Startliste for DM-L/DJM-L og Danish Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 34, 100m Brystsvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM | 8996AB | 50 m | 1:08.75 | |
2 | 25 | Dekker Lia | 1987 | DZ & PC | 50 m | 1:09.15 | ||
3 | 416 | Finnman Una | 1991 | LYNGBY | 50 m | 1:10.68 | ||
4 | 598 | Korotkov Anastasia | 1990 | HAPOEL | 50 m | 1:12.39 | EFT | |
5 | 202 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 50 m | 1:12.95 | |
6 | 179 | Lund Linda | 1984 | KVIK | 8442AA | 50 m | 1:13.18 | |
7 | 446 | Jensen Charlotte | 1992 | SLANGERUP | 9262AL | 50 m | 1:15.68 | |
8 | 535 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 1:15.69 | |
9 | 142 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 1:15.69 | |
10 | 140 | Bartela Josephina | 1994 | AGF | 9496AJ | 50 m | 1:15.72 | |
11 | 181 | Pedersen Helena | 1991 | KVIK | 9168AD | 50 m | 1:16.25 | |
12 | 239 | Hedegaard Frederikke | 1993 | WEST SWIM | 9394AJ | 50 m | 1:17.03 | |
13 | 131 | Lamhauge Katarina | 1992 | SUSVIM | 50 m | 1:17.12 | ||
14 | 7 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 50 m | 1:17.31 | |
15 | 82 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 1:17.42 | |
16 | 444 | Seheim Sofie | 1991 | LAKSEN | 9174AF | 50 m | 1:17.57 | |
17 | 127 | Bærendsen Malan Vitalis | 1991 | SUSVIM | 50 m | 1:17.88 | ||
18 | 371 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 1:17.98 | |
19 | 295 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 50 m | 1:18.14 | |
20 | 125 | Thorup Mie | 1986 | TRITON | 8682AB | 50 m | 1:18.14 | |
21 | 362 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 1:18.19 | |
22 | 86 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 50 m | 1:18.32 | |
23 | 359 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 1:18.82 | |
24 | 36 | Lensbjerg Marie | 1991 | SØLLERØD | 9114AE | 50 m | 1:19.12 | |
25 | 229 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 50 m | 1:19.46 | |
26 | 330 | Larsson Tenna | 1989 | GLADSAXE | 8962AE | 50 m | 1:19.76 | |
27 | 110 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 1:19.77 | |
28 | 33 | Hall Frederikke | 1992 | SØLLERØD | 9224AD | 50 m | 1:19.96 | |
29 | 454 | Stange Camilla | 1989 | S 68 | 8974AD | 50 m | 1:20.27 | |
30 | 414 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 1:20.27 | |
31 | 393 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 50 m | 1:20.28 | |
32 | 426 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 1:20.54 | |
33 | 505 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 50 m | 1:20.81 | |
34 | 419 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 50 m | 1:20.83 | |
35 | 105 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 50 m | 1:20.86 | |
36 | 19 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 1:20.87 | |
37 | 382 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 50 m | 1:21.03 | |
38 | 380 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 50 m | 1:21.03 | |
39 | 27 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 1:21.04 | |
40 | 50 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | DELTA | 9378AA | 50 m | 1:21.14 | |
41 | 118 | Stubager Signe | 1992 | RINGE | 9244AD | 50 m | 1:21.23 | |
42 | 495 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 1:21.47 | |
43 | 61 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF | 9196AI | 50 m | 1:21.47 | |
44 | 222 | Matthiesen Amalie | 1994 | TRITON V | 9402AO | 50 m | 1:21.50 | |
45 | 383 | Damgaard Ditte | 1993 | KALUNDBORG | 9382AE | 50 m | 1:21.52 | |
46 | 9 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 50 m | 1:21.69 | |
47 | 530 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 1:21.72 | |
48 | 315 | Nissen Rikke | 1994 | NAKSKOV | 9424AG | 50 m | 1:21.76 | |
49 | 533 | Fleron Louise | 1990 | GI40HERMES | 9092AH | 50 m | 1:21.80 | |
50 | 10 | Leth Klara Grønne | 1990 | GENTOFTE | 9054AB | 50 m | 1:21.90 | |
51 | 112 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 50 m | 1:22.02 | |
52 | 154 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 50 m | 1:22.04 | |
53 | 65 | Tolstrup Johanne Kjær | 1995 | OSLF | 9538AN | 50 m | 1:22.06 | |
54 | 299 | Malczynska Kamilla | 1993 | HOLSTEBRO | 9358AG | 50 m | 1:22.18 | |
55 | 224 | Stærk Mathilde | 1990 | TRITON V | 9082AB | 50 m | 1:22.23 | |
56 | 536 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 1:22.24 | |
57 | 28 | Schmidt Malene B. | 1991 | OPNØR | 9126AL | 50 m | 1:22.35 | |
58 | 305 | Hansen Pernille | 1991 | SK-SYD | 9134AJ | 50 m | 1:22.51 | |
59 | 161 | Thorsen Kimmie | 1992 | FR.SUND | 9288AH | 50 m | 1:22.64 | EXT |
60 | 477 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 1:22.64 | EXT |
61 | 337 | Szetu Sif | 1994 | GLADSAXE | 9436AF | 50 m | 1:22.69 | EXT |
62 | 12 | Nikqi Donika | 1994 | GENTOFTE | 9406AE | 50 m | 1:23.57 | EXT |
63 | 47 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 50 m | 1:24.57 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |