Program for Höstsimiaden 2015, Eriksdalsbadet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 5, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 362 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 1:09.10 | |
2 | 291 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:12.34 | |
3 | 190 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:14.64 | |
4 | 489 | Löwenberg Daniel | 2003 | SPIF SF | AE1303 | 25 m | 1:16.24 | |
5 | 33 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 1:16.39 | |
6 | 295 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:17.96 | |
7 | 480 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 25 m | 1:20.42 | |
8 | 186 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 1:23.97 | |
9 | 93 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | 1:23.99 | |
10 | 479 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 1:24.37 | |
11 | 496 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 1:24.41 | |
12 | 503 | Trägårdh Victor | 2003 | SPIF SF | AG4903 | 25 m | 1:24.91 | |
13 | 410 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:27.06 | |
14 | 192 | Skeppstedt Elias | 2003 | SKK | AG3903 | 25 m | 1:27.21 | |
15 | 262 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 1:27.33 | |
16 | 91 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 25 m | 1:27.34 | |
17 | 482 | Kelkay Lukas | 2003 | SPIF SF | AH9903 | 25 m | 1:27.59 | |
18 | 522 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:27.97 | |
19 | 131 | Wange Axel | 2003 | SK NEPTUN | AK4103 | 25 m | 1:28.40 | |
20 | 232 | Haargaard Malte | 2003 | SKURU IK | AP2703 | 25 m | 1:29.03 | |
21 | 419 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:29.34 | |
22 | 29 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 1:30.34 | |
23 | 255 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:30.89 | |
24 | 478 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 1:31.27 | |
25 | 132 | Varon Boldyrev Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AI5903 | 25 m | 1:31.33 | |
26 | 323 | Bolinder Linus | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3503 | 25 m | 1:31.67 | |
27 | 542 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | AK2303 | 25 m | 1:32.21 | |
28 | 475 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 1:32.86 | |
29 | 521 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:32.99 | |
30 | 430 | Malmring Viktor | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO7903 | 25 m | 1:33.86 | |
31 | 393 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:33.97 | |
32 | 3 | Falk Erik | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AL0103 | 25 m | 1:34.35 | |
33 | 399 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:34.62 | |
34 | 373 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 25 m | 1:35.44 | |
35 | 189 | Nilsson Filip | 2003 | SKK | AI7103 | 25 m | 1:36.67 | |
36 | 477 | Glimmerud Gullbjörk Tobias | 2003 | SPIF SF | AV9303 | 25 m | 1:37.45 | |
37 | 283 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:37.83 | |
38 | 223 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:39.08 | |
39 | 260 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SKURU IK | AQ9303 | 25 m | 1:40.08 | |
40 | 276 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:40.71 | |
41 | 352 | Noe Glaser Felix | 2003 | SÖDERTÖRN | AS5903 | 25 m | 1:41.67 | |
42 | 576 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 25 m | 1:45.26 | |
43 | 4 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AO0303 | 25 m | ||
44 | 231 | Granath Simon | 2003 | SKURU IK | AV8103 | 25 m | ||
45 | 235 | Hultman Marcus | 2003 | SKURU IK | AT5303 | 25 m | ||
46 | 251 | Poldahl Axel | 2003 | SKURU IK | AU2703 | 25 m | ||
47 | 286 | Johansson Ludvig | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ0703 | 25 m | ||
48 | 498 | Seeman Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 19 november 2015 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 15:14 |