Program for Borås Speedo Meet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 27, 200m Brstsim Damer |
Sponsor: Pedab Group AB |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
14 r och yngre |
1 | 634 | Mnsson Julia | 2002 | SA | BL9202 | 50 m | 2:44.61 | |
2 | 604 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 2:47.91 | |
3 | 544 | Suchomel Linn | 2003 | SKVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:53.39 | |
4 | 566 | Herlin Linn | 2002 | SPRVGEN | AU6402 | 50 m | 2:53.49 | |
5 | 426 | Edgren Linnea | 2002 | GTEBORG | AT7202 | 50 m | 2:53.64 | |
6 | 542 | Schimmel Hilja | 2003 | SKVDE SS | AV3603 | 50 m | 2:57.46 | |
7 | 355 | Askengren Strhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 2:57.65 | |
8 | 547 | Vestman Malin | 2003 | SKVDE SS | AL5803 | 50 m | 2:57.75 | |
9 | 607 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 2:59.32 | |
10 | 537 | Henningsson Sofia | 2004 | SKVDE SS | AH8204 | 50 m | 3:02.09 | |
11 | 616 | Warborn Stella | 2003 | VARBERG | AW4603 | 50 m | 3:07.57 | |
12 | 408 | stedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 3:13.87 | |
13 | 527 | Kivist Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 50 m | 3:15.39 | |
14 | 356 | Berge-Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 50 m | 3:21.98 | |
15 | 376 | Johansson Thrngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | BA9203 | 50 m | 3:26.20 | |
16 | 608 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 3:26.71 | |
17 | 388 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 3:42.33 | |
18 | 533 | Persson Sofie | 2004 | SKENE SIM | AB5804 | 50 m | 4:05.38 | |
19 | 502 | Berlin Ida | 2002 | S 02 | AW6402 | 50 m | ||
20 | 508 | Edberg Emelie | 2002 | S 02 | BH6802 | 50 m | ||
21 | 518 | Svensson Sophie | 2003 | S 02 | AZ5803 | 50 m | ||
22 | 652 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m |
15 - 16 r |
1 | 383 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 50 m | 2:48.96 | |
2 | 635 | Nederman Ida | 2000 | SA | AU7400 | 50 m | 2:49.10 | |
3 | 370 | Holstrm Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 2:49.49 | |
4 | 558 | Augustsson Julia | 2000 | SPRVGEN | BC9200 | 50 m | 2:51.69 | |
5 | 647 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 2:52.48 | |
6 | 636 | Nederman Lina | 2000 | SA | AP0600 | 50 m | 2:52.70 | |
7 | 373 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 2:58.32 | |
8 | 580 | Sundqvist Clara | 2001 | SPRVGEN | AU4801 | 50 m | 3:04.89 | |
9 | 575 | Onno Astrid | 2000 | SPRVGEN | BA5600 | 50 m | 3:04.99 | |
10 | 530 | Stenberg Matilda | 2001 | SK 1970 | AS5401 | 50 m | 3:08.71 | |
11 | 400 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | BE6601 | 50 m | 3:15.02 | |
12 | 569 | Kuhlins Maike | 2000 | SPRVGEN | BA1600 | 50 m | 3:18.97 | |
13 | 488 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | ||
14 | 660 | Kihlberg Linnea | 2001 | UDDEVALLA | AX7801 | 50 m | ||
15 | 666 | Nilsson Tilda | 2001 | UDDEVALLA | AW2601 | 50 m |
17 r och ldre |
1 | 434 | Rutqvist Amanda | 1991 | GTEBORG | BC8291 | 50 m | 2:28.76 | |
2 | 578 | Strmstedt Fanny | 1996 | SPRVGEN | AK4696 | 50 m | 2:43.03 | |
3 | 670 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 2:46.70 | |
4 | 500 | Berg Lina | 1996 | S 02 | AF0696 | 50 m | 2:48.68 | |
5 | 347 | Lange Sandra | 1999 | ALVESTA SS | AK0699 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 24 februari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg | Utskriftstid | 15:08 |