DEN |
0242AQ |
50 m |
2:37.48 |
2:37.48 |
|
4 |
97 |
Ómarsdóttir Ásdís Eva |
2002 |
ISL |
|
25 m |
2:37.70 |
2:37.70 |
|
5 |
34 |
Edelman Charlotta |
2001 |
FIN |
01A845 |
50 m |
2:37.82 |
2:37.82 |
|
6 |
66 |
Månsson Julia |
2002 |
SWE |
BL9202 |
50 m |
2:38.44 |
2:38.44 |
|
7 |
22 |
Vartiainen Alexandra |
2001 |
FIN |
01A437 |
50 m |
2:38.46 |
2:38.46 |
|
8 |
14 |
Teterevkova Kotryna |
2002 |
LTU |
|
50 m |
2:39.00 |
2:39.00 |
|
9 |
147 |
Lauridsen Josephine G. |
2001 |
DEN |
0168AD |
50 m |
2:39.34 |
2:39.34 |
|
10 |
139 |
Brink Caroline |
2003 |
DEN |
0316AE |
50 m |
2:40.32 |
2:40.32 |
|
11 |
54 |
Englund Linnéa |
2003 |
SWE |
AI5403 |
50 m |
2:40.85 |
2:40.85 |
|
12 |
83 |
Priidel Melissa |
2002 |
EST |
|
50 m |
2:41.47 |
2:41.47 |
|
13 |
32 |
Luoto Rebekka |
2003 |
FIN |
03A191 |
50 m |
2:41.88 |
2:41.88 |
|
14 |
30 |
Murto Anniina |
2001 |
FIN |
01A677 |
50 m |
2:45.95 |
2:45.95 |
|
15 |
72 |
Arndt Meril |
2002 |
EST |
|
50 m |
2:53.71 |
2:53.71 |
|
16 |
132 |
Sigurðsson Sólvá A. |
2002 |
FAR |
|
50 m |
2:56.65 |
2:56.65 |
|
17 |
131 |
Midjord Karin S. |
2001 |
FAR |
|
50 m |
3:02.46 |
3:02.46 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
9_S
Event 9, 200m Breaststroke Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
99 |
Grindheim André K. |
2000 |
NOR |
|
50 m |
2:21.16 |
2:21.16 |
|
2 |
7 |
Kapocius Erikas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
2:22.97 |
2:22.97 |
|
3 |
56 |
Hassling Emil |
2000 |
SWE |
AC1900 |
50 m |
2:23.70 |
2:23.70 |
|
4 |
61 |
Jonsson Pontus |
2000 |
SWE |
AM5300 |
50 m |
2:26.04 |
2:26.04 |
|
5 |
47 |
Nurmi Erik |
2001 |
FIN |
01A470 |
50 m |
2:26.84 |
2:26.84 |
|
6 |
51 |
Persson Gustav |
2000 |
SWE |
AJ4500 |
50 m |
2:27.55 |
2:27.55 |
|
7 |
149 |
Mosegaard Marcus Mantzius |
2001 |
DEN |
0199AA |
50 m |
2:28.12 |
2:28.12 |
|
8 |
133 |
Trygvasonrókur Rókur |
2000 |
FAR |
|
50 m |
2:30.48 |
2:30.48 |
|
9 |
70 |
Sovtsa Mark |
2001 |
EST |
|
50 m |
2:32.96 |
2:32.96 |
|
10 |
35 |
Herpola Oskari |
2001 |
FIN |
01A315 |
50 m |
2:33.38 |
2:33.38 |
|
11 |
3 |
Stankevic Ernest |
2001 |
LTU |
|
50 m |
2:34.08 |
2:34.08 |
|
12 |
128 |
Lave Hugin N. |
2001 |
FAR |
|
50 m |
2:34.61 |
2:34.61 |
|
13 |
121 |
Salkovskis Jevgenijs |
2000 |
LAT |
|
50 m |
2:36.00 |
2:36.00 |
|
14 |
23 |
Jokinen Tuomas |
2001 |
FIN |
01A556 |
50 m |
2:38.07 |
2:38.07 |
|
15 |
84 |
Kask Gregory |
2002 |
EST |
|
50 m |
2:39.31 |
2:39.31 |
|
16 |
86 |
Vellemaa Simon |
2000 |
EST |
|
50 m |
2:39.49 |
2:39.49 |
|
17 |
114 |
Kahanovics Rihards |
2002 |
LAT |
|
50 m |
2:45.34 |
2:45.34 |
|
18 |
116 |
Lapins Aleksis |
2000 |
LAT |
|
50 m |
2:49.60 |
2:49.60 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
10_S
Event 10, 4X100m Medley Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
158 |
Denmark |
0 |
DEN |
|
50 m |
4:20.05 |
4:20.05 |
|
2 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
4:21.81 |
4:21.81 |
|
3 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
4:30.00 |
4:30.00 |
|
4 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
50 m |
|
|
|
5 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
7 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
11_S
Event 11, 4X100m Medley Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
3:55.00 |
3:55.00 |
|
2 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
4:00.54 |
4:00.54 |
|
3 |
158 |
Denmark |
0 |
DEN |
|
50 m |
4:01.40 |
4:01.40 |
|
4 |
120 |
Latvia |
0 |
LAT |
|
50 m |
4:05.50 |
4:05.50 |
|
5 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
25 m |
|
|
|
6 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
7 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
8 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
12_S
Event 12, 4X100m Freestyle Mixed |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
3:47.48 |
3:47.48 |
|
2 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
3:55.00 |
3:55.00 |
|
3 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
