Startliste for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp.2 & 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:32.82 | |
2 | 73 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:34.51 | |
3 | 219 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:37.56 | |
4 | 379 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:43.20 | |
5 | 547 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:44.56 | |
6 | 39 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 2:44.71 | |
7 | 45 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:45.77 | |
8 | 104 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:47.08 | |
9 | 170 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:48.44 | |
10 | 372 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:52.75 | |
11 | 500 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:54.49 | |
12 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:54.59 | |
13 | 75 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 2:55.71 | |
14 | 397 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:55.87 | |
15 | 572 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:55.89 | |
16 | 81 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:56.52 | |
17 | 387 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:57.91 | |
18 | 299 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 3:00.74 | |
19 | 531 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:01.91 | |
20 | 391 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 3:02.08 | |
21 | 202 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 3:02.10 | |
22 | 378 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 3:04.00 | |
23 | 168 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 3:09.13 | |
24 | 538 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 3:09.61 | |
25 | 51 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 3:13.03 | |
26 | 317 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 3:13.58 | |
27 | 16 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 3:14.51 | |
28 | 84 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 3:16.87 | |
29 | 10 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 3:16.90 | |
30 | 507 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 3:17.29 | |
31 | 204 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 3:17.44 | |
32 | 552 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 3:17.59 | |
33 | 487 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:19.13 | |
34 | 587 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 3:20.77 | EFT |
35 | 5 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 3:20.89 | |
36 | 341 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 3:21.48 | |
37 | 570 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 0412AM | 25 m | 3:22.48 | |
38 | 357 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:22.56 | |
39 | 326 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 3:22.80 | |
40 | 558 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:24.20 | |
41 | 186 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 3:24.63 | |
42 | 542 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 3:25.12 | |
43 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 3:25.60 | |
44 | 109 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 3:26.24 | |
45 | 431 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 3:26.74 | |
46 | 69 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 3:26.93 | |
47 | 426 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:27.08 | |
48 | 203 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 3:27.71 | |
49 | 369 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:27.78 | |
50 | 191 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 3:28.45 | |
51 | 421 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 3:30.60 | |
52 | 80 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 3:30.63 | |
53 | 425 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:32.24 | |
54 | 407 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 3:33.97 | |
55 | 342 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 3:35.31 | |
56 | 428 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 3:35.40 | |
57 | 420 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 3:37.72 | |
58 | 562 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:37.73 | |
59 | 187 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 3:41.34 | |
60 | 322 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 3:43.54 | |
61 | 23 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:44.92 | |
62 | 4 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 3:47.09 | |
63 | 520 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 50 m | 3:48.59 | |
64 | 544 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:52.02 | |
65 | 362 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:52.22 | |
66 | 347 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 3:54.06 | |
67 | 576 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 3:54.74 | |
68 | 343 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 3:54.81 | |
69 | 568 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 3:57.02 | |
70 | 55 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 3:57.32 | |
71 | 367 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 3:57.68 | |
72 | 140 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 4:00.57 | |
73 | 541 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 4:04.59 | |
74 | 365 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 4:05.00 | |
75 | 578 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 4:06.54 | |
76 | 484 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 4:08.87 | |
77 | 352 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 4:09.13 | |
78 | 356 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 4:11.09 | |
79 | 358 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 4:12.26 | |
80 | 559 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 4:14.34 | |
81 | 33 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 4:17.60 | |
82 | 303 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 4:24.14 | |
83 | 127 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 4:29.63 | |
84 | 145 | Stokholm Sofie Ewers | 2006 | GLADSAXE | 0678AA | 25 m | 4:38.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2015 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:44 |