Program för UGP 1 & 2, Västervik
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
UGP 1 & 2 |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Västervik |
|
Utskriftstid |
08:15 |
|
|
Arrangör |
Västerviks SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Frisim Damer A-D |
Finaler (13) |
Beräknad start 09:58 |
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
Ronja Flanagan |
2006 |
AB3406 |
NKK |
|
25m |
|
40 |
4 |
Ida Holmberg |
2004 |
BL2804 |
VSS |
|
25m |
1:58.44 |
65 |
5 |
Ylva Andersson |
2005 |
AQ3405 |
NKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Elin Hagman |
2004 |
BL8604 |
VSS |
|
25m |
1:54.55 |
36 |
2 |
Lisa Grimvall |
2004 |
BF2404 |
VSS |
|
25m |
1:49.57 |
85 |
3 |
Emma Werner |
2005 |
AF4605 |
NKK |
|
25m |
1:40.54 |
29 |
4 |
Alva Claesén |
2004 |
BG7404 |
VSS |
|
25m |
1:40.14 |
47 |
5 |
Frida Liliequist |
2004 |
BF0404 |
VSS |
|
25m |
1:40.42 |
55 |
6 |
Tilda Sundell |
2005 |
AT8205 |
VSS |
|
25m |
1:45.26 |
50 |
7 |
Maja Lundmark |
2004 |
BF1404 |
VSS |
|
25m |
1:51.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Linnea Karlsson |
2004 |
BF5404 |
VSS |
|
25m |
1:39.83 |
185 |
2 |
Jonna Starkenberg |
2002 |
BA5802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:37.13 |
13 |
3 |
Saga Hjelm |
2004 |
AI6204 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:33.48 |
221 |
4 |
Iris Skillermark |
2002 |
BK8202 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:32.59 |
46 |
5 |
Clara Kuggvik |
2005 |
AR9405 |
VSS |
|
25m |
1:32.84 |
81 |
6 |
Kasandra Svan |
2004 |
AQ0404 |
NKK |
|
25m |
1:36.20 |
39 |
7 |
Julia Helleblad |
2002 |
BT8402 |
VSS |
|
25m |
1:39.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Emma Kindberg |
2004 |
BF3404 |
VSS |
|
25m |
1:32.53 |
25 |
2 |
Ellen Augustini |
2002 |
BS8802 |
VSS |
|
25m |
1:30.79 |
80 |
3 |
Felicia Svan |
2003 |
BF7203 |
NKK |
|
25m |
1:25.72 |
99 |
4 |
Emmy Ericsson |
2003 |
BO8403 |
LASS |
|
25m |
1:24.51 |
48 |
5 |
Hanna Liliequist |
2002 |
BE6202 |
VSS |
|
25m |
1:24.87 |
93 |
6 |
Maja Arnell |
2004 |
AO8204 |
LASS |
|
25m |
1:25.91 |
20 |
7 |
Ebba Håkansson |
2003 |
AJ6203 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:32.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:24.13 |
189 |
2 |
Lisa Wretling |
2004 |
AW9604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:22.48 |
153 |
3 |
Felicia Lewton |
2001 |
BR0801 |
KALMAR |
|
25m |
1:19.65 |
100 |
4 |
Elin Friberg |
2004 |
AD1404 |
LASS |
|
25m |
1:19.31 |
117 |
5 |
Elsa Linné |
2003 |
AX4803 |
LASS |
|
25m |
1:19.50 |
28 |
6 |
Alessandra Bäck |
2003 |
BV6203 |
VSS |
|
25m |
1:21.97 |
33 |
7 |
Ida-Lee Fjelstrenius |
2002 |
BE1202 |
VSS |
|
25m |
1:22.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
1 |
Nora Rogö |
2004 |
AW7604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:19.28 |
77 |
2 |
Ellie O´brian |
2002 |
AZ3402 |
NKK |
|
25m |
1:18.97 |
216 |
3 |
Tina Evertsson |
2000 |
BE5600 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:16.74 |
37 |
4 |
Mira Grimvall |
2002 |
BC5402 |
VSS |
|
25m |
1:15.23 |
184 |
5 |
Ida Rudelius |
2004 |
AM7204 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:15.75 |
188 |
6 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:17.79 |
223 |
7 |
Lisa Ullman |
2001 |
AS5201 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:18.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR |
|
25m |
1:14.86 |
187 |
2 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:14.43 |
49 |
3 |
Emelie Liljeblad |
2002 |
BM5802 |
VSS |
|
25m |
1:13.00 |
181 |
4 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:12.51 |
147 |
5 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR |
|
25m |
1:12.99 |
186 |
6 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:13.25 |
41 |
7 |
Tuva Jansson |
2003 |
AE7803 |
VSS |
|
25m |
1:14.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Jane Elgh |
2004 |
AB1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:11.58 |
222 |
2 |
Ellen Ullman |
1998 |
AT7498 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:10.84 |
144 |
3 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR |
|
25m |
1:10.13 |
193 |
4 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:09.79 |
212 |
5 |
Evelina Thollström |
1999 |
BQ1299 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:09.86 |
201 |
6 |
Mariam Istiphan |
2001 |
BG4201 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:10.17 |
143 |
7 |
Josefine Carlström |
2001 |
BP7601 |
KALMAR |
|
25m |
1:10.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Celie Augustsson |
2004 |
AG2604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:09.45 |
211 |
2 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:09.01 |
84 |
3 |
Ida Ullstrand |
2001 |
BG8601 |
NKK |
|
25m |
1:08.62 |
62 |
4 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:08.52 |
179 |
5 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:08.53 |
162 |
6 |
Tilda Nordén |
2001 |
BP6601 |
KALMAR |
|
25m |
1:08.63 |
169 |
7 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR |
|
25m |
1:09.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:08.36 |
170 |
2 |
Ella Wranå |
2001 |
AH1801 |
KALMAR |
|
25m |
1:07.52 |
213 |
3 |
Ellen Carlsson |
1999 |
AK6499 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:07.04 |
123 |
4 |
Sandra Mokhtari |
2001 |
AR7801 |
LASS |
|
25m |
1:06.83 |
42 |
5 |
Emma Juneskog |
1998 |
AU2298 |
VSS |
|
25m |
1:07.01 |
152 |
6 |
Leia Karlsson |
2002 |
AR2202 |
KALMAR |
|
25m |
1:07.27 |
140 |
7 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
KALMAR |
|
25m |
1:08.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Frida Ljungberg |
2000 |
AL5200 |
KALMAR |
|
25m |
1:06.46 |
208 |
2 |
Nadija Sabic |
2002 |
AI7802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:06.37 |
135 |
3 |
Erika Tudegård |
2001 |
AR8801 |
LASS |
|
25m |
1:05.92 |
202 |
4 |
Malin Jonsson |
1998 |
BB0698 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:05.34 |
199 |
5 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:05.49 |
198 |
6 |
Matilda Egelrud |
2003 |
AB2603 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:06.10 |
118 |
7 |
Hilda Linné |
2000 |
BG1800 |
LASS |
|
25m |
1:06.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Adina Eriksson |
1999 |
AB8899 |
NKK |
|
25m |
1:04.87 |
101 |
2 |
Elise Gidlöf |
1999 |
AI8499 |
LASS |
|
25m |
1:03.88 |
217 |
3 |
Emelie Fernholm |
1998 |
AG4898 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:03.75 |
210 |
4 |
Angelica Stark |
1999 |
AA7699 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:02.32 |
116 |
5 |
Lovisa Lampi |
1999 |
AQ4899 |
LASS |
|
25m |
1:03.42 |
102 |
6 |
Emelie Gidlöf |
1997 |
AF6697 |
LASS |
|
25m |
1:03.81 |
30 |
7 |
Felicia Claesén |
2001 |
BO4201 |
VSS |
|
25m |
1:04.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Matilda Savén |
2000 |
BI0400 |
LASS |
|
25m |
1:02.26 |
105 |
2 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
BA5699 |
LASS |
|
25m |
1:02.17 |
154 |
3 |
Ellen Lindeby |
1999 |
AB9699 |
KALMAR |
|
25m |
1:01.85 |
104 |
4 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
59.18 |
207 |
5 |
Emma Roos |
1999 |
AB7899 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:01.10 |
57 |
6 |
Linnea Waldemarsson |
1996 |
AN8696 |
VSS |
|
25m |
1:02.07 |
58 |
7 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VSS |
|
25m |
1:02.23 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
Licensierad till: Västerviks Simsällskap |
Utskriftstid |
08:15 |
|