Program för SUM-SIM Region 3, Södertälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Sum-Sim Region 3 |
|
Utskriftsdatum |
15 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 29, 400m Frisim F 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:59.44 |
109 |
2 |
Alva Westling |
1999 |
AE4299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
4:57.59 |
406 |
3 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:56.22 |
28 |
4 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:52.56 |
408 |
5 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:55.85 |
127 |
6 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
4:56.54 |
253 |
7 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
4:58.93 |
149 |
8 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:00.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:49.89 |
78 |
2 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:46.98 |
591 |
3 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
SPIF SF |
|
25m |
4:42.65 |
216 |
4 |
Sofia Näslund |
1999 |
AZ5299 |
SKK |
|
25m |
4:39.71 |
564 |
5 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
SPIF SF |
|
25m |
4:41.31 |
118 |
6 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
50m |
4:43.34 |
156 |
7 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:48.52 |
224 |
8 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
4:52.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
321 |
1 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
4:39.11 |
15 |
2 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:37.88 |
69 |
3 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:31.40 |
558 |
4 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
4:30.43 |
38 |
5 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:30.52 |
152 |
6 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:34.26 |
403 |
7 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:38.28 |
432 |
8 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:39.36 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
15 november 2015 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:10 |
|