Program för UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 2:06.89 | |
2 | 77 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 2:09.58 | |
3 | 123 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 2:09.75 | |
4 | 146 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 2:12.81 | |
5 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 2:13.67 | |
6 | 73 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 50 m | 2:13.86 | |
7 | 139 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:15.65 | |
8 | 3 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:17.00 | |
9 | 10 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 2:17.31 | |
10 | 83 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 2:17.39 | |
11 | 23 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 2:18.99 | |
12 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:19.06 | |
13 | 91 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 2:19.53 | |
14 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 2:21.91 | |
15 | 138 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 2:22.30 | |
16 | 22 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 2:23.57 | |
17 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 2:23.83 | |
18 | 9 | Hansson Olivia | 2003 | ÖSTERLEN | AP5403 | 25 m | 2:24.39 | |
19 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 25 m | 2:24.92 | |
20 | 158 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 2:25.16 | |
21 | 66 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 2:25.63 | |
22 | 111 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 2:26.39 | |
23 | 80 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:26.63 | |
24 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 2:26.68 | |
25 | 89 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 25 m | 2:26.71 | |
26 | 104 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 2:28.65 | |
27 | 85 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 2:28.77 | |
28 | 105 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 2:34.50 | |
29 | 181 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 2:35.06 | |
30 | 69 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 2:35.17 | |
31 | 142 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 2:35.25 | |
32 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 2:36.71 | |
33 | 99 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 2:38.38 | |
34 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 2:39.84 | |
35 | 14 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 2:42.94 | |
36 | 211 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 2:47.96 | |
37 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 2:50.54 | |
38 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 2:51.42 | |
39 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 2:52.94 | |
40 | 177 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 3:01.20 | |
41 | 194 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 3:01.29 | |
42 | 157 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 3:02.30 | |
43 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 3:03.76 | |
44 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 50 m | 3:04.20 | |
45 | 130 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 25 m | 3:09.65 | |
46 | 42 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 50 m | 3:10.44 | |
47 | 145 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | 3:10.67 | |
48 | 216 | Söderstjärna Thea | 2003 | POSEIDON | AT2403 | 25 m | 3:14.98 | |
49 | 151 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 3:20.63 | |
50 | 61 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 3:22.60 | |
51 | 160 | Westergren Sigrid | 2003 | MKK | BK9803 | 25 m | 3:30.14 | |
52 | 40 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 50 m | ||
53 | 41 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 50 m | ||
54 | 55 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | AH8200 | 50 m | ||
55 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 50 m | ||
56 | 116 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 50 m | ||
57 | 135 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 50 m | ||
58 | 163 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | ||
59 | 189 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 100 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 1:01.53 | |
2 | 37 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 1:01.94 | |
3 | 68 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 1:02.68 | |
4 | 152 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:03.24 | |
5 | 58 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 1:04.26 | |
6 | 2 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:04.43 | |
7 | 149 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 1:04.96 | |
8 | 21 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 1:04.97 | |
9 | 74 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 1:05.56 | |
10 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 1:06.99 | |
11 | 56 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | 1:07.88 | |
12 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 1:08.95 | |
13 | 172 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 1:09.96 | |
14 | 75 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:10.00 | |
15 | 153 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 25 m | 1:10.55 | |
16 | 121 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:10.74 | |
17 | 150 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 1:10.97 | |
18 | 78 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 50 m | 1:15.58 | |
19 | 52 | Luani Behar | 2001 | SK RAN | AN4501 | 50 m | 1:16.24 | |
20 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:16.93 | |
21 | 212 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 1:17.54 | |
22 | 64 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 1:17.95 | |
23 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:18.36 | |
24 | 47 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:34.25 | |
25 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 1:34.39 | |
26 | 43 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | ||
27 | 118 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | ||
28 | 122 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 50 m | ||
29 | 133 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | ||
30 | 203 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 197 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 25 m | 1:16.31 | |
2 | 12 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 25 m | 1:16.39 | |
3 | 32 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 1:19.79 | |
4 | 38 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:20.50 | |
5 | 71 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 50 m | 1:20.64 | |
6 | 134 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:20.88 | |
7 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:20.91 | |
8 | 73 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 50 m | 1:21.47 | |
9 | 104 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 1:22.89 | |
10 | 105 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:22.95 | |
11 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 1:23.38 | |
12 | 20 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 25 m | 1:23.46 | |
13 | 6 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 1:25.55 | |
14 | 9 | Hansson Olivia | 2003 | ÖSTERLEN | AP5403 | 25 m | 1:26.31 | |
15 | 111 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:26.31 | |
