Program for Ringsted Cup 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
10_S
Løb 10, 100m Medley Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
26 |
Hedegaard Niklas |
1990 |
FARUM |
9053AB |
25 m |
57.51 |
|
2 |
91 |
Berding Jonas Vibsig |
1996 |
GLADSAXE |
9693AA |
25 m |
58.52 |
|
3 |
102 |
Pittioni Lasse |
1995 |
GLADSAXE |
9577AI |
25 m |
59.12 |
|
4 |
99 |
Olsen Anton |
1998 |
GLADSAXE |
9871AE |
25 m |
59.69 |
|
5 |
556 |
Müller Johan |
1998 |
TRITON B |
9879AA |
25 m |
1:00.48 |
|
6 |
366 |
Vang Oliver |
1994 |
NÆSTVED |
9411AD |
25 m |
1:01.19 |
|
7 |
467 |
Mosegaard Marcus Mantzius |
2001 |
SLAGELSE |
0199AA |
25 m |
1:01.56 |
|
8 |
820 |
Hansen Claus |
1995 |
RINGSTED |
9593AP |
25 m |
1:01.69 |
|
9 |
622 |
Bürger Benjamin |
1998 |
SCHWERIN |
191865 |
25 m |
1:01.82 |
|
10 |
535 |
Hansen Mikkel S. |
2000 |
TRITON B |
0001AG |
25 m |
1:02.22 |
|
11 |
819 |
Hansen Bjørn |
1998 |
RINGSTED |
9859AN |
25 m |
1:02.81 |
|
12 |
570 |
Schmidt Jakob |
1999 |
TRITON B |
9913AO |
25 m |
1:02.87 |
|
13 |
638 |
Rehse Lars-Christian |
1997 |
SCHWERIN |
166829 |
25 m |
1:03.00 |
|
14 |
462 |
Larsen Rasmus B. |
1997 |
SLAGELSE |
9761AJ |
25 m |
1:03.30 |
|
15 |
162 |
Borch Mikkel Samsøe |
1997 |
HVIDOVRE |
9771AD |
25 m |
1:03.43 |
|
16 |
245 |
Andersen Oliver H. |
1999 |
KALUNDBORG |
9971AA |
25 m |
1:03.93 |
|
17 |
528 |
Friland Jacob |
1999 |
TRITON B |
9985AB |
25 m |
1:04.89 |
|
18 |
579 |
Waterval Jesper |
1975 |
TRITON B |
7521AB |
25 m |
1:04.97 |
|
19 |
604 |
Brønnicke Philip Krogh |
2000 |
VORDINGB |
0075AI |
25 m |
1:05.01 |
|
20 |
100 |
Pedersen Nicolai Møbius |
1996 |
GLADSAXE |
9647AJ |
25 m |
1:05.42 |
|
21 |
815 |
Grandjean Victor |
2001 |
RINGSTED |
0107AF |
25 m |
1:06.32 |
|
22 |
36 |
Larsen Oliver |
2000 |
FR.SUND |
0093AS |
25 m |
1:06.75 |
|
23 |
514 |
Andersen Emil |
1992 |
TRITON B |
9273AH |
25 m |
1:06.76 |
|
24 |
187 |
Møller-Jensen Mikkel |
1995 |
HVIDOVRE |
9559AD |
25 m |
1:06.85 |
|
25 |
95 |
Lehn-Schiøler William |
2000 |
GLADSAXE |
0073AF |
25 m |
1:07.70 |
|
26 |
52 |
Christoffersen William |
2001 |
GLADSAXE |
0147AF |
25 m |
1:08.96 |
|
27 |
53 |
Crone Christian |
2001 |
GLADSAXE |
0147AB |
25 m |
1:09.56 |
|
28 |
3 |
Ingvordsen Andreas |
1996 |
DRAGSHOLM |
9649AQ |
25 m |
1:10.09 |
|
29 |
275 |
Hansen Jonas |
2001 |
KORSØR |
0123AH |
25 m |
1:10.55 |
|
30 |
281 |
Løwe Frederik S. |
2001 |
KORSØR |
0133AE |
25 m |
1:11.41 |
|
31 |
30 |
Ballerini André Goldberg |
1999 |
FR.SUND |
9955AI |
25 m |
1:11.55 |
|
32 |
566 |
Rishøj Mads |
1999 |
TRITON B |
9943AN |
25 m |
1:11.74 |
|
33 |
581 |
Wenk Daniel Berg |
2000 |
TRITON B |
0099AB |
25 m |
1:11.82 |
|
34 |
452 |
Jensen Jonathan Kock |
2001 |
SLAGELSE |
0193AE |
25 m |
1:11.98 |
|
35 |
292 |
Edvardsen Mathias |
