Program for Ungdoms-GP 4, Karlskoga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2015 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
08:04 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: ETAB Data |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
2 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
149 |
3 |
Miranda Wahlstedt |
2006 |
AA1606 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
68 |
4 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
35 |
5 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Victoria Lundqvist |
2001 |
AY8401 |
FILIPSTAD |
|
25m |
|
145 |
2 |
Agnes Rönnquist |
2004 |
BA7604 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
125 |
3 |
Signe Åberg |
2000 |
BL7800 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:51.90 |
72 |
4 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:07.77 |
116 |
5 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
160 |
6 |
Maja Ehlin |
2002 |
BT6202 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Thea Wahlström |
2000 |
AY4200 |
KATRINEHOL |
|
25m |
3:43.87 |
33 |
2 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:33.03 |
62 |
3 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:29.53 |
22 |
4 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
50m |
3:31.18 |
54 |
5 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:39.94 |
135 |
6 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
50m |
3:44.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Nellie Höök |
2001 |
AM5201 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:23.92 |
126 |
2 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:21.18 |
53 |
3 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:17.21 |
124 |
4 |
Emma Waara |
2000 |
AU2800 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:17.80 |
69 |
5 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:23.63 |
186 |
6 |
Lovisa Gustafsson |
2002 |
BG4402 |
ÖSA |
|
25m |
3:24.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Clara Hedling |
2001 |
AP9201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
3:16.01 |
195 |
2 |
Miriam Langarap |
2002 |
AM3602 |
ÖSA |
|
25m |
3:12.01 |
97 |
3 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:03.78 |
58 |
4 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:05.35 |
163 |
5 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:15.48 |
42 |
6 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:17.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:59.99 |
205 |
2 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
2:55.85 |
199 |
3 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
2:42.48 |
147 |
4 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:50.77 |
215 |
5 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
2:59.31 |
123 |
6 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:02.53 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
08:04 |
|