16 | 69 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:27.58 | |
17 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:28.20 | |
18 | 93 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:32.28 | |
19 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 1:33.17 | |
20 | 196 | Hansson Matilda | 2002 | POSEIDON | BC2202 | 25 m | 1:34.25 | |
21 | 181 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 1:35.05 | |
22 | 65 | Berisha Anna | 2001 | SK SYDSIM | AY1401 | 25 m | 1:35.26 | |
23 | 48 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 1:35.75 | |
24 | 82 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 25 m | 1:36.05 | |
25 | 194 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:37.05 | |
26 | 211 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 1:38.54 | |
27 | 41 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 25 m | 1:38.99 | |
28 | 163 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:39.11 | |
29 | 40 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 25 m | 1:40.76 | |
30 | 130 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 25 m | 1:40.84 | |
31 | 135 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 1:42.01 | |
32 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 25 m | 1:43.19 | |
33 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:44.35 | |
34 | 177 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 1:44.38 | |
35 | 151 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 1:44.57 | |
36 | 157 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:45.00 | |
37 | 116 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 25 m | 1:47.36 | |
38 | 36 | Andrén Sophia | 2004 | SK RAN | AO1804 | 25 m | 1:47.96 | |
39 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 1:51.86 | |
40 | 145 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | 1:51.95 | |
41 | 216 | Söderstjärna Thea | 2003 | POSEIDON | AT2403 | 25 m | 1:56.13 | |
42 | 160 | Westergren Sigrid | 2003 | MKK | BK9803 | 25 m | 1:56.59 | |
43 | 189 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:57.48 | |
44 | 63 | Skogberg Alexandra | 2003 | SK RAN | BE4203 | 50 m | 2:18.43 | |
45 | 42 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 50 m | ||
46 | 55 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | AH8200 | 50 m | ||
47 | 95 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 182 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 2:29.79 | |
2 | 183 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:33.44 | |
3 | 114 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 2:35.68 | |
4 | 121 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:36.48 | |
5 | 25 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 25 m | 2:37.57 | |
6 | 76 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 50 m | 2:38.57 | |
7 | 117 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:40.19 | |
8 | 1 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:45.11 | |
9 | 122 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:47.30 | |
10 | 70 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 25 m | 2:48.34 | |
11 | 153 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 25 m | 2:59.89 | |
12 | 212 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 3:10.50 | |
13 | 16 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 3:16.78 | |
14 | 208 | Mattiasson Nazar Simon | 2002 | POSEIDON | AO7702 | 25 m | 3:21.29 | |
15 | 43 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 3:30.98 | |
16 | 87 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 3:32.99 | |
17 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | ||
18 | 118 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | ||
19 | 133 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 5, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 146 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 5:16.31 | |
2 | 108 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 5:23.26 | |
3 | 3 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 5:31.21 | |
4 | 6 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 5:40.42 | |
5 | 91 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 6:04.24 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 6, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 156 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 18:50.65 | |
2 | 212 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 22:27.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 9:12.08 | |
2 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 9:29.59 | |
3 | 4 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 9:30.56 | |
4 | 170 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 9:36.31 | |
5 | 124 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 9:57.26 | |
6 | 5 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 11:01.10 | |
7 | 204 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 11:20.25 | |
8 | 64 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 11:24.66 | |
9 | 208 | Mattiasson Nazar Simon | 2002 | POSEIDON | AO7702 | 25 m | 12:08.50 | |
10 | 102 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 50 m | ||
11 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 83 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 2:36.73 | |
2 | 168 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 2:40.91 | |
3 | 88 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 2:42.83 | |
4 | 6 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:44.96 | |
5 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 2:48.45 | |
6 | 20 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 25 m | 2:50.38 | |
7 | 91 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 2:57.10 | |
8 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 2:57.69 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 183 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:17.37 | |
2 | 121 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:20.22 | |
3 | 100 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 2:20.85 | |
4 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:21.16 | |
5 | 182 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 2:22.49 | |
6 | 76 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 2:23.97 | |
7 | 117 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:24.79 | |
8 | 143 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 2:26.20 | |
9 | 1 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:27.63 | |
10 | 25 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 25 m | 2:27.83 | |
11 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:29.28 | |
12 | 136 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 2:29.98 | |
13 | 21 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 2:30.63 | |
14 | 122 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:32.55 | |
15 | 171 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 2:35.35 | |
16 | 51 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 2:36.38 | |
17 | 110 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:36.83 | |
18 | 153 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 25 m | 2:39.60 | |
19 | 39 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 2:40.13 | |
20 | 155 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 2:45.03 | |
21 | 50 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 2:46.09 | |
22 | 199 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 2:46.33 | |
23 | 87 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 2:48.58 | |