1998 |
NAKSKOV |
9869AH |
25 m |
1:12.59 |
|
36 |
130 |
Løhr Magnus |
2001 |
HERLUFSHOL |
0173AJ |
25 m |
1:12.79 |
|
37 |
459 |
Kokholm Oscar Fischer |
2000 |
SLAGELSE |
0059AD |
25 m |
1:12.88 |
|
38 |
277 |
Hansen Matthias |
2001 |
KORSØR |
0191AH |
25 m |
1:13.00 |
|
39 |
267 |
Witthøft Mads |
2000 |
KALUNDBORG |
0045AA |
25 m |
1:13.64 |
|
40 |
834 |
Nielsen Anders |
2001 |
RINGSTED |
0123AF |
25 m |
1:13.93 |
|
41 |
513 |
Aasberg Magnus |
2001 |
TRITON B |
0143AG |
25 m |
1:14.61 |
|
42 |
202 |
Windahl Magnus |
2000 |
HVIDOVRE |
0061AH |
25 m |
1:14.67 |
|
43 |
309 |
Madsen Magnus |
2000 |
NAKSKOV |
0011AM |
25 m |
1:14.85 |
|
44 |
473 |
Nygaard Magnus |
2000 |
SLAGELSE |
0045AH |
25 m |
1:15.61 |
|
45 |
647 |
Töpfer Luke |
1999 |
SCHWERIN |
261850 |
25 m |
1:15.89 |
|
46 |
559 |
Nielson Jens Gustav |
1999 |
TRITON B |
9971AK |
25 m |
1:16.15 |
|
47 |
198 |
Skousen Anders |
2002 |
HVIDOVRE |
0215AB |
25 m |
1:16.31 |
|
48 |
172 |
Hansen Gustav Haugård |
2002 |
HVIDOVRE |
0279AD |
25 m |
1:17.11 |
|
49 |
537 |
Hjelm Mikkel |
2003 |
TRITON B |
0375AG |
25 m |
1:17.69 |
|
50 |
6 |
Jørgin Thor Malmby |
2001 |
DRAGSHOLM |
0111AQ |
25 m |
1:17.72 |
|
51 |
451 |
Ipsen Marcus |
2002 |
SLAGELSE |
0251AN |
25 m |
1:18.19 |
|
52 |
573 |
Stjernholm Gustav |
2002 |
TRITON B |
0215AD |
25 m |
1:18.43 |
|
53 |
296 |
Hansen Valdemar Piihl |
2001 |
NAKSKOV |
0177AI |
25 m |
1:19.37 |
|
54 |
463 |
Larsen Tobias Daniel |
2001 |
SLAGELSE |
0139AH |
25 m |
1:19.55 |
|
55 |
832 |
Møller Frederik |
2002 |
RINGSTED |
0263AL |
25 m |
1:19.87 |
|
56 |
103 |
Presskorn Frederik |
2000 |
GLADSAXE |
0061AB |
25 m |
1:19.88 |
|
57 |
23 |
Sørensen Magnus Kingo |
1999 |
DRAGSHOLM |
9929AR |
25 m |
1:20.19 |
|
58 |
179 |
Jensen Mathias Berner |
2002 |
HVIDOVRE |
0247AL |
25 m |
1:20.53 |
|
59 |
11 |
Nielsen Silas Storm |
2002 |
DRAGSHOLM |
0291AL |
25 m |
1:21.11 |
|
60 |
449 |
Hansen Lauritz Tanderup |
2003 |
SLAGELSE |
0325AA |
25 m |
1:21.45 |
|
61 |
486 |
Hovmand Ole |
2003 |
SK-SYD |
0345AH |
25 m |
1:21.49 |
|
62 |
288 |
Rought Elias |
2003 |
KORSØR |
0359AF |
25 m |
1:21.50 |
|
63 |
54 |
Grimmelikhuijzen Jeroen |
2002 |
GLADSAXE |
0211AF |
25 m |
1:22.13 |
|
64 |
74 |
Steenberg Emil |
2002 |
GLADSAXE |
0229AC |
25 m |
1:22.36 |
|
65 |
635 |
Papenbrook Christer |
2002 |
SCHWERIN |
307705 |
25 m |
1:22.36 |
|
66 |
544 |
Johannesen Kasper Francke |
2003 |
TRITON B |
0377AE |
25 m |
1:22.82 |
|
67 |
611 |
Nielse Andreas Østergaard |
1997 |
VORDINGB |
9795AR |
25 m |
1:22.88 |
|
68 |
75 |
Steenberg Oliver |
2002 |
GLADSAXE |
0225AE |
25 m |
1:23.13 |
|
69 |
521 |
Brandt Lasse Darlem |
2003 |
TRITON B |
0379AH |
25 m |
1:23.24 |
|
70 |
640 |
Romberg Ian |
2001 |
SCHWERIN |
310345 |
25 m |
1:23.32 |
|
71 |
361 |