25 m |
|
|
|
4 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
5 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
13_S
Event 13, 400m Medley Girls |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
14_S
Event 14, 400m Medley Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
Kapocius Erikas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
4:40.35 |
4:40.35 |
|
2 |
56 |
Hassling Emil |
2000 |
SWE |
AC1900 |
50 m |
4:40.92 |
4:40.92 |
|
3 |
143 |
Hansen Andreas |
2000 |
DEN |
0089AH |
50 m |
4:41.45 |
4:41.45 |
|
4 |
102 |
Toth Patrick |
2000 |
NOR |
|
50 m |
4:43.44 |
4:43.44 |
|
5 |
52 |
Hanson Robin |
2001 |
SWE |
AA2701 |
50 m |
4:44.10 |
4:44.10 |
|
6 |
18 |
Heinilä Jami |
2000 |
FIN |
00A081 |
50 m |
4:52.18 |
4:52.18 |
|
7 |
43 |
Moilanen Atte |
2001 |
FIN |
01A253 |
50 m |
4:52.46 |
4:52.46 |
|
8 |
70 |
Sovtsa Mark |
2001 |
EST |
|
50 m |
4:54.78 |
4:54.78 |
|
9 |
35 |
Herpola Oskari |
2001 |
FIN |
01A315 |
50 m |
4:56.55 |
4:56.55 |
|
10 |
4 |
Svecovas Germantas |
2001 |
LTU |
|
50 m |
5:08.91 |
5:08.91 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
15_S
Event 15, 200m Freestyle Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
140 |
Ebbesen Elisabeth Sabroe |
2002 |
DEN |
0206AG |
50 m |
2:06.78 |
2:06.78 |
|
2 |
151 |
Paaske Andrea |
2001 |
DEN |
0186AF |
50 m |
2:07.27 |
2:07.27 |
|
3 |
109 |
Rypestøl Malene |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:07.43 |
2:07.43 |
|
4 |
136 |
Andersen Louise Bach |
2001 |
DEN |
0164AM |
50 m |
2:07.69 |
2:07.69 |
|
5 |
137 |
Bak Iben |
2001 |
DEN |
0124AH |
50 m |
2:08.38 |
2:08.38 |
|
6 |
21 |
Oura Vilma |
2001 |
FIN |
01A310 |
50 m |
2:08.95 |
2:08.95 |
|
7 |
50 |
Lundblad Alicia |
2001 |
SWE |
AF6801 |
50 m |
2:09.30 |
2:09.30 |
|
8 |
81 |
Lint Laurika |
2002 |
EST |
|
50 m |
2:10.78 |
2:10.78 |
|
9 |
28 |
Bärlund Raakel |
2001 |
FIN |
01A081 |
50 m |
2:11.93 |
2:11.93 |
|
10 |
104 |
Eidheim Synne H. |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:12.32 |
2:12.32 |
|
11 |
58 |
Bergman Hanna |
2001 |
SWE |
AF9601 |
50 m |
2:12.56 |
2:12.56 |
|
12 |
54 |
Englund Linnéa |
2003 |
SWE |
AI5403 |
50 m |
2:12.94 |
2:12.94 |
|
13 |
38 |
Manner Mila |
2001 |
FIN |
01A167 |
50 m |
2:13.16 |
2:13.16 |
|
14 |
111 |
Samuelsen Caroline |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:13.34 |
2:13.34 |
|
15 |
107 |
Småvik Benedikte |
2002 |
NOR |
|
50 m |
2:13.91 |
2:13.91 |
|
16 |
10 |
Januleviciute Karina |
2001 |
LTU |
|
50 m |
2:14.14 |
2:14.14 |
|
17 |
32 |
Luoto Rebekka |
2003 |
FIN |
03A191 |
50 m |
2:14.91 |
2:14.91 |
|
18 |
85 |
Tomak Kaia Liis |
2002 |
EST |
|
50 m |
2:15.70 |
2:15.70 |
|
19 |
115 |
Maluka Ieva |
2003 |
LAT |
|
50 m |
2:17.08 |
2:17.08 |
|
20 |
117 |
Maskava Kristiana |
2001 |
LAT |
|
50 m |
2:18.95 |
2:18.95 |
|
21 |
123 |
Westergård Alisa |
2003 |
FAR |
|
50 m |
2:22.62 |
2:22.62 |
|
22 |
125 |
Tummasardóttir Súsanna |
2002 |
FAR |
|
50 m |
2:24.40 |
2:24.40 |
|
23 |
130 |
Mortensen Eyðrið |
2003 |
FAR |
|
50 m |
2:30.45 |
2:30.45 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
16_S
Event 16, 200m Freestyle Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
143 |
Hansen Andreas |
2000 |
DEN |
0089AH |
50 m |
1:55.23 |
1:55.23 |
|
2 |
153 |
Steenberg Rasmus |
2000 |
DEN |
0021AB |
50 m |
1:56.33 |
1:56.33 |
|
3 |
156 |
Udbye Rasmus |
2000 |
DEN |
0007AM |
50 m |
1:56.50 |
1:56.50 |
|
4 |
157 |
Vangsgaard Peter |
2000 |
DEN |
0001AC |
50 m |
1:57.43 |
1:57.43 |
|
5 |
69 |
Suun Janter |
2000 |
EST |
|
50 m |
1:57.83 |
1:57.83 |
|
6 |
103 |
Pleym Olsen Sindre |
2000 |
NOR |
|
50 m |
1:57.97 |
1:57.97 |
|
7 |
49 |
Olsson Melker |
2000 |
SWE |
AC5100 |
50 m |
1:58.77 |
1:58.77 |
|
8 |
55 |
Rydahl Johan |
2001 |
SWE |
AF4901 |
50 m |
1:59.43 |
1:59.43 |
|
9 |
110 |
Bjørkbom Mats G. |
2000 |
NOR |
|
50 m |
1:59.43 |
1:59.43 |
|
10 |
106 |
Andersen Mats |
2000 |
NOR |
|
50 m |
2:00.27 |
2:00.27 |
|
11 |