24 | 70 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 50 m | 2:48.64 | |
25 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 2:51.10 | |
26 | 131 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:52.05 | |
27 | 118 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 2:58.70 | |
28 | 133 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 3:01.07 | |
29 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 3:04.73 | |
30 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 3:10.69 | |
31 | 109 | Bajram Jasin | 2003 | MKK | AI2103 | 25 m | 3:13.77 | |
32 | 43 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 25 m | 3:17.26 | |
33 | 203 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 25 m | 3:20.53 | |
34 | 193 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 25 m | 3:25.67 | |
35 | 162 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 3:29.35 | |
36 | 218 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 25 m | 3:32.51 | |
37 | 59 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 50 m | ||
38 | 128 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 10, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 4:25.99 | |
2 | 146 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 4:32.97 | |
3 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 4:38.56 | |
4 | 77 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 4:39.35 | |
5 | 123 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 4:40.78 | |
6 | 108 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 4:48.58 | |
7 | 10 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 4:48.63 | |
8 | 23 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 4:49.03 | |
9 | 3 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 4:49.64 | |
10 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 4:54.05 | |
11 | 34 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 4:56.13 | |
12 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 4:56.57 | |
13 | 9 | Hansson Olivia | 2003 | ÖSTERLEN | AP5403 | 25 m | 5:05.61 | |
14 | 22 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 5:06.66 | |
15 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 5:09.51 | |
16 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 5:10.02 | |
17 | 85 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 5:17.05 | |
18 | 62 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 5:20.09 | |
19 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 5:45.30 | |
20 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 5:54.02 | |
21 | 157 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 6:16.45 | |
22 | 61 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 6:21.24 | |
23 | 130 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 25 m | 6:25.32 | |
24 | 178 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 6:34.94 | |
25 | 145 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | 6:46.39 | |
26 | 97 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 50 m | ||
27 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 50 m | ||
28 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 50 m | ||
29 | 116 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 50 m | ||
30 | 151 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 125 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 1:00.84 | |
2 | 144 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 1:00.84 | |
3 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 1:01.74 | |
4 | 11 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 1:04.44 | |
5 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 1:04.47 | |
6 | 4 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 1:05.31 | |
7 | 124 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 50 m | 1:05.97 | |
8 | 100 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 1:06.99 | |
9 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:07.15 | |
10 | 13 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 50 m | 1:07.24 | |
11 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 1:07.51 | |
12 | 2 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:08.57 | |
13 | 117 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 1:09.09 | |
14 | 148 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 1:09.34 | |
15 | 172 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:09.65 | |
16 | 50 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 1:10.31 | |
17 | 75 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:11.12 | |
18 | 110 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:11.29 | |
19 | 30 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 1:11.58 | |
20 | 94 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 25 m | 1:11.74 | |
21 | 131 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:12.19 | |
22 | 67 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 1:12.53 | |
23 | 193 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 25 m | 1:13.24 | |
24 | 155 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:14.96 | |
25 | 74 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 1:16.09 | |
26 | 87 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 1:16.72 | |
27 | 154 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:18.23 | |
28 | 78 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | 1:18.25 | |
29 | 208 | Mattiasson Nazar Simon | 2002 | POSEIDON | AO7702 | 25 m | 1:18.52 | |
30 | 39 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:19.69 | |
31 | 212 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 1:20.58 | |
32 | 199 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 1:20.65 | |
33 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:21.81 | |
34 | 141 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 25 m | 1:22.07 | |
35 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:23.60 | |
36 | 213 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 1:25.49 | |
37 | 64 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 1:25.86 | |
38 | 16 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 1:29.78 | |
39 | 47 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:32.23 | |
40 | 59 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 25 m | 1:34.11 | |
41 | 206 | Löfström Elias | 2004 | POSEIDON | AI2504 | 25 m | 1:34.61 | |
42 | 203 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 25 m | 1:34.70 | |
43 | 103 | Olsson Erik | 2002 | TRELLEBORG | AF9502 | 25 m | 1:36.59 | |
44 | 218 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 25 m | 1:41.99 | |
45 | 191 | Bengtsson Marcus | 2005 | POSEIDON | AK0505 | 25 m | 1:44.96 | |
46 | 57 | Novosel Daniel | 2002 | SK RAN | AS3102 | 50 m | 1:51.31 | |
47 | 195 | Ekstrand Alex | 2004 | POSEIDON | AN3904 | 25 m | 2:01.59 | |
48 | 35 | Andersson Max | 2002 | SK RAN | AL2102 | 50 m | ||
49 | 128 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 50 m | ||
50 | 152 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 2:24.61 | |
2 | 31 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 2:27.62 | |
3 | 139 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:30.77 | |
4 | 123 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 2:31.16 | |
5 | 146 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 2:32.28 | |
6 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 2:34.02 | |
7 | 88 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 2:34.44 | |
8 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:35.22 | |
9 | 95 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:39.85 | |
10 | 91 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 2:40.06 | |
11 | 190 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 2:46.12 | |
12 | 85 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 2:47.42 | |
13 | 80 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 2:53.61 | |
14 | 164 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 2:58.71 | |
15 | 165 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 3:00.68 | |
16 | 62 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 3:03.90 | |
17 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 3:05.12 | |
18 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 3:13.20 | |
19 | 61 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 3:26.26 | |
20 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 50 m | ||
21 | 196 | Hansson Matilda | 2002 | POSEIDON | BC2202 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 125 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 50.99 | |
2 | 161 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 54.91 | |
3 | 143 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 55.45 | |
4 | 150 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 55.49 | |
5 | 144 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 56.33 | |
6 | 68 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 56.59 | |
7 | 124 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 57.32 | |
8 | 13 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 25 m | 57.59 | |
9 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 57.68 | |
10 | 182 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 57.80 | |
11 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 57.95 | |
12 | 74 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 58.00 | |
13 | 136 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 58.05 | |
14 | 100 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 58.37 | |
15 | 122 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 58.49 | |
16 | 152 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 58.54 | |
17 | 4 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 58.62 | |
18 | 76 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 58.69 | |
19 | 119 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 58.88 | |
20 | 121 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 58.92 | |
21 | 67 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 59.15 | |
22 | 172 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:00.04 | |
23 | 75 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:00.66 | |
24 | 148 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 1:00.75 | |
25 | 27 | Wemlén Rickard | 2000 | SK HAJEN | AF0900 | 25 m | 1:00.78 | |
26 | 149 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 1:00.99 | |
27 | 102 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 25 m | 1:01.06 | |
28 | 51 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 1:01.13 | |
29 | 21 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 1:01.17 | |
30 | 25 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 25 m | 1:01.22 | |
31 | 155 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:01.73 | |
32 | 171 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 1:01.97 | |
33 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:02.56 | |
34 | 39 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:02.62 | |
35 | 199 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 1:02.95 | |
36 | 56 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | 1:03.33 | |
37 | 94 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 25 m | 1:03.51 | |
38 | 204 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 1:03.77 | |
39 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:03.94 | |
40 | 70 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 25 m | 1:04.82 | |
41 | 78 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 50 m | 1:05.34 | |
42 | 50 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 1:05.84 | |
43 | 154 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:06.01 | |
44 | 87 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 1:07.47 | |
45 | 131 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:08.13 | |
46 | 141 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 25 m | 1:09.12 | |
47 | 52 | Luani Behar | 2001 | SK RAN | AN4501 | 50 m | 1:09.56 | |
48 | 5 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 1:09.57 | |
49 | 118 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:10.18 | |
50 | 64 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 1:11.04 | |
51 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:11.83 | |
52 | 133 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:13.46 | |
53 | 193 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 25 m | 1:13.57 | |
54 | 109 | Bajram Jasin | 2003 | MKK | AI2103 | 25 m | 1:14.32 | |
55 | 213 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 1:15.61 | |
56 | 162 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 1:16.39 | |
57 | 79 | Kekeric Filip | 2002 | SK SYDSIM | AQ8102 | 50 m | 1:19.02 | |
58 | 59 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 25 m | 1:19.72 | |
59 | 103 | Olsson Erik | 2002 | TRELLEBORG | AF9502 | 25 m | 1:20.60 | |
60 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 1:21.30 | |
61 | 203 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 25 m | 1:24.03 | |
62 | 47 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:24.76 | |
63 | 218 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 25 m | 1:26.00 | |
64 | 206 | Löfström Elias | 2004 | POSEIDON | AI2504 | 25 m | 1:26.17 | |
65 | 57 | Novosel Daniel | 2002 | SK RAN | AS3102 | 25 m | 1:28.39 | |
66 | 191 | Bengtsson Marcus | 2005 | POSEIDON | AK0505 | 25 m | 1:28.79 | |
67 | 195 | Ekstrand Alex | 2004 | POSEIDON | AN3904 | 25 m | 1:43.41 | |
68 | 128 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 50 m | 1:45.30 | |
69 | 35 | Andersson Max | 2002 | SK RAN | AL2102 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 183 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:04.65 | |
2 | 124 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:05.68 | |
3 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:06.85 | |
4 | 28 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 2:07.17 | |
5 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:07.66 | |
6 | 74 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 2:07.71 | |
7 | 144 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:07.86 | |
8 | 143 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 2:08.03 | |
9 | 170 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 2:08.24 | |
10 | 161 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 2:09.34 | |
11 | 21 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 2:12.29 | |
12 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:13.55 | |
13 | 121 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 2:13.86 | |
14 | 150 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 2:14.88 | |
15 | 117 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:14.95 | |
16 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:15.62 | |
17 | 172 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 2:18.18 | |
18 | 136 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 50 m | 2:20.12 | |
19 | 39 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:20.38 | |
20 | 122 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:23.19 | |
21 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 2:24.69 | |
22 | 78 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | 2:26.22 | |