Notkin Gustav |
1999 |
NÆSTVED |
9961AK |
25 m |
1:23.34 |
|
72 |
73 |
Sekhon Rahul Singh |
2001 |
GLADSAXE |
0133AI |
25 m |
1:23.57 |
|
73 |
465 |
Madsen Casper |
2004 |
SLAGELSE |
0461AC |
25 m |
1:23.85 |
|
74 |
339 |
Franck Harald |
2003 |
NÆSTVED |
0345AK |
25 m |
1:23.92 |
|
75 |
616 |
Ringer Mikkel |
2001 |
VORDINGB |
0175AR |
25 m |
1:24.16 |
|
76 |
831 |
Mortensen Joakim |
2002 |
RINGSTED |
0271AH |
25 m |
1:24.39 |
|
77 |
138 |
Nissen Alfred |
2002 |
HERLUFSHOL |
0279AQ |
25 m |
1:24.69 |
|
78 |
808 |
Carstensen Emil |
2002 |
RINGSTED |
0253AF |
25 m |
1:25.96 |
|
79 |
168 |
Ejrnæs Tor |
2002 |
HVIDOVRE |
0209AL |
25 m |
1:26.92 |
|
80 |
62 |
Jensen Jakob Alexander |
2002 |
GLADSAXE |
0205AH |
25 m |
1:26.97 |
|
81 |
51 |
Christensen Magnus |
2002 |
GLADSAXE |
0287AI |
25 m |
1:27.31 |
|
82 |
363 |
Pedersen Lucas Jul |
2003 |
NÆSTVED |
0387AJ |
25 m |
1:27.67 |
|
83 |
232 |
Daði Björnsson, |
2004 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:28.37 |
|
84 |
807 |
Bodal Benjamin |
2003 |
RINGSTED |
0385AF |
25 m |
1:28.40 |
|
85 |
307 |
Madsen Gustav T |
2001 |
NAKSKOV |
0149AO |
25 m |
1:28.50 |
|
86 |
325 |
Andersen Matti |
2001 |
NÆSTVED |
0197AR |
25 m |
1:29.91 |
|
87 |
257 |
Petersen Frederik Scheby |
2004 |
KALUNDBORG |
0491AH |
25 m |
1:30.34 |
|
88 |
466 |
Mir Daniel |
2003 |
SLAGELSE |
0349AJ |
25 m |
1:30.36 |
|
89 |
38 |
Lind Mads |
2002 |
FR.SUND |
0255AI |
25 m |
1:31.33 |
|
90 |
77 |
Sumberg Mark |
2002 |
GLADSAXE |
0289AH |
25 m |
1:31.51 |
|
91 |
344 |
Hansen Jacob Meisner |
2003 |
NÆSTVED |
0323AK |
25 m |
1:31.60 |
|
92 |
298 |
Hausner Andreas |
1999 |
NAKSKOV |
9903AS |
25 m |
1:31.97 |
|
93 |
209 |
Atli Pálsson, Jónas |
2003 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:32.07 |
|
94 |
251 |
Lorentsen Lucas |
2004 |
KALUNDBORG |
0407AI |
25 m |
1:32.08 |
|
95 |
226 |
Hrafn Sigþórsson, Veigar |
2005 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:32.12 |
|
96 |
632 |
Kuhlmann Mark |
2003 |
SCHWERIN |
311307 |
25 m |
1:32.54 |
|
97 |
286 |
Pedersen Kristoffer Koch |
2001 |
KORSØR |
0165AR |
25 m |
1:33.06 |
|
98 |
227 |
Fre Hálfdánarsson, Birnir |
2006 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:34.45 |
|
99 |
214 |
Ingi Egilsson, Daníel |
2000 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:34.62 |
|
100 |
217 |
Andri Stefánsson, |
2004 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:34.92 |
|
101 |
219 |
Lúkas Tómasson, Daníel |
2004 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:34.95 |
|
102 |
562 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
1:35.04 |
|
103 |
583 |
Yldiz Elias |
2005 |
TRITON B |
0591AC |
25 m |
1:35.49 |
|
104 |
165 |
Cleemann Oscar |
2003 |
HVIDOVRE |
0349AH |
25 m |
1:36.01 |
|
105 |
12 |