17 |
Egorov Kirill |
2000 |
FIN |
00A115 |
50 m |
2:00.48 |
2:00.48 |
|
12 |
53 |
Holmquist Marcus |
2000 |
SWE |
AK2500 |
50 m |
2:00.79 |
2:00.79 |
|
13 |
80 |
Gumenjuk Maksim |
2000 |
EST |
|
50 m |
2:00.96 |
2:00.96 |
|
14 |
33 |
Korhonen Joona |
2000 |
FIN |
00A464 |
50 m |
2:02.88 |
2:02.88 |
|
15 |
74 |
Piilberg Martin |
2000 |
EST |
|
50 m |
2:04.26 |
2:04.26 |
|
16 |
90 |
Kopjev Edvard |
2000 |
EST |
|
50 m |
2:05.51 |
2:05.51 |
|
17 |
1 |
Smailys Titas |
2001 |
LTU |
|
50 m |
2:10.28 |
2:10.28 |
|
18 |
127 |
Dam Johan N. |
2002 |
FAR |
|
50 m |
2:19.12 |
2:19.12 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
17_S
Event 17, 100m Backstroke Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
29 |
Pentti Mia |
2002 |
FIN |
02A018 |
50 m |
1:04.87 |
1:04.87 |
|
2 |
36 |
Pärnänen Emilie |
2002 |
FIN |
02A541 |
50 m |
1:04.94 |
1:04.94 |
|
3 |
144 |
Hansen Sofie |
2002 |
DEN |
0202AI |
50 m |
1:05.23 |
1:05.23 |
|
4 |
152 |
Palmund Liva |
2002 |
DEN |
0246AA |
50 m |
1:06.37 |
1:06.37 |
|
5 |
100 |
Halvorsen Astrid Julie |
2001 |
NOR |
|
50 m |
1:06.42 |
1:06.42 |
|
6 |
60 |
Persson Wilma |
2001 |
SWE |
AC0401 |
50 m |
1:06.49 |
1:06.49 |
|
7 |
9 |
Rogozina Anastasija |
2001 |
LTU |
|
50 m |
1:06.86 |
1:06.86 |
|
8 |
82 |
Maide Ilona |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:07.21 |
1:07.21 |
|
9 |
13 |
Mankauskaite Gabija |
2002 |
LTU |
|
50 m |
1:07.84 |
1:07.84 |
|
10 |
154 |
Svendsen Julie Krøyer |
2002 |
DEN |
0222AA |
50 m |
1:08.19 |
1:08.19 |
|
11 |
64 |
Eriksson Mathilda |
2001 |
SWE |
AE2201 |
50 m |
1:08.74 |
1:08.74 |
|
12 |
147 |
Lauridsen Josephine G. |
2001 |
DEN |
0168AD |
50 m |
1:09.97 |
1:09.97 |
|
13 |
122 |
Maanurm Sandra |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:10.05 |
1:10.05 |
|
14 |
76 |
Heinlo Helena |
2003 |
EST |
|
50 m |
1:12.47 |
1:12.47 |
|
15 |
129 |
Johannesen Brynhild |
2002 |
FAR |
|
50 m |
1:12.58 |
1:12.58 |
|
16 |
92 |
Piiroja Carmen |
2003 |
EST |
|
50 m |
1:12.77 |
1:12.77 |
|
17 |
113 |
Kozlovska Ruta |
2001 |
LAT |
|
50 m |
1:14.04 |
1:14.04 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
18_S
Event 18, 100m Backstroke Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
118 |
Sofjins Daniils |
2000 |
LAT |
|
50 m |
59.11 |
59.11 |
|
2 |
20 |
Karlsson Niki |
2000 |
FIN |
00A065 |
50 m |
59.40 |
59.40 |
|
3 |
6 |
Jankauskas Eigirdas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
59.60 |
59.60 |
|
4 |
67 |
Stseglov Ivan |
2000 |
EST |
|
50 m |
59.97 |
59.97 |
|
5 |
24 |
Kallström Roni |
2001 |
FIN |
01A092 |
50 m |
1:00.31 |
1:00.31 |
|
6 |
105 |
Aateigen Dennis |
2001 |
NOR |
|
50 m |
1:00.33 |
1:00.33 |
|
7 |
96 |
Karlsson Brynjólfur Óli |
2001 |
ISL |
240701-2270 |
50 m |
1:00.40 |
1:00.40 |
|
8 |
2 |
Pavlidi Arijus |
2002 |
LTU |
|
50 m |
1:00.65 |
1:00.65 |
|
9 |
62 |
Marijanovic Anton |
2000 |
SWE |
AG0100 |
50 m |
1:00.85 |
1:00.85 |
|
10 |
99 |
Grindheim André K. |
2000 |
NOR |
|
50 m |
1:01.73 |
1:01.73 |
|
11 |
119 |
Markovs Arturs |
2001 |
LAT |
|
50 m |
1:01.80 |
1:01.80 |
|
12 |
75 |
Ahtiainen Alex |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:02.11 |
1:02.11 |
|
13 |
49 |
Olsson Melker |
2000 |
SWE |
AC5100 |
50 m |
1:02.19 |
1:02.19 |
|
14 |
112 |
Jegorovs Tomass |
2001 |
LAT |
|
50 m |
1:03.40 |
1:03.40 |
|
15 |
78 |
Pribludnõi Mihhail |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:03.98 |
1:03.98 |
|
16 |
114 |
Kahanovics Rihards |
2002 |
LAT |
|
50 m |
1:07.16 |
1:07.16 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
19_S
Event 19, 50m Freestyle Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
Kaare Kertu |
2002 |
EST |
|
50 m |
26.73 |
26.73 |
|
2 |
140 |
Ebbesen Elisabeth Sabroe |
2002 |
DEN |
0206AG |
50 m |
26.80 |
26.80 |
|
3 |
109 |
Rypestøl Malene |
2001 |
NOR |
|
50 m |
27.01 |
27.01 |
|
4 |
145 |
Hededal Line J. V. |
2001 |
DEN |
0186AG |
50 m |
27.07 |
27.07 |
|
5 |
40 |
Rantakokko Reetta |
2001 |
FIN |
