Program för Danske Årgangsmesterskaber gr. 1
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 7:59.00 | ||
2 | 438 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 8:07.50 | ||
3 | 397 | Vat | 0 | VAT | 25 m | 8:07.77 | ||
4 | 312 | Sigma Drenge 1 | 1993 | SIGMA | 25 m | 8:10.00 | ||
5 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 8:13.55 | ||
6 | 239 | Hvidovre Herrer | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 8:15.17 | ||
7 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 8:16.50 | ||
8 | 379 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 8:17.00 | ||
9 | 344 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 8:20.00 | ||
10 | 176 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 8:22.32 | ||
11 | 522 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 8:25.00 | ||
12 | 143 | Lyngby Drenge 1 | 1993 | LYNGBY | 25 m | 8:25.93 | ||
13 | 39 | Hovedstaden Drenge | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 8:30.00 | ||
14 | 327 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 8:33.41 | ||
15 | 439 | Aalborg Drenge 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 8:38.00 | ||
16 | 384 | Thisted Badboyz | 1993 | THISTED | 25 m | 8:41.69 | ||
17 | 5 | Agf Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 8:45.00 | ||
18 | 118 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 8:50.00 | ||
19 | 98 | Triton Drenge | 2000 | TRITON V | 25 m | 8:52.50 | ||
20 | 278 | Kolding Drenge 2 | 1993 | KOLDING | 25 m | 9:15.86 | ||
21 | 364 | Hjørring Drenge | 0 | S 68 | 25 m | 9:16.68 | ||
22 | 226 | Horsens Drenge | 0 | HORSENS | 25 m | 9:30.22 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 2, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 8:37.50 | ||
2 | 119 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 8:55.09 | ||
3 | 452 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 8:57.50 | ||
4 | 314 | Sigma Piger 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 8:58.00 | ||
5 | 397 | Vat | 0 | VAT | 25 m | 9:01.18 | ||
6 | 47 | Hovedstaden Piger | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:10.00 | ||
7 | 342 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 9:10.00 | ||
8 | 380 | Sto95 Piger 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 9:14.00 | ||
9 | 93 | Dragør Ladydragons - Dåm | 0 | DRAGØR | 25 m | 9:20.00 | ||
10 | 200 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 9:25.00 | ||
11 | 485 | Rsk Piger A1 | 0 | RINGE | 25 m | 9:26.73 | ||
12 | 453 | Aalborg Piger 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 9:27.00 | ||
13 | 7 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 9:29.00 | ||
14 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 9:29.50 | ||
15 | 343 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 9:30.00 | ||
16 | 262 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 9:30.00 | ||
17 | 473 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 9:34.05 | ||
18 | 201 | Hils Piger 2 | 1995 | HILLERØD | 25 m | 9:45.00 | ||
19 | 121 | Gsc Piger 2 | 1995 | GLADSAXE | 25 m | 10:04.82 | ||
20 | 227 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 10:15.20 | ||
21 | 385 | Thisted Dreamgirlz | 1995 | THISTED | 25 m | 10:19.19 | ||
22 | 381 | Sto95 Piger 2 | 0 | STO 95 | 25 m | 10:31.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 3, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 25 m | 2:02.83 | |
2 | 178 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 2:10.37 | |
3 | 66 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 2:13.75 | |
4 | 182 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 2:16.04 | |
5 | 188 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:16.90 | |
6 | 110 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:17.09 | |
7 | 466 | Skelsager Jacob | 1993 | SLANGERUP | 9313AG | 25 m | 2:17.66 | |
8 | 124 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:18.16 | |
9 | 175 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | HADSUND | 9353AD | 25 m | 2:19.39 | |
10 | 416 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 2:19.52 | |
11 | 334 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:19.77 | |
12 | 457 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:19.82 | |
13 | 77 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 2:20.14 | |
14 | 467 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 25 m | 2:20.45 | |
15 | 137 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:20.52 | |
16 | 240 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 2:20.86 | |
17 | 339 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 2:20.94 | |
18 | 469 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 2:21.10 | |
19 | 456 | Skinnerup Rasmus | 1993 | AALBORG | 9369AA | 25 m | 2:21.23 | |
20 | 437 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 2:21.26 | |
21 | 375 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 2:21.38 | |
22 | 357 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 2:23.80 | |
23 | 275 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 2:24.62 | |
24 | 214 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:26.18 | |
25 | 401 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 2:26.22 | |
26 | 147 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 2:26.55 | |
27 | 432 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 2:27.22 | |
28 | 301 | Søndergaard Morten | 1993 | OSK | 9313AA | 25 m | 2:27.46 | |
29 | 447 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 2:27.47 | |
30 | 459 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 50 m | 2:27.60 | |
31 | 222 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 2:27.64 | |
32 | 159 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:28.30 | |
33 | 389 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 2:28.33 | |
34 | 368 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 2:28.67 | |
35 | 297 | Gunnersen Erik Posselt | 1994 | OSK | 9419AG | 50 m | 2:29.84 | |
36 | 404 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 2:29.94 | |
37 | 185 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 2:30.03 | |
38 | 412 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 2:30.24 | |
39 | 527 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 2:31.00 | |
40 | 87 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:31.19 | |
41 | 63 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 2:31.53 | |
42 | 38 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 2:31.60 | |
43 | 279 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 25 m | 2:31.79 | |
44 | 271 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 2:31.90 | |
45 | 362 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:31.90 | |
46 | 10 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:31.99 | |
47 | 14 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 2:32.30 | |
48 | 254 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 50 m | 2:32.95 | |
49 | 500 | Prehn Gustav | 1993 | TRITON | 9389AF | 25 m | 2:34.19 | |
50 | 523 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 2:34.19 | |
51 | 128 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 2:34.96 | |
52 | 88 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 2:35.40 | |
53 | 427 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 2:36.19 | |
54 | 293 | Rasmussen Kristoffer | 1994 | NYBORG | 9471AG | 25 m | 2:36.70 | |
55 | 330 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 50 m | 2:37.18 | |
56 | 33 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 2:37.26 | |
57 | 245 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 2:37.61 | |
58 | 75 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 2:38.39 | |
59 | 284 | Hansen Mikkel Rasmus | 1994 | KORSØR | 9471AF | 25 m | 2:39.16 | |
60 | 409 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 2:39.39 | |
61 | 296 | Bøg Victor | 1994 | OSK | 9483AL | 25 m | 2:39.58 | |
62 | 425 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 2:39.75 | |
63 | 365 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 2:42.31 | |
64 | 458 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 2:42.48 | |
65 | 350 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 2:44.07 | |
66 | 487 | Hindsgaul Rasmus | 1994 | RINGE | 9405AF | 25 m | 2:44.43 | |
67 | 172 | Haraldson Daniel F. | 1994 | HSK | 9459AQ | 25 m | 2:44.91 | |
68 | 281 | Jensen Thomas | 1994 | KOLDING | 9447AL | 25 m | 2:45.38 | |
69 | 125 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 2:45.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 4, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 264 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 2:22.05 | |
2 | 68 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:25.73 | |
3 | 267 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 2:26.13 | |
4 | 540 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 25 m | 2:26.55 | |
5 | 194 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 2:26.85 | |
6 | 203 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 2:28.96 | |
7 | 165 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 2:29.51 | |
8 | 60 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:29.52 | |
9 | 537 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 2:29.76 | |
10 | 428 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 2:30.37 | |
11 | 25 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 25 m | 2:30.83 | |
12 | 455 | Ramsgaard Sofie | 1995 | AALBORG | 9544AI | 25 m | 2:31.42 | |
13 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 2:31.70 | |
14 | 270 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 2:32.46 | |
15 | 497 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON | 9564AK | 25 m | 2:32.64 | |
16 | 295 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 2:32.70 | |
17 | 410 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 2:33.16 | |
18 | 441 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 2:33.32 | |
19 | 444 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:33.34 | |
20 | 71 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:34.32 | |
21 | 59 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:34.44 | |
22 | 502 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON | 9584AB | 25 m | 2:34.91 | |
23 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 2:35.26 | |
24 | 520 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 2:35.50 | |
25 | 499 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON | 9632AD | 25 m | 2:36.45 | |
26 | 106 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 2:36.67 | |
27 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:36.84 | |
28 | 445 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 2:37.25 | |
29 | 373 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 2:37.32 | |
30 | 150 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 2:37.40 | |
31 | 95 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 2:37.55 | |
32 | 130 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 2:37.59 | |
33 | 19 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 2:38.56 | |
34 | 480 | Mohr Poula Ø. | 1995 | Foroya | 25 m | 2:38.57 | ||
35 | 391 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 2:38.57 | |
36 | 415 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:38.57 | |
37 | 153 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 2:38.71 | |
38 | 237 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 2:38.95 | |
39 | 64 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 2:39.08 | |
40 | 250 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 2:39.45 | |
41 | 298 | Jeppesen Josefine Møller | 1995 | OSK | 9598AE | 25 m | 2:39.53 | |
42 | 525 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 2:39.82 | |
43 | 276 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 2:39.86 | |
44 | 353 | Laidlaw Nikoline Heather | 1995 | KVIK | 9568AW | 25 m | 2:40.08 | |
45 | 269 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 2:40.18 | |
46 | 135 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:40.85 | |
47 | 83 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 2:41.93 | |
48 | 429 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 2:42.44 | |
49 | 420 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 2:42.46 | |
50 | 503 | Aaen Linda | 1996 | TRITON | 9616AE | 25 m | 2:42.59 | |
51 | 70 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 2:42.66 | |
52 | 493 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON | 9626AE | 25 m | 2:42.97 | |
53 | 191 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 2:43.50 | |
54 | 346 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 2:43.67 | |
55 | 263 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:43.84 | |
56 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:43.84 | |
57 | 234 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 2:43.93 | |
58 | 218 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:44.11 | |
59 | 96 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:44.44 | |
60 | 387 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:44.60 | |
61 | 242 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 2:44.83 | |
62 | 220 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 2:44.88 | |
63 | 512 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 2:44.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 5, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 23.66 | |
2 | 80 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 24.49 | |
3 | 69 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 24.61 | |
4 | 348 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 24.75 | |
5 | 334 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 24.91 | |
6 | 141 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 24.96 | |
7 | 216 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 25.18 | |
8 | 175 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | HADSUND | 9353AD | 25 m | 25.35 | |
9 | 82 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 25.40 | |
10 | 359 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 25.63 | |
11 | 306 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 25.75 | |
12 | 468 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 25.80 | |
13 | 9 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 25 m | 25.83 | |
14 | 374 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 25.89 | |
15 | 424 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 25.89 | |
16 | 152 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 25.90 | |
17 | 451 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 25.93 | |
18 | 431 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 26.00 | |
19 | 219 | Ruprecht Niklas | 1993 | HOLBÆK | 9349AL | 25 m | 26.11 | |
20 | 461 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 25 m | 26.13 | |
21 | 188 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 26.15 | |
22 | 115 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 25 m | 26.20 | |
23 | 16 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 26.21 | |
24 | 254 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 26.22 | |
25 | 331 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 26.22 | |
26 | 511 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 26.24 | |
27 | 519 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 26.24 | |
28 | 174 | Larsen Søren | 1993 | HADSUND | 9333AD | 25 m | 26.26 | |
29 | 14 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 26.28 | |
30 | 482 | Olsen Heðin L | 1994 | Foroya | 25 m | 26.29 | ||
31 | 523 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 26.40 | |
32 | 368 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 26.43 | |
33 | 291 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 26.43 | |
34 | 147 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 26.43 | |
35 | 357 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 26.44 | |
36 | 442 | Hansen Thomas | 1993 | AALBORG | 9325AB | 25 m | 26.44 | |
37 | 87 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 26.51 | |
38 | 166 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 26.51 | |
39 | 187 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 26.53 | |
40 | 67 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 26.57 | |
41 | 395 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 26.58 | |
42 | 514 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 25 m | 26.59 | |
43 | 89 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 26.69 | |
44 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 26.69 | |
45 | 467 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 25 m | 26.70 | |
46 | 167 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 26.71 | |
47 | 171 | Collins Erik | 1994 | HSK | 9447AM | 25 m | 26.72 | |
48 | 478 | Jákupsson Magnus | 1994 | Foroya | 25 m | 26.80 | ||
49 | 186 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 26.82 | |
50 | 138 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 26.83 | |
51 | 180 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 26.86 | |
52 | 247 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 26.88 | |
53 | 430 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 26.91 | |
54 | 292 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 26.93 | |
55 | 146 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 26.94 | |
56 | 449 | Nielsen Jais Odgaard | 1994 | AALBORG | 9465AH | 25 m | 26.98 | |
57 | 345 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 27.02 | |
58 | 388 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 27.03 | |
59 | 330 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 27.05 | |
60 | 505 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 27.16 | |
61 | 241 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 27.17 | |
62 | 151 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 27.20 | |
63 | 437 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 27.21 | |
64 | 17 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 27.30 | |
65 | 531 | Kræmer Tomas | 1994 | JARL | 9461AI | 25 m | 27.31 | |
66 | 62 | Harmuth Philip | 1994 | BOV | 9449AJ | 25 m | 27.32 | |
67 | 407 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 27.37 | |
68 | 307 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 27.43 | |
69 | 253 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 27.45 | |
70 | 527 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 27.48 | |
71 | 56 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 27.49 | |
72 | 54 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 27.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 6, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 491 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON | 9566AF | 25 m | 27.32 | |
2 | 450 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 27.57 | |
3 | 480 | Mohr Poula Ø. | 1995 | Foroya | 25 m | 27.62 | ||
4 | 476 | Debes Birita | 1995 | Foroya | 9506AQ | 25 m | 27.70 | |
5 | 272 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 27.77 | |
6 | 462 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 25 m | 27.90 | |
7 | 259 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 28.20 | |
8 | 494 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON | 9546AC | 25 m | 28.26 | |
9 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 28.32 | |
