Program for Arena-Open
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 14 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:11.35 | |
2 | 182 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 1:11.87 | |
3 | 152 | Pettersson Johan | 1994 | UPSALA S | AS9994 | 25 m | 1:13.00 | |
4 | 189 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:14.21 | |
5 | 209 | Forsström Erik | 1999 | HARNÄS SKU | AO9399 | 25 m | 1:15.49 | |
6 | 116 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 1:17.52 | |
7 | 78 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:21.35 | |
8 | 24 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:21.87 | |
9 | 29 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:22.97 | |
10 | 33 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:23.00 | |
11 | 156 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 1:23.55 | |
12 | 164 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:26.18 | |
13 | 197 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:26.68 | |
14 | 132 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 25 m | 1:26.78 | |
15 | 35 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:30.01 | |
16 | 42 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:31.06 | |
17 | 105 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:31.11 | |
18 | 190 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 25 m | 1:31.98 | |
19 | 136 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 1:34.55 | |
20 | 185 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 1:34.80 | |
21 | 186 | Hedin Oskar | 2001 | WISBY SS | AY6701 | 25 m | 1:34.97 | |
22 | 67 | Randqvist Charles | 2001 | SKURU IK | AY0701 | 25 m | 1:35.99 | |
23 | 184 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 25 m | 1:38.23 | |
24 | 8 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:40.44 | |
25 | 113 | Granelli Simon | 2002 | UPSALA S | AJ5902 | 50 m | 1:41.43 | |
26 | 140 | Lötberg Albin | 2001 | UPSALA S | AN8101 | 25 m | 1:42.53 | |
27 | 191 | Sandström Matteus | 2002 | WISBY SS | AV1902 | 25 m | 1:43.37 | |
28 | 174 | Wallin Noel | 2001 | UPSALA S | AE1301 | 25 m | 1:43.50 | |
29 | 63 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 25 m | 1:43.64 | |
30 | 27 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 1:44.32 | |
31 | 157 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 1:44.85 | |
32 | 56 | Hägbom Anton | 2002 | SKURU IK | AT9302 | 25 m | 1:45.65 | |
33 | 117 | Hallbert Jesper | 2000 | UPSALA S | AT2700 | 25 m | 1:47.72 | |
34 | 173 | Wallin Max | 2001 | UPSALA S | AE0301 | 25 m | 1:48.69 | |
35 | 135 | Ljunggren Hampus | 2004 | UPSALA S | AF3304 | 25 m | 1:49.04 | |
36 | 46 | Cerps Gustavs | 2004 | SKURU IK | AJ3704 | 25 m | 1:49.28 | |
37 | 69 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 50 m | 1:49.35 | |
38 | 76 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SKURU IK | AQ9303 | 25 m | 1:49.38 | |
39 | 37 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | 1:49.75 | |
40 | 154 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:49.84 | |
41 | 187 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 1:50.46 | |
42 | 188 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:50.92 | |
43 | 99 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 50 m | 1:54.61 | |
44 | 53 | Haargaard Malte | 2003 | SKURU IK | AP2703 | 25 m | 1:56.67 | |
45 | 65 | Nordström Anton | 2002 | SKURU IK | AT1502 | 25 m | ||
46 | 70 | Sjöborg Adam | 2001 | SKURU IK | AY8501 | 25 m | ||
47 | 71 | Sjöborg Noah | 2001 | SKURU IK | AY9501 | 25 m | ||
48 | 118 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | ||
49 | 224 | Pitic Edvin | 2005 | UPSALA S | AH2105 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 04 september 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 08:58 |