01A311 |
50 m |
27.16 |
27.16 |
|
6 |
150 |
Nielsen Ellen |
2001 |
DEN |
0168AP |
50 m |
27.16 |
27.16 |
|
7 |
41 |
Suomäki Vuokko |
2001 |
FIN |
01A939 |
50 m |
27.34 |
27.34 |
|
8 |
83 |
Priidel Melissa |
2002 |
EST |
|
50 m |
27.34 |
27.34 |
|
9 |
104 |
Eidheim Synne H. |
2001 |
NOR |
|
50 m |
27.50 |
27.50 |
|
10 |
26 |
Siirtola Peppi |
2002 |
FIN |
02A144 |
50 m |
27.59 |
27.59 |
|
11 |
58 |
Bergman Hanna |
2001 |
SWE |
AF9601 |
50 m |
27.75 |
27.75 |
|
12 |
37 |
Silvennoinen Sini |
2002 |
FIN |
02A080 |
50 m |
27.94 |
27.94 |
|
13 |
12 |
Guzaite Ema |
2002 |
LTU |
|
50 m |
28.05 |
28.05 |
|
14 |
111 |
Samuelsen Caroline |
2001 |
NOR |
|
50 m |
28.14 |
28.14 |
|
15 |
95 |
Guðmundsdóttir Jóhanna Elín |
2001 |
ISL |
070301-2450 |
50 m |
28.17 |
28.17 |
|
16 |
72 |
Arndt Meril |
2002 |
EST |
|
50 m |
28.25 |
28.25 |
|
17 |
15 |
Vismeryte Evita |
2002 |
LTU |
|
50 m |
28.29 |
28.29 |
|
18 |
117 |
Maskava Kristiana |
2001 |
LAT |
|
50 m |
28.32 |
28.32 |
|
19 |
115 |
Maluka Ieva |
2003 |
LAT |
|
50 m |
28.40 |
28.40 |
|
20 |
73 |
Kornet Diana |
2002 |
EST |
|
50 m |
28.42 |
28.42 |
|
21 |
146 |
Kruse Josephine |
2002 |
DEN |
0242AQ |
50 m |
29.07 |
29.07 |
|
22 |
60 |
Persson Wilma |
2001 |
SWE |
AC0401 |
50 m |
29.13 |
29.13 |
|
23 |
113 |
Kozlovska Ruta |
2001 |
LAT |
|
50 m |
29.26 |
29.26 |
|
24 |
13 |
Mankauskaite Gabija |
2002 |
LTU |
|
50 m |
29.66 |
29.66 |
|
25 |
132 |
Sigurðsson Sólvá A. |
2002 |
FAR |
|
50 m |
30.73 |
30.73 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
20_S
Event 20, 50m Freestyle Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
5 |
Kaveckas Mantas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
23.67 |
23.67 |
|
2 |
155 |
Tullberg Sebastian |
2000 |
DEN |
0073AC |
50 m |
23.80 |
23.80 |
|
3 |
69 |
Suun Janter |
2000 |
EST |
|
50 m |
23.94 |
23.94 |
|
4 |
19 |
Hölttä Santeri |
2000 |
FIN |
00A236 |
50 m |
24.33 |
24.33 |
|
5 |
156 |
Udbye Rasmus |
2000 |
DEN |
0007AM |
50 m |
24.51 |
24.51 |
|
6 |
55 |
Rydahl Johan |
2001 |
SWE |
AF4901 |
50 m |
24.77 |
24.77 |
|
7 |
74 |
Piilberg Martin |
2000 |
EST |
|
50 m |
24.92 |
24.92 |
|
8 |
56 |
Hassling Emil |
2000 |
SWE |
AC1900 |
50 m |
25.07 |
25.07 |
|
9 |
88 |
Vainikk Rando |
2000 |
EST |
|
50 m |
25.26 |
25.26 |
|
10 |
87 |
Marandi Markus |
2000 |
EST |
|
50 m |
25.28 |
25.28 |
|
11 |
157 |
Vangsgaard Peter |
2000 |
DEN |
0001AC |
50 m |
25.29 |
25.29 |
|
12 |
1 |
Smailys Titas |
2001 |
LTU |
|
50 m |
25.37 |
25.37 |
|
13 |
126 |
Bech Rói |
2001 |
FAR |
|
50 m |
25.38 |
25.38 |
|
14 |
112 |
Jegorovs Tomass |
2001 |
LAT |
|
50 m |
25.40 |
25.40 |
|
15 |
45 |
Lehtonen Teemu |
2000 |
FIN |
00A472 |
50 m |
25.46 |
25.46 |
|
16 |
103 |
Pleym Olsen Sindre |
2000 |
NOR |
|
50 m |
25.47 |
25.47 |
|
17 |
110 |
Bjørkbom Mats G. |
2000 |
NOR |
|
50 m |
25.50 |
25.50 |
|
18 |
44 |
Belfer Aleksej |
2000 |
FIN |
00A786 |
50 m |
25.56 |
25.56 |
|
19 |
27 |
Ruohtula Veeti |
2001 |
FIN |
01A193 |
50 m |
25.75 |
25.75 |
|
20 |
8 |
Plechot Arturas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
25.84 |
25.84 |
|
21 |
121 |
Salkovskis Jevgenijs |
2000 |
LAT |
|
50 m |
26.10 |
26.10 |
|
22 |
133 |
Trygvasonrókur Rókur |
2000 |
FAR |
|
50 m |
27.37 |
27.37 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
21_S
Event 21, 100m Butterfly Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
134 |
Andersen Ingrid Bo |
2001 |
DEN |
0126AC |
50 m |
1:03.10 |
1:03.10 |
|
2 |
142 |
Gaard Regitze |
2001 |
DEN |
0178AG |
50 m |
1:03.26 |
1:03.26 |
|
3 |
64 |
Eriksson Mathilda |
2001 |
SWE |
AE2201 |
50 m |
1:04.44 |
1:04.44 |
|
4 |
21 |
Oura Vilma |
2001 |
FIN |
01A310 |
50 m |
1:04.48 |
1:04.48 |
|
5 |
148 |
Missing Sarah |
2001 |
DEN |
0192AN |
50 m |
1:04.55 |
1:04.55 |
|
6 |
31 |
Kallio Anniina |
2002 |
FIN |
02A207 |
50 m |
1:04.61 |
1:04.61 |
|
7 |
50 |
Lundblad Alicia |
2001 |
SWE |
AF6801 |
50 m |
1:04.91 |
1:04.91 |
|
8 |
42 |
Lahtinen Laura |
2003 |
FIN |
03A386 |
