Program for UGP3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 125 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 50.99 | |
2 | 161 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 54.91 | |
3 | 143 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 55.45 | |
4 | 150 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 55.49 | |
5 | 144 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 56.33 | |
6 | 68 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 56.59 | |
7 | 124 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 57.32 | |
8 | 13 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 25 m | 57.59 | |
9 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 57.68 | |
10 | 182 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 57.80 | |
11 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 57.95 | |
12 | 74 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 58.00 | |
13 | 136 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 58.05 | |
14 | 100 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 58.37 | |
15 | 122 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 58.49 | |
16 | 152 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 58.54 | |
17 | 4 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 58.62 | |
18 | 76 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 58.69 | |
19 | 119 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 58.88 | |
20 | 121 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 58.92 | |
21 | 67 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 59.15 | |
22 | 172 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:00.04 | |
23 | 75 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:00.66 | |
24 | 148 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 1:00.75 | |
25 | 27 | Wemlén Rickard | 2000 | SK HAJEN | AF0900 | 25 m | 1:00.78 | |
26 | 149 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 1:00.99 | |
27 | 102 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 25 m | 1:01.06 | |
28 | 51 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 1:01.13 | |
29 | 21 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 1:01.17 | |
30 | 25 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 25 m | 1:01.22 | |
31 | 155 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:01.73 | |
32 | 171 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 1:01.97 | |
33 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:02.56 | |
34 | 39 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:02.62 | |
35 | 199 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 1:02.95 | |
36 | 56 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | 1:03.33 | |
37 | 94 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 25 m | 1:03.51 | |
38 | 204 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 1:03.77 | |
39 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:03.94 | |
40 | 70 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 25 m | 1:04.82 | |
41 | 78 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 50 m | 1:05.34 | |
42 | 50 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 1:05.84 | |
43 | 154 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:06.01 | |
44 | 87 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 1:07.47 | |
45 | 131 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:08.13 | |
46 | 141 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 25 m | 1:09.12 | |
47 | 52 | Luani Behar | 2001 | SK RAN | AN4501 | 50 m | 1:09.56 | |
48 | 5 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 1:09.57 | |
49 | 118 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:10.18 | |
50 | 64 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 1:11.04 | |
51 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:11.83 | |
52 | 133 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:13.46 | |
53 | 193 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 25 m | 1:13.57 | |
54 | 109 | Bajram Jasin | 2003 | MKK | AI2103 | 25 m | 1:14.32 | |
55 | 213 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 1:15.61 | |
56 | 162 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 1:16.39 | |
57 | 79 | Kekeric Filip | 2002 | SK SYDSIM | AQ8102 | 50 m | 1:19.02 | |
58 | 59 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 25 m | 1:19.72 | |
59 | 103 | Olsson Erik | 2002 | TRELLEBORG | AF9502 | 25 m | 1:20.60 | |
60 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 1:21.30 | |
61 | 203 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 25 m | 1:24.03 | |
62 | 47 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:24.76 | |
63 | 218 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 25 m | 1:26.00 | |
64 | 206 | Löfström Elias | 2004 | POSEIDON | AI2504 | 25 m | 1:26.17 | |
65 | 57 | Novosel Daniel | 2002 | SK RAN | AS3102 | 25 m | 1:28.39 | |
66 | 191 | Bengtsson Marcus | 2005 | POSEIDON | AK0505 | 25 m | 1:28.79 | |
67 | 195 | Ekstrand Alex | 2004 | POSEIDON | AN3904 | 25 m | 1:43.41 | |
68 | 128 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 50 m | 1:45.30 | |
69 | 35 | Andersson Max | 2002 | SK RAN | AL2102 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |