Program för Ungdoms-GP 4, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2015 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
08:04 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (7) |
Sponsor: PLs Hjälpmedelsbutik |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Oskar Högqvist |
2003 |
AN1703 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:58.32 |
96 |
2 |
Lukas Franz |
2005 |
AJ5905 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
90 |
3 |
Ajdin Buljubasic |
2000 |
AZ2700 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
98 |
4 |
Viktor Hellberg |
2006 |
AC0706 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
102 |
5 |
Elias Jansson |
2006 |
AC3706 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Linus Åkesson |
2005 |
AK1105 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
95 |
2 |
Liam Fahlin |
2003 |
AO9303 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:04.68 |
137 |
3 |
Lazar Jovancic |
2004 |
AK2104 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:58.53 |
166 |
4 |
Jesper Andersson |
2004 |
AD5504 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:59.53 |
134 |
5 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
118 |
6 |
Mohamed Osman |
2003 |
|
KARLSKO SF |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Henrik Nguyen |
2002 |
AW6502 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:53.65 |
99 |
2 |
Noel Hodberg |
2002 |
AS7302 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:46.01 |
182 |
3 |
Markus Engström |
2001 |
AN5701 |
ÖSA |
|
25m |
1:43.89 |
75 |
4 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:45.90 |
88 |
5 |
Oscar Björstam |
2003 |
AH2703 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:46.27 |
44 |
6 |
Josef Faraj |
2002 |
AS4502 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:57.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:39.38 |
51 |
2 |
Gustaf Hellmark |
2000 |
AR2300 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:36.76 |
5 |
3 |
Emil Kristiansson |
2003 |
AA9703 |
ARVIKA SS |
|
50m |
1:36.11 |
139 |
4 |
Uros Jovancic |
2000 |
AS3300 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:36.29 |
206 |
5 |
Anton Wallin |
2000 |
AM7700 |
ÖSA |
|
50m |
1:37.21 |
157 |
6 |
Måns Rydergren |
2003 |
AP8703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:42.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Robert Kurt |
2000 |
AY5500 |
ÖSA |
|
25m |
1:33.05 |
161 |
2 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:29.62 |
181 |
3 |
Adrijan Danqi |
2002 |
AS2502 |
ÖSA |
|
25m |
1:28.17 |
146 |
4 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:28.69 |
150 |
5 |
Samuel Vestin |
2002 |
AJ2502 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:30.13 |
64 |
6 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Marcus Bergenstråhle |
1997 |
AR5797 |
ÖSA |
|
25m |
1:26.67 |
65 |
2 |
Elias Paulson |
2000 |
AS0900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.33 |
198 |
3 |
Jesper Lindberg |
1999 |
AU4399 |
ÖSA |
|
25m |
1:22.46 |
138 |
4 |
Milos Jovancic |
2002 |
AH1302 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:23.09 |
143 |
5 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:26.33 |
112 |
6 |
Viktor Lübeck |
2002 |
AG9302 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:27.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.12 |
8 |
2 |
Emil Lundgren |
2000 |
AI4500 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:18.73 |
117 |
3 |
Alexander Nylén |
2000 |
AD4300 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:13.29 |
71 |
4 |
Artush Shahverdyan |
2000 |
AM3100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.92 |
89 |
5 |
Igor Blagojevic |
2000 |
AG5700 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:19.58 |
154 |
6 |
Anders Malmberg |
2002 |
AS4902 |
KATRINEHOL |
|
50m |
1:20.69 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
08:04 |
|