Startliste for Regionale Ã…rgangsmesterskaber gruppe 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
Regions Årgangs Mesterskab G1 |
|
Udskriftsdato |
31 oktober 2015 |
|
|
Stævne by |
|
|
Udskriftstidspunkt |
08:42 |
|
|
Arrangør |
Region Sydsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 oktober 2015 |
|
|
|
|
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:15 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
Johan Krohn Olsen |
2001 |
0103AD |
KØGE |
|
25m |
1:33.80 |
106 |
3 |
Valdemar Piihl Hansen |
2001 |
0177AI |
NAKSKOV |
|
25m |
1:20.69 |
153 |
4 |
Karl-Emil Rohr |
2001 |
0185AH |
VI39 |
|
25m |
1:30.50 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
Emil Krohn Olsen |
2001 |
0113AD |
KØGE |
|
25m |
1:19.54 |
72 |
3 |
Daniel Hartkopf |
2001 |
0185AF |
KØGE |
|
25m |
1:18.45 |
9 |
4 |
Jonathan Forsberg Møller |
2000 |
0019AM |
TUNE |
|
25m |
1:18.55 |
156 |
5 |
Karl Christiansen |
2000 |
0067AN |
RØNNE |
|
25m |
1:20.49 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
89 |
1 |
Tobias Daniel Larsen |
2001 |
0139AH |
SLAGELSE |
|
25m |
1:14.72 |
148 |
2 |
Lauge Bastian Maar |
2001 |
0159AP |
NÆSTVED |
|
25m |
1:12.56 |
53 |
3 |
Tobias Hufeldt |
2001 |
0169AH |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:10.52 |
92 |
4 |
Magnus Nygaard |
2000 |
0045AH |
SLAGELSE |
|
25m |
1:11.69 |
151 |
5 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VI39 |
|
25m |
1:13.65 |
159 |
6 |
Christian Skøtte Vilhelms |
2000 |
0005AQ |
RØNNE |
|
25m |
1:15.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Mert Kaya |
2001 |
0193AF |
KØGE |
|
25m |
1:09.64 |
131 |
2 |
Jakob Dynesen |
2000 |
0001AJ |
HASLEV |
|
25m |
1:08.42 |
59 |
3 |
Anders Dam Frandsen |
2000 |
0051AN |
KORSØR |
|
25m |
1:06.39 |
71 |
4 |
Thor B. Hansen |
2000 |
0097AA |
KØGE |
|
25m |
1:07.43 |
34 |
5 |
Karl Bryde |
2000 |
0099AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:09.10 |
70 |
6 |
Rasmus Danielsen |
2001 |
0183AB |
KØGE |
|
25m |
1:10.48 |
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 2001-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
1 |
Emil Mosegaard |
2001 |
0187AM |
TVS IF |
|
25m |
1:07.53 |
76 |
2 |
Mathias Luplau |
2001 |
0133AF |
KØGE |
|
25m |
1:07.04 |
90 |
3 |
Marcus Mantzius Mosegaard |
2001 |
0199AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:01.00 |
61 |
4 |
Jonas Hansen |
2001 |
0123AH |
KORSØR |
|
25m |
1:03.99 |
107 |
5 |
Sebastian Jensen |
2001 |
0137AI |
NAKSKOV |
|
25m |
1:07.28 |
38 |
6 |
Magnus Løhr |
2001 |
0173AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:08.87 |
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 2000-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Kasper Bitzer |
2000 |
0079AK |
KORSØR |
|
25m |
1:04.48 |
100 |
2 |
Gustav Jørgensen |
2000 |
0075AP |
TVS IF |
|
25m |
1:01.68 |
67 |
3 |
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
0075AI |
KØGE |
|
25m |
1:00.73 |
75 |
4 |
Benjamin Ørnebjerg Larsen |
2000 |
0087AC |
KØGE |
|
25m |
1:01.39 |
2 |
5 |
Mathias Yu Fagerberg |
2000 |
0069AI |
ISHØJ |
|
25m |
1:02.91 |
32 |
6 |
Filip Bækgaard |
2000 |
0035AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:05.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
31 oktober 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:42 |
|