23 | 5 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 2:31.25 | |
24 | 131 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:32.57 | |
25 | 186 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 2:33.15 | |
26 | 208 | Mattiasson Nazar Simon | 2002 | POSEIDON | AO7702 | 25 m | 2:39.45 | |
27 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 2:46.18 | |
28 | 207 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 2:47.29 | |
29 | 193 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 25 m | 2:55.25 | |
30 | 202 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 3:00.53 | |
31 | 47 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 3:01.44 | |
32 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 3:17.90 | |
33 | 57 | Novosel Daniel | 2002 | SK RAN | AS3102 | 50 m | ||
34 | 59 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 50 m | ||
35 | 94 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 50 m | ||
36 | 109 | Bajram Jasin | 2003 | MKK | AI2103 | 50 m | ||
37 | 113 | Brickhill Luke | 2004 | MKK | AV4304 | 50 m | ||
38 | 118 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | ||
39 | 128 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 50 m | ||
40 | 132 | Kondi Etienne | 2003 | MKK | AW2903 | 50 m | ||
41 | 133 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | ||
42 | 148 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 50 m | ||
43 | 152 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | ||
44 | 162 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | ||
45 | 218 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 77 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 1:05.92 | |
2 | 185 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 25 m | 1:07.36 | |
3 | 83 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:08.49 | |
4 | 18 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 1:11.15 | |
5 | 60 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:12.01 | |
6 | 95 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:13.48 | |
7 | 138 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:14.60 | |
8 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:14.71 | |
9 | 168 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 1:15.08 | |
10 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 1:16.38 | |
11 | 66 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:16.67 | |
12 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:17.55 | |
13 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 1:18.85 | |
14 | 190 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 1:18.99 | |
15 | 6 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 1:19.86 | |
16 | 169 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 1:19.96 | |
17 | 181 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 1:21.12 | |
18 | 97 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 50 m | 1:21.14 | |
19 | 111 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 1:21.62 | |
20 | 164 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 50 m | 1:23.00 | |
21 | 92 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 1:24.58 | |
22 | 69 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:24.67 | |
23 | 99 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 1:25.86 | |
24 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:26.04 | |
25 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:30.26 | |
26 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 1:33.19 | |
27 | 14 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 1:33.42 | |
28 | 53 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 50 m | 1:35.01 | |
29 | 205 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:36.50 | |
30 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:39.74 | |
31 | 61 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 1:44.12 | |
32 | 178 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 1:48.76 | |
33 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 50 m | ||
34 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 50 m | ||
35 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 50 m | ||
36 | 209 | Nilbecker Sabina | 2004 | POSEIDON | AR3804 | 50 m | ||
37 | 214 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 161 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 1:08.65 | |
2 | 182 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 1:09.39 | |
3 | 114 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 1:10.21 | |
4 | 121 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:10.91 | |
5 | 117 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 1:11.81 | |
6 | 76 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 1:12.40 | |
7 | 122 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 1:15.08 | |
8 | 1 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 1:15.75 | |
9 | 70 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 25 m | 1:15.93 | |
10 | 102 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 25 m | 1:17.96 | |
11 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 1:18.36 | |
12 | 150 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 1:19.13 | |
13 | 74 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 1:19.37 | |
14 | 110 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:20.06 | |
15 | 75 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:21.40 | |
16 | 171 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 1:22.20 | |
17 | 87 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 1:24.55 | |
18 | 67 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:24.59 | |
19 | 212 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 1:25.43 | |
20 | 204 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 1:25.62 | |
21 | 154 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:27.28 | |
22 | 118 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:28.69 | |
23 | 43 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 1:31.82 | |
24 | 124 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 50 m | 1:31.99 | |
25 | 202 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 1:32.04 | |
26 | 133 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:32.78 | |
27 | 162 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 1:35.95 | |
28 | 141 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 25 m | 1:36.65 | |
29 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 1:37.60 | |
30 | 59 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 25 m | 1:42.95 | |
31 | 57 | Novosel Daniel | 2002 | SK RAN | AS3102 | 25 m | 1:45.44 | |
32 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:46.36 | |
33 | 79 | Kekeric Filip | 2002 | SK SYDSIM | AQ8102 | 50 m | 1:48.31 | |
34 | 218 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 25 m | 1:52.51 | |
35 | 193 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 25 m | 1:53.87 | |
36 | 35 | Andersson Max | 2002 | SK RAN | AL2102 | 50 m | ||
37 | 113 | Brickhill Luke | 2004 | MKK | AV4304 | 50 m | ||
38 | 128 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 50 m | ||
39 | 132 | Kondi Etienne | 2003 | MKK | AW2903 | 50 m | ||
40 | 148 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:51.07 | |
2 | 71 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 50 m | 2:52.34 | |
3 | 12 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 25 m | 2:55.55 | |
4 | 38 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 2:56.70 | |
5 | 197 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 25 m | 2:57.31 | |