50 m |
1:05.76 |
1:05.76 |
|
9 |
28 |
Bärlund Raakel |
2001 |
FIN |
01A081 |
50 m |
1:06.55 |
1:06.55 |
|
10 |
107 |
Småvik Benedikte |
2002 |
NOR |
|
50 m |
1:07.66 |
1:07.66 |
|
11 |
15 |
Vismeryte Evita |
2002 |
LTU |
|
50 m |
1:08.04 |
1:08.04 |
|
12 |
138 |
Blomsterberg Thea |
2002 |
DEN |
0272AC |
50 m |
1:08.44 |
1:08.44 |
|
13 |
125 |
Tummasardóttir Súsanna |
2002 |
FAR |
|
50 m |
1:15.96 |
1:15.96 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
22_S
Event 22, 100m Butterfly Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
155 |
Tullberg Sebastian |
2000 |
DEN |
0073AC |
50 m |
57.24 |
57.24 |
|
2 |
52 |
Hanson Robin |
2001 |
SWE |
AA2701 |
50 m |
57.68 |
57.68 |
|
3 |
65 |
Iwarsson Oskar |
2000 |
SWE |
AI0300 |
50 m |
58.44 |
58.44 |
|
4 |
8 |
Plechot Arturas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
58.74 |
58.74 |
|
5 |
103 |
Pleym Olsen Sindre |
2000 |
NOR |
|
50 m |
59.00 |
59.00 |
|
6 |
47 |
Nurmi Erik |
2001 |
FIN |
01A470 |
50 m |
59.78 |
59.78 |
|
7 |
89 |
Adamson Kristjan |
2000 |
EST |
|
50 m |
59.79 |
59.79 |
|
8 |
91 |
Volkov Sergei |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:00.60 |
1:00.60 |
|
9 |
75 |
Ahtiainen Alex |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:00.74 |
1:00.74 |
|
10 |
102 |
Toth Patrick |
2000 |
NOR |
|
50 m |
1:00.77 |
1:00.77 |
|
11 |
39 |
Ezzat Mohamed |
2001 |
FIN |
01A613 |
50 m |
1:01.56 |
1:01.56 |
|
12 |
4 |
Svecovas Germantas |
2001 |
LTU |
|
50 m |
1:01.81 |
1:01.81 |
|
13 |
70 |
Sovtsa Mark |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:02.06 |
1:02.06 |
|
14 |
119 |
Markovs Arturs |
2001 |
LAT |
|
50 m |
1:02.60 |
1:02.60 |
|
15 |
25 |
Laitala Eerikki |
2001 |
FIN |
01A548 |
50 m |
1:04.31 |
1:04.31 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
23_S
Event 23, 4X100m Freestyle Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
158 |
Denmark |
0 |
DEN |
|
50 m |
3:54.29 |
3:54.29 |
|
2 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
3:57.27 |
3:57.27 |
|
3 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
4:15.00 |
4:15.00 |
|
4 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
25 m |
|
|
|
5 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
7 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
24_S
Event 24, 4X100m Freestyle Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
158 |
Denmark |
0 |
DEN |
|
50 m |
3:33.87 |
3:33.87 |
|
2 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
3:35.00 |
3:35.00 |
|
3 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
3:40.85 |
3:40.85 |
|
4 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
25 m |
|
|
|
5 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
7 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
25_S
Event 25, 4X100m Medley Mixed |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
4:09.69 |
4:09.69 |
|
2 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
4:10.00 |
4:10.00 |
|
3 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
25 m |
|
|
|
4 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
5 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
26_S
Event 26, 400m Freestyle Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
136 |
Andersen Louise Bach |
2001 |
DEN |
0164AM |
50 m |
4:22.31 |
4:22.31 |
|
2 |
151 |
Paaske Andrea |
2001 |
DEN |
0186AF |
50 m |
4:33.19 |
4:33.19 |
|
3 |
57 |
Mikkelsen Josephine |
2002 |
SWE |
AI5202 |
50 m |
4:34.65 |
4:34.65 |
|
4 |
154 |
Svendsen Julie Krøyer |
2002 |
DEN |
0222AA |
50 m |
4:34.82 |
4:34.82 |
|
5 |
107 |
Småvik Benedikte |
2002 |
NOR |
|
50 m |
4:34.91 |
4:34.91 |
|
6 |
137 |
Bak Iben |
2001 |
DEN |
0124AH |
50 m |
4:35.45 |
4:35.45 |
|
7 |
63 |
Roloff Emma |
2002 |
SWE |
AT6402 |
50 m |
4:35.82 |
4:35.82 |
|
8 |
81 |
Lint Laurika |
2002 |
EST |
|
50 m |
4:40.67 |
4:40.67 |
|
9 |
10 |
Januleviciute Karina |
2001 |
LTU |
|
50 m |
4:40.88 |
4:40.88 |
|
10 |
42 |
Lahtinen Laura |
2003 |
FIN |
