Program för Neptuniaden 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Neptuniaden 2016 |
|
Utskriftsdatum |
28 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
13:09 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
314 |
1 |
Mathilda Norlander |
1999 |
BO2299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.19 |
274 |
2 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:27.27 |
356 |
3 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
50m |
1:21.12 |
25 |
4 |
Lotta Aho |
2000 |
00B236 |
AUi |
|
25m |
1:18.84 |
29 |
5 |
Tessa Helenius |
2000 |
00A772 |
AUi |
|
25m |
1:19.94 |
630 |
6 |
Thea Jonsson |
1999 |
BQ7699 |
SPIF SF |
|
25m |
1:25.65 |
326 |
7 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:27.66 |
140 |
8 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:31.04 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
0 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:18.06 |
33 |
1 |
Jenni Micaela Lehtonen |
2000 |
00B080 |
AUi |
|
25m |
1:17.54 |
495 |
2 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:15.76 |
118 |
3 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:15.12 |
259 |
4 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
1:11.54 |
136 |
5 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:13.49 |
96 |
6 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:15.66 |
410 |
7 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.31 |
296 |
8 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:17.73 |
389 |
9 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:18.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
513 |
0 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:10.36 |
464 |
1 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:10.17 |
603 |
2 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
1:09.96 |
622 |
3 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SPIF SF |
|
50m |
1:09.77 |
10 |
4 |
Fanny Grönvall |
2000 |
00A574 |
UiTa |
|
25m |
1:03.76 |
365 |
5 |
Maja Bollbring |
1999 |
AC5899 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:07.68 |
516 |
6 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:09.78 |
452 |
7 |
Frida Björkman |
1999 |
AU7499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:10.17 |
350 |
8 |
Hanna Reithner |
2000 |
AJ7400 |
SKK |
|
50m |
1:10.33 |
463 |
9 |
Sara Olsson |
1999 |
AR6899 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:11.08 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
28 maj 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
13:09 |
|