Program för Ringsted Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
3_S
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
542 |
Jensen Stine Raaby |
1995 |
TRITON B |
9564AK |
25 m |
1:01.64 |
|
2 |
558 |
Nielsen Maja |
1996 |
TRITON B |
9632AD |
25 m |
1:03.11 |
|
3 |
547 |
Ljungstrøm Emma Anne |
1999 |
TRITON B |
9908AH |
25 m |
1:04.73 |
|
4 |
634 |
Mayer Josefiné |
1997 |
SCHWERIN |
178777 |
25 m |
1:04.90 |
|
5 |
533 |
Hansen Katrine B. |
1999 |
TRITON B |
9934AB |
25 m |
1:05.18 |
|
6 |
268 |
Witthøft Sofie |
1997 |
KALUNDBORG |
9794AG |
25 m |
1:05.79 |
|
7 |
106 |
Stentved Marie-Louise |
2000 |
GLADSAXE |
0024AJ |
25 m |
1:06.40 |
|
8 |
191 |
Olsen Mathilde |
1998 |
HVIDOVRE |
9892AG |
25 m |
1:06.80 |
|
9 |
185 |
Mertins Frederikke |
2000 |
HVIDOVRE |
0014AE |
25 m |
1:06.83 |
|
10 |
204 |
Birta Guðnadóttir, Ásdís |
1996 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:07.65 |
|
11 |
627 |
Koop Gina Elisa |
2000 |
SCHWERIN |
256647 |
25 m |
1:08.08 |
|
12 |
578 |
Waterval Abby Kristine |
2002 |
TRITON B |
0222AE |
25 m |
1:08.43 |
|
13 |
485 |
Hovmand Isa |
2000 |
SK-SYD |
0048BA |
25 m |
1:08.51 |
|
14 |
94 |
Larsen Thea Hovmand |
1997 |
GLADSAXE |
9746AH |
25 m |
1:08.65 |
|
15 |
540 |
Jensen Frederikke |
2000 |
TRITON B |
0002AC |
25 m |
1:08.65 |
|
16 |
297 |
Harlund Emilia |
1999 |
NAKSKOV |
9938AS |
25 m |
1:08.81 |
|
17 |
548 |
Lundstrøm Josefine H. |
2001 |
TRITON B |
0158AD |
25 m |
1:09.13 |
|
18 |
546 |
Larsen Emma Lyngby |
1998 |
TRITON B |
9822AB |
25 m |
1:09.14 |
|
19 |
524 |
Duus Amanda |
2000 |
TRITON B |
0076AA |
25 m |
1:09.35 |
|
20 |
293 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
NAKSKOV |
0232AI |
25 m |
1:09.53 |
|
21 |
446 |
Frederiksen Amalie |
2001 |
SLAGELSE |
0182AP |
25 m |
1:09.77 |
|
22 |
89 |
Aarestrup Zenia |
2001 |
GLADSAXE |
0104AS |
25 m |
1:10.15 |
|
23 |
169 |
Elkjær Cecilie |
2001 |
HVIDOVRE |
0104AC |
25 m |
1:10.21 |
|
24 |
530 |
Grønlund Rebecca |
1998 |
TRITON B |
9872AB |
25 m |
1:11.57 |
|
25 |
441 |
Andersen Sofie |
2001 |
SLAGELSE |
0174AM |
25 m |
1:11.70 |
|
26 |
69 |
Rasmussen Gro Grinda |
2003 |
GLADSAXE |
0372AF |
25 m |
1:11.73 |
|
27 |
61 |
Ingeman-Petersen Nicoline |
2002 |
GLADSAXE |
0232AM |
25 m |
1:11.80 |
|
28 |
642 |
Sander Charlotte-Christin |
2001 |
SCHWERIN |
243683 |
25 m |
1:12.25 |
|
29 |
186 |
Mikkelsen Kristine |
2000 |
HVIDOVRE |
0078AG |
25 m |
1:12.48 |
|
30 |
249 |
Kristensen Nicole |
1999 |
KALUNDBORG |
9954AY |
25 m |
1:12.59 |
|
31 |
