Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Øst Årgang |
|
Udskriftsdato |
09 april 2016 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
08:48 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 april 2016 |
|
|
|
|
Løb 16, 400m Medley Herrer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 11:44 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
1 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
25m |
|
345 |
2 |
Lauge Bastian Maar |
2001 |
0159AP |
NÆSTVED |
|
25m |
|
404 |
3 |
Albert Voldum Krog |
2001 |
0155AI |
VEST |
|
25m |
6:06.24 |
282 |
4 |
Laurits Kenskov |
2001 |
0145AC |
HERLEV |
|
25m |
5:34.44 |
339 |
5 |
William Textor Broch |
2001 |
0157AD |
LYNGBY |
|
25m |
5:59.54 |
331 |
6 |
Oliver Aagaard Jeppesen |
2001 |
0129AL |
LYNGBY |
|
25m |
|
139 |
7 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VI39 |
|
25m |
|
149 |
8 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
288 |
1 |
Magnus Løhr |
2001 |
0173AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
5:25.19 |
75 |
2 |
Mathias Holm |
2001 |
0165AF |
BIRKERØD |
|
25m |
5:23.76 |
231 |
3 |
Christian Crone |
2001 |
0147AB |
GLADSAXE |
|
25m |
5:22.83 |
209 |
4 |
August Becktor |
2001 |
0159AE |
GENTOFTE |
|
25m |
5:21.65 |
349 |
5 |
Anders Nielsen |
2001 |
0123AF |
RINGSTED |
|
25m |
5:22.61 |
222 |
6 |
Christian Skinhøj |
2001 |
0165AG |
GENTOFTE |
|
25m |
5:22.83 |
84 |
7 |
Frederik Røgind |
2001 |
0127AG |
BIRKERØD |
|
25m |
5:24.12 |
178 |
8 |
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
0187AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:27.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
5:15.67 |
394 |
2 |
Mads Raaby Jensen |
2001 |
0149AB |
TRITON B |
|
25m |
5:12.04 |
33 |
3 |
Rasmus Thilleman |
2001 |
0175AK |
SLANGERUP |
|
25m |
5:10.64 |
362 |
4 |
Mike Johansen |
2001 |
0159AC |
KVIK |
|
25m |
5:10.14 |
357 |
5 |
Valdemar Solok |
2001 |
0107AP |
SØLLERØD |
|
25m |
5:10.17 |
55 |
6 |
Jannick Hansen |
2001 |
0117AD |
ALLERØD |
|
25m |
5:10.90 |
207 |
7 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
5:12.79 |
402 |
8 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
5:17.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
1 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:06.00 |
50 |
2 |
Frederik Bornemann |
2001 |
0163AH |
ALLERØD |
|
25m |
5:05.06 |
93 |
3 |
Matthias Hansen |
2001 |
0191AH |
KORSØR |
|
25m |
5:01.37 |
226 |
4 |
Christoffer Weiss |
2001 |
0197AD |
GENTOFTE |
|
25m |
4:58.76 |
283 |
5 |
Felix Lund |
2001 |
0123AM |
HERLEV |
|
25m |
5:01.07 |
279 |
6 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
25m |
5:02.91 |
92 |
7 |
Jonas Hansen |
2001 |
0123AH |
KORSØR |
|
25m |
5:05.98 |
151 |
8 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
5:06.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
235 |
1 |
Alfred August Grubert |
2001 |
0197AI |
GLADSAXE |
|
25m |
4:55.70 |
361 |
2 |
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
0193AA |
KVIK |
|
25m |
4:49.46 |
223 |
3 |
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
0135AG |
GENTOFTE |
|
25m |
4:44.50 |
98 |
4 |
Marcus Mantzius Mosegaard |
2001 |
0199AA |
SLAGELSE |
|
25m |
4:35.70 |
323 |
5 |
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
0197AE |
LYNGBY |
|
25m |
4:37.83 |
260 |
6 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
25m |
4:48.89 |
81 |
7 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERØD |
|
25m |
4:50.21 |
177 |
8 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:56.90 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
09 april 2016 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:48 |
|