Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 58
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:44 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 58, 50m Perhosuinti Naiset |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jessika Markkanen |
1999 |
99A400 |
Vanders |
|
25m |
|
|
4 |
Roza Abubakir |
2000 |
00B259 |
ORCA |
|
25m |
48.62 |
48.62 |
5 |
Jasmin Vacker |
1999 |
99A003 |
Vanders |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Liia Louhikoski |
2001 |
01A312 |
Vanders |
|
50m |
39.32 |
38.32 |
3 |
Patricia Vainio |
1998 |
98B304 |
ORCA |
|
50m |
38.81 |
37.81 |
4 |
Lisette Sild |
1999 |
99B296 |
ORCA |
|
25m |
37.02 |
37.02 |
5 |
Julia Rönkä |
2001 |
01A435 |
HaUS |
|
25m |
37.51 |
37.51 |
6 |
Diana Belozjorova |
2000 |
00A887 |
HSS |
|
25m |
37.94 |
37.94 |
7 |
Nea Wirtanen |
2000 |
00A946 |
Gladius |
|
25m |
39.31 |
39.31 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Melinda Moilanen |
2000 |
00B066 |
JoUS |
|
25m |
36.02 |
36.02 |
2 |
Johanna Vieraankivi |
2001 |
01A525 |
Cetus |
|
25m |
35.44 |
35.44 |
3 |
Jonna Tiesmäki |
2001 |
01A529 |
Cetus |
|
50m |
35.52 |
34.52 |
4 |
Aino Pere |
2000 |
00A254 |
Cetus |
|
25m |
33.89 |
33.89 |
5 |
Jenny Nieminen |
2001 |
01A986 |
HyUS |
|
50m |
34.93 |
33.93 |
6 |
Anita Mickelsson |
2001 |
01A768 |
ORCA |
|
25m |
35.27 |
35.27 |
7 |
Roosa-Maria Tempakka |
2000 |
00A361 |
SGR |
|
50m |
36.68 |
35.68 |
8 |
Sanni Kuitunen |
2000 |
00A128 |
HyUS |
|
25m |
36.82 |
36.82 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Mononen |
2001 |
01A089 |
JoUS |
|
25m |
32.31 |
32.31 |
2 |
Daniela Nummi |
2000 |
00A754 |
HSS |
|
50m |
32.92 |
31.92 |
3 |
Milla Koskela |
1999 |
99A252 |
Vanders |
|
50m |
32.51 |
31.51 |
4 |
Ronja Riihinen |
2000 |
00A801 |
Cetus |
|
50m |
32.25 |
31.25 |
5 |
Sanni Malinen |
1998 |
98A551 |
Cetus |
|
50m |
32.33 |
31.33 |
6 |
Erin Suni |
1999 |
99A705 |
JoUS |
|
50m |
32.76 |
31.76 |
7 |
Julia Korva |
1999 |
99A719 |
Octopus |
|
50m |
32.98 |
31.98 |
8 |
Fanny Virtanen |
2000 |
00A788 |
Cetus |
|
50m |
33.85 |
32.85 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pinja Partinen |
1999 |
99B125 |
JoUS |
|
50m |
32.08 |
31.08 |
2 |
Taru Rilla |
2000 |
00A333 |
HäUS |
|
50m |
31.99 |
30.99 |
3 |
Nea Reunanen |
2001 |
01A298 |
HäUS |
|
25m |
30.80 |
30.80 |
4 |
Marilla Parhiala |
2000 |
00B046 |
Gladius |
|
50m |
31.50 |
30.50 |
5 |
Emilia Kokko |
1999 |
99A175 |
Vanders |
|
50m |
31.71 |
30.71 |
6 |
Jonna Siilin |
1997 |
97A686 |
JoUS |
|
50m |
31.90 |
30.90 |
7 |
Nea Kontturi |
1998 |
98A006 |
Cetus |
|
25m |
31.07 |
31.07 |
8 |
Jessika Patjas |
1997 |
97A725 |
KoU |
|
50m |
32.12 |
31.12 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Maria Ripatti |
1987 |
87A148 |
JUK |
|
50m |
31.15 |
30.15 |
2 |
Claudia Åvist |
1997 |
97A007 |
LrU |
|
50m |
30.26 |
29.26 |
3 |
Veera Venäläinen |
1995 |
95A717 |
JoUS |
|
50m |
29.46 |
28.46 |
4 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
JoUS |
|
50m |
27.66 |
26.66 |
5 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
99A194 |
UiTa |
|
50m |
29.19 |
28.19 |
6 |
Nina Haltia |
1999 |
99A009 |
Vanders |
|
50m |
29.81 |
28.81 |
7 |
Oona Pelttari |
1998 |
98A753 |
Cetus |
|
25m |
29.98 |
29.98 |
8 |
Ylva Sjölund |
1998 |
98A399 |
Cetus |
|
50m |
31.20 |
30.20 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:44 |
|