Ohjelma Øst Årgang
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:10.85 | |
2 | 43 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 1:11.09 | |
3 | 216 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:11.17 | |
4 | 169 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:14.55 | |
5 | 353 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:14.70 | |
6 | 294 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:14.96 | |
7 | 351 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:15.05 | |
8 | 234 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:15.46 | |
9 | 420 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:15.98 | |
10 | 154 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 1:16.48 | |
11 | 328 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:16.99 | |
12 | 26 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:17.46 | |
13 | 144 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:18.15 | |
14 | 254 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:18.53 | |
15 | 168 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:18.85 | |
16 | 257 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:19.36 | |
17 | 51 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:19.85 | |
18 | 284 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:19.87 | |
19 | 77 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:20.02 | |
20 | 253 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:20.13 | |
21 | 262 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:20.31 | |
22 | 208 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:20.32 | |
23 | 389 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:21.04 | |
24 | 363 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:21.15 | |
25 | 76 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:21.37 | |
26 | 230 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:21.45 | |
27 | 358 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:21.85 | |
28 | 19 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 1:22.01 | |
29 | 356 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:22.08 | |
30 | 314 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:23.58 | |
31 | 324 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:23.91 | |
32 | 348 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:24.06 | |
33 | 158 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:24.64 | |
34 | 71 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:25.43 | |
35 | 165 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:25.48 | |
36 | 38 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:25.79 | |
37 | 242 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:26.01 | |
38 | 162 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:26.35 | |
39 | 406 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:26.91 | |
40 | 42 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 1:27.89 | |
41 | 40 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:32.77 | |
42 | 157 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 1:33.20 | |
43 | 410 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:37.40 | |
44 | 333 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:39.44 | |
45 | 173 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:48.69 | |
46 | 95 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | ||
47 | 163 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | ||
48 | 211 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 08 april 2016 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:31 |