Program för Arena USO 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
ARENA USO 2016 |
|
Utskriftsdatum |
09 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
19:44 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 19, 400m Frisim Herr A-B-C |
Försök (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
Filip Myringby |
2001 |
AS6901 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
215 |
4 |
Albin Hanson |
2003 |
AM1903 |
UDDEVALLA |
|
25m |
6:24.55 |
151 |
5 |
Samuel Lövenklev |
2003 |
AU7703 |
VARBERG |
|
25m |
6:26.29 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
Elias Sjölander |
2003 |
AO3903 |
KARLSTAD |
|
25m |
5:50.44 |
185 |
3 |
Alexander Lundberg |
2002 |
AG5302 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
5:34.01 |
76 |
4 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
50m |
5:30.55 |
70 |
5 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
5:33.90 |
144 |
6 |
Viking Josefson |
2002 |
AQ2702 |
VARBERG |
|
25m |
5:48.14 |
62 |
7 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
25m |
6:02.36 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Daniel Lithner |
2001 |
AJ9701 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
5:06.92 |
216 |
2 |
Gabriel Hansson |
2000 |
AE8700 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:44.01 |
98 |
3 |
Jesper Holmdahl |
1999 |
AJ5599 |
S 77 |
|
25m |
4:30.39 |
13 |
4 |
Viktor Johansson |
1999 |
AI0599 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:24.02 |
53 |
5 |
David Albringer |
2001 |
AF2101 |
KARLSTAD |
|
50m |
4:28.80 |
281 |
6 |
Herman Harboe |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
4:40.40 |
127 |
7 |
Noa Carlenius |
2002 |
AE9302 |
VARBERG |
|
25m |
4:48.89 |
104 |
8 |
Jens Pettersson |
2001 |
AG9101 |
S 77 |
|
25m |
5:24.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Samuel Vestin |
2002 |
AJ2502 |
KARLSTAD |
|
50m |
5:06.76 |
250 |
2 |
Eliot Sjöqvist |
2000 |
AR0500 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:41.33 |
6 |
3 |
Anes Cavka |
1999 |
AG9799 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:29.59 |
282 |
4 |
Christer Melberg |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
4:11.70 |
203 |
5 |
Rick Cuperus |
1999 |
AV2599 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:27.79 |
99 |
6 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
25m |
4:32.18 |
212 |
7 |
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:45.35 |
287 |
8 |
Magnus Olsen Kallar |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
5:18.47 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
09 september 2016 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
19:44 |
|