Program for Ungdoms-GP 4, Karlskoga
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 39 | Bjlevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:37.85 | |
2 | 52 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 2:38.22 | |
3 | 46 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 2:39.93 | |
4 | 147 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 2:40.84 | |
5 | 108 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:41.96 | |
6 | 189 | Johansson Cornelia | 2003 | SA | AF1803 | 25 m | 2:42.74 | |
7 | 210 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 2:43.79 | |
8 | 159 | Budde Julia | 1999 | KPINGS SS | AT7699 | 25 m | 2:45.17 | |
9 | 97 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 2:45.36 | |
10 | 180 | Cullberg Emma | 2002 | SA | BA8202 | 25 m | 2:46.01 | |
11 | 23 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 2:48.60 | |
12 | 215 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 2:50.70 | |
13 | 195 | Langarap Miriam | 2002 | SA | AM3602 | 25 m | 2:51.57 | |
14 | 58 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:51.86 | |
15 | 148 | Trff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 2:54.62 | |
16 | 214 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 2:56.06 | |
17 | 109 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 2:57.69 | |
18 | 209 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 50 m | 2:59.76 | |
19 | 47 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 3:00.76 | |
20 | 205 | Titus Jennifer | 2002 | SA | AG5402 | 25 m | 3:02.04 | |
21 | 213 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 3:03.00 | |
22 | 34 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 3:03.21 | |
23 | 132 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 3:03.70 | |
24 | 186 | Gustafsson Lovisa | 2002 | SA | BG4402 | 25 m | 3:04.55 | |
25 | 85 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 3:05.51 | |
26 | 199 | Mnsson Julia | 2002 | SA | BL9202 | 50 m | 3:06.64 | |
27 | 185 | Gustafsson Ebba | 1999 | SA | BF6899 | 25 m | 3:06.90 | |
28 | 179 | Cen Michelle | 2000 | SA | BM3200 | 25 m | 3:07.12 | |
29 | 9 | Pettersson Majken | 2001 | ARVIKA SS | BG6201 | 25 m | 3:07.49 | |
30 | 92 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 3:08.04 | |
31 | 135 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 3:08.10 | |
32 | 1 | Andersson Lisa | 2002 | ARVIKA SS | BM2402 | 25 m | 3:08.59 | |
33 | 48 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 3:08.96 | |
34 | 202 | Rydn Evelina | 2000 | SA | BM2400 | 50 m | 3:08.96 | |
35 | 131 | Bergsten Elsa | 2002 | KARLSTAD | AZ3202 | 25 m | 3:14.54 | |
36 | 126 | hling Wilma | 2002 | KARLSKO SF | AU6802 | 25 m | 3:15.64 | |
37 | 116 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 50 m | 3:17.45 | |
38 | 183 | Engstrm Terese | 1999 | SA | BF1899 | 25 m | 3:17.71 | |
39 | 158 | Wahlstrm Thea | 2000 | KATRINEHOL | AY4200 | 25 m | 3:18.61 | |
40 | 22 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 50 m | 3:24.21 | |
41 | 57 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 3:27.40 | |
42 | 130 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 3:27.65 | |
43 | 82 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 25 m | 3:44.93 | |
44 | 54 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 3:53.19 | |
45 | 68 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | ||
46 | 160 | Ehlin Maja | 2002 | KPINGS SS | BT6202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simfrbundet | Utskriftstid | 16:03 |