Program för Neptuniaden 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 20, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 193 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 2:43.47 | |
2 | 380 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 2:45.29 | |
3 | 540 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:49.92 | |
4 | 485 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 2:52.37 | |
5 | 490 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 2:53.24 | |
6 | 539 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 2:55.27 | |
7 | 515 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 2:57.90 | |
8 | 82 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 2:58.65 | |
9 | 491 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 3:00.38 | |
10 | 324 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 3:00.99 | |
11 | 533 | Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AF1601 | 25 m | 3:02.16 | |
12 | 609 | Arnqvist Therese | 2001 | SPIF SF | BI8401 | 25 m | 3:02.72 | |
13 | 24 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 02A117 | 50 m | 3:03.07 | |
14 | 8 | Woivalin Ellen | 2001 | IFÅ | 01B291 | 25 m | 3:06.18 | |
15 | 522 | Ferm Hedda | 2002 | UMEÅ SS | AH4802 | 25 m | 3:06.44 | |
16 | 631 | Karlbom Zelma | 2002 | SPIF SF | AR1802 | 25 m | 3:06.44 | |
17 | 277 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 3:07.22 | |
18 | 688 | Merisalo Viivi | 2002 | JUS | 50 m | 3:07.82 | ||
19 | 267 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 3:10.42 | |
20 | 584 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 3:10.81 | |
21 | 355 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 50 m | 3:10.95 | |
22 | 453 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 3:12.98 | |
23 | 535 | Svedjeland Isolde | 2002 | UMEÅ SS | AL3202 | 25 m | 3:16.64 | |
24 | 288 | Granhällen Johanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BO5202 | 25 m | 3:18.52 | |
25 | 574 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 3:20.80 | |
26 | 347 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 3:20.99 | |
27 | 174 | Martinsson Ester | 2002 | SK NEPTUN | BO3802 | 50 m | 3:22.06 | |
28 | 342 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 50 m | 3:23.22 | |
29 | 492 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 3:23.77 | |
30 | 52 | Friden Ella | 2002 | BOTK-RÖNN | BU3202 | 50 m | 3:40.07 | |
31 | 77 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 50 m | 3:43.43 | |
32 | 238 | Lundgren Emma | 2001 | SKURU IK | AO6801 | 25 m | 3:44.36 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 28 maj 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 17:06 |