Program for DM-L/DJM-L og Danish Open
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Medley Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Aggele Robin van | 1984 | DEN HOMMEL | 50 m | 2:01.35 | ||
2 | 227 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 2:02.93 | |
3 | 226 | Carstensen Jacob | 1978 | WEST SWIM | 7833AA | 50 m | 2:04.14 | |
4 | 171 | Hansen Tobias Urban | 1987 | KVIK | 8785AB | 50 m | 2:05.05 | |
5 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 2:06.40 | |
6 | 189 | Svendsen Daniel | 1990 | KVIK | 9001AE | 50 m | 2:07.58 | |
7 | 489 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:09.74 | |
8 | 325 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 2:10.07 | |
9 | 177 | Larsen Kristian Weber | 1990 | KVIK | 9031AA | 50 m | 2:10.34 | |
10 | 404 | Jensen Mads | 1991 | BIRKERØD | 9179AA | 50 m | 2:11.80 | |
11 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 2:11.99 | |
12 | 394 | Holkjær Andreas | 1990 | ALLERØD | 9011AD | 50 m | 2:12.24 | |
13 | 234 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 50 m | 2:12.38 | |
14 | 504 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 2:12.61 | |
15 | 72 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 50 m | 2:13.57 | |
16 | 326 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 2:13.74 | |
17 | 141 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 2:15.23 | |
18 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 2:15.64 | |
19 | 350 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 2:15.75 | |
20 | 185 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 2:15.93 | |
21 | 262 | Paaske Christian | 1992 | KØGE | 9261AD | 50 m | 2:16.95 | |
22 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 2:17.24 | |
23 | 153 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 2:17.70 | |
24 | 430 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 2:17.99 | |
25 | 406 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | BIRKERØD | 8871AA | 50 m | 2:18.20 | |
26 | 341 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 2:18.36 | |
27 | 429 | Thonesen Sune | 1983 | LYNGBY | 8391AA | 50 m | 2:18.78 | |
28 | 218 | Wagner Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 2:18.92 | |
29 | 514 | Nielsen Kenneth | 1991 | RINGSTED | 9173AF | 50 m | 2:18.94 | |
30 | 87 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 50 m | 2:19.18 | |
31 | 312 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 2:19.19 | |
32 | 564 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 2:19.85 | |
33 | 58 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 50 m | 2:19.95 | |
34 | 480 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 50 m | 2:19.98 | |
35 | 200 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 50 m | 2:20.12 | |
36 | 364 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 2:20.36 | |
37 | 159 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 2:20.61 | |
38 | 316 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 2:21.07 | |
39 | 532 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 2:21.29 | |
40 | 34 | Højholt Frederik | 1990 | SØLLERØD | 9057AF | 50 m | 2:21.42 | |
41 | 81 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 50 m | 2:21.70 | |
42 | 361 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 2:21.92 | |
43 | 396 | Ortmann Andreas | 1991 | ALLERØD | 9169AC | 50 m | 2:21.94 | |
44 | 467 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 2:21.96 | |
45 | 197 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 50 m | 2:21.99 | |
46 | 83 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 50 m | 2:22.03 | |
47 | 425 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 50 m | 2:22.05 | |
48 | 74 | Mølgaard Teiz | 1992 | GREVE | 9201AE | 50 m | 2:22.30 | |
49 | 452 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 2:22.39 | |
50 | 595 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 50 m | 2:22.40 | EFT |
51 | 210 | Pedersen Mathias T. | 1989 | NYBORG | 8917AC | 50 m | 2:22.55 | |
52 | 415 | Codam Kristoffer | 1990 | LYNGBY | 9071AD | 50 m | 2:22.65 | |
53 | 360 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 2:22.75 | |
54 | 90 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 50 m | 2:22.88 | |
55 | 258 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 50 m | 2:22.99 | |
56 | 577 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 50 m | 2:27.78 | EXT |
57 | 571 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 50 m | 2:28.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 2, 200m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Jansen Louise | 1984 | ALLERØD | 8432AA | 50 m | 2:01.30 | |
2 | 44 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 2:02.35 | |
3 | 232 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 2:02.42 | |
4 | 40 | Friis Lotte | 1988 | ALLERØD | 8898AA | 50 m | 2:02.68 | |
5 | 298 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 2:05.00 | |
6 | 180 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 50 m | 2:05.05 | |
7 | 64 | Nielsen Randi F. | 1989 | OSLF | 8948AC | 50 m | 2:06.37 | |
8 | 399 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALLERØD | 9468AG | 50 m | 2:06.56 | |
9 | 416 | Finnman Una | 1991 | LYNGBY | 50 m | 2:07.23 | ||
10 | 401 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERØD | 9498AC | 50 m | 2:07.85 | |
11 | 358 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 2:07.86 | |
12 | 230 | Lauridsen Line Præst | 1989 | WEST SWIM | 8994AA | 50 m | 2:07.90 | |
13 | 172 | Jalsøe Pernille | 1993 | KVIK | 9372AA | 50 m | 2:08.00 | |
14 | 398 | Skou Kristine | 1988 | ALLERØD | 8804AC | 50 m | 2:08.42 | |
15 | 284 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGØR | 8728AA | 50 m | 2:09.18 | |
16 | 201 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 2:09.52 | |
17 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 2:09.56 | |
18 | 202 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 50 m | 2:09.60 | |
19 | 338 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 2:09.74 | |
20 | 173 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 2:10.45 | |
21 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 2:10.56 | |
22 | 402 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERØD | 9106AE | 50 m | 2:10.92 | |
23 | 473 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 2:11.10 | |
24 | 151 | Olsen Anja | 1993 | AGF | 9388AE | 50 m | 2:11.16 | |
25 | 259 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:11.18 | |
26 | 313 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 2:11.21 | |
27 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 2:11.46 | |
28 | 245 | Sørensen Matilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 50 m | 2:11.50 | |
29 | 310 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 2:11.60 | |
30 | 336 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 50 m | 2:11.65 | |
31 | 581 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 2:11.84 | |
32 | 59 | Aagaard Tine | 1989 | OSK | 8986AA | 50 m | 2:12.20 | |
33 | 287 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | HELSINGØR | 9354AF | 50 m | 2:12.31 | |
34 | 476 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 2:12.34 | |
35 | 528 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 2:13.01 | |
36 | 587 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 2:13.08 | |
37 | 120 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON | 9378AR | 50 m | 2:13.09 | |
38 | 500 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 2:13.09 | |
39 | 392 | Friis Trine | 1990 | ALLERØD | 9034AC | 50 m | 2:13.25 | |
40 | 294 | Blæsbjerg Mette Marie | 1993 | HOLSTEBRO | 9396AL | 50 m | 2:13.38 | |
41 | 525 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 50 m | 2:13.41 | |
42 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 2:13.66 | |
43 | 54 | Pedersen Katrine Skov | 1989 | FREM | 8998AC | 50 m | 2:13.87 | |
44 | 132 | Simonsen Mona | 1991 | SUSVIM | 50 m | 2:13.98 | ||
45 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 2:14.15 | |
46 | 268 | Pedersen Christine M. | 1993 | THISTED | 9396AH | 50 m | 2:14.37 | |
47 | 494 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | FARUM | 9162AE | 50 m | 2:14.44 | |
48 | 596 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 50 m | 2:14.84 | EFT |
49 | 424 | Petersen Louise Kaltoft | 1992 | LYNGBY | 9208AI | 50 m | 2:15.05 | |
50 | 27 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 2:15.25 | |
51 | 146 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 2:15.26 | |
52 | 305 | Hansen Pernille | 1991 | SK-SYD | 9134AJ | 50 m | 2:15.36 | |
53 | 48 | Lei Kirstine | 1992 | HELSINGE | 9204AH | 50 m | 2:15.37 | |
54 | 15 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 2:15.43 | |
55 | 453 | Larsen Pernille Bak | 1991 | S 68 | 9146AB | 50 m | 2:15.50 | |
56 | 148 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 2:15.68 | |
57 | 317 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 50 m | 2:15.73 | |
58 | 475 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | AALBORG | 9334AH | 50 m | 2:16.23 | |
59 | 122 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON | 9382AJ | 50 m | 2:16.36 | |
60 | 257 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 50 m | 2:17.99 | EXT |
61 | 183 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 50 m | 2:19.11 | EXT |
62 | 96 | Espensen Henriette | 1993 | SVENDBORG | 9318AR | 50 m | 2:19.75 | EXT |
63 | 49 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 2:19.90 | EXT |
64 | 32 | Frandsen Vibe Lyng | 1993 | SØLLERØD | 9378AH | 50 m | 2:21.08 | EXT |
65 | 66 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 50 m | 2:21.44 | EXT |
66 | 437 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 50 m | 2:22.48 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 3, 400m Frisvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Glæsner Mads | 1988 | ALLERØD | 8893AA | 50 m | 3:45.38 | |
2 | 43 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 3:49.96 | |
3 | 472 | Joensen Pál | 1990 | AALBORG | 9055AC | 50 m | 3:51.44 | |
4 | 490 | Lie Anders | 1991 | FARUM | 9105AF | 50 m | 4:02.62 | |
5 | 496 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 4:03.13 | |
6 | 231 | Luplau Nicklas | 1989 | WEST SWIM | 8931AA | 50 m | 4:05.40 | |
7 | 228 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 50 m | 4:05.44 | |
8 | 340 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 4:08.32 | |
9 | 501 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 4:08.77 | |
10 | 356 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 4:11.21 | |
11 | 311 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 4:11.54 | |
12 | 84 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE | 9001AC | 50 m | 4:13.44 | |
13 | 73 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE | 9211AC | 50 m | 4:14.56 | |
14 | 346 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 50 m | 4:17.44 | |
15 | 186 | Salinas Simon | 1985 | KVIK | 8555AB | 50 m | 4:17.46 | |
16 | 478 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 4:17.62 | |
17 | 147 | Jakobsen David | 1990 | AGF | 9013AD | 50 m | 4:18.53 | |
18 | 502 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 4:18.58 | |
19 | 177 | Larsen Kristian Weber | 1990 | KVIK | 9031AA | 50 m | 4:18.64 | |
20 | 31 | Bertelsen Martin | 1989 | SØLLERØD | 8997AC | 50 m | 4:19.30 | |
21 | 593 | Andersen Mads | 1990 | SØNDERBORG | 9079AE | 50 m | 4:19.60 | EFT |
22 | 139 | Arent Ruben | 1989 | AGF | 8983AC | 50 m | 4:19.61 | |
23 | 262 | Paaske Christian | 1992 | KØGE | 9261AD | 50 m | 4:20.00 | |
24 | 465 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 4:20.43 | |
25 | 219 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 50 m | 4:20.94 | |
26 | 76 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 4:21.00 | |
27 | 205 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 4:21.54 | |
28 | 216 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 50 m | 4:21.90 | |
29 | 452 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 4:22.20 | |
30 | 379 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 4:23.19 | |
31 | 429 | Thonesen Sune | 1983 | LYNGBY | 8391AA | 50 m | 4:23.49 | |
32 | 576 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 4:23.73 | |
33 | 17 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 4:23.97 | |
34 | 594 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 50 m | 4:23.98 | EFT |
35 | 560 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 4:24.78 | |
36 | 323 | Andersen Thor | 1992 | GLADSAXE | 9211AG | 50 m | 4:25.09 | |
37 | 290 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 50 m | 4:25.23 | |
38 | 378 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 4:25.84 | |
39 | 271 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 50 m | 4:27.53 | EXT |
40 | 460 | Bisgaard Kasper | 1991 | HORSENS | 9171AF | 50 m | 4:35.41 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 4, 50m Butterfly Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 50 m | 25.91 | |
2 | 44 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 27.41 | |
3 | 497 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 27.99 | |
4 | 38 | Strandskov Michelle B. | 1991 | BIRKERØD | 9158AF | 50 m | 28.01 | |
5 | 372 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 28.29 | |
6 | 150 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 28.36 | |
7 | 179 | Lund Linda | 1984 | KVIK | 8442AA | 50 m | 28.46 | |
8 | 283 | Grønning Josephine | 1991 | HELSINGØR | 9192AI | 50 m | 28.56 | |
9 | 400 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALLERØD | 9072AE | 50 m | 28.89 | |
10 | 238 | Vanggård Thea | 1985 | WEST SWIM | 8568AA | 50 m | 29.15 | |
11 | 280 | Burmester Olivia | 1993 | HELSINGØR | 9334AE | 50 m | 29.17 | |
12 | 513 | Juel Pernille | 1994 | RINGSTED | 9418AF | 50 m | 29.36 | |
13 | 403 | Hjorth-Hansen Julie | 1984 | BIRKERØD | 8482AA | 50 m | 29.36 | |
14 | 14 | Uhrbrand Josephine | 1991 | GENTOFTE | 9192AA | 50 m | 29.45 | |
15 | 439 | Thomsen Kristina | 1991 | JYLLINGE | 9196AG | 50 m | 29.48 | |
16 | 422 | Lindborg Eleonor | 1992 | LYNGBY | 50 m | 29.60 | ||
17 | 444 | Seheim Sofie | 1991 | LAKSEN | 9174AF | 50 m | 29.65 | |
18 | 486 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 29.70 | |
19 | 385 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 50 m | 29.77 | |
20 | 128 | Garðarnar Shaila Millum | 1984 | SUSVIM | 50 m | 29.85 | ||
21 | 63 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 29.89 | |
22 | 214 | Koziol Kaya | 1992 | HERLEV | 9256AD | 50 m | 29.92 | |
23 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 29.97 | |
24 | 10 | Leth Klara Grønne | 1990 | GENTOFTE | 9054AB | 50 m | 30.06 | |
25 | 91 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 30.14 | |
26 | 468 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 50 m | 30.18 | |
27 | 282 | Grønlund Caroline | 1993 | HELSINGØR | 9356AE | 50 m | 30.26 | |
28 | 157 | Hansen Marina Heller | 1994 | FR.SUND | 9404AL | 50 m | 30.26 | |
29 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 30.28 | |
30 | 59 | Aagaard Tine | 1989 | OSK | 8986AA | 50 m | 30.31 | |
31 | 402 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERØD | 9106AE | 50 m | 30.62 | |
32 | 307 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 30.68 | |
33 | 581 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 30.71 | |
34 | 371 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 30.74 | |
35 | 85 | Westergaard Malene | 1993 | TUNE | 9308AC | 50 m | 30.76 | |
36 | 18 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 50 m | 30.79 | |
37 | 474 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 30.85 | |
38 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 30.89 | |
39 | 281 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 30.93 | |
40 | 435 | Duijm Marianne | 1993 | JYLLINGE | 9316AL | 50 m | 30.94 | |
41 | 270 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 30.94 | |
42 | 259 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 30.96 | |
43 | 527 | Foldarskarð Astrið | 1994 | FLOT | 50 m | 30.99 | ||
44 | 1 | Fløtti Hildur Á | 1993 | Fuglafjar | 50 m | 31.06 | ||
45 | 111 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 31.10 | |
46 | 191 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 50 m | 31.14 | |
47 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 31.16 | |
48 | 192 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 50 m | 31.17 | |
49 | 539 | Aabroe Emma | 1994 | GI40HERMES | 9496AL | 50 m | 31.23 | |
50 | 582 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 31.27 | |
51 | 267 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 31.29 | |
52 | 287 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | HELSINGØR | 9354AF | 50 m | 31.30 | |
53 | 301 | Thorsø Sofie | 1992 | HOLSTEBRO | 9216AH | 50 m | 31.44 | |
54 | 229 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 50 m | 31.46 | |
55 | 505 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 50 m | 31.52 | |
56 | 6 | Egesborg Emilie | 1992 | GENTOFTE | 9246AI | 50 m | 31.52 | |
57 | 75 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 31.53 | |
58 | 446 | Jensen Charlotte | 1992 | SLANGERUP | 9262AL | 50 m | 31.54 | |
59 | 475 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | AALBORG | 9334AH | 50 m | 31.57 | |
60 | 284 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGØR | 8728AA | 50 m | 31.58 | |
61 | 347 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 50 m | 31.59 | |
62 | 455 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 50 m | 31.61 | EXT |
63 | 324 | Axelsen Katrine | 1992 | GLADSAXE | 9208AH | 50 m | 31.76 | EXT |
64 | 223 | Nørreslet Laura | 1994 | TRITON V | 9452AC | 50 m | 32.16 | EXT |
65 | 377 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 50 m | 32.62 | EXT |
66 | 389 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 50 m | 33.65 | EXT |
67 | 299 | Malczynska Kamilla | 1993 | HOLSTEBRO | 9358AG | 50 m | 34.23 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 5, 50m Rygsvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Wørmer Frederik | 1990 | KVIK | 9043AB | 50 m | 26.07 | |
2 | 171 | Hansen Tobias Urban | 1987 | KVIK | 8785AB | 50 m | 26.68 | |
3 | 599 | Talsky Boaz | 1989 | HAPOEL | 50 m | 26.80 | EFT | |
4 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 27.18 | |
5 | 87 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 50 m | 27.65 | |
6 | 244 | Sommer Patrick | 1988 | WEST SWIM | 8851AA | 50 m | 27.67 | |
7 | 391 | Bak Marcus | 1991 | ALLERØD | 9199AF | 50 m | 27.73 | |
8 | 583 | Jensen Anders | 1987 | VI39 | 8709AA | 50 m | 27.75 | |
9 | 430 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 27.79 | |
10 | 160 | Ritzau Christian | 1990 | FR.SUND | 9067AA | 50 m | 27.88 | |
11 | 254 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 50 m | 28.07 | |
12 | 405 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 28.21 | |
13 | 325 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 28.22 | |
14 | 76 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 28.33 | |
15 | 237 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 50 m | 28.64 | |
16 | 175 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 28.67 | |
17 | 296 | Dreyer Philip | 1990 | HOLSTEBRO | 9053AD | 50 m | 28.72 | |
18 | 200 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 50 m | 28.88 | |
19 | 98 | Knoblauch Mads | 1993 | SVENDBORG | 9373AF | 50 m | 28.96 | |
20 | 143 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 50 m | 29.19 | |
21 | 235 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 50 m | 29.33 | |
22 | 354 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 29.34 | |
23 | 350 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 29.40 | |
24 | 285 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 50 m | 29.46 | |
25 | 81 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 50 m | 29.70 | |
26 | 197 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 50 m | 29.77 | |
27 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 29.80 | |
28 | 178 | Lund Jacob | 1990 | KVIK | 9085AA | 50 m | 29.84 | |
29 | 498 | Sefeld Rasmus | 1989 | FARUM | 8991AC | 50 m | 29.87 | |
30 | 21 | Westh Alexander | 1982 | HILLERØD | 8273AA | 50 m | 29.87 | |
31 | 516 | Sørensen Mads | 1987 | RINGSTED | 8713AB | 50 m | 29.89 | |
32 | 194 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 50 m | 29.97 | |
33 | 466 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 50 m | 29.99 | |
34 | 94 | Birkbak Anders | 1991 | SVENDBORG | 9175AA | 50 m | 30.00 | |
35 | 428 | Skotte Thomas | 1988 | LYNGBY | 8877AA | 50 m | 30.04 | |
36 | 58 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 50 m | 30.04 | |
37 | 421 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 50 m | 30.09 | |
38 | 45 | Andersen Mads | 1991 | HSK | 9183AD | 50 m | 30.11 | |
39 | 360 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 30.12 | |
40 | 352 | Ruprecht Niklas | 1993 | HOLBÆK | 9349AL | 50 m | 30.12 | |
41 | 510 | Andersen Nicolai | 1990 | RINGSTED | 9089AC | 50 m | 30.19 | |
42 | 289 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 30.19 | |
43 | 291 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 50 m | 30.21 | |
44 | 585 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 50 m | 30.25 | |
45 | 418 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 50 m | 30.36 | |
46 | 381 | Hansen Rasmus Stendorph | 1990 | HERNING | 9055AE | 50 m | 30.45 | |
47 | 117 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 50 m | 30.61 | |
48 | 288 | Petersen Kasper Holt | 1991 | HELSINGØR | 9125AG | 50 m | 30.70 | |
49 | 425 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 50 m | 30.71 | |
50 | 526 | Harmuth Philip | 1994 | BOV | 9449AJ | 50 m | 30.73 | |
51 | 506 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 50 m | 30.75 | |
52 | 563 | Erichsen Christian | 1990 | AIF | 9059AD | 50 m | 30.88 | |
53 | 116 | Boer Steven | 1985 | RINGE | 8575AA | 50 m | 30.91 | |
