Ohjelma XXX Turku Super Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
XXX Turku Super Games
Lähtölista Laji 2
|
Kilpailu |
XXX Turku Super Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 tammikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
10:07 |
|
|
Järjestäjä |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 tammikuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 2, M, P-16 100m vu |
Loppukilpailut (8) |
Sponsori: TKA Kuljetus |
|
Erä 1 (8) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aaro Puutio |
2003 |
03A834 |
ÅSK |
|
25m |
1:27.04 |
1:29.04 |
|
4 |
Daniel Pavlov |
2003 |
03A707 |
AUi |
|
25m |
1:20.90 |
1:22.90 |
|
5 |
Olli Erkkilä |
2003 |
03A857 |
AUi |
|
25m |
1:24.71 |
1:26.71 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eetu Mikkonen |
2003 |
03A194 |
AUi |
|
25m |
1:17.94 |
1:19.94 |
|
3 |
Ville Kuusimäki |
2002 |
02A004 |
PUS |
|
25m |
1:14.85 |
1:16.85 |
|
4 |
Tatu Kunttila |
2003 |
03A443 |
ÅSK |
|
25m |
1:14.13 |
1:16.13 |
|
5 |
Davi-Esra Pesonen |
2002 |
02B125 |
SalU |
|
25m |
1:14.77 |
1:16.77 |
|
6 |
Lauri Anttila |
2002 |
02A024 |
PUS |
|
25m |
1:15.99 |
1:17.99 |
|
7 |
Elias Laine |
2003 |
03A465 |
ÅSK |
|
25m |
1:20.73 |
1:22.73 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
03A892 |
ÅSK |
|
25m |
1:11.09 |
1:13.09 |
|
2 |
Eemil Kankare |
2003 |
03A474 |
AUi |
|
25m |
1:10.37 |
1:12.37 |
|
3 |
Leevi Korpinen |
2001 |
01A491 |
ÅSK |
|
50m |
1:10.49 |
1:10.49 |
|
4 |
Samu Petteri Kallio |
2002 |
02A516 |
ÅSK |
|
25m |
1:06.69 |
1:08.69 |
|
5 |
Atte-Mikael Ahonpää |
2001 |
01A336 |
TaTU |
|
25m |
1:08.35 |
1:10.35 |
|
6 |
Lauri-Luukas Jäntti |
2002 |
02A816 |
PUS |
|
25m |
1:09.49 |
1:11.49 |
|
7 |
Janne Juven |
2001 |
01A319 |
ÅSK |
|
25m |
1:10.52 |
1:12.52 |
|
8 |
Frans Meltovaara |
2000 |
00A771 |
ÅSK |
|
50m |
1:13.70 |
1:13.70 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Miska Birkstedt |
2002 |
02A105 |
TaTU |
|
25m |
1:05.62 |
1:07.62 |
|
2 |
Pirkka Perkola |
2001 |
01A240 |
TaTU |
|
25m |
1:05.30 |
1:07.30 |
|
3 |
Sami Kukkonen |
2000 |
00A765 |
TaTU |
|
25m |
1:05.14 |
1:07.14 |
|
4 |
Aku Kaila |
2003 |
03A054 |
RaisU |
|
25m |
1:03.46 |
1:05.46 |
|
5 |
Santeri Herpola |
2003 |
03A188 |
ÅSK |
|
25m |
1:04.46 |
1:06.46 |
|
6 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
25m |
1:05.24 |
1:07.24 |
|
7 |
Miska Ekström |
2000 |
00A916 |
Octopus |
|
25m |
1:05.60 |
1:07.60 |
|
8 |
Ville Aaltonen |
2001 |
01A020 |
PUS |
|
25m |
1:05.74 |
1:07.74 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Iiro Kuusela |
