Program för UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 77 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 1:05.92 | |
2 | 185 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 25 m | 1:07.36 | |
3 | 83 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:08.49 | |
4 | 18 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 1:11.15 | |
5 | 60 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:12.01 | |
6 | 95 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:13.48 | |
7 | 138 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:14.60 | |
8 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:14.71 | |
9 | 168 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 1:15.08 | |
10 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 1:16.38 | |
11 | 66 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:16.67 | |
12 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:17.55 | |
13 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 1:18.85 | |
14 | 190 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 1:18.99 | |
15 | 6 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 1:19.86 | |
16 | 169 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 1:19.96 | |
17 | 181 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 1:21.12 | |
18 | 97 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 50 m | 1:21.14 | |
19 | 111 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 1:21.62 | |
20 | 164 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 50 m | 1:23.00 | |
21 | 92 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 1:24.58 | |
22 | 69 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:24.67 | |
23 | 99 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 1:25.86 | |
24 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:26.04 | |
25 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:30.26 | |
26 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 1:33.19 | |
27 | 14 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 1:33.42 | |
28 | 53 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 50 m | 1:35.01 | |
29 | 205 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:36.50 | |
30 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:39.74 | |
31 | 61 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 1:44.12 | |
32 | 178 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 1:48.76 | |
33 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 50 m | ||
34 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 50 m | ||
35 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 50 m | ||
36 | 209 | Nilbecker Sabina | 2004 | POSEIDON | AR3804 | 50 m | ||
37 | 214 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |