Program för Gurrasimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 173 | Hultman Lucas | 1999 | SKURU IK | AT2599 | 25 m | 34.95 | |
2 | 193 | Tapia Daner Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 25 m | 41.34 | |
3 | 16 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 43.43 | |
4 | 2 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 44.31 | |
5 | 41 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 45.45 | |
6 | 22 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 46.34 | |
7 | 57 | Johnsson Lucas | 2001 | GUSTAVSBER | AW4101 | 25 m | 46.50 | |
8 | 3 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 50 m | 46.54 | |
9 | 107 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 25 m | 47.13 | |
10 | 87 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 47.64 | |
11 | 110 | Granström Eric | 2006 | LIDINGÖ SK | AF0106 | 25 m | 48.69 | |
12 | 46 | Erlandsson Melvin | 2002 | GUSTAVSBER | AY1502 | 25 m | 48.86 | |
13 | 34 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 49.10 | |
14 | 83 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 25 m | 49.96 | |
15 | 18 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 50.16 | |
16 | 80 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 50.81 | |
17 | 88 | Windisch Leo | 2003 | GUSTAVSBER | AJ2703 | 25 m | 51.86 | |
18 | 76 | Samelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 52.17 | |
19 | 74 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 25 m | 53.09 | |
20 | 21 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 53.22 | |
21 | 140 | Daboussi Iheb | 2003 | SALTSJÖB | AO8903 | 25 m | 53.66 | |
22 | 45 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 54.47 | |
23 | 109 | Granström Carl | 2006 | LIDINGÖ SK | AF3106 | 25 m | 56.09 | |
24 | 20 | Salamon Aron Leon | 2006 | DANDERYD | AL2706 | 25 m | 57.93 | |
25 | 120 | Viberg Henrik | 2006 | LIDINGÖ SK | AF7106 | 25 m | 58.15 | |
26 | 165 | Araskog Martin | 2004 | SKURU IK | AJ4704 | 25 m | 1:01.47 | |
27 | 168 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | 1:01.89 | |
28 | 181 | Malmfors Isak | 2005 | SKURU IK | AI8705 | 25 m | 1:02.19 | |
29 | 169 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 1:02.32 | |
30 | 40 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:03.52 | |
31 | 178 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:04.99 | |
32 | 179 | Lekander Gabriel | 2005 | SKURU IK | AO6505 | 25 m | 1:14.75 | |
33 | 9 | Fang Zisi | 2004 | DANDERYD | 25 m | |||
34 | 36 | Edholm David | 2004 | GUSTAVSBER | AP2504 | 25 m | ||
35 | 38 | Edvisson Viktor | 2006 | GUSTAVSBER | AA2306 | 25 m | ||
36 | 50 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | ||
37 | 63 | Lindkvist Max | 2004 | GUSTAVSBER | AS3904 | 25 m | ||
38 | 64 | Lundman Vincent | 2004 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
39 | 157 | Willquist Frans | 2005 | SALTSJÖB | AQ5905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 28 maj 2016 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap | Utskriftstid | 09:48 |