Program for UGP3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 170 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 4:29.72 | |
2 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 4:30.62 | |
3 | 76 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 4:32.60 | |
4 | 150 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 4:33.88 | |
5 | 102 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 25 m | 4:34.43 | |
6 | 171 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 4:35.43 | |
7 | 156 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 4:39.74 | |
8 | 29 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 4:39.86 | |
9 | 58 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 4:41.76 | |
10 | 136 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 4:45.68 | |
11 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 50 m | 4:51.18 | |
12 | 110 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 4:54.27 | |
13 | 64 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 4:55.32 | |
14 | 39 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 4:55.97 | |
15 | 161 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 4:56.88 | |
16 | 186 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 5:18.75 | |
17 | 5 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 5:23.01 | |
18 | 67 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 5:23.23 | |
19 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 5:46.08 | |
20 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 5:52.01 | |
21 | 109 | Bajram Jasin | 2003 | MKK | AI2103 | 25 m | 6:00.91 | |
22 | 43 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 6:53.42 | |
23 | 162 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 7:28.19 | |
24 | 49 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 50 m | ||
25 | 56 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | ||
26 | 117 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | ||
27 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | ||
28 | 143 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | ||
29 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 50 m | ||
30 | 203 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |