Program för UGP 1, Södertörn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
UGP 1 - 2016 |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Haninge |
|
Utskriftstid |
14:27 |
|
|
Arrangör |
Södertörns SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Damer |
Finaler (15) |
Sponsor: Atleta Redovisning AB |
|
Heat 1 (15) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
381 |
1 |
Nella Silfwergård |
2004 |
BE4604 |
WISBY SS |
|
25m |
|
423 |
2 |
Alicia Kjerrman |
2001 |
BL6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
530 |
3 |
Alexandra Reiman |
2002 |
BS9602 |
SS04 |
|
25m |
|
227 |
4 |
Annie Thylin |
2002 |
BQ9402 |
SKURU IK |
|
25m |
|
532 |
5 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
|
274 |
6 |
Aliette Hellberg |
2004 |
AL5204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
52 |
7 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
3:52.79 |
437 |
2 |
Mathilda Norlander |
1999 |
BO2299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:43.04 |
296 |
3 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:35.89 |
425 |
4 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:33.52 |
31 |
5 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
AA3804 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:34.43 |
49 |
6 |
Nicole Tenaldo |
2003 |
BK0603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:41.27 |
299 |
7 |
Simona Yitbarek |
2003 |
BW3603 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:51.69 |
495 |
8 |
Emilia Lindholm |
2001 |
01B018 |
IFÅ |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
417 |
1 |
Tove Hägerdal |
2002 |
BJ3602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:29.13 |
208 |
2 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
50m |
3:26.79 |
393 |
3 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:26.46 |
350 |
4 |
Yulia Riffo Hagberg |
2002 |
BL4802 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:24.21 |
523 |
5 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
3:25.57 |
318 |
6 |
Gabriella Ehn |
2003 |
BE5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:26.67 |
206 |
7 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
3:28.29 |
213 |
8 |
Emma Lundgren |
2001 |
AO6801 |
SKURU IK |
|
25m |
3:32.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
451 |
1 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:22.88 |
234 |
2 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
3:20.78 |
216 |
3 |
Emma Orrung |
2003 |
BK7803 |
SKURU IK |
|
25m |
3:20.06 |
526 |
4 |
Elvira Montes |
2004 |
AS3804 |
SS04 |
|
25m |
3:17.41 |
403 |
5 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
BM8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:18.00 |
454 |
6 |
Belize Vaamonde |
2004 |
AI5404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:20.56 |
371 |
7 |
Tilda Ekedahl |
2003 |
BD8603 |
WISBY SS |
|
25m |
3:21.27 |
212 |
8 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
3:24.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Linnea Mattila |
2003 |
BH1203 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:16.44 |
294 |
2 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:14.57 |
436 |
3 |
Susanna Nivenius |
2002 |
BM1802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:12.15 |
525 |
4 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
25m |
3:09.21 |
341 |
5 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:10.47 |
289 |
6 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:13.48 |
498 |
7 |
Ellen Melin |
2002 |
02A853 |
IFÅ |
|
25m |
3:15.45 |
199 |
8 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
3:16.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
298 |
1 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:08.30 |
57 |
2 |
Anna Viklund |
2001 |
AS4601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:05.49 |
519 |
3 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
3:05.05 |
449 |
4 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:04.36 |
185 |
5 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:04.42 |
22 |
6 |
Felicia Granberg |
2002 |
AT3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:05.43 |
211 |
7 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
3:05.55 |
497 |
8 |
Emma Marcus |
2002 |
02A820 |
IFÅ |
|
25m |
3:08.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
516 |
1 |
Jessica Edlundh |
2002 |
BC3402 |
SS04 |
|
25m |
3:02.44 |
461 |
2 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:01.39 |
198 |
3 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
2:59.75 |
399 |
4 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:58.61 |
424 |
5 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:58.62 |
306 |
6 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:00.90 |
272 |
7 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:01.68 |
50 |
8 |
Naomi Tesfai |
2003 |
AK8603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:03.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:57.40 |
281 |
2 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:56.95 |
398 |
3 |
Rebecka Dagberg |
2000 |
BI9600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:56.72 |
501 |
4 |
Ellen Woivalin |
2001 |
01B291 |
IFÅ |
|
25m |
2:56.05 |
232 |
5 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
50m |
2:56.28 |
383 |
6 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
2:56.82 |
287 |
7 |
Yasmine Nadouri |
2001 |
BH7601 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:57.40 |
12 |
8 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:57.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
418 |
1 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:55.40 |
462 |
2 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:53.55 |
14 |
3 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:52.86 |
44 |
4 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:52.25 |
387 |
5 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:52.33 |
282 |
6 |
Vendela Lundqvist |
2002 |
BM3602 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:53.03 |
401 |
7 |
Wilma Ekwall |
1999 |
BP7299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:55.14 |
336 |
8 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:55.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
447 |
1 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:50.92 |
201 |
2 |
Claudia Carlson |
2001 |
AM4601 |
SKURU IK |
|
50m |
2:49.28 |
524 |
3 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
2:48.77 |
334 |
4 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:48.20 |
233 |
5 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
2:48.74 |
520 |
6 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
25m |
2:49.16 |
18 |
7 |
Selma El Hajji |
2001 |
BB1801 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:50.58 |
26 |
8 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:51.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:46.83 |
512 |
2 |
Astrid Blomberg |
2000 |
AW5800 |
SS04 |
|
25m |
2:46.39 |
15 |
3 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:45.29 |
365 |
4 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:44.98 |
27 |
5 |
Cassandra Larsson |
2000 |
AR5600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:45.06 |
53 |
6 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:45.77 |
452 |
7 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:46.70 |
187 |
8 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:47.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:44.67 |
51 |
2 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:44.54 |
35 |
3 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:44.27 |
310 |
4 |
Vinona Bothe Karlsson |
1999 |
BN6899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:43.28 |
348 |
5 |
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:43.28 |
301 |
6 |
Ayten Abdelkareem |
2000 |
BR5400 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:44.42 |
367 |
7 |
Rebecca Zerne |
2001 |
AS8401 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:44.55 |
29 |
8 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:44.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
355 |
1 |
Eva Sigurdsson |
2001 |
AC5601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:42.09 |
32 |
2 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:40.90 |
529 |
3 |
Isabel Nordström |
2001 |
BH1801 |
SS04 |
|
25m |
2:40.39 |
297 |
4 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:39.59 |
321 |
5 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:40.11 |
308 |
6 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:40.50 |
203 |
7 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
2:42.05 |
496 |
8 |
Jessica Lindholm |
2001 |
01B019 |
IFÅ |
|
25m |
2:43.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
455 |
1 |
Zafira Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:38.78 |
269 |
2 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:37.41 |
491 |
3 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IFÅ |
|
25m |
2:35.54 |
54 |
4 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:33.26 |
406 |
5 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:33.38 |
25 |
6 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:35.62 |
409 |
7 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:38.00 |
490 |
8 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFÅ |
|
25m |
2:39.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
396 |
1 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:32.49 |
279 |
2 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:30.70 |
351 |
3 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:29.41 |
11 |
4 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:23.74 |
13 |
5 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:29.28 |
48 |
6 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:30.04 |
391 |
7 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:30.97 |
28 |
8 |
Linnéa Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:33.23 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
Utskriftstid |
14:27 |
|