10 | 60 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 28.46 | |
11 | 134 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 28.47 | |
12 | 496 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON | 9608AF | 25 m | 28.57 | |
13 | 158 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 28.76 | |
14 | 27 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 28.80 | |
15 | 285 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 28.82 | |
16 | 95 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 28.87 | |
17 | 203 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 28.87 | |
18 | 295 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 28.90 | |
19 | 59 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 28.90 | |
20 | 355 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 28.94 | |
21 | 165 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 28.99 | |
22 | 74 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 29.11 | |
23 | 228 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 29.17 | |
24 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 29.31 | |
25 | 206 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 29.38 | |
26 | 150 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 29.42 | |
27 | 79 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 29.46 | |
28 | 371 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 29.47 | |
29 | 130 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 29.47 | |
30 | 72 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 29.50 | |
31 | 536 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 29.51 | |
32 | 55 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 29.54 | |
33 | 64 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 29.55 | |
34 | 250 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 29.60 | |
35 | 91 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 29.60 | |
36 | 97 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 29.63 | |
37 | 191 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 29.64 | |
38 | 136 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 29.77 | |
39 | 415 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 29.79 | |
40 | 106 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 29.82 | |
41 | 515 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 29.82 | |
42 | 83 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 29.82 | |
43 | 184 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 29.82 | |
44 | 298 | Jeppesen Josefine Møller | 1995 | OSK | 9598AE | 25 m | 29.86 | |
45 | 220 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 29.88 | |
46 | 209 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 29.88 | |
47 | 356 | Nielsen Karina M | 1995 | KVIK | 9504AM | 25 m | 29.90 | |
48 | 25 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 25 m | 29.91 | |
49 | 198 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 29.92 | |
50 | 346 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 29.94 | |
51 | 354 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 29.95 | |
52 | 160 | Vulpius Siri | 1995 | LYNGBY | 9584AC | 25 m | 29.96 | |
53 | 192 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 30.01 | |
54 | 516 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 30.01 | |
55 | 391 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 30.02 | |
56 | 57 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 30.03 | |
57 | 92 | Haddadan Kimia Ghias | 1995 | DRAGØR | 9566AI | 25 m | 30.04 | |
58 | 34 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 30.08 | |
59 | 423 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 30.09 | |
60 | 488 | Jørgensen Helene | 1995 | RINGE | 9598AB | 25 m | 30.13 | |
61 | 513 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 30.14 | |
62 | 13 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 30.15 | |
63 | 428 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 30.15 | |
64 | 504 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 30.18 | |
65 | 237 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 30.20 | |
66 | 181 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 30.20 | |
67 | 244 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 30.26 | |
68 | 464 | Ervolder Belinda | 1995 | SLANGERUP | 9518AD | 25 m | 30.28 | |
69 | 533 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 30.28 | |
70 | 376 | Pelzer Michelle K. | 1995 | ST ESBJERG | 9526AO | 25 m | 30.29 | |
71 | 218 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 30.29 | |
72 | 518 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 30.35 | |
73 | 135 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 30.53 | |
74 | 127 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 30.54 | |
75 | 475 | Christiansen Turið S | 1996 | Foroya | 25 m | 30.58 | ||
76 | 483 | Thomsen Jonna Bjartalíð | 1996 | Foroya | 25 m | 30.63 | ||
77 | 114 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 30.63 | |
78 | 420 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 30.64 | |
79 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 30.65 | |
80 | 132 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 30.69 | |
81 | 189 | Kenskov Leona | 1996 | HERLEV | 9666AM | 25 m | 30.70 | |
82 | 107 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 30.73 | |
83 | 363 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 30.75 | |
84 | 193 | Nielsen Simone | 1996 | HERLUFSHOL | 9658AQ | 25 m | 30.77 | |
85 | 429 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 30.88 | |
86 | 290 | Mortensen Olivia | 1996 | NÆSTVED | 9692AH | 25 m | 30.88 | |
87 | 233 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 30.90 | |
88 | 273 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 30.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 8:15.66 | |
2 | 80 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 8:27.59 | |
3 | 190 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 8:39.43 | |
4 | 66 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 8:42.75 | |
5 | 115 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 25 m | 8:47.38 | |
6 | 337 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 8:47.71 | |
7 | 393 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 8:47.85 | |
8 | 187 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 8:47.95 | |
9 | 195 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 8:48.61 | |
10 | 411 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 8:52.72 | |
11 | 335 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 8:53.71 | |
12 | 124 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 8:57.65 | |
13 | 102 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 9:02.18 | |
14 | 300 | Morsø Kasper Holm | 1993 | OSK | 9321AG | 25 m | 9:02.32 | |
15 | 38 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 9:04.13 | |
16 | 517 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 9:05.90 | |
17 | 349 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 9:08.74 | |
18 | 31 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 9:08.75 | |
19 | 519 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 9:08.79 | |
20 | 460 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 9:11.84 | |
21 | 538 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 9:12.42 | |
22 | 297 | Gunnersen Erik Posselt | 1994 | OSK | 9419AG | 25 m | 9:14.76 | |
23 | 245 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 9:15.28 | |
24 | 256 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 9:15.50 | |
25 | 372 | Rose Johannes | 1993 | SK-SYD | 9471AM | 25 m | 9:15.82 | |
26 | 16 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 9:17.44 | |
27 | 498 | Møller Karim | 1994 | TRITON | 9451AA | 25 m | 9:18.59 | |
28 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 9:21.74 | |
29 | 103 | Schlünzen Stig | 1993 | TRITON V | 9389AI | 25 m | 9:22.51 | |
30 | 426 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 9:24.06 | |
31 | 185 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 9:24.10 | |
32 | 378 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 9:27.23 | |
33 | 20 | Skærbæk Kenneth | 1994 | AGF | 9475AD | 25 m | 9:27.96 | |
34 | 292 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 9:29.75 | |
35 | 474 | Bech Sofus | 1994 | Foroya | 25 m | 9:30.64 | ||
36 | 99 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 9:31.20 | |
37 | 101 | Lundberg Theodor | 1994 | TRITON V | 9459AK | 25 m | 9:35.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 8:15.66 | |
2 | 80 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 8:27.59 | |
3 | 190 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 8:39.43 | |
4 | 66 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 8:42.75 | |
5 | 115 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 25 m | 8:47.38 | |
6 | 337 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 8:47.71 | |
7 | 393 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 8:47.85 | |
8 | 187 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 8:47.95 | |
9 | 195 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 8:48.61 | |
10 | 411 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 8:52.72 | |
11 | 335 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 8:53.71 | |
12 | 124 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 8:57.65 | |
13 | 102 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 9:02.18 | |
14 | 300 | Morsø Kasper Holm | 1993 | OSK | 9321AG | 25 m | 9:02.32 | |
15 | 38 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 9:04.13 | |
16 | 517 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 9:05.90 | |
17 | 349 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 9:08.74 | |
18 | 31 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 9:08.75 | |
19 | 519 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 9:08.79 | |
20 | 460 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 9:11.84 | |
21 | 538 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 9:12.42 | |
22 | 297 | Gunnersen Erik Posselt | 1994 | OSK | 9419AG | 25 m | 9:14.76 | |
23 | 245 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 9:15.28 | |
24 | 256 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 9:15.50 | |
25 | 372 | Rose Johannes | 1993 | SK-SYD | 9471AM | 25 m | 9:15.82 | |
26 | 16 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 9:17.44 | |
27 | 498 | Møller Karim | 1994 | TRITON | 9451AA | 25 m | 9:18.59 | |
28 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 9:21.74 | |
29 | 103 | Schlünzen Stig | 1993 | TRITON V | 9389AI | 25 m | 9:22.51 | |
30 | 426 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 9:24.06 | |
31 | 185 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 9:24.10 | |
32 | 378 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 9:27.23 | |
33 | 20 | Skærbæk Kenneth | 1994 | AGF | 9475AD | 25 m | 9:27.96 | |
34 | 292 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 9:29.75 | |
35 | 474 | Bech Sofus | 1994 | Foroya | 25 m | 9:30.64 | ||
36 | 99 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 9:31.20 | |
37 | 101 | Lundberg Theodor | 1994 | TRITON V | 9459AK | 25 m | 9:35.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 8, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 9:02.55 | |
2 | 450 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 9:11.04 | |
3 | 203 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 9:29.44 | |
4 | 130 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 9:34.21 | |
5 | 353 | Laidlaw Nikoline Heather | 1995 | KVIK | 9568AW | 25 m | 9:37.17 | |
6 | 513 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 9:39.08 | |
7 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 9:39.44 | |
8 | 153 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 9:40.13 | |
9 | 34 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 9:40.61 | |
10 | 270 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 9:40.73 | |
11 | 72 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 9:41.33 | |
12 | 477 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Foroya | 9654AQ | 25 m | 9:43.00 | |
13 | 76 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 9:43.23 | |
14 | 142 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 9:43.53 | |
15 | 347 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 9:47.15 | |
16 | 455 | Ramsgaard Sofie | 1995 | AALBORG | 9544AI | 25 m | 9:47.42 | |
17 | 435 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 9:47.46 | |
18 | 134 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 9:48.52 | |
19 | 129 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 9:48.60 | |
20 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 9:51.78 | |
21 | 358 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 9:52.50 | |
22 | 122 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 9:56.52 | |
23 | 100 | Kert Karoline | 1995 | TRITON V | 9576AA | 25 m | 9:56.84 | |
24 | 84 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | BSK08 | 9526AM | 25 m | 9:59.88 | |
25 | 352 | Kornbek Stine | 1995 | KVIK | 9562AD | 25 m | 10:00.67 | |
26 | 97 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 10:01.24 | |
27 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 10:01.38 | |
28 | 528 | Søe Julie Bjørner | 1995 | GENTOFTE | 9582AH | 25 m | 10:02.48 | |
29 | 136 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 10:02.65 | |
30 | 396 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 10:02.67 | |
31 | 3 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 10:02.74 | |
32 | 282 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 10:04.49 | |
33 | 65 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 10:04.70 | |
34 | 61 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 10:06.99 | |
35 | 30 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 10:07.30 | |
36 | 238 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 10:08.50 | |
37 | 533 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 10:09.74 | |
38 | 371 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 10:11.29 | |
39 | 492 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON | 9656AF | 25 m | 10:12.09 | |
40 | 363 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 10:25.16 | |
41 | 535 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 10:27.72 | |
42 | 481 | Olsen Erna Katrin | 1996 | Foroya | 25 m | 10:34.27 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 8, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 9:02.55 | |
2 | 450 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 9:11.04 | |
3 | 203 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 9:29.44 | |
4 | 130 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 9:34.21 | |
5 | 353 | Laidlaw Nikoline Heather | 1995 | KVIK | 9568AW | 25 m | 9:37.17 | |
6 | 513 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 9:39.08 | |
7 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 9:39.44 | |
8 | 153 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 9:40.13 | |
9 | 34 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 9:40.61 | |
10 | 270 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 9:40.73 | |
11 | 72 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 9:41.33 | |
12 | 477 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Foroya | 9654AQ | 25 m | 9:43.00 | |
13 | 76 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 9:43.23 | |
14 | 142 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 9:43.53 | |
15 | 347 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 9:47.15 | |
16 | 455 | Ramsgaard Sofie | 1995 | AALBORG | 9544AI | 25 m | 9:47.42 | |
17 | 435 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 9:47.46 | |
18 | 134 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 9:48.52 | |
19 | 129 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 9:48.60 | |
20 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 9:51.78 | |
21 | 358 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 9:52.50 | |
22 | 122 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 9:56.52 | |
23 | 100 | Kert Karoline | 1995 | TRITON V | 9576AA | 25 m | 9:56.84 | |
24 | 84 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | BSK08 | 9526AM | 25 m | 9:59.88 | |
25 | 352 | Kornbek Stine | 1995 | KVIK | 9562AD | 25 m | 10:00.67 | |
26 | 97 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 10:01.24 | |
27 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 10:01.38 | |
28 | 528 | Søe Julie Bjørner | 1995 | GENTOFTE | 9582AH | 25 m | 10:02.48 | |
29 | 136 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 10:02.65 | |
30 | 396 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 10:02.67 | |
31 | 3 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 10:02.74 | |
32 | 282 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 10:04.49 | |
33 | 65 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 10:04.70 | |
34 | 61 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 10:06.99 | |
35 | 30 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 10:07.30 | |
36 | 238 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 10:08.50 | |
37 | 533 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 10:09.74 | |
38 | 371 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 10:11.29 | |
39 | 492 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON | 9656AF | 25 m | 10:12.09 | |
40 | 363 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 10:25.16 | |
41 | 535 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 10:27.72 | |
42 | 481 | Olsen Erna Katrin | 1996 | Foroya | 25 m | 10:34.27 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 9, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 1:50.50 | ||
2 | 489 | Triton Piger 1 | 1995 | TRITON | 25 m | 1:53.36 | ||
3 | 119 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:55.60 | ||
4 | 452 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 314 | Sigma Piger 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 1:56.00 | ||
6 | 380 | Sto95 Piger 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 1:56.00 | ||
7 | 473 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 1:57.00 | ||
8 | 342 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:57.00 | ||
9 | 94 | Dragør Ladydragons Dåm | 0 | DRAGØR | 25 m | 1:57.90 | ||
10 | 47 | Hovedstaden Piger | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:58.00 | ||
11 | 7 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:58.00 | ||
12 | 200 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:58.05 | ||
13 | 398 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 1:58.91 | ||
14 | 315 | Sigma Piger 2 | 1995 | SIGMA | 25 m | 1:59.00 | ||
15 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 1:59.10 | ||
16 | 145 | Lyngby Piger | 1995 | LYNGBY | 25 m | 1:59.98 | ||
17 | 231 | Hørsholm Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:01.50 | ||
18 | 526 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 2:01.50 | ||
19 | 108 | Piger Frederikssund | 1995 | FR.SUND | 25 m | 2:01.90 | ||
20 | 453 | Aalborg Piger 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:02.50 | ||
21 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:02.67 | ||
22 | 343 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:03.00 | ||
23 | 262 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 2:04.00 | ||
24 | 399 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:04.18 | ||