6 | 105 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 3:00.70 | |
7 | 6 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 3:00.73 | |
8 | 168 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 3:01.65 | |
9 | 134 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 3:02.17 | |
10 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 3:05.34 | |
11 | 62 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 3:17.11 | |
12 | 205 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 3:21.70 | |
13 | 214 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 3:34.62 | |
14 | 177 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 3:43.99 | |
15 | 163 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 3:44.04 | |
16 | 215 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 3:46.33 | |
17 | 61 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 3:49.38 | |
18 | 48 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | ||
19 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 50 m | ||
20 | 135 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 50 m | ||
21 | 192 | Bergstrand Alva | 2003 | POSEIDON | BM9403 | 50 m | ||
22 | 200 | Ivarsson Clara | 2002 | POSEIDON | AX8802 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 18, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 183 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 4:56.11 | |
2 | 4 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 5:04.24 | |
3 | 1 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 5:11.39 | |
4 | 33 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 5:23.72 | |
5 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 5:27.65 | |
6 | 207 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 6:36.60 | |
7 | 43 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 18:11.81 | |
2 | 8 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 18:19.46 | |
3 | 3 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 19:16.07 | |
4 | 179 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 19:56.48 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 20, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 9:06.68 | |
2 | 146 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 9:16.79 | |
3 | 95 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 10:01.48 | |
4 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 10:20.26 | |
5 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 10:35.46 | |
6 | 217 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 50 m | 10:45.72 | |
7 | 62 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 11:02.42 | |
8 | 90 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 11:26.80 | |
9 | 178 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 12:59.53 | |
10 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | ||
11 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 50 m | ||
12 | 181 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | ||
13 | 198 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 50 m | ||
14 | 200 | Ivarsson Clara | 2002 | POSEIDON | AX8802 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 2 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:23.41 | |
2 | 37 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 2:24.07 | |
3 | 183 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:24.22 | |
4 | 58 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 2:28.38 | |
5 | 152 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 2:31.85 | |
6 | 1 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:32.81 | |
7 | 153 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 25 m | 2:46.61 | |
8 | 212 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 3:07.02 | |
9 | 47 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 3:42.55 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:29.51 | |
2 | 88 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 2:34.94 | |
3 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 2:35.97 | |
4 | 3 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:38.89 | |
5 | 18 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 2:39.81 | |
6 | 6 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:45.19 | |
7 | 19 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 2:47.32 | |
8 | 92 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 2:47.69 | |
9 | 164 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 2:48.93 | |
10 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 2:49.21 | |
11 | 104 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 2:49.92 | |
12 | 15 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 2:51.16 | |
13 | 105 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 2:51.50 | |
14 | 174 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 2:53.20 | |
15 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 25 m | 2:53.90 | |
16 | 194 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 3:02.48 | |
17 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 3:02.52 | |
18 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 3:02.82 | |
19 | 165 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 3:05.81 | |
20 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 3:07.64 | |
21 | 211 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 3:08.20 | |
22 | 157 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 3:09.53 | |
23 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 3:10.74 | |
24 | 214 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 3:11.65 | |
25 | 24 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 3:12.38 | |
26 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 3:13.05 | |
27 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 25 m | 3:15.37 | |
28 | 53 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 50 m | 3:16.08 | |
29 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 3:18.36 | |
30 | 209 | Nilbecker Sabina | 2004 | POSEIDON | AR3804 | 25 m | 3:19.40 | |
31 | 145 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | 3:26.24 | |
32 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 3:26.80 | |
33 | 101 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 3:32.04 | |
34 | 210 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 3:32.71 | |
35 | 160 | Westergren Sigrid | 2003 | MKK | BK9803 | 25 m | 3:41.22 | |
36 | 40 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 50 m | ||
37 | 41 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 50 m | ||
38 | 42 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 50 m | ||
39 | 48 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | ||
40 | 55 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | AH8200 | 50 m | ||
41 | 116 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 50 m | ||
42 | 130 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 50 m | ||
43 | 151 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | ||
44 | 187 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | ||
45 | 192 | Bergstrand Alva | 2003 | POSEIDON | BM9403 | 50 m | ||
46 | 215 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 170 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 4:29.72 | |
2 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 4:30.62 | |
3 | 76 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 4:32.60 | |
4 | 150 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 4:33.88 | |
5 | 102 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 25 m | 4:34.43 | |
6 | 171 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 4:35.43 | |
7 | 156 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 4:39.74 | |
