Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:56.03 | |
2 | 260 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:59.85 | |
3 | 93 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:00.10 | |
4 | 151 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:01.02 | |
5 | 98 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:01.06 | |
6 | 361 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:01.09 | |
7 | 223 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:01.14 | |
8 | 176 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 2:01.66 | |
9 | 283 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:01.92 | |
10 | 339 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:02.46 | |
11 | 208 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:03.06 | |
12 | 353 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:04.00 | |
13 | 348 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:04.16 | |
14 | 231 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:04.32 | |
15 | 288 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:04.41 | |
16 | 177 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:05.08 | |
17 | 226 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:05.09 | |
18 | 235 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:05.45 | |
19 | 173 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 2:05.47 | |
20 | 178 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 2:05.53 | |
21 | 55 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:05.72 | |
22 | 216 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:05.75 | |
23 | 420 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:05.90 | |
24 | 76 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:06.18 | |
25 | 402 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:06.34 | |
26 | 92 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:06.70 | |
27 | 363 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:06.71 | |
28 | 279 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:07.17 | |
29 | 349 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:07.31 | |
30 | 345 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:07.52 | |
31 | 397 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:07.76 | |
32 | 291 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:08.53 | |
33 | 362 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:08.83 | |
34 | 19 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 2:09.01 | |
35 | 284 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:09.10 | |
36 | 97 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 2:10.16 | |
37 | 333 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:10.68 | |
38 | 242 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:11.11 | |
39 | 389 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:11.43 | |
40 | 331 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:11.44 | |
41 | 81 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:11.61 | |
42 | 314 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:11.77 | |
43 | 258 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:12.10 | |
44 | 169 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:12.27 | |
45 | 324 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:12.38 | |
46 | 168 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:12.49 | |
47 | 207 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:12.57 | |
48 | 259 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:12.60 | |
49 | 357 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:12.63 | |
50 | 394 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:12.65 | |
51 | 328 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:12.86 | |
52 | 77 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:13.10 | |
53 | 163 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:13.36 | |
54 | 139 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:13.59 | |
55 | 294 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:13.95 | |
56 | 50 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:14.36 | |
57 | 209 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:14.49 | |
58 | 149 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 2:14.54 | |
59 | 154 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 2:14.58 | |
60 | 71 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:14.88 | |
61 | 410 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:14.97 | |
62 | 351 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:15.12 | |
63 | 253 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:15.17 | |
64 | 84 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:15.19 | |
65 | 211 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:15.91 | |
66 | 234 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:16.13 | |
67 | 282 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:16.16 | |
68 | 262 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:16.36 | |
69 | 51 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:17.31 | |
70 | 134 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:17.56 | |
71 | 95 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 2:17.88 | |
72 | 407 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 2:18.31 | |
73 | 33 | Thilleman Rasmus | 2001 | SLANGERUP | 0175AK | 25 m | 2:18.56 | |
74 | 60 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:18.84 | |
75 | 404 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:19.44 | |
76 | 75 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 2:19.87 | |
77 | 26 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 2:20.24 | |
78 | 38 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 2:21.02 | |
79 | 254 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:22.41 | |
80 | 42 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:22.88 | |
81 | 165 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:23.15 | |
82 | 222 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:23.68 | |
83 | 406 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:25.25 | |
84 | 162 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:25.30 | |
85 | 356 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:25.53 | |
86 | 230 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:26.48 | |
87 | 358 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 2:29.19 | |
88 | 157 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:29.48 | |
89 | 43 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:31.49 | |
90 | 40 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 2:32.71 | |
91 | 144 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:34.33 | |
92 | 158 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 2:36.51 | |
93 | 257 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:48.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 08 april 2016 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:31 |