Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp.2 & 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:07.82 | |
2 | 229 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:08.78 | |
3 | 35 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:08.92 | |
4 | 382 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:10.65 | |
5 | 304 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:15.63 | |
6 | 114 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:18.52 | |
7 | 42 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:18.55 | |
8 | 381 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:18.66 | |
9 | 253 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 2:18.95 | |
10 | 383 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:19.23 | |
11 | 523 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:20.37 | |
12 | 508 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 2:20.99 | |
13 | 308 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 2:21.44 | |
14 | 563 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:21.88 | |
15 | 521 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:22.94 | |
16 | 171 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:24.42 | |
17 | 301 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:25.26 | |
18 | 316 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:29.53 | |
19 | 101 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:29.64 | |
20 | 496 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 2:30.39 | |
21 | 505 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 2:31.06 | |
22 | 240 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 2:31.14 | |
23 | 371 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:31.26 | |
24 | 561 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:31.40 | |
25 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:32.06 | |
26 | 243 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:32.14 | |
27 | 61 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 2:32.84 | |
28 | 525 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:33.18 | |
29 | 401 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:34.19 | |
30 | 384 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 2:36.87 | |
31 | 575 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:37.18 | |
32 | 574 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:37.24 | |
33 | 222 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:37.79 | |
34 | 241 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:38.00 | |
35 | 560 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:38.01 | |
36 | 96 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:38.23 | |
37 | 57 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 2:38.39 | |
38 | 164 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:39.19 | |
39 | 536 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:40.44 | |
40 | 247 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 2:40.88 | |
41 | 327 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:40.88 | |
42 | 363 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:42.18 | |
43 | 394 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:43.09 | |
44 | 67 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 2:43.31 | |
45 | 262 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 2:43.96 | |
46 | 567 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 2:44.10 | |
47 | 48 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 2:44.13 | |
48 | 482 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 2:44.22 | |
49 | 50 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:44.84 | |
50 | 364 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:45.50 | |
51 | 503 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:45.65 | |
52 | 6 | Kleffel Mathias | 2002 | FR.SUND | 0237AL | 25 m | 2:46.10 | |
53 | 543 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 2:46.79 | |
54 | 208 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:48.18 | |
55 | 566 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:49.42 | |
56 | 492 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 2:49.45 | |
57 | 254 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 2:49.75 | |
58 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:49.85 | |
59 | 76 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:51.24 | |
60 | 373 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:51.68 | |
61 | 58 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:51.86 | |
62 | 395 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 2:51.91 | |
63 | 328 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 2:53.75 | |
64 | 400 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 2:54.42 | |
65 | 65 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 2:54.86 | |
66 | 225 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 2:55.15 | |
67 | 530 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | 2:56.08 | |
68 | 3 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:56.11 | |
69 | 212 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:57.28 | |
70 | 15 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 2:57.85 | |
71 | 537 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 2:59.02 | |
72 | 485 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 3:01.11 | |
73 | 167 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 3:03.51 | |
74 | 161 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 3:04.22 | |
75 | 129 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 3:05.45 | |
76 | 183 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 3:05.47 | |
77 | 429 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 3:06.48 | |
78 | 315 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 3:07.70 | |
79 | 488 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 3:08.61 | |
80 | 323 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 3:09.70 | |
81 | 313 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 3:10.15 | |
82 | 134 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 3:11.25 | |
83 | 490 | Filtenborg Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0363AK | 25 m | 3:12.10 | |
84 | 190 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 3:12.80 | |
85 | 573 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:14.49 | |
86 | 117 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 3:16.67 | |
87 | 324 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 3:17.73 | |
88 | 209 | Carlsen Albert | 2004 | HERLEV | 0445AM | 25 m | 3:27.67 | |
89 | 408 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 3:29.73 | EFT |
90 | 417 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 3:48.98 | EFT |
91 | 519 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 3:50.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2015 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:44 |