Program för UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
27 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
20:00 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
50m |
|
55 |
2 |
Caroline Mubiru |
2000 |
AH8200 |
SK RAN |
|
50m |
|
41 |
3 |
Sofia Dzudovic |
2003 |
BE1203 |
SK RAN |
|
50m |
|
160 |
4 |
Sigrid Westergren |
2003 |
BK9803 |
MKK |
|
25m |
3:30.14 |
116 |
5 |
Sofi Ekström |
2003 |
BT6803 |
MKK |
|
50m |
|
225 |
6 |
Felicia Sjöström |
2002 |
BU9402 |
MKK |
|
50m |
|
112 |
7 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
50m |
|
135 |
8 |
Michelle Kusnadi |
2001 |
BS5201 |
MKK |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
151 |
1 |
Teodora Petric |
2005 |
AP5205 |
MKK |
|
25m |
3:20.63 |
145 |
2 |
Clara Lundgren |
2004 |
BC5804 |
MKK |
|
25m |
3:10.67 |
130 |
3 |
Elina Kazarian |
2003 |
BW4203 |
MKK |
|
25m |
3:09.65 |
129 |
4 |
Hanna Johansson |
2004 |
BJ4404 |
MKK |
|
25m |
3:03.76 |
46 |
5 |
Sofia Hansen |
2002 |
BK1602 |
SK RAN |
|
50m |
3:04.20 |
42 |
6 |
Elin Edlund |
2003 |
AS5203 |
SK RAN |
|
50m |
3:10.44 |
216 |
7 |
Thea Söderstjärna |
2003 |
AT2403 |
POSEIDON |
|
25m |
3:14.98 |
61 |
8 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
50m |
3:22.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
1 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
3:01.29 |
17 |
2 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:52.94 |
26 |
3 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:50.54 |
14 |
4 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:42.94 |
211 |
5 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
2:47.96 |
201 |
6 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
POSEIDON |
|
25m |
2:51.42 |
177 |
7 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:01.20 |
157 |
8 |
Hilma Sörum |
2004 |
AX3204 |
MKK |
|
25m |
3:02.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:38.38 |
142 |
2 |
Nathalie Lindh |
1998 |
BF5498 |
MKK |
|
50m |
2:35.25 |
181 |
3 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:35.06 |
85 |
4 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:28.77 |
105 |
5 |
Felicia Schubert |
2001 |
AK2201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:34.50 |
69 |
6 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:35.17 |
44 |
7 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
2:36.71 |
54 |
8 |
Elvira Lundqvist |
2000 |
BH2600 |
SK RAN |
|
25m |
2:39.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:26.71 |
80 |
2 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:26.63 |
66 |
3 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:25.63 |
106 |
4 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:23.83 |
158 |
5 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
2:25.16 |
111 |
6 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
2:26.39 |
167 |
7 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:26.68 |
104 |
8 |
Linn Olsson |
2002 |
AG8402 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:28.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
2:22.30 |
91 |
2 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
2:19.53 |
23 |
3 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:18.99 |
10 |
4 |
Isabelle Odén |
2002 |
AY6802 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
2:17.31 |
83 |
5 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:17.39 |
127 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
2:19.06 |
166 |
7 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:21.91 |
22 |
8 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:23.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
MKK |
|
25m |
2:15.65 |
188 |
2 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:13.67 |
123 |
3 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
2:09.75 |
7 |
4 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:06.89 |
77 |
5 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:09.58 |
146 |
6 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
2:12.81 |
73 |
7 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:13.86 |
3 |
8 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:17.00 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
27 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
20:00 |
|