164 |
Bukholt Simone |
1999 |
HVIDOVRE |
9954AB |
25 m |
1:13.12 |
|
32 |
482 |
Bzorek Ida |
1997 |
SK-SYD |
9742AT |
25 m |
1:14.46 |
|
33 |
628 |
Kozelnik Maike |
2002 |
SCHWERIN |
292243 |
25 m |
1:14.83 |
|
34 |
205 |
Fa Kristjánsdóttir, María |
2000 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:15.58 |
|
35 |
516 |
Auerbach-Lind Kamille |
2001 |
TRITON B |
0112AL |
25 m |
1:15.64 |
|
36 |
290 |
Thornsen Madeleine |
2001 |
KORSØR |
0108AQ |
25 m |
1:16.32 |
|
37 |
108 |
Trandum Ida Agerbak |
1996 |
GLADSAXE |
9688AO |
25 m |
1:16.37 |
|
38 |
448 |
Gotthard Regitze |
2002 |
SLAGELSE |
0228AA |
25 m |
1:16.69 |
|
39 |
78 |
Ulrich-Jørgensen Astrid |
2002 |
GLADSAXE |
0286AK |
25 m |
1:16.99 |
|
40 |
131 |
Lønborg Emilia |
2002 |
HERLUFSHOL |
0214AQ |
25 m |
1:17.31 |
|
41 |
468 |
Mosegård Matilde Mantzius |
2003 |
SLAGELSE |
0378AA |
25 m |
1:17.64 |
|
42 |
332 |
Clausen Anne-Sofie P. |
2002 |
NÆSTVED |
0202AB |
25 m |
1:17.67 |
|
43 |
639 |
Ritter Amelie |
2003 |
SCHWERIN |
315370 |
25 m |
1:18.07 |
|
44 |
264 |
Strandberg Caroline |
1998 |
KALUNDBORG |
9884BB |
25 m |
1:18.66 |
|
45 |
825 |
Krøll Thea |
2000 |
RINGSTED |
0002AT |
25 m |
1:19.55 |
|
46 |
254 |
Holm Caroline |
2004 |
KALUNDBORG |
0432AE |
25 m |
1:20.28 |
|
47 |
215 |
Ylfa Finnbogadóttir, |
2002 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:20.34 |
|
48 |
203 |
Windahl Rebekka |
2001 |
HVIDOVRE |
0158AM |
25 m |
1:20.36 |
|
49 |
805 |
Andersen Maria |
2002 |
RINGSTED |
0222AP |
25 m |
1:20.66 |
|
50 |
256 |
Petersen Engeline Scheby |
2002 |
KALUNDBORG |
0274AY |
25 m |
1:21.03 |
|
51 |
212 |
Assa Arnadóttir, Melkorka |
2001 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:21.65 |
|
52 |
39 |
Mardov-Johansen Christine |
2003 |
FR.SUND |
0366AL |
25 m |
1:21.86 |
|
53 |
208 |
R Traustadóttir, Berglind |
2003 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:22.41 |
|
54 |
129 |
Krumbak Josefine |
2004 |
HERLUFSHOL |
0458AD |
25 m |
1:22.43 |
|
55 |
213 |
Íris Brown B., Emilía |
2000 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:22.56 |
|
56 |
713 |
Mikkelsen Laura |
2001 |
HASLEV |
0176AE |
25 m |
1:23.52 |
|
57 |
29 |
Andersen Sille |
2003 |
FR.SUND |
0312AS |
25 m |
1:24.02 |
|
58 |
478 |
Rasmussen Mathilde |
2002 |
SLAGELSE |
0296AI |
25 m |
1:24.23 |
|
59 |
137 |
Nielsen Line With |
2002 |
HERLUFSHOL |
0214AW |
25 m |
1:25.09 |
|
60 |
221 |
Anit Björnsdóttir, Þórdís |
2002 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:25.35 |
|
