Program för Simiaden Regionsfinal, Kristianstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Simiaden Regionsfinal |
|
Utskriftsdatum |
27 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Kristianstad |
|
Utskriftstid |
19:48 |
|
|
Arrangör |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Medley Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: C4 Energi |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:06.34 |
142 |
2 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:05.56 |
195 |
3 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:04.17 |
61 |
4 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
3:03.16 |
194 |
5 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:03.49 |
196 |
6 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
3:05.42 |
143 |
7 |
Olivia Pantzar |
2004 |
AG5404 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:05.58 |
145 |
8 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
HS |
|
25m |
3:06.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:01.82 |
60 |
2 |
Linnea Nell |
2004 |
AD1804 |
SS DELFIN |
|
25m |
3:00.28 |
190 |
3 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
2:58.09 |
188 |
4 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
2:54.95 |
189 |
5 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
2:57.44 |
191 |
6 |
Mica Nolén |
2004 |
AG1204 |
SK TRITON |
|
25m |
2:59.31 |
192 |
7 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:00.62 |
141 |
8 |
Alice Troedsson |
2004 |
AG1404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:03.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
140 |
1 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
25m |
2:52.90 |
187 |
2 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:50.95 |
138 |
3 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:46.67 |
137 |
4 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
2:42.09 |
57 |
5 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:43.67 |
139 |
6 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:47.35 |
209 |
7 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:52.10 |
58 |
8 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:54.69 |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 |
Utskriftsdatum |
27 maj 2016 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
Utskriftstid |
19:48 |
|