25 | 382 | Århuspiger 1 | 1995 | ST AARHUS | 25 m | 2:04.35 | ||
26 | 506 | Vat3 | 0 | VAT | 25 m | 2:04.56 | ||
27 | 485 | Rsk Piger A1 | 0 | RINGE | 25 m | 2:05.10 | ||
28 | 120 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.24 | ||
29 | 201 | Hils Piger 2 | 1995 | HILLERØD | 25 m | 2:06.87 | ||
30 | 490 | Triton Piger 2 | 1995 | TRITON | 25 m | 2:07.16 | ||
31 | 385 | Thisted Dreamgirlz | 1995 | THISTED | 25 m | 2:08.49 | ||
32 | 381 | Sto95 Piger 2 | 0 | STO 95 | 25 m | 2:11.00 | ||
33 | 227 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 2:11.14 | RES | |
34 | 177 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:26.19 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 10, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:38.00 | ||
2 | 312 | Sigma Drenge 1 | 1993 | SIGMA | 25 m | 1:42.00 | ||
3 | 344 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:42.00 | ||
4 | 397 | Vat | 0 | VAT | 25 m | 1:43.06 | ||
5 | 438 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:43.50 | ||
6 | 143 | Lyngby Drenge 1 | 1993 | LYNGBY | 25 m | 1:44.60 | ||
7 | 212 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:44.90 | ||
8 | 379 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 1:45.00 | ||
9 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 1:45.21 | ||
10 | 176 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:45.46 | ||
11 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 1:45.77 | ||
12 | 439 | Aalborg Drenge 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:45.84 | ||
13 | 522 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 1:46.00 | ||
14 | 327 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 1:46.67 | ||
15 | 313 | Sigma Drenge 2 | 1993 | SIGMA | 25 m | 1:48.00 | ||
16 | 239 | Hvidovre Herrer | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 1:48.25 | ||
17 | 472 | Ssf | 1994 | Foroya | 25 m | 1:48.95 | ||
18 | 39 | Hovedstaden Drenge | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:49.00 | ||
19 | 144 | Lyngby Drenge 2 | 1993 | LYNGBY | 25 m | 1:49.19 | ||
20 | 384 | Thisted Badboyz | 1993 | THISTED | 25 m | 1:49.39 | ||
21 | 98 | Triton Drenge | 2000 | TRITON V | 25 m | 1:52.00 | ||
22 | 5 | Agf Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 1:52.00 | ||
23 | 118 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:52.00 | ||
24 | 278 | Kolding Drenge 2 | 1993 | KOLDING | 25 m | 1:52.22 | ||
25 | 226 | Horsens Drenge | 0 | HORSENS | 25 m | 1:56.90 | ||
26 | 364 | Hjørring Drenge | 0 | S 68 | 25 m | 1:58.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 11, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 450 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 2:08.77 | |
2 | 272 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:09.14 | |
3 | 130 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 2:10.76 | |
4 | 72 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:11.17 | |
5 | 165 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 2:11.61 | |
6 | 270 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 2:13.22 | |
7 | 134 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 2:13.53 | |
8 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 2:14.00 | |
9 | 79 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 2:14.00 | |
10 | 515 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 2:14.37 | |
11 | 462 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 25 m | 2:15.06 | |
12 | 455 | Ramsgaard Sofie | 1995 | AALBORG | 9544AI | 25 m | 2:15.09 | |
13 | 477 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Foroya | 9654AQ | 25 m | 2:15.23 | |
14 | 358 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 2:15.27 | |
15 | 71 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:15.47 | |
16 | 97 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:15.62 | |
17 | 34 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 2:15.93 | |
18 | 60 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:15.94 | |
19 | 491 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON | 9566AF | 25 m | 2:16.02 | |
20 | 353 | Laidlaw Nikoline Heather | 1995 | KVIK | 9568AW | 25 m | 2:16.14 | |
21 | 285 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 2:16.20 | |
22 | 27 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 2:16.71 | |
23 | 57 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 2:16.92 | |
24 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 2:17.30 | |
25 | 153 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 2:17.57 | |
26 | 76 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:17.61 | |
27 | 136 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 2:17.82 | |
28 | 259 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 2:17.84 | |
29 | 513 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 2:17.92 | |
30 | 435 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 2:18.10 | |
31 | 84 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | BSK08 | 9526AM | 25 m | 2:18.13 | |
32 | 206 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 2:18.36 | |
33 | 238 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 2:18.44 | |
34 | 298 | Jeppesen Josefine Møller | 1995 | OSK | 9598AE | 25 m | 2:18.71 | |
35 | 533 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 2:18.84 | |
36 | 355 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 2:18.84 | |
37 | 476 | Debes Birita | 1995 | Foroya | 9506AQ | 25 m | 2:18.86 | |
38 | 347 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 2:18.90 | |
39 | 371 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 2:19.17 | |
40 | 464 | Ervolder Belinda | 1995 | SLANGERUP | 9518AD | 25 m | 2:19.20 | |
41 | 516 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 2:19.47 | |
42 | 465 | Lunau Julie | 1995 | SLANGERUP | 9528AH | 25 m | 2:19.76 | |
43 | 184 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 2:19.89 | |
44 | 129 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 2:19.95 | |
45 | 13 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 2:19.96 | |
46 | 95 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 2:20.02 | |
47 | 209 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 2:20.18 | |
48 | 91 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 2:20.46 | |
49 | 237 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 2:20.49 | |
50 | 396 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:20.81 | |
51 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:20.90 | |
52 | 83 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 2:20.99 | |
53 | 218 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:21.52 | |
54 | 346 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 2:21.74 | |
55 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:21.81 | |
56 | 30 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:21.87 | |
57 | 263 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:21.93 | |
58 | 269 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 2:22.19 | |
59 | 192 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 2:22.66 | |
60 | 135 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:22.70 | |
61 | 65 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:22.80 | |
62 | 518 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 2:23.35 | |
63 | 198 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 2:23.36 | |
64 | 64 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 2:23.48 | |
65 | 290 | Mortensen Olivia | 1996 | NÆSTVED | 9692AH | 25 m | 2:23.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 25 m | 3:55.58 | |
2 | 195 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 4:12.54 | |
3 | 190 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 4:14.05 | |
4 | 110 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 4:14.07 | |
5 | 468 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 4:14.45 | |
6 | 115 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 25 m | 4:14.62 | |
7 | 335 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 4:15.61 | |
8 | 416 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 4:16.97 | |
9 | 66 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 4:17.04 | |
10 | 337 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 4:17.43 | |
11 | 374 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 4:19.17 | |
12 | 187 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 4:19.21 | |
13 | 393 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 4:20.51 | |
14 | 138 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 4:20.84 | |
15 | 519 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 4:20.97 | |
16 | 124 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 4:21.27 | |
17 | 411 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 4:22.74 | |
18 | 254 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 4:23.87 | |
19 | 82 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 4:24.46 | |
20 | 245 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 4:24.62 | |
21 | 77 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 4:24.90 | |
22 | 16 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 4:25.50 | |
23 | 329 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 4:26.16 | |
24 | 447 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 4:26.19 | |
25 | 38 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 4:26.51 | |
26 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 4:26.97 | |
27 | 301 | Søndergaard Morten | 1993 | OSK | 9313AA | 25 m | 4:27.63 | |
28 | 538 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 4:27.70 | |
29 | 31 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 4:27.94 | |
30 | 180 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 4:27.99 | |
31 | 457 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 4:28.17 | |
32 | 275 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 4:28.21 | |
33 | 460 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 4:28.26 | |
34 | 523 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 4:29.05 | |
35 | 517 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 4:29.12 | |
36 | 103 | Schlünzen Stig | 1993 | TRITON V | 9389AI | 25 m | 4:29.70 | |
37 | 372 | Rose Johannes | 1993 | SK-SYD | 9471AM | 25 m | 4:29.75 | |
38 | 368 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 4:29.88 | |
39 | 392 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 4:30.23 | |
40 | 67 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 4:30.23 | |
41 | 102 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 4:30.82 | |
42 | 451 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 4:30.89 | |
43 | 430 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 4:31.82 | |
44 | 109 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 4:31.82 | |
45 | 78 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 4:31.95 | |
46 | 349 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 4:32.72 | |
47 | 137 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 4:33.49 | |
48 | 297 | Gunnersen Erik Posselt | 1994 | OSK | 9419AG | 25 m | 4:33.93 | |
49 | 17 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 4:34.44 | |
50 | 511 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 4:34.45 | |
51 | 14 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 4:34.66 | |
52 | 378 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 4:35.02 | |
53 | 474 | Bech Sofus | 1994 | Foroya | 25 m | 4:35.25 | ||
54 | 185 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 4:35.64 | |
55 | 214 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 4:35.93 | |
56 | 20 | Skærbæk Kenneth | 1994 | AGF | 9475AD | 25 m | 4:36.03 | |
57 | 292 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 4:36.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 1:15.50 | |
2 | 537 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 1:15.84 | |
3 | 496 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON | 9608AF | 25 m | 1:16.35 | |
4 | 445 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:17.37 | |
5 | 499 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON | 9632AD | 25 m | 1:17.53 | |
6 | 203 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 1:17.62 | |
7 | 428 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 1:18.13 | |
8 | 21 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 1:18.29 | |
9 | 2 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:18.94 | |
10 | 150 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:18.97 | |
11 | 444 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:19.03 | |
12 | 25 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 25 m | 1:19.22 | |
13 | 525 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 1:19.38 | |
14 | 354 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 1:19.43 | |
15 | 74 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 1:19.71 | |
16 | 59 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 1:19.89 | |
17 | 295 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:20.03 | |
18 | 158 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 1:20.12 | |
19 | 207 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 1:20.39 | |
20 | 493 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON | 9626AE | 25 m | 1:20.49 | |
21 | 448 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 25 m | 1:20.62 | |
22 | 32 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 1:21.01 | |
23 | 509 | Mentz Ida | 1995 | HILLERØD | 9534AU | 25 m | 1:21.01 | |
24 | 391 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 1:21.55 | |
25 | 289 | Larsen Louise Houmann | 1995 | NÆSTVED | 9524AB | 25 m | 1:22.01 | |
26 | 420 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:22.35 | |
27 | 228 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:22.84 | |
28 | 475 | Christiansen Turið S | 1996 | Foroya | 25 m | 1:23.05 | ||
29 | 268 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 1:23.18 | |
30 | 276 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 1:23.24 | |
31 | 282 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 1:23.24 | |
32 | 502 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON | 9584AB | 25 m | 1:23.28 | |
33 | 287 | Jensen Natasja | 1996 | NÆSTVED | 9672AG | 25 m | 1:23.52 | |
34 | 373 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 1:23.54 | |
35 | 510 | Kristensen Ditte Elschner | 1995 | OSK | 9528AX | 25 m | 1:23.65 | |
36 | 225 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:23.67 | |
37 | 84 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | BSK08 | 9526AM | 25 m | 1:24.02 | |
38 | 356 | Nielsen Karina M | 1995 | KVIK | 9504AM | 25 m | 1:24.19 | |
39 | 470 | Müller Anne-Mette | 1995 | SØNDERBORG | 9542AD | 25 m | 1:24.23 | |
40 | 155 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 1:24.27 | |
41 | 23 | Nicolajsen Simone | 1996 | OSLF | 9672AI | 25 m | 1:24.32 | |
42 | 107 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 1:24.32 | |
43 | 18 | Pedersen Maria | 1995 | AGF | 9596AN | 25 m | 1:24.36 | |
44 | 255 | Damgaard Stine | 1995 | KALUNDBORG | 9514AF | 25 m | 1:24.64 | |
45 | 405 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 1:24.69 | |
46 | 250 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:24.73 | |
47 | 170 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 1:24.80 | |
48 | 204 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 1:24.98 | |
49 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 1:25.03 | |
50 | 209 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 1:25.03 | |
51 | 160 | Vulpius Siri | 1995 | LYNGBY | 9584AC | 25 m | 1:25.21 | |
52 | 181 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 1:25.39 | |
53 | 533 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:25.44 | |
54 | 111 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 1:25.57 | |
55 | 488 | Jørgensen Helene | 1995 | RINGE | 9598AB | 25 m | 1:25.59 | |
56 | 248 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 1:25.61 | |
57 | 112 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 1:25.62 | |
58 | 360 | Thode Sille | 1995 | KVIK | 9534AM | 25 m | 1:25.82 | |
59 | 417 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 1:25.96 | |
60 | 163 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 25 m | 1:26.09 | |
61 | 208 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 1:26.19 | |
62 | 224 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:26.44 | |
63 | 55 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 1:26.49 | |
64 | 503 | Aaen Linda | 1996 | TRITON | 9616AE | 25 m | 1:26.50 | |
65 | 70 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 1:26.53 | |
66 | 218 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:26.54 | |
67 | 501 | Puggard Anna | 1996 | TRITON | 9606AB | 25 m | 1:26.74 | |
68 | 164 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 1:26.74 | |
69 | 52 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 1:26.88 | |
70 | 220 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:27.02 | |
71 | 96 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:27.38 | |
72 | 249 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:27.57 | |
73 | 234 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:27.60 | |
74 | 236 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 1:27.67 | |
75 | 341 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 1:27.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 1:06.18 | |
2 | 271 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 1:07.67 | |
3 | 348 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 1:07.79 | |
4 | 461 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 25 m | 1:08.77 | |
5 | 69 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 1:09.24 | |
6 | 166 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 1:09.38 | |
7 | 216 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 1:09.54 | |
8 | 339 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 1:10.14 | |
9 | 375 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 1:10.21 | |
10 | 408 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 1:10.67 | |
11 | 99 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 1:10.71 | |
12 | 11 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 1:11.27 | |
13 | 274 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 1:11.27 | |
14 | 56 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 1:11.35 | |
15 | 35 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 1:11.43 | |
16 | 530 | Welling Harald | 1993 | GENTOFTE | 9369AG | 25 m | 1:11.99 | |
17 | 331 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 1:12.15 | |
18 | 377 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 1:12.60 | |
19 | 280 | Jensen Christian | 1993 | KOLDING | 9339AC | 25 m | 1:12.71 | |
20 | 101 | Lundberg Theodor | 1994 | TRITON V | 9459AK | 25 m | 1:12.75 | |
21 | 469 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 1:13.09 | |
22 | 187 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 1:13.25 | |
23 | 156 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 1:13.33 | |
24 | 258 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 1:13.53 | |
25 | 174 | Larsen Søren | 1993 | HADSUND | 9333AD | 25 m | 1:13.62 | |
26 | 446 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 1:13.68 | |
27 | 229 | Hansen Nikolaj | 1993 | HORSENS | 9303AK | 25 m | 1:13.89 | |
28 | 340 | Knoblauch Mads | 1993 | SVENDBORG | 9373AF | 25 m | 1:13.99 | |
