Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:26 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
888 |
2 |
Denise Frejd |
2003 |
BI8603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:06.14 |
516 |
3 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
AG9605 |
SKK |
|
25m |
56.12 |
540 |
4 |
Emelie Sveding |
2005 |
AG8605 |
SKK |
|
25m |
55.23 |
547 |
5 |
Sofia Wennerholm |
2005 |
AG2805 |
SKK |
|
25m |
53.73 |
890 |
6 |
Nathalie Galway |
2005 |
AA2205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
53.96 |
532 |
7 |
Matilda Sandquist |
2005 |
AG1805 |
SKK |
|
25m |
56.08 |
642 |
8 |
Beata Liljeberg |
2003 |
BV1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:03.69 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
931 |
2 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
50m |
52.42 |
599 |
3 |
Sofia Hansen |
2004 |
AL9604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
50.71 |
502 |
4 |
Emma Björkman |
2004 |
AW2404 |
SKK |
|
25m |
48.85 |
635 |
5 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
46.23 |
548 |
6 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
48.60 |
607 |
7 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
AA3804 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
48.91 |
630 |
8 |
Jessika Westberg |
2003 |
AZ7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
51.54 |
626 |
9 |
Emma Söderberg |
2004 |
AP8204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
53.00 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
611 |
2 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
43.44 |
828 |
3 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.28 |
604 |
4 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
42.45 |
569 |
5 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
41.20 |
889 |
6 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
41.36 |
508 |
7 |
Ella Evers |
2004 |
AQ0604 |
SKK |
|
25m |
42.84 |
616 |
8 |
Linnea Mattila |
2003 |
BH1203 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
43.39 |
590 |
9 |
Thilde Brandt |
2003 |
BK8203 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
43.53 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
517 |
2 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
50m |
40.42 |
506 |
3 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
39.55 |
633 |
4 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
39.24 |
748 |
5 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.63 |
815 |
6 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
38.99 |
617 |
7 |
Therese Moberg |
2003 |
AT2603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
39.46 |
586 |
8 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
39.96 |
591 |
9 |
Ebba de Besche |
2003 |
AD0803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
40.74 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
784 |
2 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
37.22 |
512 |
3 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
25m |
36.07 |
648 |
4 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
34.70 |
735 |
5 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
31.90 |
622 |
6 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
33.63 |
928 |
7 |
Emma Gabell |
2004 |
AE7404 |
ÖSMO SS |
|
50m |
36.00 |
588 |
8 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
36.32 |
628 |
9 |
Naomi Tesfai |
2003 |
AK8603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
37.69 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:26 |
|