Program for Septembersim Knatte + Senior
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:06.94 | |
2 | 94 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:11.84 | |
3 | 35 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:14.09 | |
4 | 2 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 1:16.14 | |
5 | 19 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 50 m | 1:16.40 | |
6 | 40 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 50 m | 1:17.15 | |
7 | 5 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:18.92 | |
8 | 37 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:19.18 | |
9 | 80 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:20.09 | |
10 | 138 | Seeman Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:20.98 | |
11 | 131 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:21.79 | |
12 | 92 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 1:21.93 | |
13 | 74 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 50 m | 1:22.08 | |
14 | 1 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 1:22.55 | |
15 | 83 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SKURU IK | AQ9303 | 25 m | 1:22.72 | |
16 | 100 | Johem Alexander | 2002 | TYRESÖ SS | AF6502 | 50 m | 1:22.81 | |
17 | 16 | Erneholm Oliver | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO4503 | 25 m | 1:23.05 | |
18 | 93 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 1:24.38 | |
19 | 6 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:24.66 | |
20 | 68 | Haargaard Malte | 2003 | SKURU IK | AP2703 | 25 m | 1:24.86 | |
21 | 132 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:25.42 | |
22 | 145 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | ak2303 | 25 m | 1:26.49 | EFT |
23 | 43 | Siotis Jannis | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL3303 | 25 m | 1:27.69 | |
24 | 127 | Bill Alexander | 2004 | SPIF SF | AI0104 | 25 m | 1:29.24 | |
25 | 65 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:30.24 | |
26 | 55 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:30.67 | |
27 | 130 | Glimmerud Gullbjörk Tobias | 2003 | SPIF SF | AV9303 | 25 m | 1:32.97 | |
28 | 24 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 50 m | 1:33.70 | |
29 | 31 | Lesniewski Leon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK0304 | 25 m | 1:34.17 | |
30 | 89 | Abeyratne Jerren | 2004 | TYRESÖ SS | AB9304 | 25 m | 1:36.67 | |
31 | 129 | Dahlberg Larsson Zim | 2003 | SPIF SF | AV1503 | 25 m | 1:46.21 | |
32 | 54 | Widmark Noah | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN8304 | 25 m | 1:49.01 | |
33 | 32 | Lidström Simon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK9304 | 25 m | 1:49.83 | |
34 | 22 | Halldin Adam | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN2304 | 25 m | 1:51.36 | |
35 | 14 | Elmquist Johan | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD9705 | 25 m | ||
36 | 15 | Eriksson Elijas | 2005 | JÄRFÄLLA S | AG6905 | 25 m | ||
37 | 17 | Erneholm William | 2006 | JÄRFÄLLA S | AD5506 | 25 m | ||
38 | 25 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | ||
39 | 33 | Lind Anton | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB1906 | 25 m | ||
40 | 39 | Parsa Arvin | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB7106 | 25 m | ||
41 | 44 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | ||
42 | 45 | Strand Axel | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE7706 | 25 m | ||
43 | 58 | Araskog Martin | 2004 | SKURU IK | AJ4704 | 25 m | ||
44 | 61 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | ||
45 | 62 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | ||
46 | 128 | Cotter Leon | 2005 | SPIF SF | AM9305 | 25 m | ||
47 | 135 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 25 m | ||
48 | 136 | Nyberg Viktor | 2004 | SPIF SF | AT4304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 22:23 |