29 | 303 | Jakobsen Joakim | 1994 | ORIENT | 9409AA | 25 m | 1:14.09 | |
30 | 427 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 1:14.10 | |
31 | 146 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 1:14.15 | |
32 | 414 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 1:14.25 | |
33 | 330 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 1:14.39 | |
34 | 113 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 1:14.46 | |
35 | 286 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 1:14.60 | |
36 | 328 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 1:14.83 | |
37 | 24 | Pedersen Nichlas Malling | 1993 | OSLF | 9353AF | 25 m | 1:14.96 | |
38 | 487 | Hindsgaul Rasmus | 1994 | RINGE | 9405AF | 25 m | 1:15.01 | |
39 | 81 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 1:15.30 | |
40 | 386 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 1:15.30 | |
41 | 88 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 1:15.37 | |
42 | 463 | Weitling Jonathan | 1993 | JYLLINGE | 9321AI | 25 m | 1:15.47 | |
43 | 361 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 1:15.48 | |
44 | 495 | Holten Benjamin | 1994 | TRITON | 9479AH | 25 m | 1:15.71 | |
45 | 173 | Madsen Nikolaj Junker | 1993 | HSK | 9327AL | 25 m | 1:15.94 | |
46 | 311 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 1:16.09 | |
47 | 180 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 1:16.24 | |
48 | 31 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 1:16.48 | |
49 | 188 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 1:16.54 | |
50 | 332 | Gammelgaard Casper | 1993 | SØLLERØD | 9373AD | 25 m | 1:16.63 | |
51 | 53 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 1:17.17 | |
52 | 299 | Kristiansen Rune | 1994 | OSK | 9473AF | 25 m | 1:17.18 | |
53 | 33 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 1:17.53 | |
54 | 196 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:17.54 | |
55 | 283 | Voss Nikolaj | 1994 | KOLDING | 9489AF | 25 m | 1:17.96 | |
56 | 345 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 1:18.14 | |
57 | 90 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 1:18.19 | |
58 | 243 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 1:18.57 | |
59 | 390 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 1:18.60 | |
60 | 36 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 1:18.67 | |
61 | 402 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:18.69 | |
62 | 157 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 1:18.82 | |
63 | 305 | Bisgaard Jens | 1994 | RINGSTED | 9445AE | 25 m | 1:18.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 450 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 2:19.06 | |
2 | 540 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 25 m | 2:20.91 | |
3 | 410 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 2:22.66 | |
4 | 441 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 2:22.88 | |
5 | 165 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 2:23.70 | |
6 | 68 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 2:23.72 | |
7 | 134 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 2:23.95 | |
8 | 497 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON | 9564AK | 25 m | 2:25.63 | |
9 | 19 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 2:27.20 | |
10 | 476 | Debes Birita | 1995 | Foroya | 9506AQ | 25 m | 2:27.35 | |
11 | 60 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:28.06 | |
12 | 520 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 2:29.40 | |
13 | 298 | Jeppesen Josefine Møller | 1995 | OSK | 9598AE | 25 m | 2:29.71 | |
14 | 347 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 2:29.91 | |
15 | 79 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 2:30.01 | |
16 | 184 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 2:30.32 | |
17 | 91 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 2:31.10 | |
18 | 435 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 2:31.62 | |
19 | 494 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON | 9546AC | 25 m | 2:33.30 | |
20 | 191 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 2:33.32 | |
21 | 257 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 2:33.64 | |
22 | 114 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 2:33.76 | |
23 | 480 | Mohr Poula Ø. | 1995 | Foroya | 25 m | 2:34.84 | ||
24 | 369 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 2:35.67 | |
25 | 373 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 2:35.72 | |
26 | 536 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 2:36.77 | |
27 | 391 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 2:37.20 | |
28 | 73 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 2:37.27 | |
29 | 429 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 2:37.46 | |
30 | 295 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 2:37.60 | |
31 | 215 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 2:37.72 | |
32 | 302 | Welinder Hanne | 1995 | OSK | 9594AC | 25 m | 2:37.83 | |
33 | 436 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 2:38.16 | |
34 | 27 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 2:38.49 | |
35 | 285 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 2:38.67 | |
36 | 465 | Lunau Julie | 1995 | SLANGERUP | 9528AH | 25 m | 2:38.71 | |
37 | 202 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 2:39.14 | |
38 | 454 | Pindstrup Anne | 1995 | AALBORG | 9552AA | 25 m | 2:39.16 | |
39 | 122 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 2:39.22 | |
40 | 161 | Feldberg Mie Thisted | 1995 | GSK | 9508AM | 25 m | 2:39.31 | |
41 | 135 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:39.33 | |
42 | 413 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 2:39.49 | |
43 | 488 | Jørgensen Helene | 1995 | RINGE | 9598AB | 25 m | 2:39.61 | |
44 | 309 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:39.75 | |
45 | 434 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:39.84 | |
46 | 528 | Søe Julie Bjørner | 1995 | GENTOFTE | 9582AH | 25 m | 2:39.94 | |
47 | 12 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 25 m | 2:40.02 | |
48 | 288 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 2:40.17 | |
49 | 352 | Kornbek Stine | 1995 | KVIK | 9562AD | 25 m | 2:40.36 | |
50 | 387 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:40.88 | |
51 | 220 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 2:40.92 | |
52 | 290 | Mortensen Olivia | 1996 | NÆSTVED | 9692AH | 25 m | 2:41.13 | |
53 | 127 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 2:41.33 | |
54 | 65 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:41.34 | |
55 | 248 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:41.54 | |
56 | 15 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 2:41.88 | |
57 | 192 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 2:42.09 | |
58 | 273 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 2:42.22 | |
59 | 503 | Aaen Linda | 1996 | TRITON | 9616AE | 25 m | 2:42.33 | |
60 | 310 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:42.50 | |
61 | 199 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 2:42.68 | |
62 | 28 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 2:43.00 | |
63 | 351 | Jensen Stine Brask | 1996 | KVIK | 9696AF | 25 m | 2:43.19 | |
64 | 483 | Thomsen Jonna Bjartalíð | 1996 | Foroya | 25 m | 2:43.64 | ||
65 | 341 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 2:43.84 | |
66 | 486 | Aagaard Andrea | 1996 | RINGE | 9663AD | 25 m | 2:44.20 | |
67 | 492 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON | 9656AF | 25 m | 2:44.60 | |
68 | 419 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 25 m | 2:44.66 | |
69 | 179 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 2:44.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 2:04.94 | |
2 | 141 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 2:05.28 | |
3 | 336 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 2:05.97 | |
4 | 395 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 2:07.57 | |
5 | 9 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 25 m | 2:08.53 | |
6 | 478 | Jákupsson Magnus | 1994 | Foroya | 25 m | 2:10.56 | ||
7 | 340 | Knoblauch Mads | 1993 | SVENDBORG | 9373AF | 25 m | 2:11.64 | |
8 | 89 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 2:13.65 | |
9 | 334 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:13.96 | |
10 | 115 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 25 m | 2:15.29 | |
11 | 254 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 2:16.78 | |
12 | 152 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 2:17.19 | |
13 | 411 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 2:17.34 | |
14 | 247 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 2:17.36 | |
15 | 514 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 25 m | 2:17.38 | |
16 | 370 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 2:17.73 | |
17 | 300 | Morsø Kasper Holm | 1993 | OSK | 9321AG | 25 m | 2:17.89 | |
18 | 459 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 2:18.76 | |
19 | 404 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 2:18.86 | |
20 | 338 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487AJ | 25 m | 2:19.00 | |
21 | 10 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:19.18 | |
22 | 219 | Ruprecht Niklas | 1993 | HOLBÆK | 9349AL | 25 m | 2:19.20 | |
23 | 442 | Hansen Thomas | 1993 | AALBORG | 9325AB | 25 m | 2:19.44 | |
24 | 325 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 2:19.48 | |
25 | 432 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 2:19.65 | |
26 | 331 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 2:19.69 | |
27 | 337 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 2:19.80 | |
28 | 328 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 2:19.84 | |
29 | 266 | Graffmann Victor | 1993 | KØGE | 9395AC | 25 m | 2:19.92 | |
30 | 85 | Poulsen Kristian | 1994 | BSK08 | 9413AH | 25 m | 2:20.56 | |
31 | 498 | Møller Karim | 1994 | TRITON | 9451AA | 25 m | 2:21.60 | |
32 | 407 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 2:21.84 | |
33 | 291 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 2:22.79 | |
34 | 426 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 2:23.28 | |
35 | 350 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 2:23.30 | |
36 | 78 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:23.33 | |
37 | 393 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:23.56 | |
38 | 511 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 2:23.76 | |
39 | 29 | Holdrup Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9355AA | 25 m | 2:23.97 | |
40 | 167 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 2:24.32 | |
41 | 166 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 2:24.44 | |
42 | 418 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 2:24.78 | |
43 | 217 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:24.79 | |
44 | 256 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 2:24.85 | |
45 | 293 | Rasmussen Kristoffer | 1994 | NYBORG | 9471AG | 25 m | 2:24.85 | |
46 | 456 | Skinnerup Rasmus | 1993 | AALBORG | 9369AA | 25 m | 2:24.88 | |
47 | 539 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 2:25.24 | |
48 | 137 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:25.46 | |
49 | 197 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 2:25.73 | |
50 | 333 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 25 m | 2:25.76 | |
51 | 102 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 2:25.77 | |
52 | 113 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 2:25.79 | |
53 | 62 | Harmuth Philip | 1994 | BOV | 9449AJ | 25 m | 2:25.95 | |
54 | 519 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 2:26.14 | |
55 | 230 | Hedensted Jacob | 1993 | HORSENS | 9319AN | 25 m | 2:26.21 | |
56 | 329 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:26.53 | |
57 | 366 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 2:26.76 | |
58 | 534 | Hansen Thomas S. | 1993 | SILKEBORG | 9347AA | 25 m | 2:26.83 | |
59 | 109 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 2:26.94 | |
60 | 299 | Kristiansen Rune | 1994 | OSK | 9473AF | 25 m | 2:28.07 | |
61 | 37 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 2:28.23 | |
62 | 186 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 2:28.51 | |
63 | 125 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 2:28.63 | |
64 | 243 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:29.38 | |
65 | 402 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 2:29.49 | |
66 | 185 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 2:30.14 | |
67 | 538 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 2:30.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 1:04.80 | |
2 | 68 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 1:05.73 | |
3 | 540 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 25 m | 1:06.23 | |
4 | 272 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 1:06.26 | |
5 | 71 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 1:06.27 | |
6 | 60 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 1:06.95 | |
7 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:06.98 | |
8 | 441 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:07.13 | |
9 | 428 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 1:07.87 | |
10 | 444 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:08.73 | |
11 | 415 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 1:09.23 | |
12 | 237 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 1:09.49 | |
13 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 1:09.56 | |
14 | 494 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON | 9546AC | 25 m | 1:09.74 | |
15 | 270 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 1:09.91 | |
16 | 410 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 1:10.00 | |
17 | 358 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 1:10.10 | |
18 | 136 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 1:10.18 | |
19 | 57 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 1:11.10 | |
20 | 106 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 1:11.80 | |
21 | 491 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON | 9566AF | 25 m | 1:12.20 | |
22 | 181 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 1:12.54 | |
23 | 464 | Ervolder Belinda | 1995 | SLANGERUP | 9518AD | 50 m | 1:12.66 | |
24 | 13 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 1:12.69 | |
25 | 158 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 1:12.72 | |
26 | 25 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 25 m | 1:12.78 | |
27 | 525 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 1:12.82 | |
28 | 129 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 1:13.01 | |
29 | 97 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 1:13.29 | |
30 | 420 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:13.43 | |
31 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 1:13.60 | |
32 | 238 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 1:13.67 | |
33 | 130 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 1:13.70 | |
34 | 536 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:14.09 | |
35 | 83 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 1:14.15 | |
36 | 234 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:14.16 | |
37 | 443 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 1:14.41 | |
38 | 346 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:14.44 | |
39 | 486 | Aagaard Andrea | 1996 | RINGE | 9663AD | 25 m | 1:14.60 | |
40 | 355 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 1:14.91 | |
41 | 285 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:15.24 | |
42 | 134 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:15.46 | |
43 | 493 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON | 9626AE | 25 m | 1:15.54 | |
44 | 423 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:15.56 | |
45 | 191 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:15.82 | |
46 | 242 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 1:16.01 | |
47 | 95 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:16.04 | |
48 | 122 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 1:16.11 | |
49 | 263 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:16.33 | |
50 | 232 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 1:16.52 | |
51 | 376 | Pelzer Michelle K. | 1995 | ST ESBJERG | 9526AO | 25 m | 1:16.52 | |
52 | 59 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 1:16.55 | |
53 | 308 | Rasmussen Signe | 1995 | RINGSTED | 9516AG | 25 m | 1:16.58 | |
54 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:16.65 | |
55 | 250 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:16.67 | |
56 | 354 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 1:16.84 | |
57 | 533 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:16.87 | |
58 | 434 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:16.95 | |
59 | 516 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 1:17.17 | |
60 | 265 | Friis Nellie | 1995 | KØGE | 9538AC | 25 m | 1:17.34 | |
61 | 154 | Moulvad Sofie | 1995 | LYNGBY | 9522AG | 25 m | 1:17.44 | |
62 | 183 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:17.46 | |
63 | 193 | Nielsen Simone | 1996 | HERLUFSHOL | 9658AQ | 25 m | 1:17.99 | |
64 | 162 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 1:18.09 | |
65 | 246 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 1:18.09 | |
66 | 114 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:18.23 | |
67 | 512 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:18.26 | |
68 | 483 | Thomsen Jonna Bjartalíð | 1996 | Foroya | 25 m | 1:18.35 | ||
69 | 96 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:18.64 | |
70 | 518 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 1:18.66 | |
71 | 403 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:18.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 57.11 | |
2 | 8 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 57.49 | |
3 | 141 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 58.23 | |
4 | 175 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | HADSUND | 9353AD | 25 m | 59.45 | |
5 | 178 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 59.53 | |
6 | 216 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 1:00.07 | |
7 | 359 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 1:00.10 | |
8 | 459 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 1:00.58 | |
9 | 334 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:01.14 | |
10 | 147 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 1:01.51 | |
11 | 401 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:01.82 | |
12 | 223 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 1:01.91 | |
13 | 188 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 1:02.09 | |
14 | 466 | Skelsager Jacob | 1993 | SLANGERUP | 9313AG | 25 m | 1:02.26 | |
15 | 137 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 1:02.59 | |
16 | 416 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 1:02.71 | |
17 | 182 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 1:02.79 | |
18 | 222 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 1:02.81 | |