61 |
577 |
Sund Ida |
2000 |
TRITON B |
0064AX |
25 m |
1:25.39 |
|
62 |
716 |
Nielsen Sofie |
2003 |
HASLEV |
0324AU |
25 m |
1:26.30 |
|
63 |
488 |
Jørgensen Julie Bruun |
2003 |
SK-SYD |
0328AC |
25 m |
1:26.45 |
|
64 |
567 |
Rubak Kathrine Bang |
2004 |
TRITON B |
0486AE |
25 m |
1:26.46 |
|
65 |
450 |
Ipsen Isabella Voldby |
2000 |
SLAGELSE |
0088AP |
25 m |
1:26.77 |
|
66 |
603 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
VORDINGB |
0508AB |
25 m |
1:26.91 |
|
67 |
854 |
Szokody Maria |
2002 |
RINGSTED |
0252AE |
25 m |
1:27.08 |
|
68 |
527 |
Fischer Emilie |
2001 |
TRITON B |
0156AK |
25 m |
1:27.39 |
|
69 |
206 |
D Kristjánsdóttir, Sandra |
2003 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:27.72 |
|
70 |
555 |
Mosegaard Sofie |
2002 |
TRITON B |
0206AE |
25 m |
1:27.73 |
|
71 |
553 |
Mikkelsen Victoria F. |
2001 |
TRITON B |
0102AQ |
25 m |
1:28.18 |
|
72 |
72 |
Schou Amalie |
2003 |
GLADSAXE |
0394AC |
25 m |
1:28.73 |
|
73 |
188 |
Nielsen Anna Marie |
2004 |
HVIDOVRE |
0482AF |
25 m |
1:28.95 |
|
74 |
274 |
Hallengreen Philippa |
2002 |
KORSØR |
0234AQ |
25 m |
1:29.10 |
|
75 |
608 |
Frederiksen Regitze Lund |
2002 |
VORDINGB |
0202AS |
25 m |
1:29.34 |
|
76 |
841 |
Pedersen Signe T. |
2002 |
RINGSTED |
0262BA |
25 m |
1:29.55 |
|
77 |
838 |
Olsen Emma |
2003 |
RINGSTED |
0318AD |
25 m |
1:31.29 |
|
78 |
328 |
Bendtsen Caroline |
2002 |
NÆSTVED |
0254AK |
25 m |
1:31.71 |
|
79 |
835 |
Nielsen Katja Kjær |
2002 |
RINGSTED |
0268AU |
25 m |
1:31.99 |
|
80 |
229 |
Hlí Ólafsdóttir, Dagbjörg |
2005 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:32.22 |
|
81 |
41 |
Nevermann Marike |
2003 |
FR.SUND |
0354AQ |
25 m |
1:34.80 |
|
82 |
565 |
Rishøj Ida |
2002 |
TRITON B |
0286AF |
25 m |
1:34.84 |
|
83 |
350 |
Knudsen Miamaja Skytt |
2003 |
NÆSTVED |
0398AV |
25 m |
1:35.53 |
|
84 |
814 |
Grandjean Sophie |
2003 |
RINGSTED |
0346AR |
25 m |
1:35.60 |
|
85 |
439 |
Andersen Marie Louise B |
2005 |
SLAGELSE |
0552AJ |
25 m |
1:36.45 |
|
86 |
141 |
Scheel Mille |
2003 |
HERLUFSHOL |
0318AW |
25 m |
1:36.47 |
|
87 |
258 |
Rasmussen Laura |
2004 |
KALUNDBORG |
0432AQ |
25 m |
1:36.50 |
|
88 |
846 |
Sahlberg Emilie Hostrup |
2005 |
RINGSTED |
0582AD |
25 m |
1:37.45 |
|
89 |
180 |
Kragh Frida Hvirring |
2004 |
HVIDOVRE |
0474AF |
25 m |
1:38.06 |
|
90 |
126 |
Hillerup Clara |
2005 |
HERLUFSHOL |
0568AK |
25 m |
1:38.98 |
|
91 |
233 |
Drö Jóhannesdóttir, Diljá |
2003 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:39.62 |