54 | 363 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 50 m | 30.92 | |
55 | 286 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 50 m | 30.96 | |
56 | 187 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 50 m | 30.99 | |
57 | 306 | Jensen Anders | 1990 | SK-SYD | 9085AD | 50 m | 31.45 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM | 8996AB | 50 m | 31.73 | |
2 | 416 | Finnman Una | 1991 | LYNGBY | 50 m | 32.42 | ||
3 | 140 | Bartela Josephina | 1994 | AGF | 9496AJ | 50 m | 33.64 | |
4 | 179 | Lund Linda | 1984 | KVIK | 8442AA | 50 m | 33.85 | |
5 | 202 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 50 m | 33.89 | |
6 | 395 | Jansen Louise | 1984 | ALLERØD | 8432AA | 50 m | 33.98 | |
7 | 598 | Korotkov Anastasia | 1990 | HAPOEL | 50 m | 34.11 | EFT | |
8 | 181 | Pedersen Helena | 1991 | KVIK | 9168AD | 50 m | 34.86 | |
9 | 238 | Vanggård Thea | 1985 | WEST SWIM | 8568AA | 50 m | 34.97 | |
10 | 142 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 35.02 | |
11 | 535 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 35.09 | |
12 | 127 | Bærendsen Malan Vitalis | 1991 | SUSVIM | 50 m | 35.12 | ||
13 | 444 | Seheim Sofie | 1991 | LAKSEN | 9174AF | 50 m | 35.38 | |
14 | 393 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 50 m | 35.70 | |
15 | 36 | Lensbjerg Marie | 1991 | SØLLERØD | 9114AE | 50 m | 35.77 | |
16 | 7 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 50 m | 35.80 | |
17 | 131 | Lamhauge Katarina | 1992 | SUSVIM | 50 m | 35.88 | ||
18 | 446 | Jensen Charlotte | 1992 | SLANGERUP | 9262AL | 50 m | 35.95 | |
19 | 239 | Hedegaard Frederikke | 1993 | WEST SWIM | 9394AJ | 50 m | 36.10 | |
20 | 151 | Olsen Anja | 1993 | AGF | 9388AE | 50 m | 36.10 | |
21 | 82 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 36.23 | |
22 | 86 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 50 m | 36.60 | |
23 | 362 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 36.64 | |
24 | 295 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 50 m | 36.70 | |
25 | 225 | Aagaard Anna | 1990 | WEST SWIM | 9042AH | 50 m | 36.73 | |
26 | 359 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 36.86 | |
27 | 110 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 37.00 | |
28 | 125 | Thorup Mie | 1986 | TRITON | 8682AB | 50 m | 37.02 | |
29 | 380 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 50 m | 37.07 | |
30 | 118 | Stubager Signe | 1992 | RINGE | 9244AD | 50 m | 37.09 | |
31 | 50 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | DELTA | 9378AA | 50 m | 37.10 | |
32 | 529 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 50 m | 37.12 | |
33 | 144 | Friis Simone | 1991 | AGF | 9156AG | 50 m | 37.14 | |
34 | 383 | Damgaard Ditte | 1993 | KALUNDBORG | 9382AE | 50 m | 37.15 | |
35 | 419 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 50 m | 37.17 | |
36 | 33 | Hall Frederikke | 1992 | SØLLERØD | 9224AD | 50 m | 37.18 | |
37 | 382 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 50 m | 37.18 | |
38 | 229 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 50 m | 37.20 | |
39 | 222 | Matthiesen Amalie | 1994 | TRITON V | 9402AO | 50 m | 37.22 | |
40 | 105 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 50 m | 37.28 | |
41 | 371 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 37.30 | |
42 | 530 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 37.31 | |
43 | 330 | Larsson Tenna | 1989 | GLADSAXE | 8962AE | 50 m | 37.31 | |
44 | 315 | Nissen Rikke | 1994 | NAKSKOV | 9424AG | 50 m | 37.42 | |
45 | 494 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | FARUM | 9162AE | 50 m | 37.48 | |
46 | 454 | Stange Camilla | 1989 | S 68 | 8974AD | 50 m | 37.49 | |
47 | 561 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 37.50 | |
48 | 505 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 50 m | 37.50 | |
49 | 233 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 50 m | 37.53 | |
50 | 224 | Stærk Mathilde | 1990 | TRITON V | 9082AB | 50 m | 37.65 | |
51 | 154 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 50 m | 37.66 | |
52 | 19 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 37.67 | |
53 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 37.76 | |
54 | 533 | Fleron Louise | 1990 | GI40HERMES | 9092AH | 50 m | 37.77 | |
55 | 426 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 37.78 | |
56 | 10 | Leth Klara Grønne | 1990 | GENTOFTE | 9054AB | 50 m | 37.78 | |
57 | 495 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 37.80 | |
58 | 299 | Malczynska Kamilla | 1993 | HOLSTEBRO | 9358AG | 50 m | 37.81 | |
59 | 9 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 50 m | 37.92 | |
60 | 28 | Schmidt Malene B. | 1991 | OPNØR | 9126AL | 50 m | 37.96 | |
61 | 161 | Thorsen Kimmie | 1992 | FR.SUND | 9288AH | 50 m | 38.60 | EXT |
62 | 12 | Nikqi Donika | 1994 | GENTOFTE | 9406AE | 50 m | 38.66 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 7, 200m Butterfly Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Møller Nikolaj Kirketerp | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 50 m | 2:03.27 | |
2 | 42 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE | 8961AC | 50 m | 2:04.92 | |
3 | 141 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 2:04.98 | |
4 | 583 | Jensen Anders | 1987 | VI39 | 8709AA | 50 m | 2:05.61 | |
5 | 394 | Holkjær Andreas | 1990 | ALLERØD | 9011AD | 50 m | 2:05.91 | |
6 | 391 | Bak Marcus | 1991 | ALLERØD | 9199AF | 50 m | 2:07.14 | |
7 | 404 | Jensen Mads | 1991 | BIRKERØD | 9179AA | 50 m | 2:07.25 | |
8 | 213 | Düring Tobias | 1989 | HERLEV | 8959AB | 50 m | 2:07.94 | |
9 | 464 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 2:08.13 | |
10 | 488 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 2:08.70 | |
11 | 72 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 50 m | 2:09.70 | |
12 | 84 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE | 9001AC | 50 m | 2:11.33 | |
13 | 149 | Kallehave Benjamin | 1990 | AGF | 9029AC | 50 m | 2:11.66 | |
14 | 564 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 2:12.94 | |
15 | 415 | Codam Kristoffer | 1990 | LYNGBY | 9071AD | 50 m | 2:13.35 | |
16 | 575 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 2:13.60 | |
17 | 364 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 2:14.02 | |
18 | 396 | Ortmann Andreas | 1991 | ALLERØD | 9169AC | 50 m | 2:14.31 | |
19 | 504 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 2:14.50 | |
20 | 194 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 50 m | 2:14.94 | |
21 | 279 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 2:15.69 | |
22 | 93 | Andersen Jonas | 1992 | SVENDBORG | 9271AE | 50 m | 2:15.88 | |
23 | 8 | Houdet Pierre | 1989 | GENTOFTE | 8977AD | 50 m | 2:16.14 | |
24 | 532 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 2:16.39 | |
25 | 502 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 2:17.14 | |
26 | 11 | Linnet Otto | 1988 | GENTOFTE | 8867AB | 50 m | 2:17.37 | |
27 | 88 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 50 m | 2:19.17 | |
28 | 344 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 50 m | 2:19.42 | |
29 | 153 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 2:19.82 | |
30 | 361 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 2:19.99 | |
31 | 308 | Løje Piet | 1991 | SK-SYD | 9135AD | 50 m | 2:20.10 | |
32 | 174 | Johansson Troels | 1992 | KVIK | 9217AI | 50 m | 2:20.28 | |
33 | 300 | Sørensen Rasmus Busk | 1991 | HOLSTEBRO | 9159AA | 50 m | 2:20.63 | |
34 | 449 | Skelsager Jacob | 1993 | SLANGERUP | 9313AG | 50 m | 2:20.66 | |
35 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 2:21.02 | |
36 | 303 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 50 m | 2:21.53 | |
37 | 327 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 50 m | 2:21.62 | |
38 | 584 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 2:21.81 | |
39 | 438 | Rasmussen Bjarke | 1992 | JYLLINGE | 9261AH | 50 m | 2:21.99 | |
40 | 441 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 50 m | 2:22.52 | |
41 | 195 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 50 m | 2:23.30 | |
42 | 450 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 50 m | 2:23.54 | |
43 | 74 | Mølgaard Teiz | 1992 | GREVE | 9201AE | 50 m | 2:23.55 | |
44 | 159 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 2:23.71 | |
45 | 595 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 50 m | 2:24.10 | EFT |
46 | 593 | Andersen Mads | 1990 | SØNDERBORG | 9079AE | 50 m | 2:24.10 | EFT |
47 | 388 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 50 m | 2:24.15 | |
48 | 95 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 50 m | 2:33.61 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 8, 4X100m Frisvømning Drenge Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Farum Drenge | 0 | FARUM | 50 m | 3:29.70 | ||
2 | 408 | Sigma Nordsjælland | 0 | SIGMA | 50 m | 3:37.95 | ||
3 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 3:39.71 | ||
4 | 368 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 50 m | 3:42.50 | ||
5 | 523 | Elitesvøm Esbjerg Jun 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 3:43.10 | ||
6 | 524 | Elitesvøm Esbjerg Jun 2 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 3:43.11 | ||
7 | 411 | Hold 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:43.93 | ||
8 | 461 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 3:44.00 | ||
9 | 319 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 3:44.99 | ||
10 | 92 | Svendborg Drenge | 0 | SVENDBORG | 50 m | 3:45.61 | ||
11 | 133 | Agf Drenge Junior 1 | 0 | AGF | 50 m | 3:49.00 | ||
12 | 165 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 3:49.50 | ||
13 | 78 | Gti Drenge | 1991 | GTI | 50 m | 3:50.44 | ||
14 | 251 | Køge Drenge | 1992 | KØGE | 50 m | 3:50.50 | ||
15 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 3:51.79 | ||
16 | 433 | A6 Drenge | 1991 | A6 | 50 m | 3:53.00 | ||
17 | 369 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 50 m | 3:57.81 | ||
18 | 211 | Herlev Drenge | 1991 | HERLEV | 50 m | 4:00.00 | ||
19 | 275 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:05.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 9, 50m Fri Handicap Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 50 m | 27.31 | |
2 | 349 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | 29.15 | |
3 | 204 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 50 m | 31.31 | |
4 | 272 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 50 m | 32.84 | |
5 | 115 | Mortensen Niels | 1995 | PURHUS | 9561AO | 50 m | 34.34 | |
6 | 265 | Pinnerup Nis Heide | 1991 | VIBORG IF | 50 m | 34.43 | ||
7 | 602 | Pedersen Jim | 1986 | ALLERØD | 8625AB | 50 m | 34.56 | |
8 | 603 | Larsen Jonas | 1992 | STT | 9259AK | 50 m | 48.70 | |
9 | 600 | Larsen Oliver | 1994 | JYLLINGE | 9469AQ | 50 m | 1:08.36 | |
10 | 114 | Popplewel Stefan | 1994 | HAARBY | 9441AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 10, 50m Fri Handicap Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 518 | Lassen Maria | 1994 | RINGSTED | 9468AL | 50 m | 32.74 | |
2 | 348 | Pedersen Louise | 1979 | VEST | 7936AA | 50 m | 35.00 | |
3 | 431 | Tønnesen Nadja Joy | 1987 | HASLEV | 8768AB | 50 m | 35.45 | |
4 | 273 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 36.88 | |
5 | 353 | Hansen Susan | 1987 | HIF | 50 m | 38.78 | ||
6 | 509 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 50 m | 43.37 | |
7 | 220 | Pedersen Majken B. D. | 1992 | TRITON V | 9202AI | 50 m | 43.63 | |
8 | 199 | Lauridsen Karina | 1976 | ST ESBJERG | 7642AA | 50 m | 44.69 | |
9 | 390 | Bendt Tanja | 1987 | ALLERØD | 8772AB | 50 m | 50.01 | |
10 | 517 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 1:04.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 11, 4X100m Frisvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Elitesvøm Esbjerg 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 3:26.97 | ||
2 | 483 | Farum Herrer 1 | 0 | FARUM | 50 m | 3:27.04 | ||
3 | 409 | Sigma Nordsjælland 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 3:27.41 | ||
4 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 3:29.29 | ||
5 | 520 | Elitesvøm Esbjerg 2 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 3:32.49 | ||
6 | 320 | Gsc Herrer 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 3:34.99 | ||
7 | 165 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 3:35.47 | ||
8 | 411 | Hold 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:36.23 | ||
9 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 3:36.79 | ||
10 | 410 | Sigma Nordsjælland 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 3:37.50 | ||
11 | 469 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 3:38.00 | ||
12 | 134 | Agf Drenge Senior 1 | 0 | AGF | 50 m | 3:40.00 | ||
13 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 3:40.91 | ||
14 | 166 | Kvik Herrer 2 | 0 | KVIK | 50 m | 3:43.99 | ||
15 | 470 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 50 m | 3:44.00 | ||
16 | 591 | Vat 3 | 0 | VAT | 50 m | 3:45.29 | ||
17 | 521 | Elitesvøm Esbjerg 3 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 3:45.83 | ||
18 | 484 | Farum Herrer 2 | 0 | FARUM | 50 m | 3:48.21 | ||
19 | 167 | Kvik Herrer 3 | 0 | KVIK | 50 m | 3:49.50 | ||
20 | 321 | Gsc Herrer 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 3:49.99 | ||
21 | 512 | Ringsted Herrer | 0 | RINGSTED | 50 m | 3:50.00 | ||
22 | 252 | Køge Herrer | 0 | KØGE | 50 m | 3:50.50 | ||
23 | 551 | Hovedstaden Herrer | 1988 | HOVEDSTAD | 50 m | 3:51.00 | ||
24 | 135 | Agf Drenge Senior 2 | 0 | AGF | 50 m | 3:52.00 | ||
25 | 276 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 3:57.29 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 12, 800m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Friis Lotte | 1988 | ALLERØD | 8898AA | 50 m | 8:46.06 | |
2 | 284 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGØR | 8728AA | 50 m | 9:10.45 | |
3 | 245 | Sørensen Matilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 50 m | 9:10.88 | |
4 | 338 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 9:11.13 | |
5 | 201 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 9:17.88 | |
6 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 9:18.55 | |
7 | 132 | Simonsen Mona | 1991 | SUSVIM | 50 m | 9:18.72 | ||
8 | 358 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 9:18.82 | |
9 | 392 | Friis Trine | 1990 | ALLERØD | 9034AC | 50 m | 9:21.81 | |
10 | 336 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 50 m | 9:23.00 | |
11 | 500 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 9:23.94 | |
12 | 173 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 9:26.94 | |
13 | 313 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 9:28.15 | |
14 | 534 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 9:29.78 | |
15 | 453 | Larsen Pernille Bak | 1991 | S 68 | 9146AB | 50 m | 9:31.80 | |
16 | 473 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 9:33.60 | |
17 | 146 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 9:38.13 | |
18 | 503 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 50 m | 9:39.92 | |
19 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 9:41.37 | |
20 | 304 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 9:41.58 | |
21 | 35 | Juhl Marianne | 1989 | SØLLERØD | 8946AD | 50 m | 9:41.67 | |
22 | 20 | Steen-Andersen Maiken | 1992 | HILLERØD | 9236AD | 50 m | 9:42.49 | |
23 | 596 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 50 m | 9:42.63 | EFT |
24 | 148 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 9:43.48 | |
25 | 269 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 50 m | 9:44.60 | |
26 | 540 | Brylow Isabel | 1994 | MK 31 | 9452AJ | 50 m | 9:49.25 | EXT |
27 | 66 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 50 m | 9:55.44 | EXT |
28 | 224 | Stærk Mathilde | 1990 | TRITON V | 9082AB | 50 m | 9:58.91 | EXT |
29 | 49 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 10:01.99 | EXT |
30 | 351 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 10:04.10 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 13, 50m Butterfly Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 579 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39 | 8559AA | 50 m | 23.55 | |
2 | 126 | Aggele Robin van | 1984 | DEN HOMMEL | 50 m | 24.03 | ||
3 | 586 | Outinen Kristian | 1983 | VI39 | 8311AA | 50 m | 24.47 | |
4 | 39 | Dall-Nielsen Emil | 1984 | ALLERØD | 8429AA | 50 m | 24.84 | |
5 | 542 | Jensen Tim | 1984 | MK 31 | 8461AA | 50 m | 25.05 | |
6 | 417 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 50 m | 25.18 | |
7 | 237 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 50 m | 25.38 | |
8 | 235 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 50 m | 25.66 | |
9 | 11 | Linnet Otto | 1988 | GENTOFTE | 8867AB | 50 m | 25.75 | |
10 | 42 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE | 8961AC | 50 m | 25.77 | |
11 | 190 | Wørmer Frederik | 1990 | KVIK | 9043AB | 50 m | 25.88 | |
12 | 467 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 26.00 | |
13 | 599 | Talsky Boaz | 1989 | HAPOEL | 50 m | 26.09 | EFT | |
14 | 160 | Ritzau Christian | 1990 | FR.SUND | 9067AA | 50 m | 26.23 | |
15 | 21 | Westh Alexander | 1982 | HILLERØD | 8273AA | 50 m | 26.24 | |
16 | 575 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 26.29 | |
17 | 564 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 26.55 | |
18 | 485 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 50 m | 26.58 | |
19 | 386 | Jacobsen Jess Reese | 1982 | NORD | 8279AA | 50 m | 26.58 | |
20 | 244 | Sommer Patrick | 1988 | WEST SWIM | 8851AA | 50 m | 26.59 | |
21 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 26.67 | |
22 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 26.73 | |
23 | 74 | Mølgaard Teiz | 1992 | GREVE | 9201AE | 50 m | 26.76 | |
24 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 26.82 | |
25 | 597 | Hansen Nicolai Graae | 1988 | WEST SWIM | 8847AB | 50 m | 26.82 | |
26 | 175 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 26.83 | |
27 | 285 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 50 m | 26.92 | |
28 | 580 | Erlendsson Stefan | 1988 | VI39 | 8883AC | 50 m | 26.96 | |
29 | 171 | Hansen Tobias Urban | 1987 | KVIK | 8785AB | 50 m | 26.97 | |
30 | 370 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 50 m | 26.99 | |
31 | 405 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 27.01 | |
32 | 149 | Kallehave Benjamin | 1990 | AGF | 9029AC | 50 m | 27.16 | |
33 | 8 | Houdet Pierre | 1989 | GENTOFTE | 8977AD | 50 m | 27.17 | |
34 | 404 | Jensen Mads | 1991 | BIRKERØD | 9179AA | 50 m | 27.18 | |
35 | 430 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 27.21 | |
36 | 573 | Olsen Thorbjørn Antoine | 1987 | GSK | 8773AD | 50 m | 27.21 | |
37 | 177 | Larsen Kristian Weber | 1990 | KVIK | 9031AA | 50 m | 27.21 | |
38 | 391 | Bak Marcus | 1991 | ALLERØD | 9199AF | 50 m | 27.22 | |
39 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 27.25 | |
40 | 72 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 50 m | 27.28 | |
41 | 213 | Düring Tobias | 1989 | HERLEV | 8959AB | 50 m | 27.31 | |
42 | 326 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 27.36 | |
43 | 286 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 50 m | 27.36 | |
44 | 234 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 50 m | 27.46 | |
45 | 375 | Pedersen Kaspar | 1989 | HERNING | 8969AA | 50 m | 27.48 | |
46 | 350 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 27.50 | |
47 | 365 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 50 m | 27.53 | |
48 | 209 | Jensen Tobias T. | 1988 | NYBORG | 8813AC | 50 m | 27.54 | |
49 | 262 | Paaske Christian | 1992 | KØGE | 9261AD | 50 m | 27.65 | |
50 | 76 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 27.66 | |
51 | 538 | Ro-Poulsen Joakim | 1988 | GI40HERMES | 8847AA | 50 m | 27.66 | |
52 | 510 | Andersen Nicolai | 1990 | RINGSTED | 9089AC | 50 m | 27.68 | |
53 | 415 | Codam Kristoffer | 1990 | LYNGBY | 9071AD | 50 m | 27.69 | |
54 | 570 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 27.70 | |
55 | 396 | Ortmann Andreas | 1991 | ALLERØD | 9169AC | 50 m | 27.73 | |
56 | 341 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 27.73 | |
57 | 357 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 50 m | 27.77 | |
58 | 425 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 50 m | 27.78 | |
59 | 479 | Sørensen Peter | 1988 | AALBORG | 8885AA | 50 m | 27.83 | |
60 | 418 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 50 m | 27.89 | |
61 | 325 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 27.93 | |
62 | 174 | Johansson Troels | 1992 | KVIK | 9217AI | 50 m | 27.94 | |
63 | 97 | Kingo Henrik | 1991 | SVENDBORG | 9123AB | 50 m | 27.96 | |
64 | 187 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 50 m | 27.98 | |
65 | 515 | Rasmussen Jakob | 1992 | RINGSTED | 9215AI | 50 m | 28.11 | |
66 | 279 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 28.11 | |
67 | 335 | Schultz Ulrik Rosenkvist | 1992 | GLADSAXE | 9251AH | 50 m | 28.16 | |
68 | 197 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 50 m | 28.18 | |
69 | 291 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 50 m | 28.21 | |
70 | 242 | Pedersen Martin | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 50 m | 28.22 | |
71 | 491 | Mortensen Jakob Vinkler | 1987 | FARUM | 8761AB | 50 m | 28.04 | EXT |
72 | 308 | Løje Piet | 1991 | SK-SYD | 9135AD | 50 m | 28.77 | EXT |
73 | 449 | Skelsager Jacob | 1993 | SLANGERUP | 9313AG | 50 m | 28.86 | EXT |
74 | 240 | Johannessen Søren Martin | 1991 | WEST SWIM | 9149AF | 50 m | 29.06 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 14, 100m Rygsvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 1:00.98 | |
2 | 150 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 1:01.30 | |
3 | 422 | Lindborg Eleonor | 1992 | LYNGBY | 50 m | 1:04.22 | ||
4 | 598 | Korotkov Anastasia | 1990 | HAPOEL | 50 m | 1:05.59 | EFT | |