03A386 |
50 m |
4:41.35 |
4:41.35 |
|
11 |
46 |
Louhikoski Lilli |
2002 |
FIN |
02A021 |
50 m |
4:44.70 |
4:44.70 |
|
12 |
109 |
Rypestøl Malene |
2001 |
NOR |
|
50 m |
4:45.04 |
4:45.04 |
|
13 |
38 |
Manner Mila |
2001 |
FIN |
01A167 |
50 m |
4:48.98 |
4:48.98 |
|
14 |
123 |
Westergård Alisa |
2003 |
FAR |
|
50 m |
4:52.74 |
4:52.74 |
|
15 |
93 |
Kivirähk Kai Liis |
2003 |
EST |
|
50 m |
4:59.89 |
4:59.89 |
|
16 |
130 |
Mortensen Eyðrið |
2003 |
FAR |
|
50 m |
5:08.50 |
5:08.50 |
|
17 |
125 |
Tummasardóttir Súsanna |
2002 |
FAR |
|
50 m |
5:12.84 |
5:12.84 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
27_S
Event 27, 400m Freestyle Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
143 |
Hansen Andreas |
2000 |
DEN |
0089AH |
50 m |
4:04.34 |
4:04.34 |
|
2 |
52 |
Hanson Robin |
2001 |
SWE |
AA2701 |
50 m |
4:07.42 |
4:07.42 |
|
3 |
153 |
Steenberg Rasmus |
2000 |
DEN |
0021AB |
50 m |
4:08.65 |
4:08.65 |
|
4 |
49 |
Olsson Melker |
2000 |
SWE |
AC5100 |
50 m |
4:09.88 |
4:09.88 |
|
5 |
103 |
Pleym Olsen Sindre |
2000 |
NOR |
|
50 m |
4:10.64 |
4:10.64 |
|
6 |
102 |
Toth Patrick |
2000 |
NOR |
|
50 m |
4:13.43 |
4:13.43 |
|
7 |
157 |
Vangsgaard Peter |
2000 |
DEN |
0001AC |
50 m |
4:14.94 |
4:14.94 |
|
8 |
106 |
Andersen Mats |
2000 |
NOR |
|
50 m |
4:15.06 |
4:15.06 |
|
9 |
80 |
Gumenjuk Maksim |
2000 |
EST |
|
50 m |
4:15.48 |
4:15.48 |
|
10 |
53 |
Holmquist Marcus |
2000 |
SWE |
AK2500 |
50 m |
4:19.76 |
4:19.76 |
|
11 |
17 |
Egorov Kirill |
2000 |
FIN |
00A115 |
50 m |
4:21.76 |
4:21.76 |
|
12 |
133 |
Trygvasonrókur Rókur |
2000 |
FAR |
|
50 m |
4:23.00 |
4:23.00 |
|
13 |
43 |
Moilanen Atte |
2001 |
FIN |
01A253 |
50 m |
4:27.15 |
4:27.15 |
|
14 |
69 |
Suun Janter |
2000 |
EST |
|
50 m |
4:32.04 |
4:32.04 |
|
15 |
79 |
Ääremaa Eero |
2000 |
EST |
|
50 m |
4:32.47 |
4:32.47 |
|
16 |
84 |
Kask Gregory |
2002 |
EST |
|
50 m |
4:35.97 |
4:35.97 |
|
17 |
1 |
Smailys Titas |
2001 |
LTU |
|
50 m |
4:37.52 |
4:37.52 |
|
18 |
127 |
Dam Johan N. |
2002 |
FAR |
|
50 m |
4:46.02 |
4:46.02 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
28_S
Event 28, 200m Backstroke Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
144 |
Hansen Sofie |
2002 |
DEN |
0202AI |
50 m |
2:22.35 |
2:22.35 |
|
2 |
100 |
Halvorsen Astrid Julie |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:23.62 |
2:23.62 |
|
3 |
152 |
Palmund Liva |
2002 |
DEN |
0246AA |
50 m |
2:23.89 |
2:23.89 |
|
4 |
36 |
Pärnänen Emilie |
2002 |
FIN |
02A541 |
50 m |
2:24.83 |
2:24.83 |
|
5 |
29 |
Pentti Mia |
2002 |
FIN |
02A018 |
50 m |
2:25.20 |
2:25.20 |
|
6 |
60 |
Persson Wilma |
2001 |
SWE |
AC0401 |
50 m |
2:27.24 |
2:27.24 |
|
7 |
82 |
Maide Ilona |
2001 |
EST |
|
50 m |
2:27.24 |
2:27.24 |
|
8 |
68 |
Kaare Kertu |
2002 |
EST |
|
50 m |
2:28.77 |
2:28.77 |
|
9 |
64 |
Eriksson Mathilda |
2001 |
SWE |
AE2201 |
50 m |
2:28.79 |
2:28.79 |
|
10 |
150 |
Nielsen Ellen |
2001 |
DEN |
0168AP |
50 m |
2:29.11 |
2:29.11 |
|
11 |
13 |
Mankauskaite Gabija |
2002 |
LTU |
|
50 m |
2:30.87 |
2:30.87 |
|
12 |
9 |
Rogozina Anastasija |
2001 |
LTU |
|
50 m |
2:31.15 |
2:31.15 |
|
13 |
115 |
Maluka Ieva |
2003 |
LAT |
|
50 m |
2:34.20 |
2:34.20 |
|
14 |
145 |
Hededal Line J. V. |
2001 |
DEN |
0186AG |
50 m |
2:36.99 |
2:36.99 |
|
15 |
113 |
Kozlovska Ruta |
2001 |
LAT |
|
50 m |
2:38.50 |
2:38.50 |
|
16 |
129 |
Johannesen Brynhild |
2002 |
FAR |
|
50 m |
2:38.72 |
2:38.72 |
|
17 |
41 |
Suomäki Vuokko |
2001 |
FIN |
01A939 |
50 m |
2:42.28 |
2:42.28 |
|
18 |
12 |
Guzaite Ema |
2002 |
LTU |
|
25 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
29_S
Event 29, 200m Backstroke Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
67 |
Stseglov Ivan |
2000 |
EST |
|
50 m |
2:07.50 |
2:07.50 |
|
2 |
2 |
Pavlidi Arijus |
2002 |
LTU |
|
50 m |
2:08.86 |
2:08.86 |
|
3 |
105 |
Aateigen Dennis |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:10.08 |
2:10.08 |
|
4 |
20 |
Karlsson Niki |
2000 |