19 | 437 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 1:02.84 | |
20 | 467 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 25 m | 1:03.07 | |
21 | 124 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 1:03.07 | |
22 | 254 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 1:03.20 | |
23 | 275 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 1:03.27 | |
24 | 457 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 1:03.28 | |
25 | 66 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 1:03.49 | |
26 | 77 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 1:03.57 | |
27 | 404 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 1:03.71 | |
28 | 174 | Larsen Søren | 1993 | HADSUND | 9333AD | 25 m | 1:03.85 | |
29 | 468 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 1:03.88 | |
30 | 523 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 1:04.00 | |
31 | 424 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 1:04.08 | |
32 | 433 | Andersen Dion | 1993 | AALBORG | 9367AH | 25 m | 1:04.16 | |
33 | 340 | Knoblauch Mads | 1993 | SVENDBORG | 9373AF | 25 m | 1:04.20 | |
34 | 442 | Hansen Thomas | 1993 | AALBORG | 9325AB | 25 m | 1:04.21 | |
35 | 301 | Søndergaard Morten | 1993 | OSK | 9313AA | 50 m | 1:04.22 | |
36 | 348 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 50 m | 1:04.51 | |
37 | 159 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 1:04.66 | |
38 | 357 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 1:04.75 | |
39 | 240 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 1:04.77 | |
40 | 214 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 1:04.80 | |
41 | 258 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 1:04.89 | |
42 | 456 | Skinnerup Rasmus | 1993 | AALBORG | 9369AA | 25 m | 1:05.14 | |
43 | 368 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 1:05.22 | |
44 | 330 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 1:05.57 | |
45 | 14 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 1:05.58 | |
46 | 16 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 1:05.95 | |
47 | 339 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 1:06.03 | |
48 | 447 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 1:06.09 | |
49 | 362 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:06.10 | |
50 | 389 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 1:06.10 | |
51 | 431 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 1:06.16 | |
52 | 63 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 1:06.26 | |
53 | 527 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 1:06.27 | |
54 | 471 | Nissen Casper Fog | 1993 | SØNDERBORG | 9313AJ | 25 m | 1:06.33 | |
55 | 24 | Pedersen Nichlas Malling | 1993 | OSLF | 9353AF | 25 m | 1:06.34 | |
56 | 128 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 1:06.35 | |
57 | 432 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 1:06.55 | |
58 | 217 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 1:06.67 | |
59 | 297 | Gunnersen Erik Posselt | 1994 | OSK | 9419AG | 25 m | 1:06.92 | |
60 | 307 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 1:07.41 | |
61 | 349 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:07.56 | |
62 | 152 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:07.96 | |
63 | 33 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 1:08.08 | |
64 | 409 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:08.30 | |
65 | 446 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 1:08.55 | |
66 | 167 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 1:08.56 | |
67 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 1:08.63 | |
68 | 484 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Foroya | 25 m | 1:09.06 | ||
69 | 53 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 1:09.07 | |
70 | 427 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 1:09.27 | |
71 | 350 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:09.30 | |
72 | 279 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 25 m | 1:09.49 | |
73 | 75 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 1:09.58 | |
74 | 425 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 1:09.58 | |
75 | 458 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 1:09.66 | |
76 | 102 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 1:09.71 | |
77 | 284 | Hansen Mikkel Rasmus | 1994 | KORSØR | 9471AF | 25 m | 1:09.72 | |
78 | 292 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 1:09.80 | |
79 | 517 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 1:09.84 | |
80 | 149 | Engelbrecht Jonatan | 1994 | LYNGBY | 9411AF | 25 m | 1:09.89 | |
81 | 17 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 1:09.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 264 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 5:02.74 | |
2 | 68 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 5:06.79 | |
3 | 540 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 25 m | 5:08.01 | |
4 | 441 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 5:08.65 | |
5 | 194 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 5:11.54 | |
6 | 537 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 5:17.36 | |
7 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 5:17.70 | |
8 | 25 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 25 m | 5:17.84 | |
9 | 502 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON | 9584AB | 25 m | 5:18.49 | |
10 | 165 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 5:18.81 | |
11 | 445 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 5:19.70 | |
12 | 130 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 5:22.67 | |
13 | 455 | Ramsgaard Sofie | 1995 | AALBORG | 9544AI | 25 m | 5:23.55 | |
14 | 520 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 5:25.82 | |
15 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 5:27.08 | |
16 | 136 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 5:28.14 | |
17 | 76 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 5:28.40 | |
18 | 497 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON | 9564AK | 25 m | 5:28.55 | |
19 | 347 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 5:29.01 | |
20 | 57 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 5:29.25 | |
21 | 74 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 5:30.36 | |
22 | 435 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 5:31.90 | |
23 | 396 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 5:33.47 | |
24 | 373 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 5:35.97 | |
25 | 276 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 5:36.36 | |
26 | 238 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 5:36.44 | |
27 | 499 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON | 9632AD | 25 m | 5:37.26 | |
28 | 95 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 5:39.77 | |
29 | 501 | Puggard Anna | 1996 | TRITON | 9606AB | 25 m | 5:40.73 | |
30 | 64 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 5:40.98 | |
31 | 298 | Jeppesen Josefine Møller | 1995 | OSK | 9598AE | 25 m | 5:41.21 | |
32 | 488 | Jørgensen Helene | 1995 | RINGE | 9598AB | 25 m | 5:41.77 | |
33 | 153 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 50 m | 5:41.84 | |
34 | 142 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 5:41.99 | |
35 | 220 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 5:44.87 | |
36 | 122 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 5:45.32 | |
37 | 269 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 5:46.02 | |
38 | 242 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 5:46.63 | |
39 | 135 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 5:46.70 | |
40 | 23 | Nicolajsen Simone | 1996 | OSLF | 9672AI | 25 m | 5:47.93 | |
41 | 73 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 5:48.72 | |
42 | 512 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 5:49.09 | |
43 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 5:49.95 | |
44 | 234 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 5:50.01 | |
45 | 12 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 25 m | 5:50.50 | |
46 | 371 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 5:50.89 | |
47 | 107 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 5:51.83 | |
48 | 363 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 5:52.55 | |
49 | 150 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 50 m | 5:53.51 | |
50 | 83 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 5:55.04 | |
51 | 205 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 5:55.64 | |
52 | 486 | Aagaard Andrea | 1996 | RINGE | 9663AD | 25 m | 5:56.60 | |
53 | 403 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 5:56.61 | |
54 | 208 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 5:57.98 | |
55 | 535 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 5:58.05 | |
56 | 246 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 5:58.19 | |
57 | 273 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 5:58.26 | |
58 | 248 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 5:58.40 | |
59 | 369 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 6:00.42 | |
60 | 434 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 6:00.65 | |
61 | 268 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 6:00.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 2:07.06 | |
2 | 216 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 2:09.57 | |
3 | 8 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 25 m | 2:09.98 | |
4 | 348 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 2:12.90 | |
5 | 115 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 25 m | 2:13.92 | |
6 | 80 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 2:15.18 | |
7 | 178 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 2:15.87 | |
8 | 461 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 25 m | 2:15.98 | |
9 | 338 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487AJ | 25 m | 2:16.25 | |
10 | 110 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:16.94 | |
11 | 340 | Knoblauch Mads | 1993 | SVENDBORG | 9373AF | 25 m | 2:17.13 | |
12 | 395 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 2:17.70 | |
13 | 271 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 2:18.12 | |
14 | 469 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 2:18.40 | |
15 | 69 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 2:18.58 | |
16 | 188 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:18.59 | |
17 | 408 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 2:19.14 | |
18 | 375 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 2:19.49 | |
19 | 334 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:20.06 | |
20 | 300 | Morsø Kasper Holm | 1993 | OSK | 9321AG | 25 m | 2:20.66 | |
21 | 175 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | HADSUND | 9353AD | 25 m | 2:20.85 | |
22 | 9 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 25 m | 2:21.03 | |
23 | 166 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 2:21.35 | |
24 | 514 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 25 m | 2:21.49 | |
25 | 247 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 2:21.77 | |
26 | 89 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 2:22.31 | |
27 | 451 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 2:22.56 | |
28 | 411 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 2:22.77 | |
29 | 87 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:22.93 | |
30 | 331 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 2:23.27 | |
31 | 180 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 2:23.30 | |
32 | 530 | Welling Harald | 1993 | GENTOFTE | 9369AG | 25 m | 2:23.56 | |
33 | 335 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 2:23.91 | |
34 | 456 | Skinnerup Rasmus | 1993 | AALBORG | 9369AA | 25 m | 2:24.11 | |
35 | 190 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 2:24.11 | |
36 | 330 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:24.26 | |
37 | 81 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 2:24.39 | |
38 | 478 | Jákupsson Magnus | 1994 | Foroya | 25 m | 2:24.44 | ||
39 | 307 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 2:24.49 | |
40 | 219 | Ruprecht Niklas | 1993 | HOLBÆK | 9349AL | 25 m | 2:24.68 | |
41 | 146 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:24.96 | |
42 | 124 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:25.12 | |
43 | 345 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 2:25.24 | |
44 | 414 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 2:25.41 | |
45 | 329 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:25.86 | |
46 | 430 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 2:25.96 | |
47 | 245 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 2:26.34 | |
48 | 10 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:26.69 | |
49 | 243 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:27.06 | |
50 | 14 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 2:27.23 | |
51 | 56 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 2:27.30 | |
52 | 460 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 2:27.32 | |
53 | 274 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 2:27.34 | |
54 | 240 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 2:27.39 | |
55 | 159 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:27.80 | |
56 | 487 | Hindsgaul Rasmus | 1994 | RINGE | 9405AF | 25 m | 2:27.84 | |
57 | 185 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 2:27.88 | |
58 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 2:27.94 | |
59 | 291 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 2:27.97 | |
60 | 137 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:28.00 | |
61 | 138 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 2:28.16 | |
62 | 33 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 2:28.40 | |
63 | 102 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 2:28.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 21, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 4:01.00 | ||
2 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 4:08.36 | ||
3 | 312 | Sigma Drenge 1 | 1993 | SIGMA | 25 m | 4:09.00 | ||
4 | 400 | Vest-Drenge | 1993 | VEST | 25 m | 4:10.00 | ||
5 | 438 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:10.25 | ||
6 | 398 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:11.42 | ||
7 | 143 | Lyngby Drenge 1 | 1993 | LYNGBY | 25 m | 4:12.00 | ||
8 | 344 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:14.00 | ||
9 | 260 | Køge Drenge | 1993 | KØGE | 25 m | 4:14.56 | ||
10 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 4:16.87 | ||
11 | 522 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 4:17.00 | ||
12 | 379 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 4:18.35 | ||
13 | 439 | Aalborg Drenge 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:18.50 | ||
14 | 239 | Hvidovre Herrer | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:20.00 | ||
15 | 176 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:21.86 | ||
16 | 327 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 4:22.83 | ||
17 | 39 | Hovedstaden Drenge | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:24.00 | ||
18 | 98 | Triton Drenge | 2000 | TRITON V | 25 m | 4:27.00 | ||
19 | 384 | Thisted Badboyz | 1993 | THISTED | 25 m | 4:28.76 | ||
20 | 5 | Agf Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 4:30.00 | ||
21 | 399 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 4:31.12 | ||
22 | 118 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:35.06 | ||
23 | 313 | Sigma Drenge 2 | 1993 | SIGMA | 25 m | 4:38.00 | ||
24 | 277 | Kolding 1 Drenge | 1993 | KOLDING | 25 m | 4:40.40 | ||
25 | 226 | Horsens Drenge | 0 | HORSENS | 25 m | 5:08.77 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 22, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 452 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:31.00 | ||
2 | 261 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 4:32.99 | ||
3 | 532 | Silkeborg Piger | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 4:40.27 | ||
4 | 489 | Triton Piger 1 | 1995 | TRITON | 25 m | 4:40.80 | ||
5 | 314 | Sigma Piger 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 4:41.00 | ||
6 | 119 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:43.40 | ||
7 | 398 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:44.03 | ||
8 | 7 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 4:45.00 | ||
9 | 380 | Sto95 Piger 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 4:45.00 | ||
10 | 342 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:45.00 | ||
11 | 453 | Aalborg Piger 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:46.00 | ||
12 | 526 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 4:49.00 | ||
13 | 262 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 4:51.00 | ||
14 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 4:52.39 | ||
15 | 94 | Dragør Ladydragons Dåm | 0 | DRAGØR | 25 m | 4:53.50 | ||
16 | 200 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:55.00 | ||
17 | 108 | Piger Frederikssund | 1995 | FR.SUND | 25 m | 4:55.50 | ||
18 | 47 | Hovedstaden Piger | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:56.00 | ||
19 | 343 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 4:56.00 | ||
20 | 145 | Lyngby Piger | 1995 | LYNGBY | 25 m | 4:59.97 | ||
21 | 315 | Sigma Piger 2 | 1995 | SIGMA | 25 m | 5:00.00 | ||
22 | 231 | Hørsholm Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 5:01.00 | ||
23 | 490 | Triton Piger 2 | 1995 | TRITON | 25 m | 5:01.80 | ||
24 | 382 | Århuspiger 1 | 1995 | ST AARHUS | 25 m | 5:03.50 | ||
25 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 5:04.05 | ||
26 | 201 | Hils Piger 2 | 1995 | HILLERØD | 25 m | 5:05.00 | ||
27 | 120 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 5:07.35 | ||
28 | 399 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 5:10.51 | ||
29 | 506 | Vat3 | 0 | VAT | 25 m | 5:12.33 | ||
30 | 473 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 5:15.00 | ||
31 | 381 | Sto95 Piger 2 | 0 | STO 95 | 25 m | 5:15.00 | ||
32 | 485 | Rsk Piger A1 | 0 | RINGE | 25 m | 5:17.59 | ||
33 | 177 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 5:17.69 | RES | |
34 | 385 | Thisted Dreamgirlz | 1995 | THISTED | 25 m | 5:20.65 | RES | |
35 | 227 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 5:28.63 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 23, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:49.00 | ||
2 | 312 | Sigma Drenge 1 | 1993 | SIGMA | 25 m | 1:51.50 | ||
3 | 344 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:52.00 | ||
4 | 438 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:52.50 | ||
5 | 398 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 1:53.48 | ||
6 | 143 | Lyngby Drenge 1 | 1993 | LYNGBY | 25 m | 1:55.94 | ||
7 | 400 | Vest-Drenge | 1993 | VEST | 25 m | 1:56.00 | ||
8 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 1:57.51 | ||
9 | 213 | Holbæk Herre | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:57.97 | ||
10 | 176 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:58.66 | ||
11 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 1:58.68 | ||
