Program for Arne Borgs minne & TYR sprint
Below are all entry- and startlists shown by session.
Söndag Pass1
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:26 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
809 |
2 |
Terése Nyström |
1999 |
AR7899 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:18.04 |
669 |
3 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.73 |
953 |
4 |
Andrea Grill |
2000 |
BH8400 |
SPIF SF |
|
25m |
1:17.30 |
536 |
5 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
1:16.83 |
757 |
6 |
Ayten Abdelkareem |
2000 |
BR5400 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.26 |
533 |
7 |
Siri Selander |
1999 |
AU1899 |
SKK |
|
25m |
1:17.39 |
529 |
8 |
Hanna Reithner |
2000 |
AJ7400 |
SKK |
|
25m |
1:17.74 |
956 |
9 |
Evelina Johansson |
2000 |
BG2400 |
SPIF SF |
|
25m |
1:19.04 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
939 |
2 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
SPIF SF |
|
25m |
1:15.56 |
719 |
3 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:14.83 |
787 |
4 |
Frida Björkman |
1999 |
AU7499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:14.59 |
775 |
5 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:14.47 |
952 |
6 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SPIF SF |
|
25m |
1:14.51 |
859 |
7 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.63 |
875 |
8 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:15.12 |
574 |
9 |
Henny Reuterskiöld |
1999 |
BB1499 |
DANDERYD |
|
25m |
1:16.42 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
699 |
2 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.00 |
947 |
3 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SPIF SF |
|
25m |
1:12.10 |
515 |
4 |
Alma Karlson |
1999 |
AH8299 |
SKK |
|
25m |
1:11.18 |
812 |
5 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:09.00 |
961 |
6 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
SPIF SF |
|
25m |
1:10.47 |
759 |
7 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:12.08 |
847 |
8 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:13.31 |
728 |
9 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:14.25 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:26 |
|