5 | 497 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 1:06.10 | |
6 | 56 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM | 8996AB | 50 m | 1:06.13 | |
7 | 182 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 50 m | 1:06.89 | |
8 | 55 | Pedersen Line Møller | 1989 | FREM | 8986AB | 50 m | 1:07.05 | |
9 | 62 | Gregersen Line | 1994 | OSLF | 9422AA | 50 m | 1:07.44 | |
10 | 38 | Strandskov Michelle B. | 1991 | BIRKERØD | 9158AF | 50 m | 1:07.47 | |
11 | 122 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON | 9382AJ | 50 m | 1:07.49 | |
12 | 214 | Koziol Kaya | 1992 | HERLEV | 9256AD | 50 m | 1:07.71 | |
13 | 217 | Saud Yasmin | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 1:07.81 | |
14 | 439 | Thomsen Kristina | 1991 | JYLLINGE | 9196AG | 50 m | 1:07.95 | |
15 | 157 | Hansen Marina Heller | 1994 | FR.SUND | 9404AL | 50 m | 1:07.96 | |
16 | 270 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 1:08.02 | |
17 | 111 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 1:08.05 | |
18 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 1:08.07 | |
19 | 468 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 50 m | 1:08.40 | |
20 | 283 | Grønning Josephine | 1991 | HELSINGØR | 9192AI | 50 m | 1:08.55 | |
21 | 486 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 1:08.62 | |
22 | 345 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST | 9356AA | 50 m | 1:08.66 | |
23 | 57 | Tuvike Erika | 1991 | FREM | 9106AM | 50 m | 1:08.90 | |
24 | 347 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 50 m | 1:09.24 | |
25 | 574 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 1:09.36 | |
26 | 294 | Blæsbjerg Mette Marie | 1993 | HOLSTEBRO | 9396AL | 50 m | 1:09.47 | |
27 | 307 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 1:09.49 | |
28 | 124 | Rasmussen Natascha | 1989 | TRITON | 8996AA | 50 m | 1:09.73 | |
29 | 121 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON | 9144AE | 50 m | 1:09.86 | |
30 | 89 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 1:09.86 | |
31 | 492 | Møller Stephanie | 1992 | FARUM | 9212AO | 50 m | 1:09.99 | |
32 | 268 | Pedersen Christine M. | 1993 | THISTED | 9396AH | 50 m | 1:10.07 | |
33 | 426 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 1:10.10 | |
34 | 537 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 1:10.36 | |
35 | 172 | Jalsøe Pernille | 1993 | KVIK | 9372AA | 50 m | 1:10.43 | |
36 | 282 | Grønlund Caroline | 1993 | HELSINGØR | 9356AE | 50 m | 1:10.47 | |
37 | 495 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 1:10.49 | |
38 | 568 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 1:10.52 | |
39 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 1:10.66 | |
40 | 207 | Veerasingham Asvatha P. | 1993 | NYBORG | 9398AE | 50 m | 1:10.79 | |
41 | 528 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 1:10.85 | |
42 | 14 | Uhrbrand Josephine | 1991 | GENTOFTE | 9192AA | 50 m | 1:10.88 | |
43 | 393 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 50 m | 1:10.88 | |
44 | 342 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 1:10.91 | |
45 | 329 | Larsson Maika | 1993 | GLADSAXE | 9388AL | 50 m | 1:10.94 | |
46 | 104 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 50 m | 1:11.04 | |
47 | 264 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 1:11.06 | |
48 | 191 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 50 m | 1:11.27 | |
49 | 85 | Westergaard Malene | 1993 | TUNE | 9308AC | 50 m | 1:11.31 | |
50 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 1:11.33 | |
51 | 152 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 50 m | 1:11.38 | |
52 | 474 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 1:11.40 | |
53 | 103 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 50 m | 1:11.44 | |
54 | 70 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE | 9388AA | 50 m | 1:11.70 | |
55 | 75 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 1:11.97 | |
56 | 267 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 1:12.01 | |
57 | 2 | Mohr Poula Ø. | 1995 | Fuglafjar | 50 m | 1:12.05 | ||
58 | 529 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 50 m | 1:12.13 | |
59 | 297 | Hundebøl Astrid Brink | 1991 | HOLSTEBRO | 9142AE | 50 m | 1:12.15 | |
60 | 206 | Jacobsen Camilla L. | 1994 | NYBORG | 9486AG | 50 m | 1:12.18 | |
61 | 343 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 50 m | 1:12.33 | |
62 | 511 | Hansen Kristine Olander | 1989 | RINGSTED | 8978AD | 50 m | 1:12.36 | |
63 | 508 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 50 m | 1:12.49 | |
64 | 169 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 50 m | 1:12.51 | EXT |
65 | 4 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 50 m | 1:12.81 | EXT |
66 | 212 | Christensen Kamma | 1994 | HERLEV | 9448AJ | 50 m | 1:12.88 | EXT |
67 | 384 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 50 m | 1:13.93 | EXT |
68 | 26 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 50 m | 1:14.13 | EXT |
69 | 246 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 50 m | 1:14.87 | EXT |
70 | 440 | Bjerre Christine | 1991 | LAKSEN | 9152AH | 50 m | 1:14.92 | EXT |
71 | 455 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 50 m | 1:14.97 | EXT |
72 | 193 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 50 m | 1:16.02 | EXT |
73 | 144 | Friis Simone | 1991 | AGF | 9156AG | 50 m | 1:30.09 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 15, 100m Brystsvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Valkengoed Thijs van | 1983 | WVZ | 50 m | 1:01.22 | ||
2 | 126 | Aggele Robin van | 1984 | DEN HOMMEL | 50 m | 1:01.69 | ||
3 | 397 | Panduro Simon | 1988 | ALLERØD | 8803AA | 50 m | 1:03.65 | |
4 | 227 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 1:03.66 | |
5 | 586 | Outinen Kristian | 1983 | VI39 | 8311AA | 50 m | 1:03.76 | |
6 | 420 | Kristensen Jesper | 1982 | LYNGBY | 8283AA | 50 m | 1:04.27 | |
7 | 487 | Hansen Jesper | 1989 | FARUM | 8913AA | 50 m | 1:04.90 | |
8 | 189 | Svendsen Daniel | 1990 | KVIK | 9001AE | 50 m | 1:04.92 | |
9 | 599 | Talsky Boaz | 1989 | HAPOEL | 50 m | 1:05.19 | EFT | |
10 | 176 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 50 m | 1:05.80 | |
11 | 406 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | BIRKERØD | 8871AA | 50 m | 1:06.47 | |
12 | 185 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 1:06.85 | |
13 | 236 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 1:07.04 | |
14 | 514 | Nielsen Kenneth | 1991 | RINGSTED | 9173AF | 50 m | 1:07.44 | |
15 | 489 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 1:07.45 | |
16 | 498 | Sefeld Rasmus | 1989 | FARUM | 8991AC | 50 m | 1:07.49 | |
17 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 1:07.63 | |
18 | 102 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 50 m | 1:07.66 | |
19 | 504 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 1:07.71 | |
20 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 1:07.97 | |
21 | 83 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 50 m | 1:08.10 | |
22 | 339 | Sørensen Marc | 1982 | GLADSAXE | 8247AA | 50 m | 1:08.50 | |
23 | 278 | Andersen Mathias | 1991 | HELSINGØR | 9163AF | 50 m | 1:08.54 | |
24 | 425 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 50 m | 1:08.65 | |
25 | 376 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 50 m | 1:08.79 | |
26 | 458 | Lagoni Henrik | 1991 | HORSENS | 9187AD | 50 m | 1:08.92 | |
27 | 510 | Andersen Nicolai | 1990 | RINGSTED | 9089AC | 50 m | 1:08.93 | |
28 | 538 | Ro-Poulsen Joakim | 1988 | GI40HERMES | 8847AA | 50 m | 1:09.10 | |
29 | 316 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 1:09.57 | |
30 | 188 | Storm Sebastian | 1990 | KVIK | 9053AA | 50 m | 1:09.69 | |
31 | 34 | Højholt Frederik | 1990 | SØLLERØD | 9057AF | 50 m | 1:10.36 | |
32 | 106 | Møller Mads | 1991 | SILKEBORG | 9141AG | 50 m | 1:10.44 | |
33 | 312 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 1:10.55 | |
34 | 258 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 50 m | 1:10.83 | |
35 | 130 | Hofgaard Jón | 1992 | SUSVIM | 50 m | 1:11.07 | ||
36 | 286 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 50 m | 1:11.15 | |
37 | 16 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 1:11.52 | |
38 | 604 | Halding Philip | 1986 | HØRSHOLM | 8641AB | 50 m | 1:11.63 | EFT |
39 | 90 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 50 m | 1:11.74 | |
40 | 571 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 50 m | 1:11.88 | |
41 | 350 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 1:12.04 | |
42 | 541 | Christensen Christian | 1991 | MK 31 | 9181AB | 50 m | 1:12.08 | |
43 | 507 | Øst-Jacobsen Thomas | 1988 | HVIDOVRE | 8877AB | 50 m | 1:12.15 | |
44 | 196 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 50 m | 1:12.17 | |
45 | 46 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 50 m | 1:12.33 | |
46 | 22 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 50 m | 1:13.02 | |
47 | 335 | Schultz Ulrik Rosenkvist | 1992 | GLADSAXE | 9251AH | 50 m | 1:13.77 | |
48 | 263 | Warm Christian | 1992 | KØGE | 9289AF | 50 m | 1:13.78 | |
49 | 123 | Niebling Nick | 1988 | TRITON | 8811AC | 50 m | 1:13.30 | EXT |
50 | 373 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 50 m | 1:13.68 | EXT |
51 | 333 | Petersen Thomas Hindborg | 1991 | GLADSAXE | 9115AC | 50 m | 1:13.76 | EXT |
52 | 145 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 50 m | 1:13.94 | EXT |
53 | 261 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 50 m | 1:14.09 | EXT |
54 | 198 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 50 m | 1:14.19 | EXT |
55 | 293 | Bielefeldt Frederik | 1991 | HOLSTEBRO | 9125AD | 50 m | 1:15.06 | EXT |
56 | 95 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 50 m | 1:15.59 | EXT |
57 | 221 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 50 m | 1:13.73 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 16, 100m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 50 m | 54.04 | |
2 | 44 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 57.22 | |
3 | 400 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALLERØD | 9072AE | 50 m | 57.54 | |
4 | 403 | Hjorth-Hansen Julie | 1984 | BIRKERØD | 8482AA | 50 m | 57.97 | |
5 | 230 | Lauridsen Line Præst | 1989 | WEST SWIM | 8994AA | 50 m | 58.47 | |
6 | 151 | Olsen Anja | 1993 | AGF | 9388AE | 50 m | 58.78 | |
7 | 179 | Lund Linda | 1984 | KVIK | 8442AA | 50 m | 58.81 | |
8 | 64 | Nielsen Randi F. | 1989 | OSLF | 8948AC | 50 m | 58.86 | |
9 | 401 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERØD | 9498AC | 50 m | 58.93 | |
10 | 439 | Thomsen Kristina | 1991 | JYLLINGE | 9196AG | 50 m | 59.48 | |
11 | 182 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 50 m | 59.67 | |
12 | 476 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 1:00.04 | |
13 | 416 | Finnman Una | 1991 | LYNGBY | 50 m | 1:00.16 | ||
14 | 402 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERØD | 9106AE | 50 m | 1:00.24 | |
15 | 513 | Juel Pernille | 1994 | RINGSTED | 9418AF | 50 m | 1:00.25 | |
16 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 1:00.30 | |
17 | 128 | Garðarnar Shaila Millum | 1984 | SUSVIM | 50 m | 1:00.34 | ||
18 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 1:00.54 | |
19 | 330 | Larsson Tenna | 1989 | GLADSAXE | 8962AE | 50 m | 1:00.55 | |
20 | 172 | Jalsøe Pernille | 1993 | KVIK | 9372AA | 50 m | 1:00.55 | |
21 | 298 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 1:00.59 | |
22 | 48 | Lei Kirstine | 1992 | HELSINGE | 9204AH | 50 m | 1:00.62 | |
23 | 398 | Skou Kristine | 1988 | ALLERØD | 8804AC | 50 m | 1:00.76 | |
24 | 173 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 1:00.81 | |
25 | 426 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 1:00.87 | |
26 | 201 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 1:01.02 | |
27 | 225 | Aagaard Anna | 1990 | WEST SWIM | 9042AH | 50 m | 1:01.03 | |
28 | 535 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 1:01.26 | |
29 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 1:01.29 | |
30 | 528 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 1:01.29 | |
31 | 310 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 1:01.31 | |
32 | 59 | Aagaard Tine | 1989 | OSK | 8986AA | 50 m | 1:01.32 | |
33 | 372 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 1:01.33 | |
34 | 358 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 1:01.59 | |
35 | 259 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 1:01.62 | |
36 | 287 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | HELSINGØR | 9354AF | 50 m | 1:01.74 | |
37 | 281 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 1:01.97 | |
38 | 581 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 1:02.02 | |
39 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 1:02.03 | |
40 | 284 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGØR | 8728AA | 50 m | 1:02.04 | |
41 | 63 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 1:02.10 | |
42 | 62 | Gregersen Line | 1994 | OSLF | 9422AA | 50 m | 1:02.11 | |
43 | 492 | Møller Stephanie | 1992 | FARUM | 9212AO | 50 m | 1:02.11 | |
44 | 399 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALLERØD | 9468AG | 50 m | 1:02.24 | |
45 | 120 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON | 9378AR | 50 m | 1:02.38 | |
46 | 567 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 1:02.42 | |
47 | 525 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 50 m | 1:02.43 | |
48 | 500 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 1:02.47 | |
49 | 448 | Langhorn Julie | 1994 | SLANGERUP | 9488AG | 50 m | 1:02.47 | |
50 | 305 | Hansen Pernille | 1991 | SK-SYD | 9134AJ | 50 m | 1:02.49 | |
51 | 82 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 1:02.57 | |
52 | 338 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 1:02.61 | |
53 | 587 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 1:02.75 | |
54 | 453 | Larsen Pernille Bak | 1991 | S 68 | 9146AB | 50 m | 1:02.75 | |
55 | 96 | Espensen Henriette | 1993 | SVENDBORG | 9318AR | 50 m | 1:02.77 | |
56 | 245 | Sørensen Matilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 50 m | 1:02.79 | |
57 | 54 | Pedersen Katrine Skov | 1989 | FREM | 8998AC | 50 m | 1:02.81 | |
58 | 157 | Hansen Marina Heller | 1994 | FR.SUND | 9404AL | 50 m | 1:02.82 | |
59 | 280 | Burmester Olivia | 1993 | HELSINGØR | 9334AE | 50 m | 1:02.83 | |
60 | 494 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | FARUM | 9162AE | 50 m | 1:02.84 | |
61 | 499 | Tvermoes Laura | 1993 | FARUM | 9324AC | 50 m | 1:02.85 | |
62 | 6 | Egesborg Emilie | 1992 | GENTOFTE | 9246AI | 50 m | 1:02.90 | |
63 | 15 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 1:02.97 | |
64 | 475 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | AALBORG | 9334AH | 50 m | 1:02.98 | |
65 | 437 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 50 m | 1:03.41 | |
66 | 317 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 50 m | 1:03.49 | |
67 | 233 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 50 m | 1:03.13 | EXT |
68 | 60 | Nielsen Helene | 1993 | OSK | 9344AK | 50 m | 1:03.62 | EXT |
69 | 168 | Bender Martine | 1994 | KVIK | 9456AL | 50 m | 1:03.63 | EXT |
70 | 309 | Martinsen Simone | 1994 | SK-SYD | 9474AH | 50 m | 1:03.70 | EXT |
71 | 447 | Jensen Maria | 1992 | SLANGERUP | 9292AK | 50 m | 1:03.73 | EXT |
72 | 443 | Petersen Melizza | 1994 | LAKSEN | 9486AK | 50 m | 1:03.91 | EXT |
73 | 158 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 50 m | 1:04.13 | EXT |
74 | 257 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 50 m | 1:04.63 | EXT |
75 | 77 | Appelsø Johanne | 1994 | ISHØJ | 9412AM | 50 m | 1:04.84 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 17, 200m Frisvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Glæsner Mads | 1988 | ALLERØD | 8893AA | 50 m | 1:48.51 | |
2 | 43 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 1:48.96 | |
3 | 226 | Carstensen Jacob | 1978 | WEST SWIM | 7833AA | 50 m | 1:50.29 | |
4 | 39 | Dall-Nielsen Emil | 1984 | ALLERØD | 8429AA | 50 m | 1:52.18 | |
5 | 496 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 1:52.89 | |
6 | 241 | Møller Nikolaj Kirketerp | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 50 m | 1:53.35 | |
7 | 472 | Joensen Pál | 1990 | AALBORG | 9055AC | 50 m | 1:53.53 | |
8 | 488 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 1:54.64 | |
9 | 490 | Lie Anders | 1991 | FARUM | 9105AF | 50 m | 1:55.39 | |
10 | 177 | Larsen Kristian Weber | 1990 | KVIK | 9031AA | 50 m | 1:55.71 | |
11 | 394 | Holkjær Andreas | 1990 | ALLERØD | 9011AD | 50 m | 1:55.82 | |
12 | 228 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 50 m | 1:56.43 | |
13 | 231 | Luplau Nicklas | 1989 | WEST SWIM | 8931AA | 50 m | 1:56.53 | |
14 | 42 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE | 8961AC | 50 m | 1:56.62 | |
15 | 171 | Hansen Tobias Urban | 1987 | KVIK | 8785AB | 50 m | 1:57.06 | |
16 | 141 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 1:57.25 | |
17 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 1:57.45 | |
18 | 139 | Arent Ruben | 1989 | AGF | 8983AC | 50 m | 1:57.89 | |
19 | 407 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 50 m | 1:57.89 | |
20 | 501 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 1:58.03 | |
21 | 346 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 50 m | 1:58.27 | |
22 | 340 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 1:58.90 | |
23 | 311 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 1:59.15 | |
24 | 429 | Thonesen Sune | 1983 | LYNGBY | 8391AA | 50 m | 1:59.46 | |
25 | 84 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE | 9001AC | 50 m | 1:59.49 | |
26 | 391 | Bak Marcus | 1991 | ALLERØD | 9199AF | 50 m | 1:59.53 | |
27 | 186 | Salinas Simon | 1985 | KVIK | 8555AB | 50 m | 1:59.54 | |
28 | 464 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 2:00.06 | |
29 | 87 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 50 m | 2:00.55 | |
30 | 31 | Bertelsen Martin | 1989 | SØLLERØD | 8997AC | 50 m | 2:00.76 | |
31 | 153 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 2:00.78 | |
32 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 2:00.86 | |
33 | 405 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 2:00.95 | |
34 | 76 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 2:01.25 | |
35 | 234 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 50 m | 2:01.47 | |
36 | 205 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 2:01.60 | |
37 | 467 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 2:01.60 | |
38 | 563 | Erichsen Christian | 1990 | AIF | 9059AD | 50 m | 2:01.73 | |
39 | 242 | Pedersen Martin | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 50 m | 2:01.90 | |
40 | 593 | Andersen Mads | 1990 | SØNDERBORG | 9079AE | 50 m | 2:02.03 | EFT |
41 | 478 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 2:02.42 | |
42 | 397 | Panduro Simon | 1988 | ALLERØD | 8803AA | 50 m | 2:02.45 | |
43 | 97 | Kingo Henrik | 1991 | SVENDBORG | 9123AB | 50 m | 2:02.49 | |
44 | 323 | Andersen Thor | 1992 | GLADSAXE | 9211AG | 50 m | 2:02.59 | |
45 | 471 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | AALBORG | 8875AC | 50 m | 2:02.61 | |
46 | 262 | Paaske Christian | 1992 | KØGE | 9261AD | 50 m | 2:02.69 | |
47 | 575 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 2:02.70 | |
48 | 147 | Jakobsen David | 1990 | AGF | 9013AD | 50 m | 2:02.74 | |
49 | 290 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 50 m | 2:02.82 | |
50 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 2:02.86 | |
51 | 356 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 2:02.95 | |
52 | 584 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 2:07.20 | EFT |
53 | 219 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 50 m | 2:03.20 | EXT |
54 | 51 | Seistrup Johan | 1989 | DELTA | 8957AE | 50 m | 2:03.32 | EXT |
55 | 465 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 2:03.57 | EXT |
56 | 560 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 2:05.70 | EXT |
57 | 195 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 50 m | 2:06.07 | EXT |
58 | 441 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 50 m | 2:06.86 | EXT |
59 | 388 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 50 m | 2:07.74 | EXT |
60 | 352 | Ruprecht Niklas | 1993 | HOLBÆK | 9349AL | 50 m | 2:08.61 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 18, 4X200m Frisvømning Piger Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Køge Piger | 1993 | KØGE | 50 m | 8:45.50 | ||
2 | 163 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 8:49.00 | ||
3 | 408 | Sigma Nordsjælland | 0 | SIGMA | 50 m | 8:55.00 | ||
4 | 523 | Elitesvøm Esbjerg Jun 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 8:55.09 | ||
5 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 8:55.79 | ||
6 | 136 | Agf Piger Junior 1 | 0 | AGF | 50 m | 9:05.00 | ||
7 | 69 | Sto Junior | 0 | STO 95 | 50 m | 9:05.30 | ||
8 | 557 | Hovedstaden Piger | 1994 | HOVEDSTAD | 50 m | 9:08.00 | ||
9 | 462 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 9:08.00 | ||
10 | 266 | Thisted SK | 0 | THISTED | 50 m | 9:08.68 | ||
11 | 277 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 50 m | 9:11.84 | ||
12 | 80 | Gti Piger | 1993 | GTI | 50 m | 9:13.87 | ||
13 | 13 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 50 m | 9:15.00 | ||
14 | 434 | A6 Piger | 1993 | A6 | 50 m | 9:22.72 | ||
15 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 9:25.79 | ||
16 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 9:31.82 | ||
17 | 101 | Silkeborg Piger | 1993 | SILKEBORG | 50 m | 9:34.02 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 19, 100m Fri Handicap Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 518 | Lassen Maria | 1994 | RINGSTED | 9468AL | 50 m | 1:09.94 | |