8 | 29 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 4:39.86 | |
9 | 58 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 4:41.76 | |
10 | 136 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 4:45.68 | |
11 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 50 m | 4:51.18 | |
12 | 110 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 4:54.27 | |
13 | 64 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 4:55.32 | |
14 | 39 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 4:55.97 | |
15 | 161 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 4:56.88 | |
16 | 186 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 5:18.75 | |
17 | 5 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 5:23.01 | |
18 | 67 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 5:23.23 | |
19 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 5:46.08 | |
20 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 5:52.01 | |
21 | 109 | Bajram Jasin | 2003 | MKK | AI2103 | 25 m | 6:00.91 | |
22 | 43 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 6:53.42 | |
23 | 162 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 7:28.19 | |
24 | 49 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 50 m | ||
25 | 56 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | ||
26 | 117 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | ||
27 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | ||
28 | 143 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | ||
29 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 50 m | ||
30 | 203 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 139 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:07.95 | |
2 | 77 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 1:08.41 | |
3 | 31 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:08.83 | |
4 | 123 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:09.19 | |
5 | 175 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:10.73 | |
6 | 185 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 25 m | 1:10.87 | |
7 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:11.39 | |
8 | 23 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 1:11.57 | |
9 | 92 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 1:11.73 | |
10 | 147 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:11.86 | |
11 | 80 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:11.94 | |
12 | 73 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 50 m | 1:12.09 | |
13 | 176 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 25 m | 1:12.66 | |
14 | 138 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:13.48 | |
15 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:13.51 | |
16 | 88 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 50 m | 1:14.09 | |
17 | 71 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 25 m | 1:14.19 | |
18 | 111 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:14.35 | |
19 | 19 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 1:15.04 | |
20 | 3 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 1:16.69 | |
21 | 179 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:17.18 | |
22 | 142 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 1:17.56 | |
23 | 190 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 1:17.64 | |
24 | 184 | Stanciu Emma | 2000 | YSTADS SS | BP0800 | 25 m | 1:17.84 | |
25 | 197 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 25 m | 1:17.89 | |
26 | 104 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 1:18.47 | |
27 | 85 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 1:18.56 | |
28 | 90 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 1:18.61 | |
29 | 81 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:18.89 | |
30 | 66 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:18.93 | |
31 | 89 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 25 m | 1:18.97 | |
32 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:19.65 | |
33 | 15 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 1:20.06 | |
34 | 169 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 1:22.06 | |
35 | 187 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:22.06 | |
36 | 69 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:22.27 | |
37 | 93 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:22.33 | |
38 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 1:23.64 | |
39 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:23.67 | |
40 | 55 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | AH8200 | 25 m | 1:24.65 | |
41 | 165 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 1:24.78 | |
42 | 198 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 1:27.49 | |
43 | 65 | Berisha Anna | 2001 | SK SYDSIM | AY1401 | 25 m | 1:27.73 | |
44 | 211 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 1:28.29 | |
45 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 1:28.47 | |
46 | 41 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 25 m | 1:28.52 | |
47 | 209 | Nilbecker Sabina | 2004 | POSEIDON | AR3804 | 25 m | 1:28.53 | |
48 | 24 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 1:29.04 | |
49 | 214 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 1:29.28 | |
50 | 42 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 25 m | 1:29.43 | |
51 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 25 m | 1:29.83 | |
52 | 200 | Ivarsson Clara | 2002 | POSEIDON | AX8802 | 25 m | 1:30.19 | |
53 | 53 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 50 m | 1:31.03 | |
54 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 1:31.88 | |
55 | 86 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 1:32.09 | |
56 | 96 | Rosén Sundström Tuva | 2002 | SS IDEN | AT7802 | 25 m | 1:32.52 | |
57 | 135 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 1:32.79 | |
58 | 163 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:33.98 | |
59 | 40 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 25 m | 1:34.09 | |
60 | 101 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 1:35.94 | |
61 | 215 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 1:36.95 | |
62 | 173 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 25 m | 1:39.66 | |
63 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 1:40.21 | |
64 | 189 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:41.58 | |
65 | 36 | Andrén Sophia | 2004 | SK RAN | AO1804 | 25 m | 1:46.20 | |
66 | 63 | Skogberg Alexandra | 2003 | SK RAN | BE4203 | 50 m | ||
67 | 84 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 50 m | ||
68 | 134 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 50 m | ||
69 | 192 | Bergstrand Alva | 2003 | POSEIDON | BM9403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:19.38 | |
2 | 4 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:21.30 | |
3 | 144 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:21.71 | |
4 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:21.79 | |
5 | 2 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:24.29 | |
6 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:24.64 | |
7 | 100 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 2:25.37 | |
8 | 124 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:25.60 | |
9 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:25.72 | |
10 | 13 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 50 m | 2:27.08 | |
11 | 131 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:39.93 | |
