Program for Harboe Water Games 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 34
|
Stvne navn |
Harboe Water Games 2015 |
|
Udskriftsdato |
28 juni 2015 |
|
|
Stvne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:26 |
|
|
Arrangr |
Slagelse Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Lb 34, 100m Rygsvmning Herrer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
266 |
1 |
Emre Emil Tmmerby Kili |
2004 |
0495AJ |
RINGSTED |
|
25m |
|
25 |
2 |
Victor Holm Larsen |
2003 |
0357AN |
DRAGSHOLM |
|
25m |
|
497 |
3 |
David Stoklund |
2008 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
237 |
4 |
Aske Kobber |
2007 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
280 |
5 |
Kristian Slott Rasmussen |
2004 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
229 |
6 |
Valdemar Granic |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Frederik Isaksen |
2007 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
165 |
2 |
Harald Franck |
2003 |
0345AK |
NSTVED |
|
25m |
|
21 |
3 |
Nichlas Jrgensen |
2004 |
0439AK |
DRAGSHOLM |
|
25m |
|
24 |
4 |
Bertram Geisler Knudsen |
2004 |
0411AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
|
264 |
5 |
Joakim Grn-Henriksen |
2004 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
257 |
6 |
Felix Diem |
2005 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
Tobias Askhj Petersen |
2005 |
0531AB |
RINGSTED |
|
25m |
2:01.04 |
231 |
2 |
Emil Isaksen |
2005 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
1:56.78 |
494 |
3 |
Malthe Lorin Rasmussen |
2005 |
0515AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:48.22 |
250 |
4 |
Lukas Pedersen |
2003 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
1:48.54 |
444 |
5 |
Noah Vester Nielsen |
2004 |
0439AL |
KORSR |
|
25m |
1:58.36 |
247 |
6 |
Joanathan Nyegaard |
2007 |
0765AA |
ROSKILDE |
|
50m |
2:02.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Frederik Rink Larsen |
2004 |
0447AK |
HRSHOLM |
|
50m |
1:46.20 |
313 |
2 |
Jannik Jrgensen |
2004 |
0403AM |
SLAGELSE |
|
25m |
1:44.36 |
115 |
3 |
Janus Schnabl |
2003 |
0311AD |
HRSHOLM |
|
25m |
1:37.89 |
383 |
4 |
Gustav Pedersen |
2004 |
0497AF |
TRITON B |
|
50m |
1:38.91 |
212 |
5 |
Victor Trasbo |
2002 |
0207AR |
NYBORG |
|
25m |
1:44.59 |
219 |
6 |
Magnus Dreistrup Baunkjr |
2003 |
0365AG |
ROSKILDE |
|
25m |
1:46.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
116 |
1 |
Lucas Kaav |
2004 |
0457AE |
HRSHOLM |
|
25m |
1:37.33 |
153 |
2 |
Sammi Anker Andersen |
2003 |
0347AK |
NSTVED |
|
25m |
1:35.63 |
466 |
3 |
Mathias Ankersen |
2004 |
0405AC |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:32.73 |
246 |
4 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:35.36 |
511 |
5 |
Jacob Ellekr |
2002 |
0215AN |
HOLBK |
|
25m |
1:35.82 |
519 |
6 |
Mikkel Nielsen |
2004 |
0403AC |
HOLBK |
|
25m |
1:37.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
405 |
1 |
Mathias Christensen |
2004 |
0489AE |
KVIK |
|
50m |
1:32.12 |
324 |
2 |
Andreas M Nielsen |
2005 |
0505AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:30.72 |
201 |
3 |
Nicolai Graff |
2001 |
0161AO |
NYBORG |
|
25m |
1:28.71 |
50 |
4 |
Gustav Bendix Beiter |
2003 |
0321AB |
HERLEV |
|
25m |
1:28.75 |
407 |
5 |
Niklas Dobel |
2004 |
|
KVIK |
|
25m |
1:31.68 |
295 |
6 |
Joachim L Andersen |
2003 |
0385AK |
SLAGELSE |
|
25m |
1:32.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Filip Bruhn |
2003 |
0391AM |
HRSHOLM |
|
50m |
1:27.40 |
521 |
2 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBK |
|
25m |
1:26.01 |
448 |
3 |
Nicolai Quist |
2003 |
0381AI |
KORSR |
|
25m |
1:25.73 |
505 |
4 |
Sebastian Bonde |
2002 |
0271AE |
HOLBK |
|
25m |
1:25.83 |
98 |
5 |
Noel Willem Pihl |
2002 |
0281AL |
HILLERD |
|
50m |
1:26.84 |
271 |
6 |
Joakim Mortensen |
2002 |
0271AH |
RINGSTED |
|
25m |
1:28.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
424 |
1 |
Casper Puggaard |
2005 |
0593AA |
KVIK |
|
25m |
1:24.11 |
112 |
2 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HRSHOLM |
|
50m |
1:22.47 |
5 |
3 |
Niels Christian Hansen |
2001 |
|
KORAL |
|
25m |
1:21.33 |
449 |
4 |
Elias Rought |
2003 |
0359AF |
KORSR |
|
25m |
1:22.22 |
377 |
5 |
Kasper Francke Johannesen |
2003 |
0377AE |
TRITON B |
|
50m |
1:23.62 |
235 |
6 |
Lucas Hagbarth Jrgensen |
2002 |
0225AO |
ROSKILDE |
|
25m |
1:25.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
318 |
1 |
Tobias Daniel Larsen |
2001 |
0139AH |
SLAGELSE |
|
25m |
1:20.65 |
432 |
2 |
Rasmus Warberg |
2004 |
0477AA |
KVIK |
|
50m |
1:20.41 |
239 |
3 |
William W. Kofoed |
2001 |
0159AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:18.87 |
36 |
4 |
Magnus Kingo Srensen |
1999 |
9929AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:20.18 |
486 |
5 |
Mikkel Mortensen |
2003 |
0329AI |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:20.43 |
200 |
6 |
Carl M Gadegaard |
2001 |
0191AG |
NYBORG |
|
25m |
1:20.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
204 |
1 |
Thomas Kristensen |
2000 |
0037AG |
NYBORG |
|
25m |
1:17.40 |
52 |
2 |
Adar Benli |
2001 |
0143AR |
HERLEV |
|
25m |
1:16.65 |
378 |
3 |
Daniel Johansen |
2000 |
0023AC |
TRITON B |
|
25m |
1:12.63 |
23 |
4 |
Thor Malmby Jrgin |
2001 |
0111AQ |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:15.04 |
198 |
5 |
Lukas Sthr Bentsen |
2003 |
0351AC |
NYBORG |
|
25m |
1:16.84 |
379 |
6 |
Emil Kvistbo |
1999 |
9953AK |
TRITON B |
|
25m |
1:18.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
Christoffer Daugbjerg |
2001 |
0183AC |
HILLERD |
|
25m |
1:09.89 |
20 |
2 |
Andreas Ingvordsen |
1996 |
9649AQ |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:06.69 |
190 |
3 |
Sebastian Vang |
1991 |
9163AA |
NSTVED |
|
25m |
1:00.38 |
205 |
4 |
Anton Holten Lambert |
1997 |
9775AC |
NYBORG |
|
25m |
1:04.17 |
243 |
5 |
Johan Theis Mller |
2000 |
0023AK |
ROSKILDE |
|
25m |
1:08.97 |
427 |
6 |
Gustav Sidenius |
2001 |
0103AI |
KVIK |
|
50m |
1:12.28 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
28 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:26 |
|