2 | 431 | Tønnesen Nadja Joy | 1987 | HASLEV | 8768AB | 50 m | 1:18.23 | |
3 | 348 | Pedersen Louise | 1979 | VEST | 7936AA | 50 m | 1:20.00 | |
4 | 273 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 1:20.99 | |
5 | 353 | Hansen Susan | 1987 | HIF | 50 m | 1:24.69 | ||
6 | 199 | Lauridsen Karina | 1976 | ST ESBJERG | 7642AA | 50 m | 1:34.51 | |
7 | 220 | Pedersen Majken B. D. | 1992 | TRITON V | 9202AI | 50 m | 1:38.82 | |
8 | 509 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 50 m | 1:39.84 | |
9 | 390 | Bendt Tanja | 1987 | ALLERØD | 8772AB | 50 m | 1:52.29 | |
10 | 517 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 2:17.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 20, 100m Fri Handicap Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 50 m | 59.99 | |
2 | 349 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | 1:04.10 | |
3 | 204 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 50 m | 1:06.11 | |
4 | 115 | Mortensen Niels | 1995 | PURHUS | 9561AO | 50 m | 1:14.09 | |
5 | 272 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 50 m | 1:15.72 | |
6 | 602 | Pedersen Jim | 1986 | ALLERØD | 8625AB | 50 m | 1:17.96 | |
7 | 265 | Pinnerup Nis Heide | 1991 | VIBORG IF | 50 m | 1:20.82 | ||
8 | 603 | Larsen Jonas | 1992 | STT | 9259AK | 50 m | 1:46.83 | |
9 | 114 | Popplewel Stefan | 1994 | HAARBY | 9441AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 21, 4X200m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Sigma Nordsjælland 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 8:10.36 | ||
2 | 519 | Elitesvøm Esbjerg 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 8:22.88 | ||
3 | 410 | Sigma Nordsjælland 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 8:31.40 | ||
4 | 163 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 8:35.99 | ||
5 | 274 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 8:45.42 | ||
6 | 67 | Sto Damer 1 | 0 | STO 95 | 50 m | 8:49.33 | ||
7 | 318 | Gsc Damer 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 8:49.99 | ||
8 | 250 | Køge Damer | 0 | KØGE | 50 m | 8:50.00 | ||
9 | 137 | Agf Piger Senior 1 | 0 | AGF | 50 m | 8:50.00 | ||
10 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 8:50.79 | ||
11 | 68 | Sto Damer 2 | 0 | STO 95 | 50 m | 8:55.00 | ||
12 | 292 | Hsc Damer | 1990 | HOLSTEBRO | 50 m | 9:01.23 | ||
13 | 302 | Syd Damer :-) | 1990 | SK-SYD | 50 m | 9:02.86 | ||
14 | 164 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 50 m | 9:03.99 | ||
15 | 481 | Farum Damer | 0 | FARUM | 50 m | 9:04.11 | ||
16 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 9:06.51 | ||
17 | 463 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 9:08.00 | ||
18 | 5 | Gentofte Damer | 0 | GENTOFTE | 50 m | 9:10.00 | ||
19 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 9:18.79 | ||
20 | 138 | Agf Piger Senior 2 | 0 | AGF | 50 m | 9:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 22, 1500m Frisvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Glæsner Mads | 1988 | ALLERØD | 8893AA | 50 m | 15:03.33 | |
2 | 472 | Joensen Pál | 1990 | AALBORG | 9055AC | 50 m | 15:18.37 | |
3 | 490 | Lie Anders | 1991 | FARUM | 9105AF | 50 m | 15:36.35 | |
4 | 488 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 15:51.89 | |
5 | 141 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 15:58.99 | |
6 | 231 | Luplau Nicklas | 1989 | WEST SWIM | 8931AA | 50 m | 16:09.19 | |
7 | 311 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 16:14.03 | |
8 | 356 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 16:24.59 | |
9 | 501 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 16:26.92 | |
10 | 346 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 50 m | 16:31.39 | |
11 | 340 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 16:38.37 | |
12 | 73 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE | 9211AC | 50 m | 16:39.44 | |
13 | 216 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 50 m | 16:54.40 | |
14 | 379 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 16:54.68 | |
15 | 88 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 50 m | 17:04.33 | |
16 | 262 | Paaske Christian | 1992 | KØGE | 9261AD | 50 m | 17:09.71 | |
17 | 147 | Jakobsen David | 1990 | AGF | 9013AD | 50 m | 17:14.88 | |
18 | 378 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 17:14.92 | |
19 | 31 | Bertelsen Martin | 1989 | SØLLERØD | 8997AC | 50 m | 17:15.08 | |
20 | 271 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 50 m | 17:18.10 | EXT |
21 | 363 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 50 m | 17:38.04 | EXT |
22 | 576 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 17:38.72 | EXT |
23 | 327 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 50 m | 17:44.81 | EXT |
24 | 460 | Bisgaard Kasper | 1991 | HORSENS | 9171AF | 50 m | 18:15.28 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 23, 100m Butterfly Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 50 m | 58.20 | |
2 | 44 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 58.87 | |
3 | 38 | Strandskov Michelle B. | 1991 | BIRKERØD | 9158AF | 50 m | 1:01.69 | |
4 | 150 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 1:02.50 | |
5 | 497 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 1:02.63 | |
6 | 280 | Burmester Olivia | 1993 | HELSINGØR | 9334AE | 50 m | 1:03.44 | |
7 | 400 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALLERØD | 9072AE | 50 m | 1:03.49 | |
8 | 63 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 1:03.98 | |
9 | 422 | Lindborg Eleonor | 1992 | LYNGBY | 50 m | 1:04.11 | ||
10 | 372 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 1:04.92 | |
11 | 385 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 50 m | 1:05.33 | |
12 | 10 | Leth Klara Grønne | 1990 | GENTOFTE | 9054AB | 50 m | 1:05.79 | |
13 | 298 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 1:06.01 | |
14 | 14 | Uhrbrand Josephine | 1991 | GENTOFTE | 9192AA | 50 m | 1:06.17 | |
15 | 59 | Aagaard Tine | 1989 | OSK | 8986AA | 50 m | 1:06.72 | |
16 | 444 | Seheim Sofie | 1991 | LAKSEN | 9174AF | 50 m | 1:06.80 | |
17 | 513 | Juel Pernille | 1994 | RINGSTED | 9418AF | 50 m | 1:06.90 | |
18 | 91 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 1:06.95 | |
19 | 402 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERØD | 9106AE | 50 m | 1:07.37 | |
20 | 282 | Grønlund Caroline | 1993 | HELSINGØR | 9356AE | 50 m | 1:07.42 | |
21 | 192 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 50 m | 1:07.58 | |
22 | 307 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 1:07.72 | |
23 | 82 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 1:08.14 | |
24 | 474 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 1:08.21 | |
25 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 1:08.31 | |
26 | 191 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 50 m | 1:08.52 | |
27 | 128 | Garðarnar Shaila Millum | 1984 | SUSVIM | 50 m | 1:08.64 | ||
28 | 18 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 50 m | 1:08.68 | |
29 | 157 | Hansen Marina Heller | 1994 | FR.SUND | 9404AL | 50 m | 1:08.72 | |
30 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 1:08.76 | |
31 | 581 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 1:08.80 | |
32 | 281 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 1:08.90 | |
33 | 155 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 50 m | 1:08.94 | |
34 | 468 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 50 m | 1:09.08 | |
35 | 562 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 1:09.15 | |
36 | 439 | Thomsen Kristina | 1991 | JYLLINGE | 9196AG | 50 m | 1:09.35 | |
37 | 539 | Aabroe Emma | 1994 | GI40HERMES | 9496AL | 50 m | 1:09.38 | |
38 | 287 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | HELSINGØR | 9354AF | 50 m | 1:09.44 | |
39 | 89 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 1:09.66 | |
40 | 104 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 50 m | 1:09.67 | |
41 | 75 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 1:09.73 | |
42 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 1:09.93 | |
43 | 301 | Thorsø Sofie | 1992 | HOLSTEBRO | 9216AH | 50 m | 1:10.01 | |
44 | 60 | Nielsen Helene | 1993 | OSK | 9344AK | 50 m | 1:10.12 | |
45 | 377 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 50 m | 1:10.12 | |
46 | 267 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 1:10.15 | |
47 | 505 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 50 m | 1:10.18 | |
48 | 475 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | AALBORG | 9334AH | 50 m | 1:10.33 | |
49 | 324 | Axelsen Katrine | 1992 | GLADSAXE | 9208AH | 50 m | 1:10.38 | |
50 | 260 | Pedersen Simone Norman | 1993 | KØGE | 9332AH | 50 m | 1:10.68 | |
51 | 582 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 1:10.73 | |
52 | 1 | Fløtti Hildur Á | 1993 | Fuglafjar | 50 m | 1:10.78 | ||
53 | 534 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 1:10.80 | |
54 | 587 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 1:10.87 | |
55 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 1:10.89 | |
56 | 23 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 50 m | 1:11.09 | |
57 | 486 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 1:11.10 | |
58 | 223 | Nørreslet Laura | 1994 | TRITON V | 9452AC | 50 m | 1:11.18 | |
59 | 15 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 1:11.19 | |
60 | 170 | Gersly Mia | 1991 | KVIK | 9124AC | 50 m | 1:11.20 | |
61 | 6 | Egesborg Emilie | 1992 | GENTOFTE | 9246AI | 50 m | 1:11.25 | |
62 | 257 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 50 m | 1:11.41 | |
63 | 435 | Duijm Marianne | 1993 | JYLLINGE | 9316AL | 50 m | 1:11.46 | |
64 | 347 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 50 m | 1:11.50 | |
65 | 183 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 50 m | 1:11.60 | EXT |
66 | 387 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 50 m | 1:11.77 | EXT |
67 | 351 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 1:12.12 | EXT |
68 | 436 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | JYLLINGE | 9366AB | 50 m | 1:12.99 | EXT |
69 | 168 | Bender Martine | 1994 | KVIK | 9456AL | 50 m | 1:13.21 | EXT |
70 | 443 | Petersen Melizza | 1994 | LAKSEN | 9486AK | 50 m | 1:13.51 | EXT |
71 | 389 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 50 m | 1:13.92 | EXT |
72 | 445 | Ervolder Belinda | 1995 | SLANGERUP | 9518AD | 50 m | 1:14.49 | EXT |
73 | 566 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 1:15.72 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 24, 100m Frisvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 579 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39 | 8559AA | 50 m | 49.25 | |
2 | 496 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 51.36 | |
3 | 241 | Møller Nikolaj Kirketerp | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 50 m | 51.55 | |
4 | 243 | Rusi Jani | 1984 | WEST SWIM | 8433AA | 50 m | 51.61 | |
5 | 39 | Dall-Nielsen Emil | 1984 | ALLERØD | 8429AA | 50 m | 51.62 | |
6 | 597 | Hansen Nicolai Graae | 1988 | WEST SWIM | 8847AB | 50 m | 51.89 | |
7 | 43 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 51.98 | |
8 | 325 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 52.29 | |
9 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 53.32 | |
10 | 464 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 53.51 | |
11 | 407 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 50 m | 53.56 | |
12 | 177 | Larsen Kristian Weber | 1990 | KVIK | 9031AA | 50 m | 53.68 | |
13 | 139 | Arent Ruben | 1989 | AGF | 8983AC | 50 m | 53.76 | |
14 | 471 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | AALBORG | 8875AC | 50 m | 53.77 | |
15 | 489 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 53.84 | |
16 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 53.94 | |
17 | 21 | Westh Alexander | 1982 | HILLERØD | 8273AA | 50 m | 53.94 | |
18 | 479 | Sørensen Peter | 1988 | AALBORG | 8885AA | 50 m | 53.94 | |
19 | 107 | Poulsen Michael | 1981 | SILKEBORG | 8197AA | 50 m | 54.09 | |
20 | 357 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 50 m | 54.35 | |
21 | 234 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 50 m | 54.37 | |
22 | 228 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 50 m | 54.38 | |
23 | 326 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 54.47 | |
24 | 42 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE | 8961AC | 50 m | 54.51 | |
25 | 226 | Carstensen Jacob | 1978 | WEST SWIM | 7833AA | 50 m | 54.55 | |
26 | 498 | Sefeld Rasmus | 1989 | FARUM | 8991AC | 50 m | 54.65 | |
27 | 575 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 54.69 | |
28 | 430 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 54.74 | |
29 | 580 | Erlendsson Stefan | 1988 | VI39 | 8883AC | 50 m | 54.74 | |
30 | 51 | Seistrup Johan | 1989 | DELTA | 8957AE | 50 m | 54.94 | |
31 | 190 | Wørmer Frederik | 1990 | KVIK | 9043AB | 50 m | 54.96 | |
32 | 84 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE | 9001AC | 50 m | 55.09 | |
33 | 11 | Linnet Otto | 1988 | GENTOFTE | 8867AB | 50 m | 55.12 | |
34 | 129 | Hofgaard Danjal Martin | 1989 | SUSVIM | 50 m | 55.12 | ||
35 | 417 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 50 m | 55.30 | |
36 | 3 | Mohr Pauli Ø. | 1991 | Fuglafjar | 50 m | 55.51 | ||
37 | 514 | Nielsen Kenneth | 1991 | RINGSTED | 9173AF | 50 m | 55.55 | |
38 | 420 | Kristensen Jesper | 1982 | LYNGBY | 8283AA | 50 m | 55.57 | |
39 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 55.67 | |
40 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 55.84 | |
41 | 242 | Pedersen Martin | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 50 m | 55.87 | |
42 | 564 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 55.89 | |
43 | 97 | Kingo Henrik | 1991 | SVENDBORG | 9123AB | 50 m | 55.90 | |
44 | 237 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 50 m | 55.90 | |
45 | 205 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 56.03 | |
46 | 346 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 50 m | 56.16 | |
47 | 569 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 50 m | 56.45 | |
48 | 466 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 50 m | 56.56 | |
49 | 240 | Johannessen Søren Martin | 1991 | WEST SWIM | 9149AF | 50 m | 56.57 | |
50 | 370 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 50 m | 56.69 | |
51 | 594 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 50 m | 56.73 | EFT |
52 | 143 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 50 m | 56.74 | |
53 | 303 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 50 m | 56.78 | |
54 | 323 | Andersen Thor | 1992 | GLADSAXE | 9211AG | 50 m | 56.82 | |
55 | 108 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 50 m | 55.87 | EXT |
56 | 375 | Pedersen Kaspar | 1989 | HERNING | 8969AA | 50 m | 56.64 | EXT |
57 | 465 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 56.86 | EXT |
58 | 491 | Mortensen Jakob Vinkler | 1987 | FARUM | 8761AB | 50 m | 57.16 | EXT |
59 | 570 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 57.31 | EXT |
60 | 263 | Warm Christian | 1992 | KØGE | 9289AF | 50 m | 57.53 | EXT |
61 | 186 | Salinas Simon | 1985 | KVIK | 8555AB | 50 m | 57.74 | EXT |
62 | 195 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 50 m | 57.75 | EXT |
63 | 438 | Rasmussen Bjarke | 1992 | JYLLINGE | 9261AH | 50 m | 57.85 | EXT |
64 | 560 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 59.92 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM | 8996AB | 50 m | 2:28.55 | |
2 | 25 | Dekker Lia | 1987 | DZ & PC | 50 m | 2:30.09 | ||
3 | 202 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 50 m | 2:33.11 | |
4 | 598 | Korotkov Anastasia | 1990 | HAPOEL | 50 m | 2:35.19 | EFT | |
5 | 416 | Finnman Una | 1991 | LYNGBY | 50 m | 2:37.08 | ||
6 | 535 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 2:40.50 | |
7 | 179 | Lund Linda | 1984 | KVIK | 8442AA | 50 m | 2:41.93 | |
8 | 142 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 2:44.12 | |
9 | 239 | Hedegaard Frederikke | 1993 | WEST SWIM | 9394AJ | 50 m | 2:44.22 | |
10 | 371 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 2:44.76 | |
11 | 82 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 2:45.48 | |
12 | 359 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 2:45.68 | |
13 | 140 | Bartela Josephina | 1994 | AGF | 9496AJ | 50 m | 2:45.80 | |
14 | 446 | Jensen Charlotte | 1992 | SLANGERUP | 9262AL | 50 m | 2:45.84 | |
15 | 181 | Pedersen Helena | 1991 | KVIK | 9168AD | 50 m | 2:46.61 | |
16 | 7 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 50 m | 2:46.65 | |
17 | 86 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 50 m | 2:47.08 | |
18 | 426 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 2:47.47 | |
19 | 295 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 50 m | 2:47.53 | |
20 | 125 | Thorup Mie | 1986 | TRITON | 8682AB | 50 m | 2:47.54 | |
21 | 362 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 2:48.05 | |
22 | 131 | Lamhauge Katarina | 1992 | SUSVIM | 50 m | 2:48.51 | ||
23 | 105 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 50 m | 2:48.67 | |
24 | 110 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 2:48.83 | |
25 | 27 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 2:49.20 | |
26 | 33 | Hall Frederikke | 1992 | SØLLERØD | 9224AD | 50 m | 2:49.24 | |
27 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 2:49.84 | |
28 | 419 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 50 m | 2:50.59 | |
29 | 473 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 2:50.89 | |
30 | 380 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 50 m | 2:51.08 | |
31 | 118 | Stubager Signe | 1992 | RINGE | 9244AD | 50 m | 2:51.99 | |
32 | 229 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 50 m | 2:52.00 | |
33 | 65 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 50 m | 2:52.31 | |
34 | 19 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 2:52.37 | |
35 | 383 | Damgaard Ditte | 1993 | KALUNDBORG | 9382AE | 50 m | 2:52.59 | |
36 | 61 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF | 9196AI | 50 m | 2:53.12 | |
37 | 337 | Szetu Sif | 1994 | GLADSAXE | 9436AF | 50 m | 2:53.12 | |
38 | 36 | Lensbjerg Marie | 1991 | SØLLERØD | 9114AE | 50 m | 2:53.21 | |
39 | 50 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | DELTA | 9378AA | 50 m | 2:53.44 | |
40 | 454 | Stange Camilla | 1989 | S 68 | 8974AD | 50 m | 2:53.78 | |
41 | 530 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 2:53.79 | |
42 | 536 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 2:54.44 | |
43 | 533 | Fleron Louise | 1990 | GI40HERMES | 9092AH | 50 m | 2:54.67 | |
44 | 224 | Stærk Mathilde | 1990 | TRITON V | 9082AB | 50 m | 2:54.94 | |
45 | 9 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 50 m | 2:55.34 | |
46 | 47 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 50 m | 2:55.64 | |
47 | 12 | Nikqi Donika | 1994 | GENTOFTE | 9406AE | 50 m | 2:55.75 | |
48 | 382 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 50 m | 2:55.82 | |
49 | 366 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 50 m | 2:55.85 | |
50 | 477 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 2:56.22 | |
51 | 161 | Thorsen Kimmie | 1992 | FR.SUND | 9288AH | 50 m | 2:56.52 | |
52 | 154 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 50 m | 2:53.19 | EXT |
53 | 71 | Damberg Julie | 1992 | GREVE | 9296AD | 50 m | 2:58.88 | EXT |
54 | 112 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 50 m | 2:59.31 | EXT |
55 | 315 | Nissen Rikke | 1994 | NAKSKOV | 9424AG | 50 m | 2:59.69 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 26, 200m Rygsvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Hansen Tobias Urban | 1987 | KVIK | 8785AB | 50 m | 2:04.07 | |
2 | 391 | Bak Marcus | 1991 | ALLERØD | 9199AF | 50 m | 2:05.09 | EFT |
3 | 599 | Talsky Boaz | 1989 | HAPOEL | 50 m | 2:06.09 | EFT | |
4 | 583 | Jensen Anders | 1987 | VI39 | 8709AA | 50 m | 2:06.83 | |
5 | 405 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 2:08.41 | |
6 | 404 | Jensen Mads | 1991 | BIRKERØD | 9179AA | 50 m | 2:09.21 | |
7 | 76 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 2:09.28 | |
8 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 2:09.97 | |
9 | 87 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 50 m | 2:10.76 | |
10 | 81 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 50 m | 2:11.57 | |
11 | 254 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 50 m | 2:11.65 | |
12 | 354 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 2:12.08 | |
13 | 244 | Sommer Patrick | 1988 | WEST SWIM | 8851AA | 50 m | 2:12.21 | |
14 | 200 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 50 m | 2:12.55 | |
15 | 430 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 2:13.91 | |
16 | 575 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 2:14.41 | |
17 | 360 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 2:15.33 | |
18 | 563 | Erichsen Christian | 1990 | AIF | 9059AD | 50 m | 2:16.04 | |
19 | 98 | Knoblauch Mads | 1993 | SVENDBORG | 9373AF | 50 m | 2:16.12 | |
20 | 502 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 2:16.35 | |
21 | 289 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 2:16.62 | |
22 | 45 | Andersen Mads | 1991 | HSK | 9183AD | 50 m | 2:16.70 | |
23 | 175 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 2:16.82 | |
24 | 143 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 50 m | 2:17.37 | |
25 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 2:17.78 | |
26 | 291 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 50 m | 2:17.96 | |
27 | 197 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 50 m | 2:18.31 | |
28 | 58 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 50 m | 2:19.73 | |
29 | 113 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 50 m | 2:19.85 | |
