Program for IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Lähtölista Laji 17
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut KIS |
|
Tulostuspäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
16:59 |
|
|
Järjestäjä |
SWIM |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 17, T11,12 400m Vapaauinti |
Loppukilpailut (5) |
T12 LRIKM-ennätys Essi Schrey, RaisU, 4:39.24 2008 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Visto, LaUS, 4:50,89 2009 |
T-11 vain alkukilpailussa |
|
Oletettu alkamisaika 17:40 |
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mitra Pietiäinen |
2004 |
04A567 |
JoUS |
|
25m |
|
|
2 |
Nea Parkatti |
2004 |
04A345 |
SWIM |
|
25m |
|
|
3 |
Aino Illukka |
2004 |
04A447 |
LrU |
|
25m |
|
|
4 |
Anna Kajosmäki |
2004 |
04A310 |
SWIM |
|
25m |
|
|
5 |
Veera Kinnunen |
2004 |
04A579 |
SWIM |
|
25m |
|
|
6 |
Sanni Taskinen |
2003 |
03A831 |
SWIM |
|
25m |
|
|
7 |
Elina Gavrilov |
2004 |
04A825 |
JoUS |
|
25m |
|
|
8 |
Helmi Viertorinne |
2003 |
03A826 |
SWIM |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Juuli Kinnunen |
2004 |
04A549 |
SWIM |
|
25m |
|
|
2 |
Emma Mangeloja |
2003 |
03A757 |
SWIM |
|
25m |
7:41.33 |
7:41.33 |
3 |
Lilja Pulkkinen |
2004 |
04A680 |
KoU |
|
25m |
7:22.97 |
7:22.97 |
4 |
Saana Järvinen |
2003 |
03A761 |
SWIM |
|
25m |
6:57.38 |
6:57.38 |
5 |
Liisa Lassila |
2003 |
03A641 |
KoU |
|
25m |
7:02.53 |
7:02.53 |
6 |
Eeva Nousiainen |
2003 |
03A815 |
LrU |
|
25m |
7:36.19 |
7:36.19 |
7 |
Moona Pitkänen |
2003 |
03A945 |
JoUS |
|
25m |
|
|
8 |
Inka Metiäinen |
2003 |
03A640 |
SWIM |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Senni Toikka |
2003 |
03A663 |
KoU |
|
25m |
6:39.98 |
6:39.98 |
2 |
Inka Raitio |
2004 |
04A303 |
KoU |
|
25m |
6:30.91 |
6:30.91 |
3 |
Silja Kinnunen |
2003 |
03A683 |
LrU |
|
25m |
6:18.20 |
6:18.20 |
4 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
04A394 |
LrU |
|
50m |
6:16.40 |
6:08.40 |
5 |
Milla Hännikäinen |
2004 |
04A214 |
LaUS |
|
25m |
6:14.49 |
6:14.49 |
6 |
Julia Hietanen |
2004 |
04A368 |
LrU |
|
25m |
6:19.27 |
6:19.27 |
7 |
Siiri Pitkänen |
2003 |
03A665 |
LrU |
|
25m |
6:33.00 |
6:33.00 |
8 |
Vilma Tikka |
2003 |
03A660 |
LrU |
|
25m |
6:54.45 |
6:54.45 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emilia Kouvo |
2003 |
03A406 |
LrKT |
|
25m |
6:03.71 |
6:03.71 |
2 |
Nea Mustonen |
2004 |
04A265 |
LaUS |
|
25m |
5:55.43 |
5:55.43 |
3 |
Hilla Kuuva |
2003 |
03A513 |
LrU |
|
25m |
5:53.21 |
5:53.21 |
4 |
Veera Laakkonen |
2003 |
03A241 |
Plaani |
|
50m |
5:50.03 |
5:42.03 |
5 |
Lotta Hermonen |
2004 |
04A405 |
KoU |
|
25m |
5:45.20 |
5:45.20 |
6 |
Janna Salminen |
2003 |
03A489 |
LaUS |
|
50m |
6:01.26 |
5:53.26 |
7 |
Venla Lindström |
2004 |
04A263 |
LaUS |
|
50m |
6:06.92 |
5:58.92 |
8 |
Julia Romo |
2003 |
03A094 |
LaUS |
|
25m |
6:04.88 |
6:04.88 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Pellinen |
2003 |
03A581 |
SWIM |
|
50m |
5:39.70 |
5:31.70 |
2 |
Veera Skinnari |
2003 |
03A090 |
LaUS |
|
25m |
5:22.55 |
5:22.55 |
3 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
04A155 |
KoU |
|
50m |
5:20.37 |
5:12.37 |
4 |
Martta Ruuska |
2003 |
03A582 |
SWIM |
|
25m |
5:02.50 |
5:02.50 |
5 |
Sohvi Kallinen |
2004 |
04A222 |
LaUS |
|
50m |
5:10.71 |
5:02.71 |
6 |
Sandra Kalenius |
2003 |
03A126 |
KoU |
|
50m |
5:27.51 |
5:19.51 |
7 |
Kaisa Himanen |
2003 |
03A163 |
MiUS |
|
50m |
5:35.48 |
5:27.48 |
8 |
Milja Mäkinen |
2004 |
04A192 |
KoU |
|
50m |
5:43.91 |
5:35.91 |
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
16:59 |
|