Program for IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 36
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut KIS |
|
Tulostuspivmr |
01 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyvskyl |
|
Tulostusaika |
10:40 |
|
|
Jrjestj |
SWIM |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 36, P14,15,16 100mPerhosuinti |
Loppukilpailut (3) |
P16 LRIKM-enntys Niko Mkel, RiUS, 55,57 2014 |
P15 LRIKM-enntys Tony Eriksson, JUK, 57,34 2010 |
P14 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 55,68 2014 |
|
Oletettu alkamisaika 11:23 |
Er 1 (3) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Maxim Kolomainen |
2001 |
01A890 |
SWIM |
|
50m |
1:27.20 |
1:25.20 |
4 |
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
00A677 |
LrU |
|
25m |
1:16.93 |
1:16.93 |
5 |
Jussi Toitturi |
1999 |
99A857 |
LrU |
|
25m |
1:18.80 |
1:18.80 |
6 |
Patrick de Monte |
2001 |
01B100 |
KeuTo |
|
50m |
1:28.85 |
1:26.85 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ohto Pihlajamki |
2001 |
01A675 |
KuUS |
|
50m |
1:17.25 |
1:15.25 |
2 |
Roope Ruohtula |
2000 |
00A565 |
JoUS |
|
25m |
1:11.48 |
1:11.48 |
3 |
Timi Pernanen |
2001 |
01A141 |
LaUS |
|
50m |
1:09.31 |
1:07.31 |
4 |
Joonas Mustonen |
2001 |
01A643 |
LaUS |
|
25m |
1:06.40 |
1:06.40 |
5 |
Jaakko Liedevaara |
1999 |
99A914 |
SWIM |
|
50m |
1:08.89 |
1:06.89 |
6 |
Kalle Hepojoki |
2000 |
00A826 |
SWIM |
|
25m |
1:10.56 |
1:10.56 |
7 |
Harry Zimmermann |
2001 |
01A148 |
LaUS |
|
25m |
1:12.40 |
1:12.40 |
8 |
Veeti Veijonen |
2001 |
01A297 |
SWIM |
|
25m |
1:15.74 |
1:15.74 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oskari Neuvonen |
2000 |
00A866 |
SWIM |
|
50m |
1:07.21 |
1:05.21 |
2 |
Samuli Halme |
2000 |
00A440 |
LaUS |
|
25m |
1:04.13 |
1:04.13 |
3 |
Santeri Hulkko |
2000 |
00A843 |
LaUS |
|
50m |
1:05.24 |
1:03.24 |
4 |
Veeti Ruohtula |
2001 |
01A193 |
JoUS |
|
25m |
1:00.73 |
1:00.73 |
5 |
Alexander Kislitsyn |
2001 |
01A981 |
SWIM |
|
50m |
1:04.71 |
1:02.71 |
6 |
Werner Herjrvi |
1999 |
99A844 |
JIlves |
|
25m |
1:03.74 |
1:03.74 |
7 |
Atte Somero |
1999 |
99A522 |
La-Ka |
|
25m |
1:04.35 |
1:04.35 |
8 |
Miiro Vartiainen |
2001 |
01A340 |
JoUS |
|
25m |
1:05.34 |
1:05.34 |
Tekij: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspivmr |
01 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyvskyl |
Tulostusaika |
10:40 |
|