Program for Aquarapid Knattesim 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 1, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 351 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:09.00 | |
2 | 159 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:10.33 | |
3 | 60 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 25 m | 1:11.21 | |
4 | 339 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:12.40 | |
5 | 226 | Larsered Felicia | 2003 | TUREBERG | AW2803 | 25 m | 1:15.12 | |
6 | 244 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:15.99 | |
7 | 34 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 1:16.34 | |
8 | 261 | Jogell Mikaela | 2003 | UPPLANDS-B | AB8803 | 25 m | 1:16.45 | |
9 | 223 | Jezzini Yasmine | 2003 | TUREBERG | BI2403 | 25 m | 1:16.90 | |
10 | 162 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:17.52 | |
11 | 179 | Jönsson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BN5403 | 25 m | 1:18.04 | |
12 | 64 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 1:18.30 | |
13 | 47 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 25 m | 1:18.42 | |
14 | 375 | Eriksson Madicken | 2003 | KANAANS SS | ax8203 | 25 m | 1:18.59 | |
15 | 219 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 1:19.83 | |
16 | 347 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 1:19.87 | |
17 | 141 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 50 m | 1:20.04 | |
18 | 264 | Kristoffersson Filippa | 2003 | UPPLANDS-B | AV2603 | 25 m | 1:20.13 | |
19 | 121 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 1:20.49 | |
20 | 103 | Backman Vera | 2003 | SKK | BB8403 | 25 m | 1:20.82 | |
21 | 43 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 25 m | 1:23.52 | |
22 | 7 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | 1:23.99 | |
23 | 153 | Moureau Felicia | 2003 | SÖDERTÄLJE | BE7403 | 25 m | 1:24.04 | |
24 | 165 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 25 m | 1:24.48 | |
25 | 189 | Persson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2403 | 25 m | 1:25.17 | |
26 | 263 | Kjellström Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | 1:25.98 | |
27 | 133 | Werme Anna | 2003 | SKK | BB3603 | 50 m | 1:26.30 | |
28 | 58 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 25 m | 1:27.39 | |
29 | 143 | Bethiso Jennifer | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT5203 | 25 m | 1:32.49 | |
30 | 227 | Larsered Olivia | 2003 | TUREBERG | BT9803 | 25 m | 1:34.37 | |
31 | 362 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 25 m | 1:41.89 | |
32 | 182 | Lundqvist Emilia | 2003 | SÖDERTÖRN | BW7203 | 25 m | 1:42.04 | |
33 | 155 | Premat Josephine | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT8203 | 25 m | 1:44.65 | |
34 | 365 | Homnã©r Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 1:55.43 | |
35 | 23 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | ||
36 | 163 | Yitbarek Simona | 2003 | SÖDERTÄLJE | BW3603 | 25 m | ||
37 | 178 | Jardetun Fanny | 2003 | SÖDERTÖRN | BU9603 | 25 m | ||
38 | 286 | Azarian Diana | 2003 | VÄSBY SS | AV6803 | 25 m | ||
39 | 297 | Karlung Saga | 2003 | VÄSBY SS | 25 m | |||
40 | 334 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 25 m | ||
41 | 337 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | ||
42 | 342 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | 25 m | |||
43 | 357 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | 25 m | |||
44 | 373 | Roxmalm Ellinor | 2003 | SK NEPTUN | BW5203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 oktober 2015 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 14:03 |