12 | 260 | Køge Drenge | 1993 | KØGE | 25 m | 1:58.76 | ||
13 | 379 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 1:59.00 | ||
14 | 522 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.00 | ||
15 | 439 | Aalborg Drenge 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:59.09 | ||
16 | 327 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 2:00.57 | ||
17 | 39 | Hovedstaden Drenge | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:01.00 | ||
18 | 98 | Triton Drenge | 2000 | TRITON V | 25 m | 2:03.50 | ||
19 | 472 | Ssf | 1994 | Foroya | 25 m | 2:04.50 | ||
20 | 384 | Thisted Badboyz | 1993 | THISTED | 25 m | 2:04.55 | ||
21 | 5 | Agf Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:05.00 | ||
22 | 313 | Sigma Drenge 2 | 1993 | SIGMA | 25 m | 2:05.00 | ||
23 | 399 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:05.11 | ||
24 | 278 | Kolding Drenge 2 | 1993 | KOLDING | 25 m | 2:06.44 | ||
25 | 226 | Horsens Drenge | 0 | HORSENS | 25 m | 2:09.45 | ||
26 | 118 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.00 | ||
27 | 364 | Hjørring Drenge | 0 | S 68 | 25 m | 2:15.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 24, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 452 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:04.10 | ||
2 | 261 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 2:04.99 | ||
3 | 342 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:06.00 | ||
4 | 489 | Triton Piger 1 | 1995 | TRITON | 25 m | 2:06.45 | ||
5 | 314 | Sigma Piger 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 2:08.00 | ||
6 | 116 | Gcs Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.00 | ||
7 | 398 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:09.27 | ||
8 | 532 | Silkeborg Piger | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 2:09.67 | ||
9 | 6 | Agf Piger | 0 | AGF | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 380 | Sto95 Piger 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 2:11.59 | ||
12 | 200 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:12.53 | ||
13 | 231 | Hørsholm Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:13.00 | ||
14 | 453 | Aalborg Piger 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:13.10 | ||
15 | 473 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 2:14.00 | ||
16 | 490 | Triton Piger 2 | 1995 | TRITON | 25 m | 2:14.28 | ||
17 | 145 | Lyngby Piger | 1995 | LYNGBY | 25 m | 2:14.31 | ||
18 | 526 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 2:15.00 | ||
19 | 47 | Hovedstaden Piger | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:15.00 | ||
20 | 94 | Dragør Ladydragons Dåm | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
21 | 262 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 2:15.00 | ||
22 | 399 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:15.55 | ||
23 | 485 | Rsk Piger A1 | 0 | RINGE | 25 m | 2:15.65 | ||
24 | 108 | Piger Frederikssund | 1995 | FR.SUND | 25 m | 2:16.20 | ||
25 | 315 | Sigma Piger 2 | 1995 | SIGMA | 25 m | 2:18.00 | ||
26 | 343 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:18.00 | ||
27 | 117 | Gcs Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.00 | ||
28 | 506 | Vat3 | 0 | VAT | 25 m | 2:21.00 | ||
29 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:21.14 | ||
30 | 201 | Hils Piger 2 | 1995 | HILLERØD | 25 m | 2:22.76 | ||
31 | 381 | Sto95 Piger 2 | 0 | STO 95 | 25 m | 2:26.00 | ||
32 | 177 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:26.33 | ||
33 | 385 | Thisted Dreamgirlz | 1995 | THISTED | 25 m | 2:26.92 | RES | |
34 | 227 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 2:29.01 | RES | |
35 | 382 | Århuspiger 1 | 1995 | ST AARHUS | 25 m | 2:34.60 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 25, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 1:51.64 | |
2 | 8 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 25 m | 1:51.69 | |
3 | 80 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 1:56.12 | |
4 | 110 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 1:59.46 | |
5 | 82 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 1:59.50 | |
6 | 178 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 2:00.10 | |
7 | 115 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 25 m | 2:00.46 | |
8 | 468 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 2:00.79 | |
9 | 374 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 2:01.17 | |
10 | 190 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 2:02.42 | |
11 | 519 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 2:02.45 | |
12 | 187 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 2:02.72 | |
13 | 416 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 2:02.87 | |
14 | 138 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 2:02.97 | |
15 | 254 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 2:03.03 | |
16 | 335 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 2:03.04 | |
17 | 338 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487AJ | 25 m | 2:03.09 | |
18 | 337 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 2:03.33 | |
19 | 451 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 2:03.42 | |
20 | 411 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 2:03.47 | |
21 | 359 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 2:03.51 | |
22 | 195 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 2:03.84 | |
23 | 16 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 2:04.35 | |
24 | 124 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:04.40 | |
25 | 456 | Skinnerup Rasmus | 1993 | AALBORG | 9369AA | 25 m | 2:04.46 | |
26 | 300 | Morsø Kasper Holm | 1993 | OSK | 9321AG | 25 m | 2:04.61 | |
27 | 66 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 2:04.73 | |
28 | 14 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 2:04.83 | |
29 | 430 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 2:04.83 | |
30 | 431 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 2:04.96 | |
31 | 393 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:05.10 | |
32 | 180 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 2:05.14 | |
33 | 523 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 2:05.17 | |
34 | 301 | Søndergaard Morten | 1993 | OSK | 9313AA | 25 m | 2:05.27 | |
35 | 275 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 2:05.48 | |
36 | 368 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 2:05.66 | |
37 | 511 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 2:05.76 | |
38 | 31 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 2:05.89 | |
39 | 103 | Schlünzen Stig | 1993 | TRITON V | 9389AI | 25 m | 2:06.01 | |
40 | 418 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 2:06.13 | |
41 | 87 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:06.24 | |
42 | 156 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 2:06.56 | |
43 | 77 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 2:06.61 | |
44 | 151 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 2:06.69 | |
45 | 392 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 2:06.82 | |
46 | 460 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 2:06.96 | |
47 | 171 | Collins Erik | 1994 | HSK | 9447AM | 25 m | 2:07.39 | |
48 | 307 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 2:07.42 | |
49 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 2:07.79 | |
50 | 349 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 2:07.81 | |
51 | 146 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:07.86 | |
52 | 538 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 2:07.91 | |
53 | 394 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 2:08.00 | |
54 | 245 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 2:08.19 | |
55 | 67 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 2:08.19 | |
56 | 109 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 2:08.28 | |
57 | 297 | Gunnersen Erik Posselt | 1994 | OSK | 9419AG | 25 m | 2:08.36 | |
58 | 137 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:08.39 | |
59 | 345 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 2:08.75 | |
60 | 186 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 2:08.89 | |
61 | 329 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:09.09 | |
62 | 330 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:09.12 | |
63 | 498 | Møller Karim | 1994 | TRITON | 9451AA | 25 m | 2:09.16 | |
64 | 292 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 2:09.16 | |
65 | 517 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 2:09.38 | |
66 | 296 | Bøg Victor | 1994 | OSK | 9483AL | 25 m | 2:09.45 | |
67 | 17 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 2:09.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 26, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 4:24.62 | |
2 | 450 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 4:26.04 | |
3 | 72 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 4:37.11 | |
4 | 477 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Foroya | 9654AQ | 25 m | 4:38.62 | |
5 | 353 | Laidlaw Nikoline Heather | 1995 | KVIK | 9568AW | 25 m | 4:42.46 | |
6 | 153 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 4:42.95 | |
7 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 4:43.17 | |
8 | 520 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 4:44.00 | |
9 | 513 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 4:44.13 | |
10 | 34 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 4:44.24 | |
11 | 270 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 4:44.96 | |
12 | 57 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 4:45.38 | |
13 | 435 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 4:45.52 | |
14 | 25 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 25 m | 4:45.68 | |
15 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 4:45.81 | |
16 | 136 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 4:45.93 | |
17 | 76 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 4:46.29 | |
18 | 129 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 4:46.61 | |
19 | 515 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 4:46.65 | |
20 | 371 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 4:47.03 | |
21 | 142 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 4:47.33 | |
22 | 455 | Ramsgaard Sofie | 1995 | AALBORG | 9544AI | 25 m | 4:48.36 | |
23 | 464 | Ervolder Belinda | 1995 | SLANGERUP | 9518AD | 25 m | 4:48.95 | |
24 | 358 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 4:49.26 | |
25 | 259 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 4:50.89 | |
26 | 30 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 4:51.57 | |
27 | 238 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 4:51.59 | |
28 | 100 | Kert Karoline | 1995 | TRITON V | 9576AA | 25 m | 4:52.45 | |
29 | 396 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 4:52.55 | |
30 | 97 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 4:52.56 | |
31 | 436 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 4:53.66 | |
32 | 533 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 4:54.58 | |
33 | 122 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 4:55.05 | |
34 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 4:55.38 | |
35 | 501 | Puggard Anna | 1996 | TRITON | 9606AB | 25 m | 4:55.39 | |
36 | 257 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 4:55.69 | |
37 | 355 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 4:56.04 | |
38 | 282 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 4:56.23 | |
39 | 3 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 4:56.65 | |
40 | 528 | Søe Julie Bjørner | 1995 | GENTOFTE | 9582AH | 25 m | 4:56.80 | |
41 | 263 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 4:56.92 | |
42 | 465 | Lunau Julie | 1995 | SLANGERUP | 9528AH | 25 m | 4:57.08 | |
43 | 346 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 4:57.48 | |
44 | 209 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 4:57.66 | |
45 | 65 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 4:59.35 | |
46 | 518 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 4:59.87 | |
47 | 492 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON | 9656AF | 25 m | 5:02.19 | |
48 | 503 | Aaen Linda | 1996 | TRITON | 9616AE | 25 m | 5:02.72 | |
49 | 218 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 5:03.12 | |
50 | 363 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 5:03.81 | |
51 | 133 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 5:04.40 | |
52 | 132 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 5:04.68 | |
53 | 83 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 5:04.75 | |
54 | 290 | Mortensen Olivia | 1996 | NÆSTVED | 9692AH | 25 m | 5:05.25 | |
55 | 481 | Olsen Erna Katrin | 1996 | Foroya | 25 m | 5:07.16 | ||
56 | 273 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 5:07.56 | |
57 | 351 | Jensen Stine Brask | 1996 | KVIK | 9696AF | 25 m | 5:08.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 57.16 | |
2 | 80 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 57.85 | |
3 | 141 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 57.86 | |
4 | 478 | Jákupsson Magnus | 1994 | Foroya | 25 m | 59.74 | ||
5 | 340 | Knoblauch Mads | 1993 | SVENDBORG | 9373AF | 25 m | 59.84 | |
6 | 9 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 25 m | 1:00.33 | |
7 | 395 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 1:00.76 | |
8 | 334 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:01.53 | |
9 | 459 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 1:03.32 | |
10 | 219 | Ruprecht Niklas | 1993 | HOLBÆK | 9349AL | 25 m | 1:03.42 | |
11 | 89 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 1:03.53 | |
12 | 328 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 1:03.77 | |
13 | 306 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 1:03.87 | |
14 | 407 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 1:03.98 | |
15 | 152 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:04.15 | |
16 | 404 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 1:04.26 | |
17 | 85 | Poulsen Kristian | 1994 | BSK08 | 9413AH | 25 m | 1:04.34 | |
18 | 300 | Morsø Kasper Holm | 1993 | OSK | 9321AG | 25 m | 1:04.43 | |
19 | 247 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 1:04.59 | |
20 | 188 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 1:04.64 | |
21 | 62 | Harmuth Philip | 1994 | BOV | 9449AJ | 25 m | 1:04.74 | |
22 | 514 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 25 m | 1:04.89 | |
23 | 331 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 1:04.98 | |
24 | 442 | Hansen Thomas | 1993 | AALBORG | 9325AB | 25 m | 1:04.99 | |
25 | 254 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 1:05.22 | |
26 | 1 | Christensen Matias Engdal | 1993 | LYSENG | 9309AE | 25 m | 1:05.34 | |
27 | 437 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 1:05.35 | |
28 | 424 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 1:05.48 | |
29 | 195 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 1:05.53 | |
30 | 350 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:05.65 | |
31 | 357 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 1:05.73 | |
32 | 230 | Hedensted Jacob | 1993 | HORSENS | 9319AN | 25 m | 1:05.82 | |
33 | 29 | Holdrup Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9355AA | 25 m | 1:06.05 | |
34 | 432 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 1:06.11 | |
35 | 10 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 1:06.15 | |
36 | 359 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 1:06.20 | |
37 | 326 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 1:06.30 | |
38 | 349 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:06.31 | |
39 | 370 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 1:06.32 | |
40 | 167 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 1:06.45 | |
41 | 266 | Graffmann Victor | 1993 | KØGE | 9395AC | 25 m | 1:06.56 | |
42 | 498 | Møller Karim | 1994 | TRITON | 9451AA | 25 m | 1:06.57 | |
43 | 325 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 1:06.59 | |
44 | 539 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 1:06.75 | |
45 | 411 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 1:06.92 | |
46 | 291 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 1:07.02 | |
47 | 457 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 1:07.17 | |
48 | 14 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 1:07.41 | |
49 | 217 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 1:07.44 | |
50 | 182 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 1:07.88 | |
51 | 426 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 1:07.89 | |
52 | 243 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 1:07.89 | |
53 | 365 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 1:08.11 | |
54 | 293 | Rasmussen Kristoffer | 1994 | NYBORG | 9471AG | 25 m | 1:08.23 | |
55 | 421 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:08.34 | |
56 | 333 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 25 m | 1:08.43 | |
57 | 401 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:08.53 | |
58 | 102 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 1:08.66 | |
59 | 418 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 1:08.76 | |
60 | 487 | Hindsgaul Rasmus | 1994 | RINGE | 9405AF | 25 m | 1:08.89 | |
61 | 78 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 1:08.90 | |
62 | 402 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:09.37 | |
63 | 511 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 1:09.46 | |
64 | 186 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 1:09.50 | |
65 | 299 | Kristiansen Rune | 1994 | OSK | 9473AF | 25 m | 1:09.69 | |
66 | 366 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 1:09.84 | |
67 | 37 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 1:09.86 | |
68 | 409 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:09.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 540 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 25 m | 1:05.88 | |
2 | 410 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 1:05.99 | |
3 | 476 | Debes Birita | 1995 | Foroya | 9506AQ | 25 m | 1:06.05 | |
4 | 441 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:06.40 | |
5 | 480 | Mohr Poula Ø. | 1995 | Foroya | 25 m | 1:06.95 | ||
6 | 68 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 1:07.30 | |
7 | 497 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON | 9564AK | 25 m | 1:08.00 | |
8 | 19 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 1:08.04 | |
9 | 165 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 1:08.17 | |
10 | 134 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:08.29 | |
11 | 60 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 1:08.87 | |
12 | 520 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 1:09.54 | |
13 | 298 | Jeppesen Josefine Møller | 1995 | OSK | 9598AE | 25 m | 1:10.19 | |
14 | 184 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 1:10.24 | |
15 | 347 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 1:10.46 | |
16 | 91 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:11.20 | |
17 | 259 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 1:11.29 | |