|
92 |
617 |
Søndergaard Freja |
2004 |
VORDINGB |
0452AO |
25 m |
1:40.65 |
|
93 |
341 |
Hansen Agnes Barner |
2005 |
NÆSTVED |
0522AL |
25 m |
1:41.72 |
|
94 |
715 |
Møller Olivia |
2004 |
HASLEV |
0452AF |
25 m |
1:41.93 |
|
95 |
348 |
Jensen Thea Torndal |
2004 |
NÆSTVED |
0456AJ |
25 m |
1:43.20 |
|
96 |
358 |
Maar Gaya Josefine |
2003 |
NÆSTVED |
0318AQ |
25 m |
1:47.51 |
|
97 |
710 |
Lauritsen Nanna |
2004 |
HASLEV |
0484AF |
25 m |
1:48.30 |
|
98 |
560 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
25 m |
1:49.28 |
|
99 |
806 |
Bertelsen Emmeline S. |
2005 |
RINGSTED |
0582AG |
25 m |
1:49.57 |
|
100 |
225 |
Hildur Valsdóttir, |
2004 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:51.20 |
|
101 |
848 |
Schmidt Astrid Nørret |
2002 |
RINGSTED |
|
25 m |
1:55.86 |
|
102 |
166 |
Dann-Nielsen Lærke |
2005 |
HVIDOVRE |
0552AL |
25 m |
1:57.20 |
|
103 |
272 |
Gjermandsen Camilla |
2004 |
KORSØR |
0472AK |
25 m |
1:58.12 |
|
104 |
849 |
Schytte Christine |
2004 |
RINGSTED |
0472AN |
25 m |
1:58.33 |
|
105 |
858 |
Thomsen Linnea Worm |
2005 |
RINGSTED |
0548AH |
25 m |
1:58.64 |
|
106 |
839 |
Olsen Lara W. S. |
2006 |
RINGSTED |
0696AA |
25 m |
1:59.16 |
|
107 |
539 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
25 m |
1:59.78 |
|
108 |
18 |
Rasmussen Ella |
2004 |
DRAGSHOLM |
0472AL |
25 m |
2:00.00 |
|
109 |
21 |
Sørensen Caroline Kingo |
2003 |
DRAGSHOLM |
0358AW |
25 m |
2:00.00 |
|
110 |
260 |
Seneca Alba |
2005 |
KALUNDBORG |
|
25 m |
2:00.03 |
|
111 |
17 |
Poulsen Frederikke |
2006 |
DRAGSHOLM |
0624AG |
25 m |
2:10.00 |
|
112 |
246 |
Andersen Pauline |
2005 |
KALUNDBORG |
|
25 m |
2:20.50 |
|
113 |
263 |
Stoklund Maria |
2006 |
KALUNDBORG |
|
25 m |
2:20.55 |
|
114 |
253 |
Müller Beatrice Buhr |
2006 |
KALUNDBORG |
|
25 m |
2:28.20 |
|
115 |
289 |
Thornsen Elida |
2005 |
KORSØR |
0528AA |
25 m |
|
|
116 |
329 |
Bendtsen Mathilde |
2007 |
NÆSTVED |
|
25 m |
|
|
117 |
340 |
Franck Leonora |
2006 |
NÆSTVED |
|
25 m |
|
|
118 |
362 |
Olsen Freja |
2005 |
NÆSTVED |
|
25 m |
|
|
119 |
477 |
Rasmussen Caroline |
2006 |
SLAGELSE |
0696AE |
25 m |
|
|
120 |
708 |
Jørgensen Mathilde Holde |
2003 |
HASLEV |
|
25 m |
|
|
121 |
712 |
Lodstrup Mathilde Hjort |
2005 |
HASLEV |
|
25 m |
|
|
122 |
714 |
Møller Lærke |
2005 |
HASLEV |
|
25 m |
|
|
123 |
804 |
Andersen Emma M. |
2003 |
RINGSTED |
0392AJ |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
19 september 2015 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|