FIN |
00A065 |
50 m |
2:11.09 |
2:11.09 |
|
5 |
155 |
Tullberg Sebastian |
2000 |
DEN |
0073AC |
50 m |
2:11.21 |
2:11.21 |
|
6 |
96 |
Karlsson Brynjólfur Óli |
2001 |
ISL |
240701-2270 |
50 m |
2:11.83 |
2:11.83 |
|
7 |
62 |
Marijanovic Anton |
2000 |
SWE |
AG0100 |
50 m |
2:12.43 |
2:12.43 |
|
8 |
110 |
Bjørkbom Mats G. |
2000 |
NOR |
|
50 m |
2:12.50 |
2:12.50 |
|
9 |
6 |
Jankauskas Eigirdas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
2:15.29 |
2:15.29 |
|
10 |
24 |
Kallström Roni |
2001 |
FIN |
01A092 |
50 m |
2:15.31 |
2:15.31 |
|
11 |
118 |
Sofjins Daniils |
2000 |
LAT |
|
50 m |
2:15.71 |
2:15.71 |
|
12 |
75 |
Ahtiainen Alex |
2001 |
EST |
|
50 m |
2:19.89 |
2:19.89 |
|
13 |
112 |
Jegorovs Tomass |
2001 |
LAT |
|
50 m |
2:21.00 |
2:21.00 |
|
14 |
55 |
Rydahl Johan |
2001 |
SWE |
AF4901 |
50 m |
2:21.10 |
2:21.10 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
30_S
Event 30, 100m Breaststroke Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
108 |
Kummen Eva |
2001 |
NOR |
|
50 m |
1:11.95 |
1:11.95 |
|
2 |
54 |
Englund Linnéa |
2003 |
SWE |
AI5403 |
50 m |
1:12.25 |
1:12.25 |
|
3 |
146 |
Kruse Josephine |
2002 |
DEN |
0242AQ |
50 m |
1:12.91 |
1:12.91 |
|
4 |
34 |
Edelman Charlotta |
2001 |
FIN |
01A845 |
50 m |
1:13.44 |
1:13.44 |
|
5 |
138 |
Blomsterberg Thea |
2002 |
DEN |
0272AC |
50 m |
1:13.49 |
1:13.49 |
|
6 |
22 |
Vartiainen Alexandra |
2001 |
FIN |
01A437 |
50 m |
1:13.53 |
1:13.53 |
|
7 |
66 |
Månsson Julia |
2002 |
SWE |
BL9202 |
50 m |
1:13.68 |
1:13.68 |
|
8 |
14 |
Teterevkova Kotryna |
2002 |
LTU |
|
50 m |
1:14.33 |
1:14.33 |
|
9 |
32 |
Luoto Rebekka |
2003 |
FIN |
03A191 |
50 m |
1:14.50 |
1:14.50 |
|
10 |
30 |
Murto Anniina |
2001 |
FIN |
01A677 |
50 m |
1:14.53 |
1:14.53 |
|
11 |
97 |
Ómarsdóttir Ásdís Eva |
2002 |
ISL |
|
25 m |
1:14.72 |
1:14.72 |
|
12 |
147 |
Lauridsen Josephine G. |
2001 |
DEN |
0168AD |
50 m |
1:14.96 |
1:14.96 |
|
13 |
83 |
Priidel Melissa |
2002 |
EST |
|
50 m |
1:15.21 |
1:15.21 |
|
14 |
139 |
Brink Caroline |
2003 |
DEN |
0316AE |
50 m |
1:16.31 |
1:16.31 |
|
15 |
72 |
Arndt Meril |
2002 |
EST |
|
50 m |
1:19.73 |
1:19.73 |
|
16 |
71 |
Penter Kirke |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:20.80 |
1:20.80 |
|
17 |
132 |
Sigurðsson Sólvá A. |
2002 |
FAR |
|
50 m |
1:22.43 |
1:22.43 |
|
18 |
131 |
Midjord Karin S. |
2001 |
FAR |
|
50 m |
1:25.25 |
1:25.25 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
31_S
Event 31, 100m Breaststroke Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
99 |
Grindheim André K. |
2000 |
NOR |
|
50 m |
1:04.26 |
1:04.26 |
|
2 |
149 |
Mosegaard Marcus Mantzius |
2001 |
DEN |
0199AA |
50 m |
1:06.84 |
1:06.84 |
|
3 |
25 |
Laitala Eerikki |
2001 |
FIN |
01A548 |
50 m |
1:07.36 |
1:07.36 |
|
4 |
61 |
Jonsson Pontus |
2000 |
SWE |
AM5300 |
50 m |
1:07.45 |
1:07.45 |
|
5 |
70 |
Sovtsa Mark |
2001 |
EST |
|
50 m |
1:08.64 |
1:08.64 |
|
6 |
51 |
Persson Gustav |
2000 |
SWE |
AJ4500 |
50 m |
1:08.65 |
1:08.65 |
|
7 |
133 |
Trygvasonrókur Rókur |
2000 |
FAR |
|
50 m |
1:09.93 |
1:09.93 |
|
8 |
23 |
Jokinen Tuomas |
2001 |
FIN |
01A556 |
50 m |
1:10.36 |
1:10.36 |
|
9 |
3 |
Stankevic Ernest |
2001 |
LTU |
|
50 m |
1:10.47 |
1:10.47 |
|
10 |
121 |
Salkovskis Jevgenijs |
2000 |
LAT |
|
50 m |
1:11.20 |
1:11.20 |
|
11 |
128 |
Lave Hugin N. |
2001 |
FAR |
|
50 m |
1:11.52 |
1:11.52 |
|
12 |
86 |
Vellemaa Simon |
2000 |
EST |
|
50 m |
1:12.74 |
1:12.74 |
|
13 |
116 |
Lapins Aleksis |
2000 |
LAT |
|
50 m |
1:15.09 |
1:15.09 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
32_S
Event 32, 200m Medley Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
144 |
Hansen Sofie |
2002 |
DEN |
0202AI |
50 m |
2:22.02 |
2:22.02 |
|
2 |
135 |
Andersen Laura Findahl |
2001 |
DEN |
0142AA |
50 m |
2:24.51 |
2:24.51 |
|
3 |
142 |
Gaard Regitze |
2001 |
DEN |
0178AG |
50 m |
2:26.11 |
2:26.11 |
|
4 |
141 |
Echardt Frederikke |
2002 |
DEN |
0274AG |
50 m |