Noe Elias |
2004 |
DRAGSHOLM |
0475AH |
25 m |
1:37.95 |
|
106 |
193 |
Pontoppidan Xander |
2003 |
HVIDOVRE |
0353AD |
25 m |
1:38.08 |
|
107 |
4 |
Jørgensen Nichlas |
2004 |
DRAGSHOLM |
0439AK |
25 m |
1:38.11 |
|
108 |
113 |
Ankersen Mathias |
2004 |
HERLUFSHOL |
0405AC |
25 m |
1:39.54 |
|
109 |
46 |
Brandt Mark |
2002 |
GLADSAXE |
0299AR |
25 m |
1:40.24 |
|
110 |
218 |
Snær Hilmarsson, Dagur |
2003 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:40.69 |
|
111 |
724 |
Vestergaard Noel Sander |
2003 |
HASLEV |
0345AO |
25 m |
1:41.09 |
|
112 |
196 |
Siegumfeldt Oskar Bondo |
2004 |
HVIDOVRE |
0417AA |
25 m |
1:41.43 |
|
113 |
7 |
Larsen Victor Holm |
2003 |
DRAGSHOLM |
0357AN |
25 m |
1:42.11 |
|
114 |
210 |
Karl Maier, Júlíus |
2002 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:42.36 |
|
115 |
356 |
Mouridsen Kristian |
2002 |
NÆSTVED |
0261AR |
25 m |
1:42.65 |
|
116 |
345 |
Holm Marcus |
2003 |
NÆSTVED |
0337AM |
25 m |
1:43.43 |
|
117 |
228 |
Dagur Einarsson, Snorri |
2005 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:44.13 |
|
118 |
853 |
Stærmose Jakob |
2005 |
RINGSTED |
0583AD |
25 m |
1:46.93 |
|
119 |
234 |
Hilmir Lunddal Rúnarsson, |
2003 |
SUNDFÉLAG |
|
25 m |
1:48.59 |
|
120 |
364 |
Stæcker Nicklas |
2003 |
NÆSTVED |
|
25 m |
1:48.91 |
|
121 |
259 |
Rasmussen Malthe Lorin |
2005 |
KALUNDBORG |
0515AC |
25 m |
1:49.74 |
|
122 |
157 |
Aunsholm Bertram T. |
2004 |
HVIDOVRE |
0499AJ |
25 m |
1:50.01 |
|
123 |
175 |
Hoelgaard Marius Kjær |
2004 |
HVIDOVRE |
0445AD |
25 m |
1:50.01 |
|
124 |
182 |
Kusk Kasper |
2003 |
HVIDOVRE |
0327AD |
25 m |
1:50.01 |
|
125 |
336 |
Dyhr-Rasmussen Lauritz |
2005 |
NÆSTVED |
|
25 m |
1:52.69 |
|
126 |
333 |
Clausen Mathias |
2002 |
NÆSTVED |
0237AO |
25 m |
1:53.99 |
|
127 |
305 |
Lindberg Tobias |
2003 |
NAKSKOV |
0397AI |
25 m |
1:55.23 |
|
128 |
330 |
Bentsen Sebastian N. |
2004 |
NÆSTVED |
0437AL |
25 m |
1:56.09 |
|
129 |
549 |
Løgager Frederik Taubert |
2004 |
TRITON B |
0467AH |
25 m |
2:02.09 |
|
130 |
365 |
Stæcker Tobias Chr. |
2005 |
NÆSTVED |
|
25 m |
2:08.81 |
|
131 |
518 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
25 m |
2:09.93 |
|
132 |
522 |
Clement Gustav |
2003 |
TRITON B |
0371AN |
25 m |
2:14.90 |
|
133 |
133 |
Løwenstein Rasmus |
2001 |
HERLUFSHOL |
0169AO |
25 m |
|
|
134 |
552 |
Mantyvuo Oscar |
2004 |
TRITON B |
0415AJ |
25 m |
|
|
135 |
696 |
Dahrup Jonas P. |
2004 |
HASLEV |
0469AD |
25 m |
|
|
136 |
818 |
Guul Magnus |
2005 |
RINGSTED |
|
25 m |
|
|
137 |
829 |
Lykke Silas |
2003 |
RINGSTED |
|
25 m |
|
|
138 |
868 |
Petersen Oliver Stybe |
2002 |
DRAGSHOLM |
0299AO |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
19 september 2015 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|