18 | 228 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:11.82 | |
19 | 494 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON | 9546AC | 25 m | 1:11.84 | |
20 | 215 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:11.84 | |
21 | 59 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 1:11.93 | |
22 | 257 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 1:11.93 | |
23 | 415 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 1:12.28 | |
24 | 79 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 1:12.31 | |
25 | 436 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 1:12.63 | |
26 | 429 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 1:12.66 | |
27 | 358 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 1:12.69 | |
28 | 285 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:12.85 | |
29 | 536 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:13.24 | |
30 | 191 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:13.34 | |
31 | 27 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 1:13.36 | |
32 | 192 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 1:13.44 | |
33 | 488 | Jørgensen Helene | 1995 | RINGE | 9598AB | 25 m | 1:13.63 | |
34 | 369 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 1:13.68 | |
35 | 12 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 25 m | 1:13.82 | |
36 | 304 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 25 m | 1:13.99 | |
37 | 373 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 1:14.09 | |
38 | 220 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:14.10 | |
39 | 114 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:14.29 | |
40 | 250 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:14.34 | |
41 | 454 | Pindstrup Anne | 1995 | AALBORG | 9552AA | 25 m | 1:14.44 | |
42 | 486 | Aagaard Andrea | 1996 | RINGE | 9663AD | 25 m | 1:14.62 | |
43 | 309 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 1:14.72 | |
44 | 161 | Feldberg Mie Thisted | 1995 | GSK | 9508AM | 25 m | 1:14.75 | |
45 | 302 | Welinder Hanne | 1995 | OSK | 9594AC | 25 m | 1:14.81 | |
46 | 413 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 1:14.81 | |
47 | 95 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:14.85 | |
48 | 74 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 1:14.98 | |
49 | 61 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 1:14.98 | |
50 | 246 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 1:15.09 | |
51 | 483 | Thomsen Jonna Bjartalíð | 1996 | Foroya | 25 m | 1:15.25 | ||
52 | 135 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:15.31 | |
53 | 127 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 1:15.56 | |
54 | 73 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 1:15.81 | |
55 | 122 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 1:15.91 | |
56 | 269 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 1:15.95 | |
57 | 273 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 1:16.13 | |
58 | 341 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 1:16.34 | |
59 | 199 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 1:16.38 | |
60 | 387 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:16.54 | |
61 | 28 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 1:16.75 | |
62 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:16.78 | |
63 | 179 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 1:16.85 | |
64 | 503 | Aaen Linda | 1996 | TRITON | 9616AE | 25 m | 1:16.97 | |
65 | 310 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 1:17.04 | |
66 | 288 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 1:17.14 | |
67 | 351 | Jensen Stine Brask | 1996 | KVIK | 9696AF | 25 m | 1:17.54 | |
68 | 131 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 1:17.55 | |
69 | 15 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 1:17.55 | |
70 | 55 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 1:17.57 | |
71 | 492 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON | 9656AF | 25 m | 1:17.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:27.60 | |
2 | 216 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 2:27.89 | |
3 | 348 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 2:28.00 | |
4 | 271 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 2:28.54 | |
5 | 461 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 25 m | 2:28.63 | |
6 | 339 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 2:30.54 | |
7 | 274 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 2:32.64 | |
8 | 375 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 2:33.42 | |
9 | 166 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 2:33.70 | |
10 | 69 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 2:34.57 | |
11 | 35 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 2:36.05 | |
12 | 331 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 2:36.19 | |
13 | 530 | Welling Harald | 1993 | GENTOFTE | 9369AG | 25 m | 2:36.22 | |
14 | 408 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 2:36.55 | |
15 | 99 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 2:36.93 | |
16 | 11 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 2:37.11 | |
17 | 414 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 2:37.51 | |
18 | 56 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 2:37.56 | |
19 | 146 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:38.30 | |
20 | 113 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 2:38.91 | |
21 | 303 | Jakobsen Joakim | 1994 | ORIENT | 9409AA | 25 m | 2:39.40 | |
22 | 258 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 2:39.46 | |
23 | 81 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 2:39.57 | |
24 | 156 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 2:40.27 | |
25 | 256 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 2:41.23 | |
26 | 88 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 2:41.79 | |
27 | 427 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 2:41.95 | |
28 | 377 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 2:42.72 | |
29 | 330 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:43.18 | |
30 | 495 | Holten Benjamin | 1994 | TRITON | 9479AH | 25 m | 2:43.26 | |
31 | 229 | Hansen Nikolaj | 1993 | HORSENS | 9303AK | 25 m | 2:43.31 | |
32 | 404 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 2:43.55 | |
33 | 101 | Lundberg Theodor | 1994 | TRITON V | 9459AK | 25 m | 2:43.57 | |
34 | 280 | Jensen Christian | 1993 | KOLDING | 9339AC | 25 m | 2:43.70 | |
35 | 328 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 2:43.94 | |
36 | 361 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 2:44.54 | |
37 | 24 | Pedersen Nichlas Malling | 1993 | OSLF | 9353AF | 25 m | 2:44.86 | |
38 | 529 | Tofte Christian | 1993 | GENTOFTE | 9381AF | 25 m | 2:45.13 | |
39 | 412 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 2:45.39 | |
40 | 487 | Hindsgaul Rasmus | 1994 | RINGE | 9405AF | 25 m | 2:45.81 | |
41 | 53 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 2:46.29 | |
42 | 211 | Thinggaard Jonas | 1994 | HOBRO | 9429AE | 25 m | 2:46.45 | |
43 | 311 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 2:46.53 | |
44 | 286 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 2:46.65 | |
45 | 332 | Gammelgaard Casper | 1993 | SØLLERØD | 9373AD | 25 m | 2:46.67 | |
46 | 299 | Kristiansen Rune | 1994 | OSK | 9473AF | 25 m | 2:46.84 | |
47 | 217 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:47.10 | |
48 | 390 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 2:47.43 | |
49 | 463 | Weitling Jonathan | 1993 | JYLLINGE | 9321AI | 25 m | 2:47.77 | |
50 | 386 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 2:47.77 | |
51 | 33 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 2:48.00 | |
52 | 174 | Larsen Søren | 1993 | HADSUND | 9333AD | 25 m | 2:48.23 | |
53 | 196 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:48.50 | |
54 | 345 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 2:48.62 | |
55 | 243 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:48.94 | |
56 | 402 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 2:49.40 | |
57 | 90 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 2:49.56 | |
58 | 36 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 2:50.06 | |
59 | 329 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:50.13 | |
60 | 86 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 25 m | 2:50.18 | |
61 | 157 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 2:50.84 | |
62 | 283 | Voss Nikolaj | 1994 | KOLDING | 9489AF | 25 m | 2:51.19 | |
63 | 159 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:51.34 | |
64 | 109 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 2:51.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 30, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 2:41.93 | |
2 | 537 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 2:42.36 | |
3 | 264 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 2:43.51 | |
4 | 444 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:44.51 | |
5 | 203 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 2:44.60 | |
6 | 496 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON | 9608AF | 25 m | 2:45.22 | |
7 | 2 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:46.77 | |
8 | 428 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 2:47.00 | |
9 | 21 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 2:47.62 | |
10 | 25 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 25 m | 2:47.76 | |
11 | 32 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 2:47.90 | |
12 | 445 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 2:49.53 | |
13 | 150 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 2:49.89 | |
14 | 525 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 2:50.34 | |
15 | 158 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 2:51.65 | |
16 | 499 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON | 9632AD | 25 m | 2:51.89 | |
17 | 391 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 2:53.09 | |
18 | 225 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:54.12 | |
19 | 448 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 25 m | 2:54.17 | |
20 | 502 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON | 9584AB | 25 m | 2:54.27 | |
21 | 76 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:54.82 | |
22 | 420 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 2:54.90 | |
23 | 509 | Mentz Ida | 1995 | HILLERØD | 9534AU | 25 m | 2:55.57 | |
24 | 207 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 2:55.71 | |
25 | 282 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 2:55.86 | |
26 | 276 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 2:55.99 | |
27 | 475 | Christiansen Turið S | 1996 | Foroya | 25 m | 2:56.47 | ||
28 | 493 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON | 9626AE | 25 m | 2:56.90 | |
29 | 354 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 2:57.10 | |
30 | 268 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 2:57.58 | |
31 | 289 | Larsen Louise Houmann | 1995 | NÆSTVED | 9524AB | 25 m | 2:57.75 | |
32 | 155 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 2:57.99 | |
33 | 510 | Kristensen Ditte Elschner | 1995 | OSK | 9528AX | 25 m | 2:59.18 | |
34 | 373 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 2:59.27 | |
35 | 23 | Nicolajsen Simone | 1996 | OSLF | 9672AI | 25 m | 2:59.48 | |
36 | 107 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:59.60 | |
37 | 255 | Damgaard Stine | 1995 | KALUNDBORG | 9514AF | 25 m | 2:59.75 | |
38 | 417 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 3:00.26 | |
39 | 18 | Pedersen Maria | 1995 | AGF | 9596AN | 25 m | 3:00.39 | |
40 | 22 | Glibo Amina | 1995 | OSLF | 9512AO | 25 m | 3:00.81 | |
41 | 84 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | BSK08 | 9526AM | 25 m | 3:01.13 | |
42 | 360 | Thode Sille | 1995 | KVIK | 9534AM | 25 m | 3:01.20 | |
43 | 163 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 25 m | 3:01.51 | |
44 | 405 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 3:01.59 | |
45 | 470 | Müller Anne-Mette | 1995 | SØNDERBORG | 9542AD | 25 m | 3:02.03 | |
46 | 501 | Puggard Anna | 1996 | TRITON | 9606AB | 25 m | 3:02.03 | |
47 | 106 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 3:02.18 | |
48 | 218 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 3:02.36 | |
49 | 52 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 3:03.55 | |
50 | 434 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 3:03.74 | |
51 | 208 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 3:03.99 | |
52 | 287 | Jensen Natasja | 1996 | NÆSTVED | 9672AG | 25 m | 3:04.06 | |
53 | 234 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 3:05.56 | |
54 | 508 | Christensen Isabella Ravn | 1996 | OSLF | 9622AI | 25 m | 3:06.28 | |
55 | 248 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 3:06.67 | |
56 | 341 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 3:07.17 | |
57 | 236 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 3:07.24 | |
58 | 204 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 3:07.31 | |
59 | 479 | Joensen Gunn | 1996 | Foroya | 9662AQ | 25 m | 3:07.47 | |
60 | 164 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 3:07.63 | |
61 | 96 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 3:07.93 | |
62 | 521 | Deigaard Marie | 1996 | GENTOFTE | 9644AA | 25 m | 3:08.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 31, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 51.52 | |
2 | 82 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 52.66 | |
3 | 141 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 53.40 | |
4 | 8 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 25 m | 53.84 | |
5 | 16 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 53.87 | |
6 | 468 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 55.19 | |
7 | 348 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 55.34 | |
8 | 9 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 25 m | 55.37 | |
9 | 219 | Ruprecht Niklas | 1993 | HOLBÆK | 9349AL | 25 m | 55.41 | |
10 | 374 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 55.45 | |
11 | 334 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 55.91 | |
12 | 175 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | HADSUND | 9353AD | 25 m | 56.17 | |
13 | 451 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 56.27 | |
14 | 416 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 56.52 | |
15 | 338 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487AJ | 25 m | 56.55 | |
16 | 306 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 56.60 | |
17 | 424 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 56.65 | |
18 | 368 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 56.75 | |
19 | 138 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 56.76 | |
20 | 300 | Morsø Kasper Holm | 1993 | OSK | 9321AG | 25 m | 56.80 | |
21 | 359 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 56.80 | |
22 | 511 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 56.85 | |
23 | 459 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 56.88 | |
24 | 89 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 56.91 | |
25 | 190 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 56.93 | |
26 | 335 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 56.99 | |
27 | 69 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 57.03 | |
28 | 411 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 57.06 | |
29 | 254 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 57.17 | |
30 | 14 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 57.18 | |
31 | 171 | Collins Erik | 1994 | HSK | 9447AM | 25 m | 57.23 | |
32 | 87 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 57.25 | |
33 | 519 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 57.26 | |
34 | 431 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 57.36 | |
35 | 103 | Schlünzen Stig | 1993 | TRITON V | 9389AI | 25 m | 57.40 | |
36 | 180 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 57.54 | |
37 | 331 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 57.56 | |
38 | 393 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 57.60 | |
39 | 167 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 57.64 | |
40 | 301 | Søndergaard Morten | 1993 | OSK | 9313AA | 25 m | 57.64 | |
41 | 156 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 57.67 | |
42 | 523 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 57.81 | |
43 | 1 | Christensen Matias Engdal | 1993 | LYSENG | 9309AE | 25 m | 57.84 | |
44 | 166 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 57.86 | |
45 | 152 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 58.09 | |
46 | 430 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 58.10 | |
47 | 67 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 58.22 | |
48 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 58.40 | |
49 | 151 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 58.44 | |
50 | 292 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 58.57 | |
51 | 146 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 58.68 | |
52 | 297 | Gunnersen Erik Posselt | 1994 | OSK | 9419AG | 25 m | 58.79 | |
53 | 186 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 58.80 | |
54 | 482 | Olsen Heðin L | 1994 | Foroya | 25 m | 58.86 | ||
55 | 446 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 58.89 | |
56 | 56 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 58.90 | |
57 | 63 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 58.91 | |
58 | 394 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 58.91 | |
59 | 291 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 58.94 | |
60 | 467 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 25 m | 59.00 | |
61 | 247 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 59.03 | |
62 | 241 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 59.06 | |
63 | 17 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 59.06 | |
64 | 345 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 59.12 | |
65 | 407 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 59.25 | |
66 | 149 | Engelbrecht Jonatan | 1994 | LYNGBY | 9411AF | 25 m | 59.29 | |
67 | 330 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 59.37 | |
68 | 349 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 59.42 | |
69 | 307 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 59.46 | |
70 | 367 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 59.54 | |
71 | 460 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 59.54 | |
72 | 54 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 59.54 | |
73 | 245 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 59.58 | |
74 | 437 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 59.61 | |
75 | 296 | Bøg Victor | 1994 | OSK | 9483AL | 25 m | 59.65 | |
76 | 187 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 50 m | 59.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 32, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Mohr Poula Ø. | 1995 | Foroya | 25 m | 1:00.15 | ||
2 | 491 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON | 9566AF | 25 m | 1:00.43 | |