2:26.68 |
2:26.68 |
|
5 |
83 |
Priidel Melissa |
2002 |
EST |
|
50 m |
2:27.12 |
2:27.12 |
|
6 |
107 |
Småvik Benedikte |
2002 |
NOR |
|
50 m |
2:28.06 |
2:28.06 |
|
7 |
34 |
Edelman Charlotta |
2001 |
FIN |
01A845 |
50 m |
2:28.23 |
2:28.23 |
|
8 |
104 |
Eidheim Synne H. |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:28.25 |
2:28.25 |
|
9 |
42 |
Lahtinen Laura |
2003 |
FIN |
03A386 |
50 m |
2:28.46 |
2:28.46 |
|
10 |
28 |
Bärlund Raakel |
2001 |
FIN |
01A081 |
50 m |
2:28.58 |
2:28.58 |
|
11 |
82 |
Maide Ilona |
2001 |
EST |
|
50 m |
2:28.89 |
2:28.89 |
|
12 |
109 |
Rypestøl Malene |
2001 |
NOR |
|
50 m |
2:29.34 |
2:29.34 |
|
13 |
98 |
Sigurþórsdóttir Stefanía |
2001 |
ISL |
310101-3460 |
50 m |
2:29.73 |
2:29.73 |
|
14 |
58 |
Bergman Hanna |
2001 |
SWE |
AF9601 |
50 m |
2:30.57 |
2:30.57 |
|
15 |
59 |
Rosebrink Tuva |
2001 |
SWE |
AJ7601 |
50 m |
2:30.66 |
2:30.66 |
|
16 |
85 |
Tomak Kaia Liis |
2002 |
EST |
|
50 m |
2:34.33 |
2:34.33 |
|
17 |
117 |
Maskava Kristiana |
2001 |
LAT |
|
50 m |
2:37.84 |
2:37.84 |
|
18 |
31 |
Kallio Anniina |
2002 |
FIN |
02A207 |
50 m |
2:42.86 |
2:42.86 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
33_S
Event 33, 200m Medley Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
155 |
Tullberg Sebastian |
2000 |
DEN |
0073AC |
50 m |
2:08.27 |
2:08.27 |
|
2 |
7 |
Kapocius Erikas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
2:09.27 |
2:09.27 |
|
3 |
56 |
Hassling Emil |
2000 |
SWE |
AC1900 |
50 m |
2:10.74 |
2:10.74 |
|
4 |
102 |
Toth Patrick |
2000 |
NOR |
|
50 m |
2:12.08 |
2:12.08 |
|
5 |
52 |
Hanson Robin |
2001 |
SWE |
AA2701 |
50 m |
2:13.07 |
2:13.07 |
|
6 |
119 |
Markovs Arturs |
2001 |
LAT |
|
50 m |
2:15.40 |
2:15.40 |
|
7 |
156 |
Udbye Rasmus |
2000 |
DEN |
0007AM |
50 m |
2:15.54 |
2:15.54 |
|
8 |
35 |
Herpola Oskari |
2001 |
FIN |
01A315 |
50 m |
2:15.90 |
2:15.90 |
|
9 |
18 |
Heinilä Jami |
2000 |
FIN |
00A081 |
50 m |
2:16.95 |
2:16.95 |
|
10 |
33 |
Korhonen Joona |
2000 |
FIN |
00A464 |
50 m |
2:17.81 |
2:17.81 |
|
11 |
70 |
Sovtsa Mark |
2001 |
EST |
|
50 m |
2:18.04 |
2:18.04 |
|
12 |
47 |
Nurmi Erik |
2001 |
FIN |
01A470 |
50 m |
2:19.35 |
2:19.35 |
|
13 |
8 |
Plechot Arturas |
2000 |
LTU |
|
50 m |
2:20.01 |
2:20.01 |
|
14 |
2 |
Pavlidi Arijus |
2002 |
LTU |
|
50 m |
2:20.44 |
2:20.44 |
|
15 |
77 |
Amosenkov Aleksandr |
2001 |
EST |
|
50 m |
2:22.92 |
2:22.92 |
|
16 |
133 |
Trygvasonrókur Rókur |
2000 |
FAR |
|
50 m |
2:25.32 |
2:25.32 |
|
17 |
4 |
Svecovas Germantas |
2001 |
LTU |
|
50 m |
2:26.88 |
2:26.88 |
|
18 |
3 |
Stankevic Ernest |
2001 |
LTU |
|
50 m |
2:29.59 |
2:29.59 |
|
19 |
114 |
Kahanovics Rihards |
2002 |
LAT |
|
50 m |
2:29.99 |
2:29.99 |
|
20 |
5 |
Kaveckas Mantas |
2000 |
LTU |
|
25 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
34_S
Event 34, 4X200m Freestyle Girls |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
158 |
Denmark |
0 |
DEN |
|
50 m |
8:30.12 |
8:30.12 |
|
2 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
8:44.05 |
8:44.05 |
|
3 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
9:00.00 |
9:00.00 |
|
4 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
25 m |
|
|
|
5 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
7 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|
35_S
Event 35, 4X200m Freestyle Boys |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
Original |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
158 |
Denmark |
0 |
DEN |
|
50 m |
7:45.49 |
7:45.49 |
|
2 |
48 |
Finland |
0 |
FIN |
|
50 m |
8:08.79 |
8:08.79 |
|
3 |
16 |
Lithuania |
0 |
LTU |
|
25 m |
8:25.00 |
8:25.00 |
|
4 |
94 |
Estonia |
0 |
EST |
|
25 m |
|
|
|
5 |
101 |
Norway |
0 |
NOR |
|
50 m |
|
|
|
6 |
124 |
Faroe Islands |
0 |
FAR |
|
50 m |
|
|
|
7 |
159 |
Sweden |
0 |
SWE |
|
50 m |
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
06 July 2016 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
Print Time |
22:53 |
|