Startliste for Simiaden Regionsfinal, Kristianstad
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 23, 100m Ryggsim Damer |
Sponsor: Länsförsäkringar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 72 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 1:11.73 | |
2 | 23 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:11.86 | |
3 | 74 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:12.03 | |
4 | 71 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 1:13.08 | |
5 | 24 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:14.02 | |
6 | 7 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | AC8803 | 25 m | 1:14.30 | |
7 | 26 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:15.04 | |
8 | 65 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:15.33 | |
9 | 358 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 1:15.65 | |
10 | 68 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 1:16.02 | |
11 | 3 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 1:16.12 | |
12 | 70 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 1:16.28 | |
13 | 2 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:16.85 | |
14 | 66 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 1:16.85 | |
15 | 69 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 25 m | 1:17.08 | |
16 | 77 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:17.66 | |
17 | 90 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 1:17.77 | |
18 | 29 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:18.23 | |
19 | 75 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:18.42 | |
20 | 277 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:18.89 | |
21 | 11 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 1:19.71 | |
22 | 25 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 1:19.87 | |
23 | 80 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 1:20.32 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 | Utskriftsdatum | 27 maj 2016 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 12:56 |