Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:26 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 13, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
583 |
4 |
Klara Pranke |
2000 |
BF5800 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
39.04 |
706 |
5 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
36.77 |
897 |
6 |
Emelie Högström |
1999 |
AR5299 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
37.24 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
919 |
3 |
Emma Wallin |
1999 |
BH7899 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.98 |
873 |
4 |
Gunnel Sköld |
2000 |
BB9600 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.81 |
855 |
5 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
35.31 |
840 |
6 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
35.68 |
892 |
7 |
Saga Gustafsson |
1999 |
BH8899 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.88 |
956 |
8 |
Evelina Johansson |
2000 |
BG2400 |
SPIF SF |
|
25m |
36.23 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
536 |
2 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
34.57 |
719 |
3 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
33.78 |
757 |
4 |
Ayten Abdelkareem |
2000 |
BR5400 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.57 |
953 |
5 |
Andrea Grill |
2000 |
BH8400 |
SPIF SF |
|
50m |
33.53 |
574 |
6 |
Henny Reuterskiöld |
1999 |
BB1499 |
DANDERYD |
|
50m |
33.56 |
787 |
7 |
Frida Björkman |
1999 |
AU7499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
33.72 |
775 |
8 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
34.56 |
669 |
9 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.78 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
847 |
2 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.93 |
527 |
3 |
Sofia Näslund |
1999 |
AZ5299 |
SKK |
|
25m |
32.44 |
878 |
4 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.33 |
952 |
5 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SPIF SF |
|
25m |
31.91 |
875 |
6 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.30 |
728 |
7 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.41 |
939 |
8 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
SPIF SF |
|
25m |
32.84 |
529 |
9 |
Hanna Reithner |
2000 |
AJ7400 |
SKK |
|
25m |
33.37 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
859 |
2 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.22 |
533 |
3 |
Siri Selander |
1999 |
AU1899 |
SKK |
|
50m |
30.85 |
961 |
4 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
SPIF SF |
|
25m |
30.38 |
759 |
5 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
29.25 |
515 |
6 |
Alma Karlson |
1999 |
AH8299 |
SKK |
|
25m |
29.54 |
812 |
7 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
30.66 |
795 |
8 |
Pernilla Hultberg |
1999 |
AU8499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
31.01 |
947 |
9 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SPIF SF |
|
25m |
31.24 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:26 |
|