3 | 462 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 25 m | 1:01.36 | |
4 | 60 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 1:01.58 | |
5 | 285 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:01.67 | |
6 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 1:01.81 | |
7 | 270 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 1:01.85 | |
8 | 72 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 1:01.96 | |
9 | 165 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 1:02.01 | |
10 | 494 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON | 9546AC | 25 m | 1:02.14 | |
11 | 520 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 50 m | 1:02.18 | |
12 | 59 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 1:02.54 | |
13 | 130 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 1:02.63 | |
14 | 97 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 1:02.80 | |
15 | 206 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 1:02.89 | |
16 | 27 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 1:03.04 | |
17 | 496 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON | 9608AF | 25 m | 1:03.05 | |
18 | 203 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 1:03.08 | |
19 | 355 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 1:03.14 | |
20 | 79 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 1:03.14 | |
21 | 134 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:03.16 | |
22 | 95 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:03.24 | |
23 | 515 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 1:03.33 | |
24 | 84 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | BSK08 | 9526AM | 25 m | 1:03.33 | |
25 | 74 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 1:03.50 | |
26 | 209 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 1:03.52 | |
27 | 477 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Foroya | 9654AQ | 25 m | 1:03.55 | |
28 | 410 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 1:03.73 | |
29 | 476 | Debes Birita | 1995 | Foroya | 9506AQ | 25 m | 1:03.82 | |
30 | 298 | Jeppesen Josefine Møller | 1995 | OSK | 9598AE | 25 m | 1:03.84 | |
31 | 228 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:04.01 | |
32 | 373 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 1:04.04 | |
33 | 455 | Ramsgaard Sofie | 1995 | AALBORG | 9544AI | 25 m | 1:04.11 | |
34 | 536 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:04.18 | |
35 | 57 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 1:04.18 | |
36 | 198 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:04.27 | |
37 | 353 | Laidlaw Nikoline Heather | 1995 | KVIK | 9568AW | 25 m | 1:04.32 | |
38 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 1:04.42 | |
39 | 91 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:04.45 | |
40 | 150 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:04.49 | |
41 | 19 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 1:04.64 | |
42 | 13 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 1:04.68 | |
43 | 358 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 1:04.68 | |
44 | 371 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 1:04.83 | |
45 | 428 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 50 m | 1:04.84 | |
46 | 250 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:04.84 | |
47 | 533 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:04.86 | |
48 | 465 | Lunau Julie | 1995 | SLANGERUP | 9528AH | 25 m | 1:04.88 | |
49 | 132 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 1:04.88 | |
50 | 237 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 1:04.99 | |
51 | 346 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:05.03 | |
52 | 475 | Christiansen Turið S | 1996 | Foroya | 25 m | 1:05.15 | ||
53 | 83 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 1:05.24 | |
54 | 220 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:05.25 | |
55 | 499 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON | 9632AD | 25 m | 1:05.68 | |
56 | 192 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 1:05.72 | |
57 | 516 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 1:05.79 | |
58 | 290 | Mortensen Olivia | 1996 | NÆSTVED | 9692AH | 25 m | 1:05.87 | |
59 | 55 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 1:06.00 | |
60 | 135 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:06.08 | |
61 | 429 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 1:06.09 | |
62 | 218 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:06.10 | |
63 | 64 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 1:06.18 | |
64 | 191 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:06.21 | |
65 | 391 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 1:06.53 | |
66 | 363 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 1:06.58 | |
67 | 189 | Kenskov Leona | 1996 | HERLEV | 9666AM | 25 m | 1:06.65 | |
68 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:06.73 | |
69 | 387 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:06.74 | |
70 | 420 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:06.86 | |
71 | 30 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 1:07.11 | |
72 | 246 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 1:07.25 | |
73 | 65 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:07.45 | |
74 | 96 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:07.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 33, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 4:38.13 | |
2 | 115 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 25 m | 4:45.57 | |
3 | 461 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 25 m | 4:45.70 | |
4 | 178 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 4:46.59 | |
5 | 110 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 4:48.64 | |
6 | 338 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487AJ | 25 m | 4:52.77 | |
7 | 395 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 4:55.30 | |
8 | 335 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 4:55.72 | |
9 | 334 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 4:55.82 | |
10 | 124 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 4:56.63 | |
11 | 271 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 4:58.19 | |
12 | 375 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 4:58.37 | |
13 | 478 | Jákupsson Magnus | 1994 | Foroya | 25 m | 4:58.89 | ||
14 | 81 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 4:59.30 | |
15 | 469 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 4:59.99 | |
16 | 339 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 5:00.80 | |
17 | 457 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 5:00.85 | |
18 | 166 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 5:01.78 | |
19 | 188 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 5:02.47 | |
20 | 275 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 5:03.59 | |
21 | 10 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 5:04.88 | |
22 | 256 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 5:05.02 | |
23 | 247 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 5:05.06 | |
24 | 357 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 5:05.70 | |
25 | 414 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 5:05.93 | |
26 | 432 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 5:06.04 | |
27 | 408 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 5:06.92 | |
28 | 329 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 5:06.95 | |
29 | 456 | Skinnerup Rasmus | 1993 | AALBORG | 9369AA | 25 m | 5:07.00 | |
30 | 185 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 5:08.08 | |
31 | 78 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 5:09.45 | |
32 | 393 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 5:09.86 | |
33 | 217 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 5:09.98 | |
34 | 113 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 5:10.51 | |
35 | 240 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 5:11.36 | |
36 | 422 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 5:11.62 | |
37 | 447 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 5:12.34 | |
38 | 412 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 5:12.65 | |
39 | 538 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 5:12.69 | |
40 | 426 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 5:13.04 | |
41 | 243 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 5:13.44 | |
42 | 258 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 5:13.90 | |
43 | 514 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 25 m | 5:13.96 | |
44 | 88 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 5:14.16 | |
45 | 539 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 5:15.56 | |
46 | 33 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 5:17.02 | |
47 | 63 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 5:17.96 | |
48 | 99 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 5:18.35 | |
49 | 274 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 5:18.57 | |
50 | 109 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 5:19.33 | |
51 | 293 | Rasmussen Kristoffer | 1994 | NYBORG | 9471AG | 25 m | 5:19.48 | |
52 | 299 | Kristiansen Rune | 1994 | OSK | 9473AF | 25 m | 5:19.69 | |
53 | 125 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 5:20.18 | |
54 | 527 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 5:20.57 | |
55 | 102 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 50 m | 5:21.53 | |
56 | 495 | Holten Benjamin | 1994 | TRITON | 9479AH | 50 m | 5:24.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 2:21.62 | |
2 | 259 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 2:23.07 | |
3 | 71 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:24.53 | |
4 | 264 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 2:25.12 | |
5 | 68 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:25.50 | |
6 | 540 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 25 m | 2:27.69 | |
7 | 272 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:27.84 | |
8 | 60 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:28.95 | |
9 | 441 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 2:29.46 | |
10 | 237 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 2:29.57 | |
11 | 415 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:30.88 | |
12 | 136 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 2:31.73 | |
13 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:33.15 | |
14 | 502 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON | 9584AB | 25 m | 2:34.86 | |
15 | 464 | Ervolder Belinda | 1995 | SLANGERUP | 9518AD | 25 m | 2:35.17 | |
16 | 270 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 2:35.42 | |
17 | 238 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 2:35.70 | |
18 | 26 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 25 m | 2:36.04 | |
19 | 358 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 2:36.13 | |
20 | 25 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 25 m | 2:36.81 | |
21 | 450 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 2:37.09 | |
22 | 129 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 2:37.94 | |
23 | 203 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 2:39.03 | |
24 | 57 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 2:39.39 | |
25 | 106 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 2:39.54 | |
26 | 181 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 2:40.11 | |
27 | 123 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 2:40.14 | |
28 | 97 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:41.08 | |
29 | 396 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:41.12 | |
30 | 347 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 2:42.45 | |
31 | 444 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:42.59 | |
32 | 13 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 2:43.28 | |
33 | 295 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 2:43.36 | |
34 | 423 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 2:44.14 | |
35 | 242 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 2:44.42 | |
36 | 434 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:46.06 | |
37 | 122 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 2:46.26 | |
38 | 269 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 2:47.10 | |
39 | 346 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 2:47.83 | |
40 | 234 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 2:49.55 | |
41 | 443 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 2:49.62 | |
42 | 512 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 2:50.72 | |
43 | 232 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 2:50.95 | |
44 | 501 | Puggard Anna | 1996 | TRITON | 9606AB | 25 m | 2:51.92 | |
45 | 70 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 2:52.47 | |
46 | 18 | Pedersen Maria | 1995 | AGF | 9596AN | 25 m | 2:52.52 | |
47 | 126 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:54.05 | |
48 | 352 | Kornbek Stine | 1995 | KVIK | 9562AD | 25 m | 2:54.25 | |
49 | 12 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 25 m | 2:54.52 | |
50 | 403 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:55.12 | |
51 | 263 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:55.41 | |
52 | 205 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 2:55.42 | |
53 | 162 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 2:55.80 | |
54 | 96 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:55.89 | |
55 | 183 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 2:56.08 | |
56 | 154 | Moulvad Sofie | 1995 | LYNGBY | 9522AG | 25 m | 2:56.59 | |
57 | 133 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 2:56.61 | |
58 | 142 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 2:56.81 | |
59 | 488 | Jørgensen Helene | 1995 | RINGE | 9598AB | 25 m | 2:56.91 | |
60 | 83 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 2:57.31 | |
61 | 208 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 2:58.63 | |
62 | 440 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 3:00.06 | |
63 | 406 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 3:00.49 | |
64 | 363 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 3:01.14 | |
65 | 131 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 3:02.31 | |
66 | 73 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 3:03.49 | |
67 | 246 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 3:03.73 | |
68 | 252 | Bonè Mie | 1996 | ISHØJ | 9668AI | 25 m | 3:03.77 | |
69 | 233 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 3:04.34 | |
70 | 419 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 25 m | 3:04.67 | |
71 | 518 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 3:04.83 | |
72 | 486 | Aagaard Andrea | 1996 | RINGE | 9663AD | 25 m | 3:05.25 | |
73 | 15 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 3:06.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 35, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 4:00.99 | ||
2 | 119 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:02.00 | ||
3 | 314 | Sigma Piger 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 4:08.00 | ||
4 | 452 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:08.50 | ||
5 | 398 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:09.42 | ||
6 | 342 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:14.00 | ||
7 | 94 | Dragør Ladydragons Dåm | 0 | DRAGØR | 25 m | 4:14.86 | ||
8 | 380 | Sto95 Piger 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 4:15.00 | ||
9 | 473 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 4:16.50 | ||
10 | 489 | Triton Piger 1 | 1995 | TRITON | 25 m | 4:16.88 | ||
11 | 532 | Silkeborg Piger | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 4:17.03 | ||
12 | 47 | Hovedstaden Piger | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:19.00 | ||
13 | 200 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:19.00 | ||
14 | 526 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 4:20.00 | ||
15 | 262 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 4:20.99 | ||
16 | 120 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:21.00 | ||
17 | 6 | Agf Piger | 0 | AGF | 25 m | 4:23.00 | ||
18 | 315 | Sigma Piger 2 | 1995 | SIGMA | 25 m | 4:23.00 | ||
19 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 4:23.49 | ||
20 | 145 | Lyngby Piger | 1995 | LYNGBY | 25 m | 4:23.50 | ||
21 | 453 | Aalborg Piger 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:24.00 | ||
22 | 399 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 4:24.54 | ||
23 | 231 | Hørsholm Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 4:25.00 | ||
24 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 4:26.10 | ||
25 | 201 | Hils Piger 2 | 1995 | HILLERØD | 25 m | 4:28.99 | ||
26 | 343 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 4:30.00 | ||
27 | 490 | Triton Piger 2 | 1995 | TRITON | 25 m | 4:32.23 | ||
28 | 485 | Rsk Piger A1 | 0 | RINGE | 25 m | 4:32.96 | ||
29 | 382 | Århuspiger 1 | 1995 | ST AARHUS | 25 m | 4:39.69 | ||
30 | 385 | Thisted Dreamgirlz | 1995 | THISTED | 25 m | 4:40.35 | ||
31 | 506 | Vat3 | 0 | VAT | 25 m | 4:42.00 | ||
32 | 227 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 4:45.23 | ||
33 | 381 | Sto95 Piger 2 | 0 | STO 95 | 25 m | 4:47.00 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 3:36.00 | ||
2 | 398 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 3:42.97 | ||
3 | 312 | Sigma Drenge 1 | 1993 | SIGMA | 25 m | 3:43.00 | ||
4 | 344 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 3:44.00 | ||
5 | 438 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:45.99 | ||
6 | 379 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 3:46.00 | ||
7 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 3:47.77 | ||
8 | 143 | Lyngby Drenge 1 | 1993 | LYNGBY | 25 m | 3:48.26 | ||
9 | 522 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 3:49.00 | ||
10 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 3:49.78 | ||
11 | 39 | Hovedstaden Drenge | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:52.00 | ||
12 | 400 | Vest-Drenge | 1993 | VEST | 25 m | 3:52.00 | ||
13 | 239 | Hvidovre Herrer | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 3:52.31 | ||
14 | 327 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 3:55.19 | ||
15 | 176 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 3:55.75 | ||
16 | 399 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 3:56.67 | ||
17 | 439 | Aalborg Drenge 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:57.17 | ||
18 | 384 | Thisted Badboyz | 1993 | THISTED | 25 m | 3:57.88 | ||
19 | 118 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 3:58.00 | ||
20 | 472 | Ssf | 1994 | Foroya | 25 m | 3:59.31 | ||
21 | 5 | Agf Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 4:00.00 | ||
22 | 144 | Lyngby Drenge 2 | 1993 | LYNGBY | 25 m | 4:01.34 | ||
23 | 313 | Sigma Drenge 2 | 1993 | SIGMA | 25 m | 4:03.00 | ||
24 | 98 | Triton Drenge | 2000 | TRITON V | 25 m | 4:06.00 | ||
25 | 277 | Kolding 1 Drenge | 1993 | KOLDING | 25 m | 4:10.67 | ||
26 | 226 | Horsens Drenge | 0 | HORSENS | 25 m | 4:12.34 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Kolding SK |