30 | 108 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 50 m | 2:20.07 | |
31 | 306 | Jensen Anders | 1990 | SK-SYD | 9085AD | 50 m | 2:20.37 | |
32 | 323 | Andersen Thor | 1992 | GLADSAXE | 9211AG | 50 m | 2:20.39 | |
33 | 532 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 2:21.20 | |
34 | 593 | Andersen Mads | 1990 | SØNDERBORG | 9079AE | 50 m | 2:21.21 | EFT |
35 | 585 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 50 m | 2:21.34 | |
36 | 506 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 50 m | 2:21.36 | |
37 | 215 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 2:21.40 | |
38 | 288 | Petersen Kasper Holt | 1991 | HELSINGØR | 9125AG | 50 m | 2:22.35 | |
39 | 421 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 50 m | 2:25.15 | EXT |
40 | 577 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 50 m | 2:28.45 | EXT |
41 | 116 | Boer Steven | 1985 | RINGE | 8575AA | 50 m | 2:30.08 | EXT |
42 | 117 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 50 m | 2:30.95 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 27, 400m Medley Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Hjorth-Hansen Julie | 1984 | BIRKERØD | 8482AA | 50 m | 4:40.34 | |
2 | 395 | Jansen Louise | 1984 | ALLERØD | 8432AA | 50 m | 4:50.37 | |
3 | 202 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 50 m | 4:52.00 | |
4 | 535 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 5:07.11 | |
5 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 5:09.63 | |
6 | 393 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 50 m | 5:13.33 | |
7 | 111 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 5:14.21 | |
8 | 89 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 5:14.36 | |
9 | 336 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 50 m | 5:14.48 | |
10 | 268 | Pedersen Christine M. | 1993 | THISTED | 9396AH | 50 m | 5:14.91 | |
11 | 310 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 5:14.98 | |
12 | 63 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 5:15.62 | |
13 | 267 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 5:16.50 | |
14 | 170 | Gersly Mia | 1991 | KVIK | 9124AC | 50 m | 5:17.06 | |
15 | 476 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 5:18.86 | |
16 | 120 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON | 9378AR | 50 m | 5:19.02 | |
17 | 330 | Larsson Tenna | 1989 | GLADSAXE | 8962AE | 50 m | 5:21.16 | |
18 | 75 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 5:21.22 | |
19 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 5:21.77 | |
20 | 146 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 5:22.31 | |
21 | 155 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 50 m | 5:23.68 | |
22 | 217 | Saud Yasmin | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 5:24.47 | |
23 | 259 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 5:24.58 | |
24 | 537 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 5:25.11 | |
25 | 295 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 50 m | 5:25.86 | |
26 | 264 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 5:26.04 | |
27 | 61 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF | 9196AI | 50 m | 5:26.96 | |
28 | 65 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 50 m | 5:27.87 | |
29 | 287 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | HELSINGØR | 9354AF | 50 m | 5:27.90 | |
30 | 511 | Hansen Kristine Olander | 1989 | RINGSTED | 8978AD | 50 m | 5:27.97 | |
31 | 588 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 50 m | 5:28.74 | |
32 | 562 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 5:28.99 | |
33 | 148 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 5:29.16 | |
34 | 435 | Duijm Marianne | 1993 | JYLLINGE | 9316AL | 50 m | 5:29.59 | |
35 | 260 | Pedersen Simone Norman | 1993 | KØGE | 9332AH | 50 m | 5:29.63 | |
36 | 453 | Larsen Pernille Bak | 1991 | S 68 | 9146AB | 50 m | 5:29.88 | |
37 | 19 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 5:29.97 | |
38 | 529 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 50 m | 5:30.16 | |
39 | 182 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 50 m | 5:30.60 | |
40 | 27 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 5:30.94 | |
41 | 446 | Jensen Charlotte | 1992 | SLANGERUP | 9262AL | 50 m | 5:31.02 | |
42 | 206 | Jacobsen Camilla L. | 1994 | NYBORG | 9486AG | 50 m | 5:32.82 | |
43 | 24 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 50 m | 5:49.47 | EXT |
44 | 445 | Ervolder Belinda | 1995 | SLANGERUP | 9518AD | 50 m | 5:49.63 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 28, 4X200m Frisvømning Drenge Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Farum Drenge | 0 | FARUM | 50 m | 7:44.01 | ||
2 | 408 | Sigma Nordsjælland | 0 | SIGMA | 50 m | 7:58.50 | ||
3 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 8:02.79 | ||
4 | 413 | Hold Junior | 0 | LYNGBY | 50 m | 8:07.23 | ||
5 | 523 | Elitesvøm Esbjerg Jun 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 8:10.93 | ||
6 | 78 | Gti Drenge | 1991 | GTI | 50 m | 8:13.38 | ||
7 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 8:16.00 | ||
8 | 461 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 8:16.00 | ||
9 | 319 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 8:19.99 | ||
10 | 133 | Agf Drenge Junior 1 | 0 | AGF | 50 m | 8:20.00 | ||
11 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 8:20.79 | ||
12 | 251 | Køge Drenge | 1992 | KØGE | 50 m | 8:25.50 | ||
13 | 433 | A6 Drenge | 1991 | A6 | 50 m | 8:30.00 | ||
14 | 211 | Herlev Drenge | 1991 | HERLEV | 50 m | 8:30.00 | ||
15 | 165 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 8:31.95 | ||
16 | 275 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 50 m | 8:35.55 | ||
17 | 92 | Svendborg Drenge | 0 | SVENDBORG | 50 m | 8:35.79 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 29, 4X200m Frisvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Elitesvøm Esbjerg 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 7:32.24 | ||
2 | 409 | Sigma Nordsjælland 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 7:33.70 | ||
3 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 7:37.79 | ||
4 | 483 | Farum Herrer 1 | 0 | FARUM | 50 m | 7:38.12 | ||
5 | 165 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 7:54.99 | ||
6 | 469 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 7:56.00 | ||
7 | 134 | Agf Drenge Senior 1 | 0 | AGF | 50 m | 7:58.00 | ||
8 | 410 | Sigma Nordsjælland 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 7:58.00 | ||
9 | 320 | Gsc Herrer 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 7:59.99 | ||
10 | 79 | Gti Herrer | 0 | GTI | 50 m | 8:03.40 | ||
11 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 8:08.00 | ||
12 | 166 | Kvik Herrer 2 | 0 | KVIK | 50 m | 8:10.00 | ||
13 | 470 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 50 m | 8:16.00 | ||
14 | 135 | Agf Drenge Senior 2 | 0 | AGF | 50 m | 8:20.00 | ||
15 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 8:20.79 | ||
16 | 252 | Køge Herrer | 0 | KØGE | 50 m | 8:25.50 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 30, 50m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 50 m | 24.52 | |
2 | 230 | Lauridsen Line Præst | 1989 | WEST SWIM | 8994AA | 50 m | 25.71 | |
3 | 400 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALLERØD | 9072AE | 50 m | 26.40 | |
4 | 179 | Lund Linda | 1984 | KVIK | 8442AA | 50 m | 26.63 | |
5 | 416 | Finnman Una | 1991 | LYNGBY | 50 m | 26.71 | ||
6 | 151 | Olsen Anja | 1993 | AGF | 9388AE | 50 m | 26.82 | |
7 | 44 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 26.87 | |
8 | 128 | Garðarnar Shaila Millum | 1984 | SUSVIM | 50 m | 27.05 | ||
9 | 439 | Thomsen Kristina | 1991 | JYLLINGE | 9196AG | 50 m | 27.14 | |
10 | 64 | Nielsen Randi F. | 1989 | OSLF | 8948AC | 50 m | 27.21 | |
11 | 426 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 27.46 | |
12 | 401 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERØD | 9498AC | 50 m | 27.55 | |
13 | 513 | Juel Pernille | 1994 | RINGSTED | 9418AF | 50 m | 27.57 | |
14 | 528 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 27.81 | |
15 | 48 | Lei Kirstine | 1992 | HELSINGE | 9204AH | 50 m | 27.86 | |
16 | 283 | Grønning Josephine | 1991 | HELSINGØR | 9192AI | 50 m | 27.91 | |
17 | 476 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 27.94 | |
18 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 27.99 | |
19 | 59 | Aagaard Tine | 1989 | OSK | 8986AA | 50 m | 28.05 | |
20 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 28.10 | |
21 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 28.17 | |
22 | 182 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 50 m | 28.24 | |
23 | 233 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 50 m | 28.28 | |
24 | 15 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 28.34 | |
25 | 372 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 28.37 | |
26 | 281 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 28.39 | |
27 | 62 | Gregersen Line | 1994 | OSLF | 9422AA | 50 m | 28.41 | |
28 | 359 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 28.48 | |
29 | 29 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 50 m | 28.48 | |
30 | 238 | Vanggård Thea | 1985 | WEST SWIM | 8568AA | 50 m | 28.49 | |
31 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 28.51 | |
32 | 173 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 28.53 | |
33 | 567 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 28.57 | |
34 | 172 | Jalsøe Pernille | 1993 | KVIK | 9372AA | 50 m | 28.67 | |
35 | 492 | Møller Stephanie | 1992 | FARUM | 9212AO | 50 m | 28.68 | |
36 | 499 | Tvermoes Laura | 1993 | FARUM | 9324AC | 50 m | 28.74 | |
37 | 398 | Skou Kristine | 1988 | ALLERØD | 8804AC | 50 m | 28.76 | |
38 | 280 | Burmester Olivia | 1993 | HELSINGØR | 9334AE | 50 m | 28.76 | |
39 | 155 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 50 m | 28.81 | |
40 | 225 | Aagaard Anna | 1990 | WEST SWIM | 9042AH | 50 m | 28.83 | |
41 | 448 | Langhorn Julie | 1994 | SLANGERUP | 9488AG | 50 m | 28.84 | |
42 | 530 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 28.84 | |
43 | 297 | Hundebøl Astrid Brink | 1991 | HOLSTEBRO | 9142AE | 50 m | 28.85 | |
44 | 259 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 28.88 | |
45 | 168 | Bender Martine | 1994 | KVIK | 9456AL | 50 m | 28.90 | |
46 | 268 | Pedersen Christine M. | 1993 | THISTED | 9396AH | 50 m | 28.94 | |
47 | 287 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | HELSINGØR | 9354AF | 50 m | 28.94 | |
48 | 443 | Petersen Melizza | 1994 | LAKSEN | 9486AK | 50 m | 28.94 | |
49 | 120 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON | 9378AR | 50 m | 28.95 | |
50 | 305 | Hansen Pernille | 1991 | SK-SYD | 9134AJ | 50 m | 28.97 | |
51 | 494 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | FARUM | 9162AE | 50 m | 28.98 | |
52 | 96 | Espensen Henriette | 1993 | SVENDBORG | 9318AR | 50 m | 29.00 | |
53 | 1 | Fløtti Hildur Á | 1993 | Fuglafjar | 50 m | 29.02 | ||
54 | 158 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 50 m | 29.05 | |
55 | 587 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 29.06 | |
56 | 36 | Lensbjerg Marie | 1991 | SØLLERØD | 9114AE | 50 m | 29.09 | |
57 | 447 | Jensen Maria | 1992 | SLANGERUP | 9292AK | 50 m | 29.10 | |
58 | 581 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 29.15 | |
59 | 75 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 29.15 | |
60 | 6 | Egesborg Emilie | 1992 | GENTOFTE | 9246AI | 50 m | 29.17 | |
61 | 385 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 50 m | 29.18 | |
62 | 310 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 29.20 | |
63 | 437 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 50 m | 29.23 | |
64 | 282 | Grønlund Caroline | 1993 | HELSINGØR | 9356AE | 50 m | 29.27 | |
65 | 32 | Frandsen Vibe Lyng | 1993 | SØLLERØD | 9378AH | 50 m | 29.27 | |
66 | 14 | Uhrbrand Josephine | 1991 | GENTOFTE | 9192AA | 50 m | 29.31 | |
67 | 267 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 29.35 | |
68 | 446 | Jensen Charlotte | 1992 | SLANGERUP | 9262AL | 50 m | 29.35 | |
69 | 309 | Martinsen Simone | 1994 | SK-SYD | 9474AH | 50 m | 29.36 | |
70 | 525 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 50 m | 29.37 | |
71 | 19 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 29.37 | |
72 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 29.37 | |
73 | 562 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 29.38 | |
74 | 561 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 29.40 | |
75 | 77 | Appelsø Johanne | 1994 | ISHØJ | 9412AM | 50 m | 29.44 | |
76 | 475 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | AALBORG | 9334AH | 50 m | 29.47 | |
77 | 201 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 29.49 | |
78 | 459 | Hansen Line Nadia | 1994 | HORSENS | 9456AI | 50 m | 29.58 | EXT |
79 | 28 | Schmidt Malene B. | 1991 | OPNØR | 9126AL | 50 m | 30.02 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 31, 50m Brystsvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Aggele Robin van | 1984 | DEN HOMMEL | 50 m | 28.10 | ||
2 | 37 | Valkengoed Thijs van | 1983 | WVZ | 50 m | 28.21 | ||
3 | 586 | Outinen Kristian | 1983 | VI39 | 8311AA | 50 m | 28.55 | |
4 | 227 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 29.22 | |
5 | 420 | Kristensen Jesper | 1982 | LYNGBY | 8283AA | 50 m | 29.40 | |
6 | 397 | Panduro Simon | 1988 | ALLERØD | 8803AA | 50 m | 29.66 | |
7 | 226 | Carstensen Jacob | 1978 | WEST SWIM | 7833AA | 50 m | 29.79 | |
8 | 176 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 50 m | 30.08 | |
9 | 278 | Andersen Mathias | 1991 | HELSINGØR | 9163AF | 50 m | 30.09 | |
10 | 189 | Svendsen Daniel | 1990 | KVIK | 9001AE | 50 m | 30.17 | |
11 | 487 | Hansen Jesper | 1989 | FARUM | 8913AA | 50 m | 30.27 | |
12 | 243 | Rusi Jani | 1984 | WEST SWIM | 8433AA | 50 m | 30.41 | |
13 | 406 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | BIRKERØD | 8871AA | 50 m | 30.52 | |
14 | 498 | Sefeld Rasmus | 1989 | FARUM | 8991AC | 50 m | 30.53 | |
15 | 489 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 30.72 | |
16 | 228 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 50 m | 30.72 | |
17 | 339 | Sørensen Marc | 1982 | GLADSAXE | 8247AA | 50 m | 30.74 | |
18 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 30.75 | |
19 | 507 | Øst-Jacobsen Thomas | 1988 | HVIDOVRE | 8877AB | 50 m | 30.90 | |
20 | 538 | Ro-Poulsen Joakim | 1988 | GI40HERMES | 8847AA | 50 m | 30.99 | |
21 | 83 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 50 m | 31.01 | |
22 | 188 | Storm Sebastian | 1990 | KVIK | 9053AA | 50 m | 31.10 | |
23 | 102 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 50 m | 31.12 | |
24 | 236 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 31.28 | |
25 | 510 | Andersen Nicolai | 1990 | RINGSTED | 9089AC | 50 m | 31.34 | |
26 | 564 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 31.51 | |
27 | 425 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 50 m | 31.54 | |
28 | 341 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 31.63 | |
29 | 185 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 31.65 | |
30 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 31.73 | |
31 | 130 | Hofgaard Jón | 1992 | SUSVIM | 50 m | 31.88 | ||
32 | 376 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 50 m | 31.90 | |
33 | 34 | Højholt Frederik | 1990 | SØLLERØD | 9057AF | 50 m | 31.90 | |
34 | 235 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 50 m | 31.92 | |
35 | 316 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 31.93 | |
36 | 374 | Otteskov Lars | 1986 | HERNING | 8639AA | 50 m | 31.98 | |
37 | 109 | Skjødt Steffen | 1987 | SILKEBORG | 8769AB | 50 m | 32.00 | |
38 | 458 | Lagoni Henrik | 1991 | HORSENS | 9187AD | 50 m | 32.02 | |
39 | 365 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 50 m | 32.08 | |
40 | 129 | Hofgaard Danjal Martin | 1989 | SUSVIM | 50 m | 32.12 | ||
41 | 514 | Nielsen Kenneth | 1991 | RINGSTED | 9173AF | 50 m | 32.27 | |
42 | 471 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | AALBORG | 8875AC | 50 m | 32.28 | |
43 | 457 | Lagoni Brian | 1985 | HORSENS | 8555AA | 50 m | 32.29 | |
44 | 46 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 50 m | 32.29 | |
45 | 16 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 32.31 | |
46 | 106 | Møller Mads | 1991 | SILKEBORG | 9141AG | 50 m | 32.39 | |
47 | 286 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 50 m | 32.39 | |
48 | 541 | Christensen Christian | 1991 | MK 31 | 9181AB | 50 m | 32.54 | |
49 | 196 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 50 m | 32.60 | |
50 | 90 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 50 m | 32.67 | |
51 | 504 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 32.70 | |
52 | 258 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 50 m | 32.79 | |
53 | 350 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 32.88 | |
54 | 569 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 50 m | 33.00 | |
55 | 22 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 50 m | 33.09 | |
56 | 373 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 50 m | 33.21 | |
57 | 516 | Sørensen Mads | 1987 | RINGSTED | 8713AB | 50 m | 33.22 | |
58 | 290 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 50 m | 33.27 | |
59 | 571 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 50 m | 33.39 | |
60 | 361 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 33.45 | |
61 | 293 | Bielefeldt Frederik | 1991 | HOLSTEBRO | 9125AD | 50 m | 33.68 | |
62 | 335 | Schultz Ulrik Rosenkvist | 1992 | GLADSAXE | 9251AH | 50 m | 33.70 | |
63 | 94 | Birkbak Anders | 1991 | SVENDBORG | 9175AA | 50 m | 33.74 | |
64 | 198 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 50 m | 33.77 | |
65 | 210 | Pedersen Mathias T. | 1989 | NYBORG | 8917AC | 50 m | 33.79 | EXT |
66 | 145 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 50 m | 34.19 | EXT |
67 | 333 | Petersen Thomas Hindborg | 1991 | GLADSAXE | 9115AC | 50 m | 34.40 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 32, 50m Rygsvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 28.25 | |
2 | 150 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 28.74 | |
3 | 497 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 30.06 | |
4 | 486 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 30.07 | |
5 | 422 | Lindborg Eleonor | 1992 | LYNGBY | 50 m | 30.27 | ||
6 | 230 | Lauridsen Line Præst | 1989 | WEST SWIM | 8994AA | 50 m | 30.27 | |
7 | 468 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 50 m | 30.55 | |
8 | 439 | Thomsen Kristina | 1991 | JYLLINGE | 9196AG | 50 m | 30.87 | |
9 | 55 | Pedersen Line Møller | 1989 | FREM | 8986AB | 50 m | 30.99 | |
10 | 62 | Gregersen Line | 1994 | OSLF | 9422AA | 50 m | 31.29 | |
11 | 182 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 50 m | 31.33 | |
12 | 283 | Grønning Josephine | 1991 | HELSINGØR | 9192AI | 50 m | 31.40 | |
13 | 238 | Vanggård Thea | 1985 | WEST SWIM | 8568AA | 50 m | 31.43 | |
14 | 345 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST | 9356AA | 50 m | 31.44 | |
15 | 57 | Tuvike Erika | 1991 | FREM | 9106AM | 50 m | 31.49 | |
16 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 31.72 | |
17 | 270 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 31.78 | |
18 | 426 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 32.03 | |
19 | 14 | Uhrbrand Josephine | 1991 | GENTOFTE | 9192AA | 50 m | 32.04 | |
20 | 574 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 32.06 | |
21 | 476 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 32.11 | |
22 | 347 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 50 m | 32.16 | |
23 | 214 | Koziol Kaya | 1992 | HERLEV | 9256AD | 50 m | 32.16 | |
24 | 492 | Møller Stephanie | 1992 | FARUM | 9212AO | 50 m | 32.27 | |
25 | 528 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 32.28 | |
26 | 157 | Hansen Marina Heller | 1994 | FR.SUND | 9404AL | 50 m | 32.36 | |
27 | 297 | Hundebøl Astrid Brink | 1991 | HOLSTEBRO | 9142AE | 50 m | 32.43 | |
28 | 89 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 32.43 | |
29 | 329 | Larsson Maika | 1993 | GLADSAXE | 9388AL | 50 m | 32.43 | |
30 | 124 | Rasmussen Natascha | 1989 | TRITON | 8996AA | 50 m | 32.55 | |
31 | 217 | Saud Yasmin | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 32.57 | |
32 | 172 | Jalsøe Pernille | 1993 | KVIK | 9372AA | 50 m | 32.58 | |
33 | 152 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 50 m | 32.83 | |
34 | 121 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON | 9144AE | 50 m | 32.88 | |
35 | 104 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 50 m | 32.96 | |
36 | 568 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 33.05 | |
37 | 529 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 50 m | 33.06 | |
38 | 268 | Pedersen Christine M. | 1993 | THISTED | 9396AH | 50 m | 33.08 | |
39 | 260 | Pedersen Simone Norman | 1993 | KØGE | 9332AH | 50 m | 33.15 | |
40 | 191 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 50 m | 33.16 | |
41 | 122 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON | 9382AJ | 50 m | 33.21 | |
42 | 537 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 33.21 | |
43 | 85 | Westergaard Malene | 1993 | TUNE | 9308AC | 50 m | 33.26 | |
44 | 343 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 50 m | 33.29 | |
45 | 495 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 33.30 | |
46 | 307 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 33.33 | |
47 | 338 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 33.34 | |
48 | 48 | Lei Kirstine | 1992 | HELSINGE | 9204AH | 50 m | 33.49 | |
49 | 282 | Grønlund Caroline | 1993 | HELSINGØR | 9356AE | 50 m | 33.50 | |
50 | 207 | Veerasingham Asvatha P. | 1993 | NYBORG | 9398AE | 50 m | 33.54 | |
51 | 309 | Martinsen Simone | 1994 | SK-SYD | 9474AH | 50 m | 33.55 | |