12 | 110 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:41.26 | |
13 | 78 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | 2:41.54 | |
14 | 119 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 2:46.77 | |
15 | 212 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 2:52.99 | |
16 | 47 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 3:00.86 | |
17 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 3:01.39 | |
18 | 49 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 50 m | ||
19 | 94 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 50 m | ||
20 | 204 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 26, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 123 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 59.08 | |
2 | 77 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 59.74 | |
3 | 73 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 1:01.26 | |
4 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:01.81 | |
5 | 83 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:02.12 | |
6 | 139 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:02.34 | |
7 | 115 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 1:02.56 | |
8 | 23 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 1:02.57 | |
9 | 18 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 1:02.68 | |
10 | 185 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 25 m | 1:03.07 | |
11 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 1:03.09 | |
12 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 1:03.34 | |
13 | 158 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 1:03.80 | |
14 | 138 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:03.95 | |
15 | 80 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:04.23 | |
16 | 111 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 1:04.25 | |
17 | 104 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 1:04.33 | |
18 | 60 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:04.48 | |
19 | 197 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 25 m | 1:04.90 | |
20 | 147 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:04.99 | |
21 | 22 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 1:05.16 | |
22 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 25 m | 1:05.18 | |
23 | 66 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:05.30 | |
24 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:05.47 | |
25 | 89 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 25 m | 1:05.85 | |
26 | 38 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:06.28 | |
27 | 134 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:06.43 | |
28 | 55 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | AH8200 | 25 m | 1:06.49 | |
29 | 175 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:06.60 | |
30 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:06.80 | |
31 | 108 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 1:06.86 | |
32 | 92 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 1:07.06 | |
33 | 19 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 1:07.42 | |
34 | 174 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 1:07.74 | |
35 | 15 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 1:08.14 | |
36 | 164 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:08.19 | |
37 | 142 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 1:08.27 | |
38 | 187 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:08.35 | |
39 | 169 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 1:08.83 | |
40 | 190 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 1:09.34 | |
41 | 14 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 1:09.39 | |
42 | 105 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:09.73 | |
43 | 184 | Stanciu Emma | 2000 | YSTADS SS | BP0800 | 25 m | 1:09.77 | |
44 | 217 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 50 m | 1:10.01 | |
45 | 69 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:10.03 | |
46 | 85 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 1:10.53 | |
47 | 81 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:10.78 | |
48 | 65 | Berisha Anna | 2001 | SK SYDSIM | AY1401 | 25 m | 1:10.98 | |
49 | 62 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 1:11.43 | |
50 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 1:12.07 | |
51 | 90 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 1:12.16 | |
52 | 48 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 1:13.65 | |
53 | 198 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 1:14.06 | |
54 | 53 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 50 m | 1:14.17 | |
55 | 137 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 1:14.50 | |
56 | 200 | Ivarsson Clara | 2002 | POSEIDON | AX8802 | 25 m | 1:14.62 | |
57 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 1:15.25 | |
58 | 42 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 25 m | 1:16.03 | |
59 | 180 | Mårtensson Hilma | 2003 | YSTADS SS | BF5403 | 25 m | 1:16.19 | |
60 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 25 m | 1:16.30 | |
61 | 84 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 1:16.69 | |
62 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:16.70 | |
63 | 82 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 25 m | 1:17.24 | |
64 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:17.68 | |
65 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 1:17.87 | |
66 | 24 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 1:18.14 | |
67 | 40 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 25 m | 1:19.00 | |
68 | 163 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:19.26 | |
69 | 130 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 25 m | 1:19.72 | |
70 | 41 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 25 m | 1:20.27 | |
71 | 157 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:20.30 | |
72 | 211 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 1:20.31 | |
73 | 214 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 1:20.71 | |
74 | 86 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 1:21.45 | |
75 | 173 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 25 m | 1:21.45 | |
76 | 135 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 1:21.47 | |
77 | 96 | Rosén Sundström Tuva | 2002 | SS IDEN | AT7802 | 25 m | 1:21.76 | |
78 | 177 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 1:21.91 | |
79 | 209 | Nilbecker Sabina | 2004 | POSEIDON | AR3804 | 25 m | 1:23.53 | |
80 | 189 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:23.87 | |
81 | 151 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 1:23.92 | |
82 | 178 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 1:23.99 | |
83 | 145 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | 1:26.62 | |
84 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 1:27.50 | |
85 | 192 | Bergstrand Alva | 2003 | POSEIDON | BM9403 | 25 m | 1:27.84 | |
86 | 210 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 1:28.50 | |
87 | 101 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 1:28.55 | |
88 | 36 | Andrén Sophia | 2004 | SK RAN | AO1804 | 25 m | 1:30.76 | |
89 | 160 | Westergren Sigrid | 2003 | MKK | BK9803 | 25 m | 1:32.33 | |
90 | 215 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 1:35.59 | |
91 | 116 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 25 m | 1:35.62 | |
92 | 63 | Skogberg Alexandra | 2003 | SK RAN | BE4203 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |