Ohjelma IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut VS |
|
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:36 |
|
|
Järjestäjä |
SalU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti |
Loppukilpailut (5) |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
|
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ellen Melin |
2002 |
02A853 |
IFÅ |
|
25m |
1:43.52 |
1:43.52 |
3 |
Aino Haarala |
2001 |
01A877 |
UiKaa |
|
25m |
1:36.17 |
1:36.17 |
4 |
Martta Haarala |
2001 |
01A882 |
UiKaa |
|
25m |
1:36.88 |
1:36.88 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mette Hämeenaho |
2002 |
02A488 |
AUi |
|
50m |
1:27.09 |
1:25.09 |
3 |
Pinja Österman |
2002 |
02A320 |
RaisU |
|
25m |
1:23.29 |
1:23.29 |
4 |
Fiia Pyykkö |
2001 |
01A381 |
SalU |
|
25m |
1:24.28 |
1:24.28 |
5 |
Alida Öhberg |
2002 |
02A627 |
AUi |
|
50m |
1:32.85 |
1:30.85 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elena Mantila |
2001 |
01A800 |
ÅSK |
|
50m |
1:22.34 |
1:20.34 |
2 |
Minka Halava |
2001 |
01A844 |
ÅSK |
|
25m |
1:17.71 |
1:17.71 |
3 |
Helmi Heinonen |
2002 |
02A204 |
RaisU |
|
25m |
1:13.30 |
1:13.30 |
4 |
Olivia Koski |
2002 |
02A391 |
AUi |
|
50m |
1:16.15 |
1:14.15 |
5 |
Wilhelmina Leppähaara |
2000 |
00A641 |
AUi |
|
50m |
1:19.80 |
1:17.80 |
6 |
Matilda Laurila |
2001 |
01B077 |
SomE |
|
25m |
1:20.68 |
1:20.68 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ida Nordquist |
2001 |
01A316 |
AUi |
|
25m |
1:12.74 |
1:12.74 |
2 |
Janette Setälä |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
50m |
1:14.33 |
1:12.33 |
3 |
Jessica Lindholm |
2001 |
01B019 |
IFÅ |
|
50m |
1:11.16 |
1:09.16 |
4 |
Alexandra Arenius |
2002 |
02A750 |
AUi |
|
50m |
1:13.02 |
1:11.02 |
5 |
Lydia Rintanen |
2002 |
02A539 |
AUi |
|
50m |
1:14.36 |
1:12.36 |
6 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
50m |
1:14.91 |
1:12.91 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iida Reini |
2000 |
00A567 |
ÅSK |
|
25m |
1:07.61 |
1:07.61 |
2 |
Vilma Roman |
2000 |
00A592 |
RaisU |
|
25m |
1:05.88 |
1:05.88 |
3 |
Anniina Kallio |
2002 |
02A207 |
RaisU |
|
50m |
1:07.33 |
1:05.33 |
4 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
50m |
1:07.57 |
1:05.57 |
5 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
25m |
1:07.19 |
1:07.19 |
6 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
02A080 |
ÅSK |
|
50m |
1:09.63 |
1:07.63 |
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:36 |
|