Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 957 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 30.88 | |
2 | 526 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 31.09 | |
3 | 505 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 31.50 | |
4 | 963 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 25 m | 31.60 | |
5 | 507 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 31.69 | |
6 | 753 | Yu Hammarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 50 m | 31.87 | |
7 | 520 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 32.00 | |
8 | 883 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 32.16 | |
9 | 730 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 32.39 | |
10 | 593 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 32.81 | |
11 | 749 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 32.90 | |
12 | 851 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 32.91 | |
13 | 436 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 33.04 | |
14 | 549 | Westborg Anna | 2002 | SKK | AE0402 | 50 m | 33.48 | |
15 | 579 | Hansson Tora | 2002 | GUSTAVSBER | AW6802 | 25 m | 33.49 | |
16 | 592 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 33.56 | |
17 | 852 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 33.58 | |
18 | 908 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 33.92 | |
19 | 587 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 34.24 | |
20 | 603 | Hertegren Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ7602 | 50 m | 34.33 | |
21 | 774 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 34.52 | |
22 | 637 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 25 m | 34.53 | |
23 | 551 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 50 m | 34.70 | |
24 | 558 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 50 m | 34.75 | |
25 | 629 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 34.77 | |
26 | 865 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 50 m | 35.03 | |
27 | 850 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 35.06 | |
28 | 821 | Sköld Vera | 2001 | TYRESÖ SS | AT2401 | 25 m | 35.10 | |
29 | 863 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 35.13 | |
30 | 780 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 35.14 | |
31 | 837 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 35.17 | |
32 | 839 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 35.18 | |
33 | 853 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 35.39 | |
34 | 624 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 35.61 | |
35 | 958 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 35.68 | |
36 | 543 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 50 m | 35.72 | |
37 | 870 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 35.97 | |
38 | 562 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 35.99 | |
39 | 605 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 36.30 | |
40 | 830 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 50 m | 36.48 | |
41 | 652 | Åkerblom Irma | 2002 | LIDINGÖ SK | BF1402 | 25 m | 36.69 | |
42 | 499 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 36.74 | |
43 | 898 | Ignell Julia | 2002 | ÅKERSBERGA | AG7802 | 25 m | 36.92 | |
44 | 869 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 36.98 | |
45 | 854 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 37.28 | |
46 | 843 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 37.37 | |
47 | 498 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 37.42 | |
48 | 510 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 50 m | 37.47 | |
49 | 538 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 50 m | 37.47 | |
50 | 601 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 37.74 | |
51 | 856 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 37.78 | |
52 | 733 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 37.88 | |
53 | 877 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 50 m | 38.03 | |
54 | 610 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 38.06 | |
55 | 555 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 38.46 | |
56 | 720 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 38.65 | |
57 | 632 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 38.90 | |
58 | 651 | Wåhlén Sophia | 2001 | LIDINGÖ SK | AP0201 | 25 m | 38.91 | |
59 | 612 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 39.48 | |
60 | 822 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 39.74 | |
61 | 874 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 50 m | 39.85 | |
62 | 868 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 40.01 | |
63 | 580 | Hellsten Emma | 2001 | GUSTAVSBER | BL9801 | 25 m | 40.20 | |
64 | 645 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 50 m | 40.22 | |
65 | 701 | Fardi Roxana | 2001 | SKURU IK | BI7401 | 25 m | 40.31 | |
66 | 578 | Bendiksen Holmberg Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | AU9202 | 25 m | 40.58 | |
67 | 921 | Westmoreland Tina | 2002 | ÅKERSBERGA | AG5802 | 25 m | 41.15 | |
68 | 596 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 42.47 | |
69 | 938 | Valenzuela Jorquera Camila | 2001 | ÖSMO SS | BK1601 | 50 m | 42.52 | |
70 | 876 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | 43.27 | |
71 | 927 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 44.03 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 21:26 |