52 | 206 | Jacobsen Camilla L. | 1994 | NYBORG | 9486AG | 50 m | 33.58 | |
53 | 212 | Christensen Kamma | 1994 | HERLEV | 9448AJ | 50 m | 33.59 | |
54 | 264 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 33.61 | |
55 | 103 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 50 m | 33.63 | |
56 | 2 | Mohr Poula Ø. | 1995 | Fuglafjar | 50 m | 33.69 | ||
57 | 70 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE | 9388AA | 50 m | 33.71 | |
58 | 342 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 33.73 | |
59 | 444 | Seheim Sofie | 1991 | LAKSEN | 9174AF | 50 m | 33.81 | |
60 | 158 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 50 m | 33.92 | |
61 | 294 | Blæsbjerg Mette Marie | 1993 | HOLSTEBRO | 9396AL | 50 m | 33.92 | |
62 | 63 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 34.08 | |
63 | 448 | Langhorn Julie | 1994 | SLANGERUP | 9488AG | 50 m | 34.13 | |
64 | 562 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 34.18 | |
65 | 561 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 34.18 | |
66 | 36 | Lensbjerg Marie | 1991 | SØLLERØD | 9114AE | 50 m | 34.29 | |
67 | 169 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 50 m | 34.31 | |
68 | 511 | Hansen Kristine Olander | 1989 | RINGSTED | 8978AD | 50 m | 34.31 | |
69 | 29 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 50 m | 34.32 | |
70 | 508 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 50 m | 34.42 | |
71 | 193 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 50 m | 34.47 | |
72 | 26 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 50 m | 34.52 | EXT |
73 | 4 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 50 m | 35.06 | EXT |
74 | 246 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 50 m | 35.29 | EXT |
75 | 144 | Friis Simone | 1991 | AGF | 9156AG | 50 m | 36.82 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 33, 400m Medley Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 4:18.21 | |
2 | 404 | Jensen Mads | 1991 | BIRKERØD | 9179AA | 50 m | 4:30.07 | |
3 | 394 | Holkjær Andreas | 1990 | ALLERØD | 9011AD | 50 m | 4:32.39 | |
4 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 4:33.10 | |
5 | 171 | Hansen Tobias Urban | 1987 | KVIK | 8785AB | 50 m | 4:36.31 | |
6 | 177 | Larsen Kristian Weber | 1990 | KVIK | 9031AA | 50 m | 4:40.23 | |
7 | 72 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 50 m | 4:40.62 | |
8 | 141 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 4:42.26 | |
9 | 489 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 4:44.21 | |
10 | 502 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 4:45.08 | |
11 | 504 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 4:45.93 | |
12 | 326 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 4:46.21 | |
13 | 262 | Paaske Christian | 1992 | KØGE | 9261AD | 50 m | 4:47.67 | |
14 | 84 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE | 9001AC | 50 m | 4:48.10 | |
15 | 312 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 4:50.52 | |
16 | 218 | Wagner Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 4:52.03 | |
17 | 153 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 4:52.28 | |
18 | 279 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 4:53.14 | |
19 | 58 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 50 m | 4:53.88 | |
20 | 364 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 4:54.67 | |
21 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 4:55.20 | |
22 | 379 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 4:56.19 | |
23 | 429 | Thonesen Sune | 1983 | LYNGBY | 8391AA | 50 m | 4:56.85 | |
24 | 480 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 50 m | 4:57.20 | |
25 | 109 | Skjødt Steffen | 1987 | SILKEBORG | 8769AB | 50 m | 4:57.88 | |
26 | 34 | Højholt Frederik | 1990 | SØLLERØD | 9057AF | 50 m | 4:58.67 | |
27 | 532 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 4:59.19 | |
28 | 361 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 5:00.50 | |
29 | 593 | Andersen Mads | 1990 | SØNDERBORG | 9079AE | 50 m | 5:01.09 | EFT |
30 | 123 | Niebling Nick | 1988 | TRITON | 8811AC | 50 m | 5:01.59 | |
31 | 323 | Andersen Thor | 1992 | GLADSAXE | 9211AG | 50 m | 5:02.24 | |
32 | 159 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 5:02.40 | |
33 | 290 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 50 m | 5:04.34 | |
34 | 577 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 50 m | 5:05.05 | |
35 | 452 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 5:05.30 | |
36 | 576 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 5:05.49 | |
37 | 93 | Andersen Jonas | 1992 | SVENDBORG | 9271AE | 50 m | 5:05.58 | |
38 | 300 | Sørensen Rasmus Busk | 1991 | HOLSTEBRO | 9159AA | 50 m | 5:11.00 | EXT |
39 | 99 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487aj | 50 m | 5:12.45 | EXT |
40 | 261 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 50 m | 5:26.73 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 34, 100m Brystsvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM | 8996AB | 50 m | 1:08.75 | |
2 | 25 | Dekker Lia | 1987 | DZ & PC | 50 m | 1:09.15 | ||
3 | 416 | Finnman Una | 1991 | LYNGBY | 50 m | 1:10.68 | ||
4 | 598 | Korotkov Anastasia | 1990 | HAPOEL | 50 m | 1:12.39 | EFT | |
5 | 202 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 50 m | 1:12.95 | |
6 | 179 | Lund Linda | 1984 | KVIK | 8442AA | 50 m | 1:13.18 | |
7 | 446 | Jensen Charlotte | 1992 | SLANGERUP | 9262AL | 50 m | 1:15.68 | |
8 | 535 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 1:15.69 | |
9 | 142 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 1:15.69 | |
10 | 140 | Bartela Josephina | 1994 | AGF | 9496AJ | 50 m | 1:15.72 | |
11 | 181 | Pedersen Helena | 1991 | KVIK | 9168AD | 50 m | 1:16.25 | |
12 | 239 | Hedegaard Frederikke | 1993 | WEST SWIM | 9394AJ | 50 m | 1:17.03 | |
13 | 131 | Lamhauge Katarina | 1992 | SUSVIM | 50 m | 1:17.12 | ||
14 | 7 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 50 m | 1:17.31 | |
15 | 82 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 1:17.42 | |
16 | 444 | Seheim Sofie | 1991 | LAKSEN | 9174AF | 50 m | 1:17.57 | |
17 | 127 | Bærendsen Malan Vitalis | 1991 | SUSVIM | 50 m | 1:17.88 | ||
18 | 371 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 1:17.98 | |
19 | 295 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 50 m | 1:18.14 | |
20 | 125 | Thorup Mie | 1986 | TRITON | 8682AB | 50 m | 1:18.14 | |
21 | 362 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 1:18.19 | |
22 | 86 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 50 m | 1:18.32 | |
23 | 359 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 1:18.82 | |
24 | 36 | Lensbjerg Marie | 1991 | SØLLERØD | 9114AE | 50 m | 1:19.12 | |
25 | 229 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 50 m | 1:19.46 | |
26 | 330 | Larsson Tenna | 1989 | GLADSAXE | 8962AE | 50 m | 1:19.76 | |
27 | 110 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 1:19.77 | |
28 | 33 | Hall Frederikke | 1992 | SØLLERØD | 9224AD | 50 m | 1:19.96 | |
29 | 454 | Stange Camilla | 1989 | S 68 | 8974AD | 50 m | 1:20.27 | |
30 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 1:20.27 | |
31 | 393 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 50 m | 1:20.28 | |
32 | 426 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 1:20.54 | |
33 | 505 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 50 m | 1:20.81 | |
34 | 419 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 50 m | 1:20.83 | |
35 | 105 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 50 m | 1:20.86 | |
36 | 19 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 1:20.87 | |
37 | 382 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 50 m | 1:21.03 | |
38 | 380 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 50 m | 1:21.03 | |
39 | 27 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 1:21.04 | |
40 | 50 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | DELTA | 9378AA | 50 m | 1:21.14 | |
41 | 118 | Stubager Signe | 1992 | RINGE | 9244AD | 50 m | 1:21.23 | |
42 | 495 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 1:21.47 | |
43 | 61 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF | 9196AI | 50 m | 1:21.47 | |
44 | 222 | Matthiesen Amalie | 1994 | TRITON V | 9402AO | 50 m | 1:21.50 | |
45 | 383 | Damgaard Ditte | 1993 | KALUNDBORG | 9382AE | 50 m | 1:21.52 | |
46 | 9 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 50 m | 1:21.69 | |
47 | 530 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 1:21.72 | |
48 | 315 | Nissen Rikke | 1994 | NAKSKOV | 9424AG | 50 m | 1:21.76 | |
49 | 533 | Fleron Louise | 1990 | GI40HERMES | 9092AH | 50 m | 1:21.80 | |
50 | 10 | Leth Klara Grønne | 1990 | GENTOFTE | 9054AB | 50 m | 1:21.90 | |
51 | 112 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 50 m | 1:22.02 | |
52 | 154 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 50 m | 1:22.04 | |
53 | 65 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 50 m | 1:22.06 | |
54 | 299 | Malczynska Kamilla | 1993 | HOLSTEBRO | 9358AG | 50 m | 1:22.18 | |
55 | 224 | Stærk Mathilde | 1990 | TRITON V | 9082AB | 50 m | 1:22.23 | |
56 | 536 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 1:22.24 | |
57 | 28 | Schmidt Malene B. | 1991 | OPNØR | 9126AL | 50 m | 1:22.35 | |
58 | 305 | Hansen Pernille | 1991 | SK-SYD | 9134AJ | 50 m | 1:22.51 | |
59 | 161 | Thorsen Kimmie | 1992 | FR.SUND | 9288AH | 50 m | 1:22.64 | EXT |
60 | 477 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 1:22.64 | EXT |
61 | 337 | Szetu Sif | 1994 | GLADSAXE | 9436AF | 50 m | 1:22.69 | EXT |
62 | 12 | Nikqi Donika | 1994 | GENTOFTE | 9406AE | 50 m | 1:23.57 | EXT |
63 | 47 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 50 m | 1:24.57 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 35, 100m Rygsvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Wørmer Frederik | 1990 | KVIK | 9043AB | 50 m | 57.00 | |
2 | 599 | Talsky Boaz | 1989 | HAPOEL | 50 m | 58.10 | EFT | |
3 | 171 | Hansen Tobias Urban | 1987 | KVIK | 8785AB | 50 m | 58.13 | |
4 | 583 | Jensen Anders | 1987 | VI39 | 8709AA | 50 m | 58.70 | |
5 | 391 | Bak Marcus | 1991 | ALLERØD | 9199AF | 50 m | 58.79 | |
6 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 59.16 | |
7 | 244 | Sommer Patrick | 1988 | WEST SWIM | 8851AA | 50 m | 59.54 | |
8 | 76 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 59.86 | |
9 | 430 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 59.89 | |
10 | 87 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 50 m | 1:00.52 | |
11 | 405 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 1:00.57 | |
12 | 254 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 50 m | 1:00.60 | |
13 | 200 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 50 m | 1:01.06 | |
14 | 354 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 1:01.51 | |
15 | 175 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 1:02.07 | |
16 | 98 | Knoblauch Mads | 1993 | SVENDBORG | 9373AF | 50 m | 1:02.20 | |
17 | 113 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 50 m | 1:02.32 | |
18 | 81 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 50 m | 1:02.76 | |
19 | 360 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 1:03.14 | |
20 | 296 | Dreyer Philip | 1990 | HOLSTEBRO | 9053AD | 50 m | 1:03.23 | |
21 | 291 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 50 m | 1:03.53 | |
22 | 189 | Svendsen Daniel | 1990 | KVIK | 9001AE | 50 m | 1:03.58 | |
23 | 160 | Ritzau Christian | 1990 | FR.SUND | 9067AA | 50 m | 1:03.67 | |
24 | 289 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 1:03.97 | |
25 | 143 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 50 m | 1:03.99 | |
26 | 466 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 50 m | 1:04.24 | |
27 | 58 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 50 m | 1:04.27 | |
28 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 1:04.34 | |
29 | 428 | Skotte Thomas | 1988 | LYNGBY | 8877AA | 50 m | 1:04.47 | |
30 | 421 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 50 m | 1:04.47 | |
31 | 197 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 50 m | 1:04.59 | |
32 | 285 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 50 m | 1:04.79 | |
33 | 531 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 50 m | 1:05.04 | |
34 | 45 | Andersen Mads | 1991 | HSK | 9183AD | 50 m | 1:05.31 | |
35 | 352 | Ruprecht Niklas | 1993 | HOLBÆK | 9349AL | 50 m | 1:05.42 | |
36 | 381 | Hansen Rasmus Stendorph | 1990 | HERNING | 9055AE | 50 m | 1:05.54 | |
37 | 563 | Erichsen Christian | 1990 | AIF | 9059AD | 50 m | 1:05.62 | |
38 | 502 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 1:05.65 | |
39 | 288 | Petersen Kasper Holt | 1991 | HELSINGØR | 9125AG | 50 m | 1:05.66 | |
40 | 532 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 1:05.74 | |
41 | 316 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 1:05.81 | |
42 | 94 | Birkbak Anders | 1991 | SVENDBORG | 9175AA | 50 m | 1:06.05 | |
43 | 418 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 50 m | 1:06.12 | |
44 | 178 | Lund Jacob | 1990 | KVIK | 9085AA | 50 m | 1:06.28 | |
45 | 306 | Jensen Anders | 1990 | SK-SYD | 9085AD | 50 m | 1:07.22 | EXT |
46 | 117 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 50 m | 1:07.69 | EXT |
47 | 526 | Harmuth Philip | 1994 | BOV | 9449AJ | 50 m | 1:07.95 | EXT |
48 | 215 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 1:07.96 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 36, 400m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Friis Lotte | 1988 | ALLERØD | 8898AA | 50 m | 4:08.47 | |
2 | 399 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALLERØD | 9468AG | 50 m | 4:17.77 | |
3 | 232 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 4:22.50 | |
4 | 298 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 4:23.20 | |
5 | 245 | Sørensen Matilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 50 m | 4:26.69 | |
6 | 338 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 4:28.39 | |
7 | 64 | Nielsen Randi F. | 1989 | OSLF | 8948AC | 50 m | 4:28.83 | |
8 | 284 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGØR | 8728AA | 50 m | 4:29.32 | |
9 | 402 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERØD | 9106AE | 50 m | 4:31.39 | |
10 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 4:31.50 | |
11 | 358 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 4:32.91 | |
12 | 173 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 4:32.95 | |
13 | 172 | Jalsøe Pernille | 1993 | KVIK | 9372AA | 50 m | 4:33.35 | |
14 | 398 | Skou Kristine | 1988 | ALLERØD | 8804AC | 50 m | 4:33.41 | |
15 | 500 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 4:34.23 | |
16 | 132 | Simonsen Mona | 1991 | SUSVIM | 50 m | 4:34.25 | ||
17 | 336 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 50 m | 4:34.37 | |
18 | 313 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 4:34.89 | |
19 | 392 | Friis Trine | 1990 | ALLERØD | 9034AC | 50 m | 4:35.41 | |
20 | 310 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 4:35.55 | |
21 | 528 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 4:35.84 | |
22 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 4:36.25 | |
23 | 201 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 4:36.39 | |
24 | 38 | Strandskov Michelle B. | 1991 | BIRKERØD | 9158AF | 50 m | 4:36.90 | |
25 | 473 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 4:37.24 | |
26 | 492 | Møller Stephanie | 1992 | FARUM | 9212AO | 50 m | 4:38.92 | |
27 | 120 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON | 9378AR | 50 m | 4:39.86 | |
28 | 151 | Olsen Anja | 1993 | AGF | 9388AE | 50 m | 4:40.81 | |
29 | 63 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 4:40.86 | |
30 | 567 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 4:41.08 | |
31 | 581 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 4:41.18 | |
32 | 146 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 4:41.21 | |
33 | 503 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 50 m | 4:41.77 | |
34 | 54 | Pedersen Katrine Skov | 1989 | FREM | 8998AC | 50 m | 4:42.09 | |
35 | 27 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 4:42.21 | |
36 | 317 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 50 m | 4:42.45 | |
37 | 89 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 4:43.26 | |
38 | 534 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 4:43.63 | |
39 | 148 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 4:43.67 | |
40 | 20 | Steen-Andersen Maiken | 1992 | HILLERØD | 9236AD | 50 m | 4:43.89 | |
41 | 122 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON | 9382AJ | 50 m | 4:44.18 | |
42 | 596 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 50 m | 4:44.27 | EFT |
43 | 269 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 50 m | 4:44.62 | |
44 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 4:44.98 | |
45 | 587 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 4:45.04 | |
46 | 35 | Juhl Marianne | 1989 | SØLLERØD | 8946AD | 50 m | 4:45.13 | |
47 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 4:45.60 | |
48 | 75 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 4:46.02 | |
49 | 304 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 4:45.34 | RES |
50 | 424 | Petersen Louise Kaltoft | 1992 | LYNGBY | 9208AI | 50 m | 4:45.51 | RES |
51 | 170 | Gersly Mia | 1991 | KVIK | 9124AC | 50 m | 4:45.75 | RES |
52 | 15 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 4:46.91 | RES |
53 | 448 | Langhorn Julie | 1994 | SLANGERUP | 9488AG | 50 m | 4:47.56 | RES |
54 | 540 | Brylow Isabel | 1994 | MK 31 | 9452AJ | 50 m | 4:49.48 | RES |
55 | 355 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 4:55.26 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 37, 100m Butterfly Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 579 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39 | 8559AA | 50 m | 52.24 | |
2 | 126 | Aggele Robin van | 1984 | DEN HOMMEL | 50 m | 52.28 | ||
3 | 241 | Møller Nikolaj Kirketerp | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 50 m | 55.02 | |
4 | 39 | Dall-Nielsen Emil | 1984 | ALLERØD | 8429AA | 50 m | 55.91 | |
5 | 417 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 50 m | 56.13 | |
6 | 42 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE | 8961AC | 50 m | 56.52 | |
7 | 11 | Linnet Otto | 1988 | GENTOFTE | 8867AB | 50 m | 56.94 | |
8 | 190 | Wørmer Frederik | 1990 | KVIK | 9043AB | 50 m | 57.16 | |
9 | 575 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 57.19 | |
10 | 464 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 57.28 | |
11 | 467 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 57.36 | |
12 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 57.90 | |
13 | 237 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 50 m | 58.07 | |
14 | 141 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 58.25 | |
15 | 149 | Kallehave Benjamin | 1990 | AGF | 9029AC | 50 m | 58.67 | |
16 | 43 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 58.94 | |
17 | 8 | Houdet Pierre | 1989 | GENTOFTE | 8977AD | 50 m | 59.06 | |
18 | 213 | Düring Tobias | 1989 | HERLEV | 8959AB | 50 m | 59.16 | |
19 | 430 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 59.20 | |
20 | 391 | Bak Marcus | 1991 | ALLERØD | 9199AF | 50 m | 59.38 | |
21 | 488 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 59.45 | |
22 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 59.51 | |
23 | 279 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 59.64 | |
24 | 334 | Rasmussen Christian | 1989 | GLADSAXE | 8903AC | 50 m | 59.70 | |
25 | 234 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 50 m | 59.82 | |
26 | 147 | Jakobsen David | 1990 | AGF | 9013AD | 50 m | 59.93 | |
27 | 160 | Ritzau Christian | 1990 | FR.SUND | 9067AA | 50 m | 59.95 | |
28 | 21 | Westh Alexander | 1982 | HILLERØD | 8273AA | 50 m | 59.98 | |
29 | 564 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 59.98 | |
30 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 1:00.03 | |
31 | 504 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 1:00.07 | |
32 | 583 | Jensen Anders | 1987 | VI39 | 8709AA | 50 m | 1:00.15 | |
33 | 235 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 50 m | 1:00.41 | |
34 | 325 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 1:00.45 | |
35 | 510 | Andersen Nicolai | 1990 | RINGSTED | 9089AC | 50 m | 1:00.64 | |
36 | 479 | Sørensen Peter | 1988 | AALBORG | 8885AA | 50 m | 1:00.67 | |
37 | 236 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 1:00.69 | |
38 | 72 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 50 m | 1:00.72 | |
39 | 84 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE | 9001AC | 50 m | 1:00.81 | |
40 | 153 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 1:00.88 | |
41 | 228 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 50 m | 1:00.91 | |
42 | 175 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 1:01.05 | |
43 | 396 | Ortmann Andreas | 1991 | ALLERØD | 9169AC | 50 m | 1:01.15 | |
44 | 74 | Mølgaard Teiz | 1992 | GREVE | 9201AE | 50 m | 1:01.20 | |
45 | 205 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 1:01.30 | |
46 | 415 | Codam Kristoffer | 1990 | LYNGBY | 9071AD | 50 m | 1:01.30 | |
47 | 370 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 50 m | 1:01.64 | |
48 | 485 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 50 m | 1:01.66 | |
49 | 209 | Jensen Tobias T. | 1988 | NYBORG | 8813AC | 50 m | 1:01.87 | |
50 | 364 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 1:01.99 | |
51 | 308 | Løje Piet | 1991 | SK-SYD | 9135AD | 50 m | 1:02.02 | |
52 | 569 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 50 m | 1:02.17 | |
53 | 350 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 1:02.23 | |
54 | 174 | Johansson Troels | 1992 | KVIK | 9217AI | 50 m | 1:02.25 | |
55 | 303 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 50 m | 1:02.25 | |
