Ohjelma UGP3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:29.51 | |
2 | 88 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 2:34.94 | |
3 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 2:35.97 | |
4 | 3 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:38.89 | |
5 | 18 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 2:39.81 | |
6 | 6 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:45.19 | |
7 | 19 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 2:47.32 | |
8 | 92 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 2:47.69 | |
9 | 164 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 2:48.93 | |
10 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 2:49.21 | |
11 | 104 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 2:49.92 | |
12 | 15 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 2:51.16 | |
13 | 105 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 2:51.50 | |
14 | 174 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 2:53.20 | |
15 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 25 m | 2:53.90 | |
16 | 194 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 3:02.48 | |
17 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 3:02.52 | |
18 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 3:02.82 | |
19 | 165 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 3:05.81 | |
20 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 3:07.64 | |
21 | 211 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 3:08.20 | |
22 | 157 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 3:09.53 | |
23 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 3:10.74 | |
24 | 214 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 3:11.65 | |
25 | 24 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 3:12.38 | |
26 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 3:13.05 | |
27 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 25 m | 3:15.37 | |
28 | 53 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 50 m | 3:16.08 | |
29 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 3:18.36 | |
30 | 209 | Nilbecker Sabina | 2004 | POSEIDON | AR3804 | 25 m | 3:19.40 | |
31 | 145 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | 3:26.24 | |
32 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 3:26.80 | |
33 | 101 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 3:32.04 | |
34 | 210 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 3:32.71 | |
35 | 160 | Westergren Sigrid | 2003 | MKK | BK9803 | 25 m | 3:41.22 | |
36 | 40 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 50 m | ||
37 | 41 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 50 m | ||
38 | 42 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 50 m | ||
39 | 48 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | ||
40 | 55 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | AH8200 | 50 m | ||
41 | 116 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 50 m | ||
42 | 130 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 50 m | ||
43 | 151 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | ||
44 | 187 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | ||
45 | 192 | Bergstrand Alva | 2003 | POSEIDON | BM9403 | 50 m | ||
46 | 215 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |