Ohjelma UGP 1 och SUSS - 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 81 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 30.07 | |
2 | 99 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 30.16 | |
3 | 101 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 30.19 | |
4 | 92 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 32.17 | |
5 | 97 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 32.82 | |
6 | 102 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 33.76 | |
7 | 85 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 33.93 | |
8 | 79 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 35.32 | |
9 | 73 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | 35.66 | |
10 | 8 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 35.99 | |
11 | 86 | Evaldsson Nicklas | 2001 | HEDEMORA | AE4301 | 25 m | 36.15 | |
12 | 36 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 36.60 | |
13 | 84 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 37.02 | |
14 | 7 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 37.46 | |
15 | 15 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 38.20 | |
16 | 37 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 38.95 | |
17 | 122 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 40.13 | |
18 | 69 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 40.57 | |
19 | 49 | Boholm Emil | 2002 | FALUN | AV8102 | 25 m | 42.06 | |
20 | 6 | Sved Oliver | 2000 | AVESTA SS | AH9500 | 25 m | 42.17 | |
21 | 132 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 50 m | 43.31 | EFT |
22 | 16 | Gustavsson Hannes | 2002 | BORLÄNGE | AR3702 | 25 m | 43.80 | |
23 | 12 | Diamandiev David | 2004 | BORLÄNGE | AQ6104 | 25 m | 45.14 | |
24 | 4 | Hedberg Wille | 2001 | AVESTA SS | AD7901 | 25 m | 45.87 | |
25 | 25 | Manns-Ståhl Timothy | 2004 | BORLÄNGE | AC3504 | 25 m | 46.61 | |
26 | 39 | Westman Gustav | 2003 | BORLÄNGE | AM6703 | 25 m | 47.28 | |
27 | 32 | Solum Anton | 2004 | BORLÄNGE | AQ5104 | 25 m | 47.75 | |
28 | 61 | Montelius Risberg Esbjörn | 2004 | FALUN | AQ9104 | 25 m | 49.58 | |
29 | 3 | Antonsson Max | 2004 | AVESTA SS | AG6304 | 25 m | 50.76 | |
30 | 120 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | 51.06 | |
31 | 9 | Arola Ville | 2005 | BORLÄNGE | AF9705 | 25 m | 51.29 | |
32 | 33 | Storbacka Alex | 2006 | BORLÄNGE | AE6306 | 25 m | 52.10 | |
33 | 40 | Westman Oscar | 2005 | BORLÄNGE | AD9505 | 25 m | 55.02 | |
34 | 5 | Karabay Tristan | 2005 | AVESTA SS | AO6905 | 25 m | 1:08.91 | |
35 | 18 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | ||
36 | 35 | Svensson Viggo | 2005 | BORLÄNGE | AI7505 | 25 m | ||
37 | 127 | Gustavsson Axel | 2005 | SÖDERHAMN | AK4905 | 25 m | ||
38 | 128 | Hendel Karl-Oskar | 2000 | AVESTA SS | AK5500 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 31 januari 2016 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap | Utskriftstid | 12:58 |