2001 |
01A689 |
TaTU |
|
25m |
1:02.48 |
1:04.48 |
|
2 |
Elias Laine |
2002 |
02A521 |
RaisU |
|
25m |
1:01.89 |
1:03.89 |
|
3 |
Oskar Mäkelä |
1998 |
98B074 |
Octopus |
|
25m |
1:00.76 |
1:02.76 |
|
4 |
Joona Lehtonen |
2001 |
01A223 |
TaTU |
|
25m |
1:00.44 |
1:02.44 |
|
5 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
ÅSK |
|
25m |
1:00.60 |
1:02.60 |
|
6 |
Hugo Enroth |
2001 |
01A477 |
ÅSK |
|
50m |
1:02.91 |
1:02.91 |
|
7 |
Roope Koski |
1999 |
99A249 |
Octopus |
|
25m |
1:02.45 |
1:04.45 |
|
8 |
Joona Syrjäkoski |
2000 |
00A478 |
TaTU |
|
25m |
1:03.12 |
1:05.12 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Olli Malmberg |
2001 |
01A368 |
Octopus |
|
25m |
59.69 |
1:01.69 |
|
2 |
Eerik Tikkakoski |
2001 |
01A239 |
TaTU |
|
25m |
59.32 |
1:01.32 |
|
3 |
Lauri Törmä |
2000 |
00A153 |
PUS |
|
50m |
59.54 |
59.54 |
|
4 |
Leevi Luhtanen |
2000 |
00A137 |
PUS |
|
25m |
56.74 |
58.74 |
|
5 |
Eetu Närhi |
1998 |
98A620 |
Octopus |
|
25m |
57.51 |
59.51 |
|
6 |
Rami Rissanen |
1999 |
99A292 |
PUS |
|
50m |
1:00.13 |
1:00.13 |
|
7 |
Oskari Rantamäki |
2001 |
01A497 |
Octopus |
|
25m |
59.44 |
1:01.44 |
|
8 |
Tino Vehkalahti |
2001 |
01A439 |
TaTU |
|
25m |
1:00.28 |
1:02.28 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Elias Kuusisto |
1999 |
99A373 |
AUi |
|
50m |
56.84 |
56.84 |
|
2 |
Jakob Nordman |
1996 |
96A934 |
ÅSK |
|
50m |
56.14 |
56.14 |
|
3 |
Henri Hellström |
1997 |
97A430 |
RaisU |
|
50m |
55.56 |
55.56 |
|
4 |
Waltteri Rintala |
1998 |
98A699 |
RaisU |
|
25m |
52.82 |
54.82 |
|
5 |
Reko Patinen |
1998 |
98A336 |
NumKis |
|
25m |
53.47 |
55.47 |
|
6 |
Akseli Heino |
1999 |
99A110 |
ÅSK |
|
50m |
55.64 |
55.64 |
|
7 |
Kasper Jämsä |
1997 |
97A109 |
LaUS |
|
50m |
56.24 |
56.24 |
|
8 |
Oskari Hynynen |
2001 |
01A113 |
SalU |
|
25m |
56.07 |
58.07 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Johannes Lindroos |
1996 |
96A797 |
RaisU |
|
25m |
52.24 |
54.24 |
|
2 |
Casper Salminen |
1998 |
98A111 |
RaisU |
|
50m |
53.80 |
53.80 |
|
3 |
Otto Rannikko |
1999 |
99A384 |
ÅSK |
|
25m |
51.33 |
53.33 |
|
4 |
Matias Tyry |
1993 |
93A763 |
TaTU |
|
50m |
52.52 |
52.52 |
|
5 |
Tatu Peltonen |
1989 |
89A035 |
TaTU |
|
25m |
51.11 |
53.11 |
|
6 |
Wilhelm Suominen |
1999 |
99A027 |
ÅSK |
|
25m |
51.64 |
53.64 |
|
7 |
Emil Martikainen |
1997 |
97A535 |
RaUS |
|
25m |
51.95 |
53.95 |
|
8 |
Kaj Smeds |
1998 |
98A341 |
ÅSK |
|
50m |
54.27 |
54.27 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspäivämäärä |
30 tammikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
10:07 |
|