56 | 93 | Andersen Jonas | 1992 | SVENDBORG | 9271AE | 50 m | 1:02.39 | |
57 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 1:02.41 | |
58 | 291 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 50 m | 1:02.42 | |
59 | 344 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 50 m | 1:02.74 | |
60 | 187 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 50 m | 1:02.75 | |
61 | 429 | Thonesen Sune | 1983 | LYNGBY | 8391AA | 50 m | 1:02.80 | |
62 | 285 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 50 m | 1:02.83 | |
63 | 418 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 50 m | 1:02.94 | |
64 | 584 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 1:05.11 | EFT |
65 | 194 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 50 m | 1:01.55 | EXT |
66 | 388 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 50 m | 1:03.54 | EXT |
67 | 449 | Skelsager Jacob | 1993 | SLANGERUP | 9313AG | 50 m | 1:03.90 | EXT |
68 | 515 | Rasmussen Jakob | 1992 | RINGSTED | 9215AI | 50 m | 1:04.49 | EXT |
69 | 22 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 50 m | 1:05.59 | EXT |
70 | 450 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 50 m | 1:06.44 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 38, 1500m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Friis Lotte | 1988 | ALLERØD | 8898AA | 50 m | 16:53.25 | |
2 | 245 | Sørensen Matilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 50 m | 17:02.67 | |
3 | 338 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 17:20.21 | |
4 | 201 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 17:37.31 | |
5 | 358 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 17:39.87 | |
6 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 17:40.96 | |
7 | 132 | Simonsen Mona | 1991 | SUSVIM | 50 m | 17:43.15 | ||
8 | 392 | Friis Trine | 1990 | ALLERØD | 9034AC | 50 m | 17:44.53 | |
9 | 336 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 50 m | 17:56.66 | |
10 | 284 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGØR | 8728AA | 50 m | 17:57.70 | |
11 | 534 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 17:58.60 | |
12 | 500 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 18:01.09 | |
13 | 310 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 18:07.86 | |
14 | 20 | Steen-Andersen Maiken | 1992 | HILLERØD | 9236AD | 50 m | 18:20.42 | |
15 | 146 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 18:21.87 | |
16 | 424 | Petersen Louise Kaltoft | 1992 | LYNGBY | 9208AI | 50 m | 18:29.40 | |
17 | 35 | Juhl Marianne | 1989 | SØLLERØD | 8946AD | 50 m | 18:31.32 | |
18 | 540 | Brylow Isabel | 1994 | MK 31 | 9452AJ | 50 m | 18:37.56 | |
19 | 304 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 18:39.66 | |
20 | 269 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 50 m | 18:39.80 | |
21 | 148 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 18:41.49 | |
22 | 596 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 50 m | 18:53.68 | EFT |
23 | 355 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 19:05.81 | |
24 | 383 | Damgaard Ditte | 1993 | KALUNDBORG | 9382AE | 50 m | 19:06.07 | |
25 | 49 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 19:09.54 | |
26 | 224 | Stærk Mathilde | 1990 | TRITON V | 9082AB | 50 m | 19:11.28 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 39, 50m Frisvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 579 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39 | 8559AA | 50 m | 22.08 | |
2 | 605 | Lang Flori | 1983 | USTER | 50 m | 22.27 | EFT | |
3 | 243 | Rusi Jani | 1984 | WEST SWIM | 8433AA | 50 m | 22.96 | |
4 | 241 | Møller Nikolaj Kirketerp | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 50 m | 23.52 | |
5 | 420 | Kristensen Jesper | 1982 | LYNGBY | 8283AA | 50 m | 23.57 | |
6 | 597 | Hansen Nicolai Graae | 1988 | WEST SWIM | 8847AB | 50 m | 23.69 | |
7 | 21 | Westh Alexander | 1982 | HILLERØD | 8273AA | 50 m | 23.72 | |
8 | 107 | Poulsen Michael | 1981 | SILKEBORG | 8197AA | 50 m | 23.88 | |
9 | 235 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 50 m | 23.95 | |
10 | 496 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 24.00 | |
11 | 171 | Hansen Tobias Urban | 1987 | KVIK | 8785AB | 50 m | 24.04 | |
12 | 325 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 24.08 | |
13 | 39 | Dall-Nielsen Emil | 1984 | ALLERØD | 8429AA | 50 m | 24.12 | |
14 | 578 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 24.16 | |
15 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 24.24 | |
16 | 471 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | AALBORG | 8875AC | 50 m | 24.28 | |
17 | 11 | Linnet Otto | 1988 | GENTOFTE | 8867AB | 50 m | 24.51 | |
18 | 407 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 50 m | 24.51 | |
19 | 357 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 50 m | 24.60 | |
20 | 190 | Wørmer Frederik | 1990 | KVIK | 9043AB | 50 m | 24.60 | |
21 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 24.65 | |
22 | 417 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 50 m | 24.65 | |
23 | 405 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 24.71 | |
24 | 365 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 50 m | 24.74 | |
25 | 51 | Seistrup Johan | 1989 | DELTA | 8957AE | 50 m | 24.77 | |
26 | 160 | Ritzau Christian | 1990 | FR.SUND | 9067AA | 50 m | 24.89 | |
27 | 580 | Erlendsson Stefan | 1988 | VI39 | 8883AC | 50 m | 24.92 | |
28 | 278 | Andersen Mathias | 1991 | HELSINGØR | 9163AF | 50 m | 24.93 | |
29 | 240 | Johannessen Søren Martin | 1991 | WEST SWIM | 9149AF | 50 m | 24.94 | |
30 | 467 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 25.00 | |
31 | 129 | Hofgaard Danjal Martin | 1989 | SUSVIM | 50 m | 25.01 | ||
32 | 139 | Arent Ruben | 1989 | AGF | 8983AC | 50 m | 25.01 | |
33 | 564 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 25.06 | |
34 | 3 | Mohr Pauli Ø. | 1991 | Fuglafjar | 50 m | 25.07 | ||
35 | 479 | Sørensen Peter | 1988 | AALBORG | 8885AA | 50 m | 25.12 | |
36 | 177 | Larsen Kristian Weber | 1990 | KVIK | 9031AA | 50 m | 25.12 | |
37 | 575 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 25.12 | |
38 | 490 | Lie Anders | 1991 | FARUM | 9105AF | 50 m | 25.13 | |
39 | 374 | Otteskov Lars | 1986 | HERNING | 8639AA | 50 m | 25.14 | |
40 | 464 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 25.15 | |
41 | 491 | Mortensen Jakob Vinkler | 1987 | FARUM | 8761AB | 50 m | 25.20 | |
42 | 189 | Svendsen Daniel | 1990 | KVIK | 9001AE | 50 m | 25.21 | |
43 | 237 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 50 m | 25.21 | |
44 | 386 | Jacobsen Jess Reese | 1982 | NORD | 8279AA | 50 m | 25.21 | |
45 | 326 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 25.23 | |
46 | 42 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE | 8961AC | 50 m | 25.27 | |
47 | 242 | Pedersen Martin | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 50 m | 25.27 | |
48 | 370 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 50 m | 25.28 | |
49 | 375 | Pedersen Kaspar | 1989 | HERNING | 8969AA | 50 m | 25.33 | |
50 | 234 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 50 m | 25.35 | |
51 | 442 | Hesselberg Patrick | 1991 | LAKSEN | 9177AE | 50 m | 25.40 | |
52 | 489 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 25.43 | |
53 | 514 | Nielsen Kenneth | 1991 | RINGSTED | 9173AF | 50 m | 25.43 | |
54 | 108 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 50 m | 25.46 | |
55 | 296 | Dreyer Philip | 1990 | HOLSTEBRO | 9053AD | 50 m | 25.47 | |
56 | 244 | Sommer Patrick | 1988 | WEST SWIM | 8851AA | 50 m | 25.48 | |
57 | 285 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 50 m | 25.49 | |
58 | 90 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 50 m | 25.52 | |
59 | 200 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 50 m | 25.52 | |
60 | 570 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 25.53 | |
61 | 504 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 25.54 | |
62 | 573 | Olsen Thorbjørn Antoine | 1987 | GSK | 8773AD | 50 m | 25.54 | |
63 | 498 | Sefeld Rasmus | 1989 | FARUM | 8991AC | 50 m | 25.57 | |
64 | 208 | Rasch Michael | 1985 | NYBORG | 8593AB | 50 m | 25.57 | |
65 | 76 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 25.72 | |
66 | 335 | Schultz Ulrik Rosenkvist | 1992 | GLADSAXE | 9251AH | 50 m | 25.77 | |
67 | 466 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 50 m | 25.80 | |
68 | 97 | Kingo Henrik | 1991 | SVENDBORG | 9123AB | 50 m | 25.81 | |
69 | 396 | Ortmann Andreas | 1991 | ALLERØD | 9169AC | 50 m | 25.83 | |
70 | 354 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 25.87 | |
71 | 178 | Lund Jacob | 1990 | KVIK | 9085AA | 50 m | 25.70 | EXT |
72 | 428 | Skotte Thomas | 1988 | LYNGBY | 8877AA | 50 m | 25.75 | EXT |
73 | 381 | Hansen Rasmus Stendorph | 1990 | HERNING | 9055AE | 50 m | 25.77 | EXT |
74 | 263 | Warm Christian | 1992 | KØGE | 9289AF | 50 m | 25.92 | EXT |
75 | 516 | Sørensen Mads | 1987 | RINGSTED | 8713AB | 50 m | 26.11 | EXT |
76 | 209 | Jensen Tobias T. | 1988 | NYBORG | 8813AC | 50 m | 26.18 | EXT |
77 | 210 | Pedersen Mathias T. | 1989 | NYBORG | 8917AC | 50 m | 26.28 | EXT |
78 | 438 | Rasmussen Bjarke | 1992 | JYLLINGE | 9261AH | 50 m | 26.48 | EXT |
79 | 293 | Bielefeldt Frederik | 1991 | HOLSTEBRO | 9125AD | 50 m | 26.66 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 40, 200m Medley Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Hjorth-Hansen Julie | 1984 | BIRKERØD | 8482AA | 50 m | 2:11.99 | |
2 | 395 | Jansen Louise | 1984 | ALLERØD | 8432AA | 50 m | 2:17.20 | |
3 | 202 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 50 m | 2:18.45 | |
4 | 416 | Finnman Una | 1991 | LYNGBY | 50 m | 2:18.63 | ||
5 | 598 | Korotkov Anastasia | 1990 | HAPOEL | 50 m | 2:20.29 | EFT | |
6 | 44 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 2:21.68 | |
7 | 422 | Lindborg Eleonor | 1992 | LYNGBY | 50 m | 2:23.26 | ||
8 | 393 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 50 m | 2:24.54 | |
9 | 535 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 2:25.00 | |
10 | 56 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM | 8996AB | 50 m | 2:25.53 | |
11 | 150 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 2:25.66 | |
12 | 399 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALLERØD | 9468AG | 50 m | 2:26.43 | |
13 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 2:26.91 | |
14 | 120 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON | 9378AR | 50 m | 2:27.51 | |
15 | 330 | Larsson Tenna | 1989 | GLADSAXE | 8962AE | 50 m | 2:28.27 | |
16 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 2:28.34 | |
17 | 402 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERØD | 9106AE | 50 m | 2:29.51 | |
18 | 214 | Koziol Kaya | 1992 | HERLEV | 9256AD | 50 m | 2:29.78 | |
19 | 476 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 2:29.80 | |
20 | 401 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERØD | 9498AC | 50 m | 2:30.07 | |
21 | 63 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 2:30.15 | |
22 | 142 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 2:30.46 | |
23 | 89 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 2:30.62 | |
24 | 239 | Hedegaard Frederikke | 1993 | WEST SWIM | 9394AJ | 50 m | 2:30.69 | |
25 | 268 | Pedersen Christine M. | 1993 | THISTED | 9396AH | 50 m | 2:31.31 | |
26 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 2:31.33 | |
27 | 111 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 2:31.72 | |
28 | 151 | Olsen Anja | 1993 | AGF | 9388AE | 50 m | 2:31.73 | |
29 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 2:31.76 | |
30 | 435 | Duijm Marianne | 1993 | JYLLINGE | 9316AL | 50 m | 2:31.77 | |
31 | 82 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 2:31.83 | |
32 | 513 | Juel Pernille | 1994 | RINGSTED | 9418AF | 50 m | 2:31.89 | |
33 | 305 | Hansen Pernille | 1991 | SK-SYD | 9134AJ | 50 m | 2:32.41 | |
34 | 172 | Jalsøe Pernille | 1993 | KVIK | 9372AA | 50 m | 2:32.48 | |
35 | 362 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 2:32.88 | |
36 | 444 | Seheim Sofie | 1991 | LAKSEN | 9174AF | 50 m | 2:33.11 | |
37 | 474 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 2:33.15 | |
38 | 372 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 2:33.22 | |
39 | 75 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 2:33.50 | |
40 | 562 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 2:33.52 | |
41 | 267 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 2:33.60 | |
42 | 439 | Thomsen Kristina | 1991 | JYLLINGE | 9196AG | 50 m | 2:33.69 | |
43 | 110 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 2:33.77 | |
44 | 495 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 2:33.97 | |
45 | 217 | Saud Yasmin | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 2:34.04 | |
46 | 10 | Leth Klara Grønne | 1990 | GENTOFTE | 9054AB | 50 m | 2:34.18 | |
47 | 182 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 50 m | 2:34.22 | |
48 | 229 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 50 m | 2:34.37 | |
49 | 15 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 2:34.43 | |
50 | 260 | Pedersen Simone Norman | 1993 | KØGE | 9332AH | 50 m | 2:34.45 | |
51 | 287 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | HELSINGØR | 9354AF | 50 m | 2:34.50 | |
52 | 27 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 2:34.55 | |
53 | 473 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 2:34.86 | |
54 | 588 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 50 m | 2:35.04 | |
55 | 170 | Gersly Mia | 1991 | KVIK | 9124AC | 50 m | 2:35.34 | |
56 | 264 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 2:35.49 | |
57 | 61 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF | 9196AI | 50 m | 2:35.55 | |
58 | 122 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON | 9382AJ | 50 m | 2:35.59 | |
59 | 66 | Villadsen Cecilie | 1995 | OSLF | 9584AF | 50 m | 2:35.70 | |
60 | 105 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 50 m | 2:35.84 | |
61 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 2:35.89 | |
62 | 530 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 2:35.94 | |
63 | 567 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 2:36.01 | |
64 | 259 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:36.11 | |
65 | 270 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 2:36.14 | |
66 | 19 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 2:36.17 | |
67 | 511 | Hansen Kristine Olander | 1989 | RINGSTED | 8978AD | 50 m | 2:36.27 | |
68 | 453 | Larsen Pernille Bak | 1991 | S 68 | 9146AB | 50 m | 2:36.38 | |
69 | 537 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 2:36.40 | |
70 | 371 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 2:36.47 | |
71 | 529 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 50 m | 2:36.70 | |
72 | 494 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | FARUM | 9162AE | 50 m | 2:36.72 | |
73 | 295 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 50 m | 2:36.74 | |
74 | 387 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 50 m | 2:38.32 | EXT |
75 | 366 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 50 m | 2:38.81 | EXT |
76 | 32 | Frandsen Vibe Lyng | 1993 | SØLLERØD | 9378AH | 50 m | 2:38.83 | EXT |
77 | 477 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 2:39.21 | EXT |
78 | 47 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 50 m | 2:39.97 | EXT |
79 | 71 | Damberg Julie | 1992 | GREVE | 9296AD | 50 m | 2:40.32 | EXT |
80 | 436 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | JYLLINGE | 9366AB | 50 m | 2:42.73 | EXT |
81 | 337 | Szetu Sif | 1994 | GLADSAXE | 9436AF | 50 m | 2:43.34 | EXT |
82 | 566 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 2:43.62 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 41, 800m Frisvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Joensen Pál | 1990 | AALBORG | 9055AC | 50 m | 7:56.90 | |
2 | 490 | Lie Anders | 1991 | FARUM | 9105AF | 50 m | 8:17.59 | |
3 | 488 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 8:19.72 | |
4 | 43 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 8:24.56 | |
5 | 231 | Luplau Nicklas | 1989 | WEST SWIM | 8931AA | 50 m | 8:32.22 | |
6 | 356 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 8:32.43 | |
7 | 141 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 8:32.71 | |
8 | 311 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 8:33.37 | |
9 | 496 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 8:33.75 | |
10 | 340 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 8:35.20 | |
11 | 346 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 50 m | 8:36.98 | |
12 | 84 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE | 9001AC | 50 m | 8:42.38 | |
13 | 228 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 50 m | 8:42.39 | |
14 | 73 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE | 9211AC | 50 m | 8:45.34 | |
15 | 501 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 8:45.90 | |
16 | 177 | Larsen Kristian Weber | 1990 | KVIK | 9031AA | 50 m | 8:50.35 | |
17 | 379 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 8:52.04 | |
18 | 219 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 50 m | 8:53.95 | |
19 | 216 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 50 m | 8:54.96 | |
20 | 478 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 8:56.50 | |
21 | 58 | Wermuth Lars | 1993 | FREM | 9395AH | 50 m | 8:57.97 | |
22 | 17 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 8:58.20 | |
23 | 205 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 8:59.44 | |
24 | 262 | Paaske Christian | 1992 | KØGE | 9261AD | 50 m | 9:00.17 | |
25 | 88 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 50 m | 9:01.24 | |
26 | 147 | Jakobsen David | 1990 | AGF | 9013AD | 50 m | 9:01.90 | |
27 | 452 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 9:02.13 | |
28 | 576 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 9:03.68 | |
29 | 378 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 9:06.94 | EXT |
30 | 271 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 50 m | 9:11.48 | EXT |
31 | 363 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 50 m | 9:11.54 | EXT |
32 | 327 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 50 m | 9:13.65 | EXT |
33 | 441 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 50 m | 9:14.70 | RES |
34 | 585 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 50 m | 9:19.88 | RES |
35 | 300 | Sørensen Rasmus Busk | 1991 | HOLSTEBRO | 9159AA | 50 m | 9:23.94 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 42, 4X100m Frisvømning Piger Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 4:03.30 | ||
2 | 253 | Køge Piger | 1993 | KØGE | 50 m | 4:04.50 | ||
3 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 4:04.79 | ||
4 | 136 | Agf Piger Junior 1 | 0 | AGF | 50 m | 4:08.00 | ||
5 | 277 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:08.90 | ||
6 | 408 | Sigma Nordsjælland | 0 | SIGMA | 50 m | 4:09.00 | ||
7 | 462 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:10.00 | ||
8 | 523 | Elitesvøm Esbjerg Jun 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:10.78 | ||
9 | 69 | Sto Junior | 0 | STO 95 | 50 m | 4:11.00 | ||
10 | 434 | A6 Piger | 1993 | A6 | 50 m | 4:12.27 | ||
11 | 13 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:14.00 | ||
12 | 80 | Gti Piger | 1993 | GTI | 50 m | 4:14.96 | ||
13 | 266 | Thisted SK | 0 | THISTED | 50 m | 4:15.04 | ||
14 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 4:16.91 | ||
15 | 557 | Hovedstaden Piger | 1994 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:18.00 | ||
16 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:19.29 | ||
17 | 322 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:19.99 | ||
18 | 524 | Elitesvøm Esbjerg Jun 2 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:36.34 | ||
19 | 101 | Silkeborg Piger | 1993 | SILKEBORG | 50 m | 4:42.08 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 43, 4X100m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Sigma Nordsjælland 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 3:48.60 | ||
2 | 519 | Elitesvøm Esbjerg 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 3:52.01 | ||
3 | 163 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 3:54.99 | ||
4 | 411 | Hold 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:55.24 | ||
5 | 410 | Sigma Nordsjælland 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 3:58.00 | ||
6 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 3:59.29 | ||
7 | 67 | Sto Damer 1 | 0 | STO 95 | 50 m | 4:00.34 | ||
8 | 137 | Agf Piger Senior 1 | 0 | AGF | 50 m | 4:04.00 | ||
9 | 274 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:04.04 | ||
10 | 520 | Elitesvøm Esbjerg 2 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:06.31 | ||
11 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 4:06.31 | ||
12 | 250 | Køge Damer | 0 | KØGE | 50 m | 4:08.00 | ||
13 | 5 | Gentofte Damer | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:08.00 | ||
14 | 68 | Sto Damer 2 | 0 | STO 95 | 50 m | 4:08.30 | ||
15 | 481 | Farum Damer | 0 | FARUM | 50 m | 4:09.05 | ||
16 | 432 | A6 Damer | 1991 | A6 | 50 m | 4:09.96 | ||
17 | 164 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 50 m | 4:09.99 | ||
18 | 318 | Gsc Damer 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:09.99 | ||
19 | 463 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:10.00 | ||
20 | 302 | Syd Damer :-) | 1990 | SK-SYD | 50 m | 4:10.26 | ||
21 | 412 | Hold 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:10.71 | ||
22 | 292 | Hsc Damer | 1990 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:12.00 | ||
23 | 544 | Hovedstaden Damer | 1990 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:12.00 | ||
24 | 119 | Triton Damer | 1986 | TRITON | 50 m | 4:13.00 | ||
25 | 138 | Agf Piger Senior 2 | 0 | AGF | 50 m | 4:18.00 | ||
26 | 30 | Søllerød Damer | 0 | SØLLERØD | 50 m | 4:18.28 | ||
27 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:18.29 | ||
28 | 451 | Hjørring Damer | 1989 | S 68 | 50 m | 4:18.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 44, 200m Butterfly Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 44 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 2:07.77 | |
2 | 38 | Strandskov Michelle B. | 1991 | BIRKERØD | 9158AF | 50 m | 2:18.76 | |
3 | 63 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 2:19.14 | |
4 | 497 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 2:19.61 | |
5 | 298 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 2:22.18 | |
6 | 280 | Burmester Olivia | 1993 | HELSINGØR | 9334AE | 50 m | 2:23.13 | |
7 | 284 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGØR | 8728AA | 50 m | 2:24.31 | |
8 | 256 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 2:24.70 | |
9 | 192 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 50 m | 2:25.29 | |
10 | 505 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 50 m | 2:25.97 | |
11 | 385 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 50 m | 2:26.32 | |
12 | 18 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 50 m | 2:27.98 | |
13 | 307 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 2:28.98 | |
14 | 402 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERØD | 9106AE | 50 m | 2:29.24 | |
15 | 155 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 50 m | 2:29.82 | |
16 | 10 | Leth Klara Grønne | 1990 | GENTOFTE | 9054AB | 50 m | 2:29.94 | |
17 | 181 | Pedersen Helena | 1991 | KVIK | 9168AD | 50 m | 2:30.87 | |
18 | 301 | Thorsø Sofie | 1992 | HOLSTEBRO | 9216AH | 50 m | 2:32.65 | |
19 | 474 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 2:32.87 | |
20 | 91 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 2:33.19 | |
21 | 82 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 2:33.28 | |
22 | 259 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:33.41 | |
23 | 184 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 2:33.86 | |
24 | 582 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 2:33.88 | |
25 | 539 | Aabroe Emma | 1994 | GI40HERMES | 9496AL | 50 m | 2:34.00 | |
26 | 439 | Thomsen Kristina | 1991 | JYLLINGE | 9196AG | 50 m | 2:34.79 | |
27 | 588 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 50 m | 2:35.25 | |
28 | 85 | Westergaard Malene | 1993 | TUNE | 9308AC | 50 m | 2:35.36 | |
29 | 148 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 2:35.49 | |
30 | 436 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | JYLLINGE | 9366AB | 50 m | 2:35.68 | |
31 | 562 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 2:35.79 | |
32 | 1 | Fløtti Hildur Á | 1993 | Fuglafjar | 50 m | 2:36.32 | ||
33 | 324 | Axelsen Katrine | 1992 | GLADSAXE | 9208AH | 50 m | 2:36.96 | |
34 | 371 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 2:37.15 | |
35 | 424 | Petersen Louise Kaltoft | 1992 | LYNGBY | 9208AI | 50 m | 2:37.35 | |
36 | 267 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 2:37.87 | |
37 | 445 | Ervolder Belinda | 1995 | SLANGERUP | 9518AD | 50 m | 2:38.17 | |
38 | 377 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 50 m | 2:38.42 | |
39 | 24 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 50 m | 2:38.70 | |
40 | 23 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 50 m | 2:38.87 | |
41 | 183 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 50 m | 2:39.13 | |
42 | 387 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 50 m | 2:39.17 | |
43 | 71 | Damberg Julie | 1992 | GREVE | 9296AD | 50 m | 2:39.63 | |
44 | 486 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 2:40.02 | |
45 | 351 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 2:40.06 | |
46 | 332 | Petersen Katrine | 1994 | GLADSAXE | 9412AD | 50 m | 2:40.16 | |
47 | 223 | Nørreslet Laura | 1994 | TRITON V | 9452AC | 50 m | 2:40.51 | |
48 | 328 | Larsen Malene Lind | 1994 | GLADSAXE | 9402AT | 50 m | 2:40.54 | |
49 | 61 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF | 9196AI | 50 m | 2:40.82 | |
50 | 35 | Juhl Marianne | 1989 | SØLLERØD | 8946AD | 50 m | 2:40.91 | |
51 | 331 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 2:40.94 | |
52 | 534 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 2:41.67 | |
53 | 440 | Bjerre Christine | 1991 | LAKSEN | 9152AH | 50 m | 2:42.26 | |
54 | 53 | Koch Astrid | 1994 | FREM | 9482AH | 50 m | 2:42.32 | |
55 | 566 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 2:42.39 | |
56 | 389 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 50 m | 2:47.17 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 45, 200m Brystsvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 2:13.70 | |
2 | 37 | Valkengoed Thijs van | 1983 | WVZ | 50 m | 2:15.38 | ||
3 | 397 | Panduro Simon | 1988 | ALLERØD | 8803AA | 50 m | 2:18.69 | |
4 | 487 | Hansen Jesper | 1989 | FARUM | 8913AA | 50 m | 2:19.49 | |
5 | 565 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 2:19.57 | |
6 | 420 | Kristensen Jesper | 1982 | LYNGBY | 8283AA | 50 m | 2:20.68 | |
7 | 236 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 2:21.79 | |
8 | 176 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 50 m | 2:24.11 | |
9 | 456 | Wigström Sebastian | 1991 | Bærum | 50 m | 2:24.63 | ||
10 | 228 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 50 m | 2:24.82 | |
11 | 406 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | BIRKERØD | 8871AA | 50 m | 2:25.77 | |
12 | 312 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 2:25.84 | |
13 | 185 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 2:26.45 | |
14 | 514 | Nielsen Kenneth | 1991 | RINGSTED | 9173AF | 50 m | 2:26.60 | |
15 | 489 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:27.15 | |
16 | 341 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 2:28.52 | |
17 | 109 | Skjødt Steffen | 1987 | SILKEBORG | 8769AB | 50 m | 2:29.17 | |
18 | 504 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 2:29.22 | |
19 | 83 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 50 m | 2:29.68 | |
20 | 34 | Højholt Frederik | 1990 | SØLLERØD | 9057AF | 50 m | 2:30.20 | |
21 | 427 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 2:30.29 | |
22 | 376 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 50 m | 2:30.76 | |
23 | 102 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 50 m | 2:30.85 | |
24 | 316 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 2:31.02 | |
25 | 458 | Lagoni Henrik | 1991 | HORSENS | 9187AD | 50 m | 2:32.17 | |
26 | 189 | Svendsen Daniel | 1990 | KVIK | 9001AE | 50 m | 2:32.77 | |
27 | 429 | Thonesen Sune | 1983 | LYNGBY | 8391AA | 50 m | 2:33.11 | |
28 | 258 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 50 m | 2:33.46 | |
29 | 286 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 50 m | 2:33.92 | |
30 | 394 | Holkjær Andreas | 1990 | ALLERØD | 9011AD | 50 m | 2:34.01 | |
31 | 16 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 2:34.22 | |
32 | 425 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 50 m | 2:35.23 | |
33 | 123 | Niebling Nick | 1988 | TRITON | 8811AC | 50 m | 2:35.57 | |
34 | 404 | Jensen Mads | 1991 | BIRKERØD | 9179AA | 50 m | 2:36.35 | |
35 | 379 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 2:36.45 | |
36 | 480 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 50 m | 2:37.10 | |
37 | 350 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 2:37.16 | |
38 | 364 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 2:37.19 | |
39 | 95 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 50 m | 2:37.77 | |
40 | 261 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 50 m | 2:38.39 | |
41 | 541 | Christensen Christian | 1991 | MK 31 | 9181AB | 50 m | 2:38.42 | |
42 | 72 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 50 m | 2:38.52 | |
43 | 361 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 2:38.68 | |
44 | 46 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 50 m | 2:38.76 | |
45 | 106 | Møller Mads | 1991 | SILKEBORG | 9141AG | 50 m | 2:38.82 | |
46 | 145 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 50 m | 2:38.90 | |
47 | 130 | Hofgaard Jón | 1992 | SUSVIM | 50 m | 2:39.12 | ||
48 | 198 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 50 m | 2:39.38 | |
49 | 373 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 50 m | 2:39.45 | |
50 | 188 | Storm Sebastian | 1990 | KVIK | 9053AA | 50 m | 2:39.47 | |
51 | 339 | Sørensen Marc | 1982 | GLADSAXE | 8247AA | 50 m | 2:39.89 | |
52 | 153 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 2:39.90 | |
53 | 333 | Petersen Thomas Hindborg | 1991 | GLADSAXE | 9115AC | 50 m | 2:39.94 | |
54 | 450 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 50 m | 2:51.43 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 46, 200m Rygsvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 2:10.27 | |
2 | 232 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 2:10.58 | |
3 | 422 | Lindborg Eleonor | 1992 | LYNGBY | 50 m | 2:14.80 | ||
4 | 592 | Lindborg Nathalie | 1991 | LYNGBY | 50 m | 2:19.40 | ||
5 | 403 | Hjorth-Hansen Julie | 1984 | BIRKERØD | 8482AA | 50 m | 2:19.53 | |
6 | 423 | Lindborg Ida | 1994 | LYNGBY | 50 m | 2:22.07 | ||
7 | 122 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON | 9382AJ | 50 m | 2:22.39 | |
8 | 399 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALLERØD | 9468AG | 50 m | 2:22.53 | |
9 | 294 | Blæsbjerg Mette Marie | 1993 | HOLSTEBRO | 9396AL | 50 m | 2:22.67 | |
10 | 40 | Friis Lotte | 1988 | ALLERØD | 8898AA | 50 m | 2:22.75 | |
11 | 572 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 2:24.12 | |
12 | 214 | Koziol Kaya | 1992 | HERLEV | 9256AD | 50 m | 2:24.32 | |
13 | 62 | Gregersen Line | 1994 | OSLF | 9422AA | 50 m | 2:25.81 | |
14 | 217 | Saud Yasmin | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 2:26.05 | |
15 | 347 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 50 m | 2:27.16 | |
16 | 468 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 50 m | 2:27.42 | |
17 | 568 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 2:27.70 | |
18 | 395 | Jansen Louise | 1984 | ALLERØD | 8432AA | 50 m | 2:27.79 | |
19 | 342 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 2:27.95 | |
20 | 268 | Pedersen Christine M. | 1993 | THISTED | 9396AH | 50 m | 2:27.98 | |
21 | 528 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 2:28.11 | |
22 | 393 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 50 m | 2:28.12 | |
23 | 89 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 2:28.42 | |
24 | 111 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 2:28.86 | |
25 | 511 | Hansen Kristine Olander | 1989 | RINGSTED | 8978AD | 50 m | 2:28.89 | |
26 | 124 | Rasmussen Natascha | 1989 | TRITON | 8996AA | 50 m | 2:29.10 | |
27 | 157 | Hansen Marina Heller | 1994 | FR.SUND | 9404AL | 50 m | 2:29.70 | |
28 | 270 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 2:29.85 | |
29 | 121 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON | 9144AE | 50 m | 2:29.95 | |
30 | 182 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 50 m | 2:30.29 | |
31 | 537 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 2:30.50 | |
32 | 476 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 2:30.55 | |
33 | 588 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 50 m | 2:30.80 | |
34 | 55 | Pedersen Line Møller | 1989 | FREM | 8986AB | 50 m | 2:31.21 | |
35 | 170 | Gersly Mia | 1991 | KVIK | 9124AC | 50 m | 2:31.36 | |
36 | 338 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 2:31.39 | |
37 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 2:31.42 | |
38 | 345 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST | 9356AA | 50 m | 2:31.42 | |
39 | 492 | Møller Stephanie | 1992 | FARUM | 9212AO | 50 m | 2:31.50 | |
40 | 173 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 2:31.54 | |
41 | 57 | Tuvike Erika | 1991 | FREM | 9106AM | 50 m | 2:31.76 | |
42 | 343 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 50 m | 2:31.81 | |
43 | 264 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 2:32.06 | |
44 | 255 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 2:32.52 | |
45 | 495 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 2:32.61 | |
46 | 329 | Larsson Maika | 1993 | GLADSAXE | 9388AL | 50 m | 2:32.93 | |
47 | 500 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 2:33.00 | |
48 | 206 | Jacobsen Camilla L. | 1994 | NYBORG | 9486AG | 50 m | 2:33.22 | |
49 | 260 | Pedersen Simone Norman | 1993 | KØGE | 9332AH | 50 m | 2:33.26 | |
50 | 191 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 50 m | 2:33.34 | |
51 | 18 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 50 m | 2:33.84 | |
52 | 64 | Nielsen Randi F. | 1989 | OSLF | 8948AC | 50 m | 2:33.86 | |
53 | 366 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 50 m | 2:33.95 | |
54 | 282 | Grønlund Caroline | 1993 | HELSINGØR | 9356AE | 50 m | 2:34.41 | |
55 | 146 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 2:34.47 | |
56 | 4 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 50 m | 2:34.64 | |
57 | 574 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 2:34.65 | |
58 | 103 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 50 m | 2:35.07 | |
59 | 336 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 50 m | 2:35.23 | |
60 | 118 | Stubager Signe | 1992 | RINGE | 9244AD | 50 m | 2:35.30 | |
61 | 169 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 50 m | 2:35.46 | |
62 | 212 | Christensen Kamma | 1994 | HERLEV | 9448AJ | 50 m | 2:35.76 | |
63 | 152 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 50 m | 2:35.84 | |
64 | 75 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 2:36.02 | |
65 | 355 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 2:36.40 | |
66 | 562 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 2:37.20 | |
67 | 2 | Mohr Poula Ø. | 1995 | Fuglafjar | 50 m | 2:37.25 | ||
68 | 455 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 50 m | 2:37.31 | |
69 | 297 | Hundebøl Astrid Brink | 1991 | HOLSTEBRO | 9142AE | 50 m | 2:37.34 | |
70 | 508 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 50 m | 2:37.49 | |
71 | 65 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 50 m | 2:37.60 | |
72 | 384 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 50 m | 2:37.64 | |
73 | 435 | Duijm Marianne | 1993 | JYLLINGE | 9316AL | 50 m | 2:37.68 | |
74 | 26 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 50 m | 2:37.76 | |
75 | 440 | Bjerre Christine | 1991 | LAKSEN | 9152AH | 50 m | 2:39.49 | EXT |
76 | 246 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 50 m | 2:39.51 | EXT |
77 | 193 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 50 m | 2:39.72 | EXT |
78 | 60 | Nielsen Helene | 1993 | OSK | 9344AK | 50 m | 2:41.50 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 47, 4X100m Medley Drenge Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 3:59.29 | ||
2 | 523 | Elitesvøm Esbjerg Jun 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:01.09 | ||
3 | 408 | Sigma Nordsjælland | 0 | SIGMA | 50 m | 4:04.90 | ||
4 | 78 | Gti Drenge | 1991 | GTI | 50 m | 4:07.82 | ||
5 | 165 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 4:07.99 | ||
6 | 368 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 50 m | 4:08.41 | ||
7 | 413 | Hold Junior | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:08.57 | ||
8 | 275 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:11.82 | ||
9 | 524 | Elitesvøm Esbjerg Jun 2 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:11.84 | ||
10 | 461 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:12.00 | ||
11 | 251 | Køge Drenge | 1992 | KØGE | 50 m | 4:12.50 | ||
12 | 133 | Agf Drenge Junior 1 | 0 | AGF | 50 m | 4:15.00 | ||
13 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:16.79 | ||
14 | 92 | Svendborg Drenge | 0 | SVENDBORG | 50 m | 4:18.43 | ||
15 | 369 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 50 m | 4:18.71 | ||
16 | 319 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:19.99 | ||
17 | 211 | Herlev Drenge | 1991 | HERLEV | 50 m | 4:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 48, 4X100m Medley Piger Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Agf Piger Junior 1 | 0 | AGF | 50 m | 4:35.00 | ||
2 | 408 | Sigma Nordsjælland | 0 | SIGMA | 50 m | 4:35.41 | ||
3 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 4:37.79 | ||
4 | 523 | Elitesvøm Esbjerg Jun 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:39.12 | ||
5 | 253 | Køge Piger | 1993 | KØGE | 50 m | 4:40.00 | ||
6 | 557 | Hovedstaden Piger | 1994 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:41.00 | ||
7 | 80 | Gti Piger | 1993 | GTI | 50 m | 4:41.78 | ||
8 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:41.79 | ||
9 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 4:41.90 | ||
10 | 13 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:42.00 | ||
11 | 462 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:42.00 | ||
12 | 322 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:44.99 | ||
13 | 163 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 4:47.99 | ||
14 | 266 | Thisted SK | 0 | THISTED | 50 m | 4:48.97 | ||
15 | 101 | Silkeborg Piger | 1993 | SILKEBORG | 50 m | 4:51.61 | ||
16 | 434 | A6 Piger | 1993 | A6 | 50 m | 4:55.00 | ||
17 | 524 | Elitesvøm Esbjerg Jun 2 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 5:04.37 | ||
18 | 69 | Sto Junior | 0 | STO 95 | 50 m | 5:41.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 49, 4X100m Medley Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 3:44.79 | ||
2 | 409 | Sigma Nordsjælland 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 3:48.00 | ||
3 | 519 | Elitesvøm Esbjerg 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 3:48.04 | ||
4 | 411 | Hold 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:54.18 | ||
5 | 165 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 3:54.89 | ||
6 | 520 | Elitesvøm Esbjerg 2 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 3:55.17 | ||
7 | 410 | Sigma Nordsjælland 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 3:56.80 | ||
8 | 483 | Farum Herrer 1 | 0 | FARUM | 50 m | 3:59.03 | ||
9 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 3:59.29 | ||
10 | 79 | Gti Herrer | 0 | GTI | 50 m | 4:01.89 | ||
11 | 469 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:02.00 | ||
12 | 320 | Gsc Herrer 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:04.99 | ||
13 | 521 | Elitesvøm Esbjerg 3 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:05.12 | ||
14 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 4:08.41 | ||
15 | 166 | Kvik Herrer 2 | 0 | KVIK | 50 m | 4:08.69 | ||
16 | 134 | Agf Drenge Senior 1 | 0 | AGF | 50 m | 4:10.00 | ||
17 | 484 | Farum Herrer 2 | 0 | FARUM | 50 m | 4:10.12 | ||
18 | 100 | Silkeborg Herrer | 1987 | SILKEBORG | 50 m | 4:11.30 | ||
19 | 276 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:11.82 | ||
20 | 470 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:12.00 | ||
21 | 252 | Køge Herrer | 0 | KØGE | 50 m | 4:12.50 | ||
22 | 551 | Hovedstaden Herrer | 1988 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:13.00 | ||
23 | 522 | Elitesvøm Esbjerg 4 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:14.89 | ||
24 | 321 | Gsc Herrer 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:14.99 | ||
25 | 512 | Ringsted Herrer | 0 | RINGSTED | 50 m | 4:15.00 | ||
26 | 591 | Vat 3 | 0 | VAT | 50 m | 4:15.79 | ||
27 | 167 | Kvik Herrer 3 | 0 | KVIK | 50 m | 4:15.99 | ||
28 | 135 | Agf Drenge Senior 2 | 0 | AGF | 50 m | 4:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 50, 4X100m Medley Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Elitesvøm Esbjerg 1 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:12.91 | ||
2 | 409 | Sigma Nordsjælland 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 4:15.20 | ||
3 | 411 | Hold 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:16.78 | ||
4 | 163 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 50 m | 4:20.30 | ||
5 | 67 | Sto Damer 1 | 0 | STO 95 | 50 m | 4:20.94 | ||
6 | 137 | Agf Piger Senior 1 | 0 | AGF | 50 m | 4:24.00 | ||
7 | 410 | Sigma Nordsjælland 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 4:26.50 | ||
8 | 432 | A6 Damer | 1991 | A6 | 50 m | 4:30.67 | ||
9 | 367 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 4:32.17 | ||
10 | 481 | Farum Damer | 0 | FARUM | 50 m | 4:32.19 | ||
11 | 412 | Hold 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:34.72 | ||
12 | 549 | Hovedstaden Damer | 1992 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:35.00 | ||
13 | 292 | Hsc Damer | 1990 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:35.00 | ||
14 | 5 | Gentofte Damer | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:36.80 | ||
15 | 589 | Vat 1 | 0 | VAT | 50 m | 4:37.29 | ||
16 | 590 | Vat 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:39.79 | ||
17 | 318 | Gsc Damer 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:39.99 | ||
18 | 463 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:42.00 | ||
19 | 274 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:42.76 | ||
20 | 164 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 50 m | 4:43.29 | ||
21 | 250 | Køge Damer | 0 | KØGE | 50 m | 4:45.00 | ||
22 | 520 | Elitesvøm Esbjerg 2 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 4:45.69 | ||
23 | 138 | Agf Piger Senior 2 | 0 | AGF | 50 m | 4:48.00 | ||
24 | 302 | Syd Damer :-) | 1990 | SK-SYD | 50 m | 4:50.49 | ||
25 | 156 | Piger Frederikssund | 1992 | FR.SUND | 50 m | 4:51.62 | ||
26 | 119 | Triton Damer | 1986 | TRITON | 50 m | 4:52.00 | ||
27 | 521 | Elitesvøm Esbjerg 3 | 0 | ELITESVØM | 50 m | 5:01.56 | ||
28 | 68 | Sto Damer 2 | 0 | STO 95 | 50 m | 5:35.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |